19801
  • lac coo
    #626
    Széééép ! :)
  • lac coo
    #625
    közben találtam valami matricákat, amit a billentyűkre lehet ragasztani ... :)))))

    De amúgy kép alapján mondod, hogy nem magyar ? Meg mi az az angol lokalizáció: nem ?? :)))
  • Alexease
    #624
    Szerintem letezik, mert nekem van egy Dell-em ami Magyar kiosztasos:)

    Amugy az Angol is mukodik Magyar kiosztassal, teruleti- es bill. beallitastol fugg, max maceras gepelni, ha nem ott van ahol kellene vagy ha vakon nem megy es keresni kellene;)
  • Alexease
    #623
    Es ha mar off;)))
    Es mivel nagyon valoszinu, hogy az RR2 lesz a GTR3 alapja, amiben mar friss, ropogos hangkezeles van (3D, Surrund, 5.1 stb.) es HDR, gyorsan meg is piszkaltam:)
    Meg nem az igazi, valamit nagyon elbaltaztam:))))))

  • lac coo
    #622
    Asszonynak venné a család, viszont neki gépelni is kell rajta magyarul ,akkor az hogyan ? :)
    létezik amúgy magyar billes notebook ?
  • Alexease
    #621
    Angol kiosztasos, Angol op.rendszerel.
  • lac coo
    #620
    off, de máshová nem igen járok, hátha tudtok segíteni ...

    Ez a notebook magyar billentyűzetes ? Vagy mit jelent az, hogy "angol lokalizáció: nem" ?

    http://ipon.hu/webshop/product/acer_aspire_5755g_2434g64mnksl_lx.rpw0c.062/191203

  • Alexease
    #619
    Itt OFF, de mindegy:))

    - Jatekban filter, mit szeretnel letolteni, latni:



    - A lista amit letolt. Ez karcsu, mert ritka kombo, altalaban tobb tucat/szaz ido van fent.



    - A jatekban koronkent mutatja a helyezesedet az online adatbazishoz kepest:



    - A lista a weboldalon:


  • unrealnoise
    #618
    nah ez tetszene. :D én hülye pedig ezt láttam is már valamikor... :/ köszke :D bár ez elég visszafogott kis táblázatocska, de a célnak végül is megfelel. :)
  • Alexease
    #617
    Imola a "legelkeszultebb" palya, az szaggat a legjobban:)))
  • Alexease
    #616
    Pedig eppen az a RACE07 (es az osszes kiegeszito) elonye, hogy azt tudja, amit te szeretnel;)

    Ha offline szeretnel, van AI, Quick Race vagy bajnoksag.

    Ha offline, de hotlapozas (ranglista meg ami kell), azt ugyanugy a jatekon belul megtudod nezni, barmelyiket letolteni, ghost-tal versenyezni. Multkor irtam, igaz a RaceRoom-mal kapcsolatban, de ez az osszes SimBin cucra ervenyes.

    Online is fent van minden autohoz, minden palyahoz, minden eredmeny: http://www.raceroom.net/leaderboards/race-07-series/
  • unrealnoise
    #615
    a barát keresőre miért nem csinál semmit? nem mintha lenne értelme, mert nincs, meg nem is tudom hol kellene jelölni.
  • unrealnoise
    #614
    jah és imola még mindig sza gg aa a t. :D
  • unrealnoise
    #613
    oké, de ezek nincsenek beleintegrálva a játékukba. már pedig az egyszerűbb és jobb lenne. vagy nincs egy normális weblapjuk hozzá. raceroom tök jó, de azt sem értem miért egy "játékuk' alá kell betenni az összes játékukról szóló, kibeszélő fórumot. logikátlan. nah mindegy. igazából ez is változhat, hátha a gtr3 oldala majd online-abb lesz. :)

    cars meg elég jól megy most, a 111-essel, de gyors betöltöm imolát is, ott sok minden eldől. XD

