Fallout 4
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként visszatérve egy korábbi témára, hogy valakinek itt game-breaker volt, hogy már az elején power armort ad a játék. Nekem van egy elgondolásom, hogy miért csinálta ezt a Bethesda. Egyszer régen, amikor még a Fallout 3 javában játszott játék volt, volt alkalmam látni, hogy valaki elindítja a game-et level 1-ről, és ahogy kijött a vault 101-ből, elkezd rohanni árkon-bokron át egy adott irányba. Kérdeztem, hogy hova rohan? Azt mondta, power armorért, hogy van egy bug a játékban, amivel be lehet jutni arra a lezárt területre, ahonnan meg lehet szerezni. Meg is mutatta róla az oktató videót a YouTube-on. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy az F3-ban pontosan ezt csinálta sok játékos, hogy az elején elrohant a páncélért, és szerintem ezt a Bethesda is tudta. Szerintem ezért rakták bele most az elejébe: "úgyis megszereznéd csalással, árkon-bokron át, sztorin kívül? akkor itt van, nesze, eléd tesszük legálisan, sztorival... csak akkor felerősítjük a boss-okat is úgy, hogy ne legyen OP...".
Persze ez csak tipp részemről.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Kumiho #2179
a workshopban pedig miért nem lehet léptetni az építhető cuccok között?
full legális a játék nem varez
55-60 FPS frapsban.
Még csak kijöttem a Vaultból tegnap este meg lebontottam 2 házat, még nincs se kutya se power armor de tetszik a játék.
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
Aztán láttam,h írta itt anno neki elég volt szar az egész...nemis értettem.
Csak beszippantja őtis😄
A sztorival még alig haladtam valamit, egyelőre nagyon élvezem a céltalan bolyongást, a felfedezést.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
de nembaj úgyis tudok most aludni aztán folytatom ma nincs semmi dolgom😊 különben annyira sok midnen van benne annyi új dolog más a hangulat is annyira bejön az egész hogy na😊 csak kár hogy alvásra is szükség van xd
Nos engem beszippantott. Elején szoptam a vsynccel, mivel az fps magas ezért vsync nélkül beragadtam a terminálba mint sokan 😊
Aztán bohóckodtam Rivatuner -> fps limittel(60,72) de nem lett túl jó az eredmény(tearing) aztán végülis kib*sztam mindent és hagytam bekapcsolva a vsyncet viszont nem alap "3d setting from application" hanem "adaptive"n így valamivel "smoothabb" mintha sima on lenne így már bőven játszható.
fallout4 nél meg nem várom el, hogy cs:go szintű legyen az egérmozgás, most pont vállalható még.
Szóval a játék:
Hát nem indul túl vidáman az eleje <#zavart1>#zavart1> és itt nem csak az atomrobbanásra gondolok..😊
A játékmechanika rendben van, a grafikát annyit szapulták sokan "régi motor, 2010es látvány stbstb", hogy kissé félve ültem le elé, de számomra több mint rendben van...Igaz nem bújok a textúrákba(és alapból ultrára van rakva) de a látványvilág, a világ részletessége meseszép és stílusos, skyrim szint(csak itt szinek is vannak 😛).
A craftolásba elsőre beleszerettem ahogy a pipboyba is a kutyámról nem is beszélve.
Társasházas életemben mindig arra vágytam, hogy egyszer majd kertesházam lesz és ott egy farkaskutya aki mindig vár haza, hát most a játékban meglett a farkaskutyám 😊 (de nevezhetjük német juhásznak is mittudomén)
Még a játék elejefele belefutottam "abba" a bizonyos deathclawba(jól emlékszem a nevére?)
Ó mondom nekiugrok mint hülye gyerek a villanykörtének, cs:go / quakeworld múlt mi ez nekem...Igaz very hardon játszok , de a következő pillanatban a fejem levált a nyakamról <#bdead>#bdead>
Na mondom ez nem egy vidám játék <#violent>#violent>
Egy szó mint száz elsőre nagyon tetszik, gyűjtögetek mindent mint valami kleptomániás nehogy valami craftalapanyag kimaradjon 😊
Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.11.12. 06:09:07
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.11.12. 01:44:41
egy full random youtube videónál legörgettem a kommentekhez, és valami abortuszmaradvány nem beköpte a fallout 4 storyjából a csavart?
mondjuk annyira azért nem vagyok spoiler-fóbiás, hogy a földhöz verdessem magam, de hátha kamu... elég sok pontot tettem Luck-ra. <#idiota>#idiota>
Per Aspera Ad Inferi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.12. 00:36:22
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
kb. így kellett volna megcsinálni a pipboy editiont.
teljesen mind1 lett volna,h mennyibe kerül,akkor is elkapkodták volna.
pipboy
50ezerért így kb.olyan feelingje van mint mikor 30éve megvettem a traffikba a rambo szettet amibe volt 1,1grammos műanyag gránát,szuper hajlékony műanyag kés,stb..😊
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Öööh, most bocsánat, de én akkor hülye vagyok, vagy mi? És egyáltalán nem értem a szintlépési fejlődést, perkeket még nem választhattam, de azon a hülye poszteren osztogatok pontokat, most akkor mi van? Merthogy nem volt igazán tutorial, nem értem, a régi rendszerhez szoktam, most mi van?
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Na most mi legyen...kurva élet...
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudnom kéne valami sorozatból vagy filmből, hogy mi ez?
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy így nézek ki most 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Megvette de nem jött be neki a game.
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
engem beszippantott,úgy ahogy vártam.