11585
  • Micsu
    #1
    A Bethesda a tervezettnél hamarabb élesítette a Fallout 4 hivatalos oldalát (most már nem elérhető), így idő előtt lelepleződött a sorozat negyedik darabja, ami az első információk szerint PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra fog megjelenni. Szemfüles rajongók a játék dobozképe mellett egy képet is le tudtak menteni az oldalról.




    Visszaszámláló

    Fallout 4 oldal


    Utoljára szerkesztette: Micsu, 2015.06.03. 15:28:17
  • Sheltem
    #2
    +fav
  • Micsu
    #3
    remélem fél óra múlva kapunk még szaftos bullshotokat, E3on meg gameplayt

  • Terawatt
    #4
    +fav nekem is. Nagyon kíváncsi leszek milyen lesz a "next gen" fallout :)
  • Sheltem
    #5
    Nekem 1. napos vétel. Főleg ha annyi játékidő lesz benne mint a 3 ban volt. Neadjisten valami ütős multiplayer(bár ez nem feltétlenül szükséges de nem bánnám).

    szerk.: Azért az kell hozzá, hogy jól menjen a kis 660ti -men majd.

    szerk2: Mennyire bírom az ilyen visszaszámlálókat :P
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.06.03. 15:40:01
  • Terawatt
    #6
    Mire kijön addig simán gyűjtesz jobbra ha nem elég. :D Multiplayer ne legyen benne szerintem. Fallout széria is olyan mint az elder scroll. Singleben a legjobb. (ESO mondjuk abszolút nem lett annyira rossz mint ahogy a kritikusok beállították. Túl nagy volt az elvárás)
  • Sheltem
    #7
    1 játék miatt sose szerettem videókártyát cserélni :)
    A többiben igazad lehet, lehet jobb ha nem lesz benne multi.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.06.03. 15:43:34
  • Sheltem
    #8
    Na még 10 perc. Csipáznék 1 fps nézetes gameplay screenshotot(tudom tudom álmodik a nyomor).
  • Sheltem
    #9
    Van még olyan hülye rajtam kívül aki nézi a számlálót és várja, hogy lejárjon? :)
  • Kandurex
    #10
    lejárt...semmi....
  • Sheltem
    #11
    Hja
  • Micsu
    #12
    nanee :D
  • EFRM
    #13
    please stand by
  • Sheltem
    #14
    Most nézzétek!


    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.06.03. 16:06:26
  • EFRM
    #15
    wat?
  • karajjj
    #16
    még semmi...
  • Kandurex
    #17
    van trailer,...az első perce kifejezetten gyenge grafikailag...
  • Skypack
    #18
  • Sheltem
    #19
    Én nem tudom, hogy grafikailag mennyire rossz, de hogy árad belőle a hangulat (hang nélkül néztem csak) az biztos.
  • Micsu
    #20
    grafban hoz egy közepes szintet, de legalább nem lesz hangos megjelenéskor a sajtó a visszafejlesztett grafkikától

    sztem ez még a skyrim engine felupgradelve bár lehet tévedek

    legyen tartalom, jó story és nem lesz gond

    várós
  • karajjj
    #21
    Hát ennek kb szerintem még semmi köze a végleges grafikához, de én így is elfogadnám, ha hozza a szokásos feelinget. Viszont a Wolfenstein alá egész ütős grafikát rittyentett legutóbb a Bethesda, szerintem jó lesz ez, várjuk meg a gameplayt!
  • BoneDragon
    #22
    Az a grafika...meh
  • Zozo0122 #23
    Jól néz ez ki így is. :D Ideje új gépet venni. Megjelenés napjától kezdve 1 hónap szabadság, passzivált félév, felbérelek valakit aki hordja az ételt és kiviszi a kult, elnézéskérés minden rokontól/havertól, amiért 1 hónapos halaszthatatlan dolgom van, úgy kb. ennyi Amúgy árad a hangulat a trailerből :D
  • Micsu
    #24
    nekem a new vegas jut eszembe róla, nekem jobban adta mint a 3 bár mind2őt szerettem
  • Systore #25
    jobban aggódok az animációk miatt igazából. ha a játék jó, akkor a grafikát meg tudom bocsátani.
  • Myselor
    #26
    a grafika szerintem sem annyira jó.de színesebb és élettel telibbnek tűnik,így a hangulat megvan.de az ugyanolyan fegyverek páncélok,hát kicsit azért újíthatnának már.nemtudom majd meglátjuk mozgásban hogy működik ez biztos lesz gameplay is az e3on
  • BoneDragon
    #27
    Ehhez nem fog kelleni új gép. :-)
  • Zozo0122 #28
    De igen, itt sajnos csak egy GTS250 szolgáltatja most a képet :D 4 játék van ezzel együtt amit ki akarok próbálni mostanában, csak gyenge hozzá a gépem, ha ez a szám 5-re nő, akkor indulok vásárolni
  • TomStorm
    #29
    Nehogy már ezzel a grafikával gond legyen.Egyes helyek milyen szépek már és azok a természetes fények mint W3-nál!
    Meg egy új Fallout iszonyat kell nekem:)A pénzt ez a játék BIZTOS,hogy megéri majd
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.06.03. 17:16:10
  • AnarchoiD
    #30


    Semmi bay nincs a graffal, es akkor ne beszeljunk most arrol falloutban a sztori es a vilag elorebb valo a grafikanal..
  • AnarchoiD
    #31
    A nagy dilemma az , hogy PC vagy XO ra vegyem ? (konzolon kenyelmesebb, de pc-n van moddolas.. ami sokat dob ra)
  • tutituti
    #32
    radioaktív homok ment a szemembe :') hihetetlen módon várom.graf meg lehet bármilyen.a fallout1 is jó meg a wasteland,bár elég elolvasni csak ami a nevem alatt van :)
  • AnarchoiD
    #33
    melelsleg majd E3 -on megmutatjak (nyilvan zart ajtok mogott, az ujsagirokbnak a grafikat es a mukodo jatekot, na majd AKKOR lehet valamifele kepet alkotni a grafikarol.. jelenleg ez nem tobb csak talalgatas)
  • BoneDragon
    #34
    Igen, direkt 5 évvel ezelőtti motorral csinálták a videót...
  • CalebJoe
    #35
    hát úgy kb

  • haxoror
    #36
    bethesda játékot csak pc-re éri meg, különben is, miért lenne a konzol kényelmesebb
  • haxoror
    #37
    valahogy ez a trailer nekem túl zsúfoltnak meg színesnek tűnik
  • kissssss
    #38
    állítólag azért jobb mert valamilyen fotelon meg kanapén ülve/hátradőlve játszanak.
  • Árnyvadász
    #39
    GTA V és Witcher 3 után nagyon vártam mit alkot a Bethesda, elvégre ők voltak azok akik az open world játékok királyainak számítanak. De a trailer megnézése után csak azt tudom mondani: Voltak.
  • Systore #40
    majd visszamoddolod magadnak a kék/sárga filtert...