    hát igen, a hardver az szopós téma. pláne, hogy most a mobil cuccok nagyon nyomulnak, nem tudom meddig fog fennmaradni a külön videókártya egy slotban/gépben féle egység. no mindegy, ha majd váltani kell úgyis váltunk...
  • Alexease
    #612
    Azert a SimBin eleg eros online kozossegben is, sok a bajnoksag es az egyeb host hozza.
    Ranglistat, hotlapbajnoksagot eppen a SimBin rendez folyamatosan, font vannak az eredmenyek stb.
    Hardware-bol sosem eleg;D Nekem most nem lesz egy ideig uj, ezzel kell beerjem:)
    Spa meg nincs kesz, build-enkent frisiitik, most keszulget:) De van olyan palya is, amin csak a nyomvonal van, aztan semmi:D Ezert alpha, folyamataban lathatod, hogyan keszulnek a palyak, ha kell farol fara;D
  • unrealnoise
    #611
    persze jó vétel, de egy offline játék (GTR3) hiába jön addonokkal, nem tudja felvenni a versenyt, egy mind offline, mind online téren remek funkciókkal rendelkező és folyamatos fejlesztés alatt álló játékkal szemben.

    a cars hiába lesz "drága", azért az iracinghez képest olcsó lesz, és ha tényleg marha jó lesz a rendszer, a kutya töke se akar majd offline bohóckodni egy másik játékban, aminek semmilyen vonzata nincs, mert semmilyen közösségi modul nincs beépítve. Cars-ban tuti lesz világranglista, hotlapbajnokságok, meg mindenféle, akár offline futott körök beküldésével is. persze tudom, feltételezések, de mindegy.

    persze egy csak, vagy inkább elsősorban offline játék is lehet baromi sikeres, csak nem az a jövő szvsz. ISI-nél ezt felismerték, más kérdés, hogy nem sok mindent láttunk még belőle.

    a Carsnál gondolom platform átfedések nem lesznek, azaz a PC-sek versenyeznek a PC-sek ellen, minden téren.

    másik fontos kérdés, hogy ide kell a pénz, a kemény marketing is. kérdés mennyni van erre elkülönítve, mert hiába lesz szép, meg csilivili, meg jó fizika, az kevés lesz a milliós (vagy több százezres) eladásokhoz önmagában. pláne, hogy ez a grafika ma csúcs, de azért 2012-ben jön még pár autós játék is, és oké, hogy ez sincs kész, de szvsz valami kommersz cím lenyomja majd ezt grafikus motor és megjelenítés terén... (mondjuk ez legyen a legnagyobb baj), inkább optimalizálják, mert bosszant, hogy nem tudok vele játszani szép grafika mellett jó sebességgel...

    ha az rF2 sem megy normálisan (béta), akkor még lehet januárba beruházok egy új lapba meg prociba... VGA meg hát nemtom. vegyek még egy 560ti-t mellé? ma már azért elég jól lekezelik ezeket a játékok nem?

    más kérdés: a Belga pályaobjektumok nekem fehérek csak? nincs is kész a pálya? az épületek? tök üres néha a terep. azt hittem csak teljesen kész cuccok kerülnek bele. (mármint legalábbis grafikailag készek. :D) dx11 meg dx9 alatt is "üres" lényegében a pálya, meg fehérek az épületelemek.
  • Alexease
    #610
    A tobbi is idotallo program van/lesz. Lasd RACE, mar 5 eves, es annyi plusz cucc van hozza, hogy szornyu;) Es kozben folyamatosan fejlesztik. Es azert, ha rendesen ki van hasznalva, egy WTCC2010 vagy az STCC2 9.99 EUR-ert eleg jo vetel:)

    Az rF2-t is hosszutavra csinaljak, mar tobbszor emlitettek, hogy folyamatos fejlesztesek lesznek, es kesobbiekben plusz tartalmak.

    De teny, "igeretekre" eddig a CARS a nyero:D

  • Alexease
    #609
    Lazan, kibirhatatlan:))))
    Es ezek kozul, igazabol a CARS lesz (ha egyszer majd mukodik) az igazi penznyelo:P Mivel minden auto es palya kulon-kulon fizetos lesz hozza, mondjuk egy GT1-es sorozathoz a palyak+autok lesz kb. 20–30 Euro:) Aztan meg 20 EUR a GT3, aztan jo lenne egy WTCC is 20-30 EUR-ert stb.:))) Mar ha egyaltalan lesz ennyi liszenszuk es kapacitasuk hozza;)
  • unrealnoise
    #608
    jólvan, jogos, idén megveszem valszeg mindet, de ha a CARS beérik és hozza azt amit már elkezdtek (közösségi, online, offline egyben + amiket ígérnek) + fizika, akkor inkább eggyel fogok körözni, de azzal rohadt sokat.

    Persze mire kijön a CARS lehet fejlődik a másik kettő is. Érdekes lesz...
    Mindenesetre időtállóban érzem a CARS projektet. (most abba ne menjünk bele, hogy hol tartanak :D)
  • Alexease
    #607
    Nem kell 4-et venni, eleg lesz 3 is;) Ugy sem birod ki:P
    Amire a CARS-bol lesz valami kezzelfoghato, ertelmes, hasznalhato, mukodo valami, az meg 1–1,5 ev.
    Lehet hogy az rF2 nem lesz ennyire csicsa, de azert fejlodik rendesen, nem hinnem hogy kihagyod;)
    A GTR3 valszeg marad az RR2 grafika/fizika szintjen (max egy kis tuning), de megis egy kihagyhatatlan darab, egy egyseges sorozat, es talan a kesobbi kiegeszitesek uj alapja:)
  • lac coo
    #606
    Simán megveszed mindet,. hidd el ! :D
  • unrealnoise
    #605
    ezt azért kötve hiszem. :)
    pl ha a CARS beütne fizikával is, akkor minek használjam a másik kettőt is amikor minden csicsa online, offline meg időjárás meg etc meglesz ebben is?

    nem fogok poénból venni még négy szimulátort. bár jó lenne. de ha nem is használom majd őket, akkor amúgy is felesleg lenne.

    azt is értem én, hogy csak egy ember vagyok, de hát azért ez is valami, a fórumokon folyamatosan hallani utalásokat a másik simre, hogy bezzeg ez vagy az, vagy ott így meg úgy. 2012-ben elég sok minden eldőlhet.

    és lehet ez után is lesz kereslet rF2-re meg GTR3-ra, de lehet nem akkora, mint szeretnék, és ha a cars már az elején sikeresebb lesz, akkor a több bevétel több tartalmat, nagyon fejlesztési tempót is eredményezhet = lemaradhatnak a többiek.
  • lac coo
    #604
    Ez piac, bár igen kicsi ,bármennyi játékot képes ( lenne ) felvenni ! :)
    Itt nincs olyan, hogy idén már vettem kettőt, többet nem fogok...
  • GPx8
    #603
    Ez úgy hangzik, mint valami szép mese...
  • unrealnoise
    #602
    nyilván, rF2 előnye még a régi, klasszikus pályák, bár ebben mind a három játék nyitott lehet (iracing ebben a ligában nem játszik...), szóval tényleg nehéz lesz, de rF2 multi nekem kilőve, mert szervezéses, hétvégente odaülök dolog egyszerűen nem megy. meló miatt sem, meg amúgy sem.

    CARS-nál szerintem kicsit iracinges multi lesz, erre még olykor-olykor rá is vetemednék, plusz fasza közösségi integráció valszeg, ez lesz a nyerő szerintem.

    rF2 meg lehet csicsa lesz, de nem egységesen (modok miatt), ha meg az alapcuccokkal megy az ember, háááát... nem tudom. fejlesztési tempón mulik, de az a baj, hogy ezt a pénz diktálja abban meg a CARS jóval előttük lesz szerintem.

    GTR3 meg offline-ra jó lenne, kimagasló, csak hát a CARS egyik nagy erőssége is az lesz. Persze ha év első felében harmadában jön a GTR3, akkor még a CARS előtt "letarolhatja a piacot".
  • Alexease
    #601
    Ugy sem tudsz valasztani, kell majd mind a harom program:)

    rF2: frisebb fizika, elobb utobb az is lesz annyira csicsa mint a tobbi, karrier nem nagyon, de az online az tuti, es erossege a modolas.

    CARS: lesz uj fizika, extra csicsa, es ha bevaltjak az igeretuket, akkor minimum 1 ev mulva talan meg mukodhet is;)

    GTR3: ha uj fizika nem is lesz (meg semmit nem tudni), a RACE sorozatbol kiindulva, szolgaltatas es fejlesztes bizos lesz boven, vagyis ez is "kell" kategoria;)
  • unrealnoise
    #600
    Ha ez igaz, és úgy sikerül, ahogy azt mi elképzeljük, akkor viszont a CARS mindent visz. GTR3 meg rF2 ide vagy oda. mert CARS-ban lesz igazi karrier mód, lesz fasza single+multiplayer, és ők tuti adnak a körítésre is, reklám és bevételek területén sem hinném, hogy gondjuk lenne ilyen grafika mellett pl.
  • Alexease
    #599
    Igen, es valami kisebb formula auto, pl. Formula Ford.
    En nem teszteltem, csak videokat lattam.
  • csige791
    #598
    Abban volt lime rock a pálya?
  • Alexease
    #597
    Nem, az iRacing elozo neve a First volt.
    A DR teljesen onallo cucc volt (5-6 eve), es igen, letezett belole zard alfa/beta teszt, valszeg azt hasznaltad.
  • csige791
    #596
    A drivers republic az nem az iracing neve volt méga a legelső időkben? Mintha én mentwm volna valami Drivers republic bétával valamikor nagyon régen. Vagy hülye vagyok és rosszul emlékszem.
  • Alexease
    #595
    A forumon addig ment a piszkalasuk, amig kiderult, hogy valoban uj engine-t irnak (fizikat is), a jelenlegi valoban csak egy ideiglenes cucc, es ugy nez ki, valoban Eero (is) irja a cuccost, aki a RBR-t es a Driver's Republic-ot csinalta;)
  • lac coo
    #594
    Cadillac CTS-V ...Igen jó ....
  • Alexease
    #593
    Tesztelgettem en is egy kicsit az FFB-t (sajat config, Dev-bol betoltve), de sajnos egy kicsit bena, es figyelni kell, mert csak a Software-es mixelesnel hasznalja normalisabban.
    Azok a beallitasok erdekesek, amelyek a RACE vagy korabbi dolgoknal is. De mig a RACE-ben teljesen jol erezni mit csinal, itt nem annyira.
    A lenyegesebb beallitasok, a tobbi annyira nem fontos:)


    FFB steer force average weight="1.00000" – mennyi erot adjon frame-enkent, az 1.0 a jo, igy nem fog kesni, csuszni, kihagyni stb.


    FFB steer force exponent="0.20000" – FFB erzekenyseg. Hasonloan mint a kormanyzasnal, alacsony erteknel mar kozepen, kis elfordulasnal erezni az eroket, nagy erteknel ez eloszlik a nagyobb elfordulasra. Igy nullahoz kozel, mar kozepen vagy kis elfordulasnal van eros FFB, de oda surit be mindent, mig magasabb erteken eloszlik, igy "reszletesebb", de nagy a kilenges, hintazik.


    FFB steer force output max="1.75000" – A "kimeneti" ero nagysaga


    FFB steer force grip weight="0.50000" – A kormanyon erezheto eroket 2 dologbol szmamolja: "felfuggesztes" (cornering) es tapadas. Ebbol a kettobol all ossze az FFB. 0.0-nal csak a felfuggesztest szamolja, 1.0-nal meg csak a tapadast. A ket veglet kozott nem sokat erezni, vagy legalabb is tobbet kellene tesztelni;) Ha lenyeg, ha 1.0 fele kozelit, vagyis magas az ertek, akkor az esetleges teljes tapadas vesztesnel, teljesen megszunik, vagy drasztikusan csokken az FFB.


    FFB steer force grip factor="0.80000" – Az elozo tapadas FFb ertekeket, milyen aranyban szamolja az elso es a hatso kerekek kozott. 0.0: hatso kerekek. 1.0: elso kerekek. A keto kozott meg logikus a dolog;)))
  • Alexease
    #592
    Ezt az uj buil-det megprobaltam ismet allitgatni, egy fokkal jobb lett, de a jotol meg messze van;) A driverben 600 fokra vettem, a programban ujrakalibraltam, a dev-resznel kikapcsoltam minden kamut es erosebbre vettem a dolgokat. Mar majdnem annyira hasznalhato mint az RACE07, ugyanaz az erzes, csak itt meg erdekesebb a gumi, de foleg a hintazas;)

    Remelem azzal foglalatoskodnak, hogy ezt az egesz reszt (ffb) ujrairjak;)

    A felfuggesztes jonak tunik, ott sokat szamol, mozog minden rendesen. De nincs meg a (korrekt) kapcsolat a felfuggesztes es a kormany kozott.

    Az a valtas ffb-efekt poen, de sajnos ugyanolyan kamu es idegesito mint a tobbi. Azt is a hajtaslancbol kellene szamolni: amikor a valtas miatt megfogja az autot a motorfek egy pillanatra, megrandul a motor stb.

    Ugyanigy idegesit, amikor lenyegtelen mennyire magas vagy milyen a kerekveto, razza a kormanyt, mintha krampacskoveken mennek.

    Az ffb erot is valszeg csak egy valamibol szamolja (talan sebesseg es kerek- kormany elfordulas), a tobbi semmi, ki-bekapcsolhato, allithato efekt.

    Talan ez a hintazas is olyan miatt lehet, hogy lenyegtelen milyen iranyba mozog az auto, merre allnak a kerekek, mekkora a tapadasuk, az ellenalasuk: egyszeruen a kormanyon kozepallasban "nincs" ero, es csak az elforgatas mennyisegetol erosodik (kikapcsolva termeszetesen minden pluszt, ami "csak ugy" kozepre huz, raz, csillapit stb).
  • lac coo
    #591
    Persze-persze ...
  • Alexease
    #590


  • lac coo
    #589
    A régiben is billeget a damper effekt .

    De a váltáskor a rántás a kormányom jópofa, nem is tudom miért nem jutott ez eszébe eddig másnak ( vagy csak én nem vettem még észre sehol ...)

    fék fura : ha az egyik kerék a füvön addig nem blokkol míg a betonon lévő is forog .
  • Alexease
    #588
    Lehet allitgatni, valoban jobb lesz, de sok a kulonbseg meg az autok kozott is. Hiaba, meg egyik sincs kesz igazabol;) Csaloka a dolog, mert ez nem olyan, mint az rF, hogy megjelenik valami, es az mar onnantol valoszinuleg jo es mukodik, hanem ha ehez megjelenik valami, az csak azt jelenti, hogy elkeszultek vele annyira, hogy mar eppencsak mukodik:)
    Raadasul, meg az engine sincs kesz;)

    Az a regebbi FFB jonak tunt, kivettek, de allitolag dolgoznak rajta, tobben is hianyoltak.
  • lac coo
    #587
    No tele lett végleg a tököm, kicsit piszkálgattam, azért sokkal jobb lett...
    FFB frictiont bekapcsoltam, kicsit állítgattam az erőkön, FFB dampert kikapcsoltam, mert az valami szörnyű hogy billeg tőle a minden :)
    Driverben 400 fokra raktam a kormányt játékban is, igaz valamiért játékban jóval több (?)...

    így egész használható .( Szigorúan csak szódával ...! )