19801
  • SirAlo
    #466
    nah kiprobaltam en is a friss jatekot es sokkal jobban iranyithato igy kormanyzar allitassal F86 turboval mentem Connecticul Hill Shorton 57-et es regebben alig birtam a palyan tartani az autot
    Amugy Imola a leginkabb gepigenyes palya? ott a celegyenesbe erzodik hogy leeesik az FPS
  • Alexease
    #465
    Elvileg/allitolag ok is megakarjak csinalni normalis online-os felulettel, ami tolja az update-et.
  • lac coo
    #464
    És fél év múlva már hetente 4-6 gigát kell letölteni ? :DDD
  • Pitti
    #463
    A legnagyobb probléma, hogy ma túl nagy kapkodás volt, a múlt heti build már készen volt csütörtökön, kint volt már a release notes is. Pénteken volt még idő átnézni. Ma meg a release notes is csak délután került ki. Ha ilyen a rendszer akkor legalább a havi első build lehetne kicsit körültekintőbb, pl mint múlt héten. Nem kellett volna beleerőltetni ennyi mindent az utolsó percekben. De gyanítom, hogy hétfőre ki fognak rakni egy tisztább buildet mindenkinek. A fórumon is oltják őket rendesen :)
  • Alexease
    #462
    Ebben a Juniorban (de igazabol az egeszben) ez a szivacs, mivel meg erosen alpha/beta, naponta piszkaljak, boven becsuszhat egy olyan update, ami szar. Nyugodtan lehetett volna egy darab also kategoria, 15-20 euroert, napi letolthetoseggel. Meg penzt se kell visszaadjanak, ha nyereseges. Az efolotti kategoriakban lehetett volna jobban beleszolni, belepiszkalni, devkit-ezni, penzt visszakapni stb.
  • santibi
    #461
    Nem tudom akkor mi lehet nálam a gond. Én 40 fölé nem tudom vinni. Pedig nem rossz a konfigom
  • Pitti
    #460
    Pedig az egyetlen pozitívum, hogy az fps ismét jobb egy picit :)
  • santibi
    #459
    Ugy legyen. Legyen jó, de jelenleg nekem szinte használhatatlan. Szaggat, stb.
  • Pitti
    #458
    Bizony, még nagyon korai minősíteni :)
  • unrealnoise
    #457
    hol van még a kiadás... :p
  • santibi
    #456
    Én magam részéről elfelejtettem ezt a progit. Nem minősíteném. By C.A.R.S.
  • Pitti
    #455
    Egy kicsit most sajnálom a Juniorokat ugyanis ez a mai build 86 egy összecsapott szarkupac, sokkal jobban jártunk volna a 85-össel. Mondjuk én elleszek jövő hét péntekig, de minden juniornak egy hónapig ezzel kell szenvednie az kicsit durva.
    Elrontották a menüt több helyen, pl video settings. Ariel atom vezethetetlen, semmi tapadás mint ha jégen mennék. Megint shiftes kacsázás minden autónál. Ariel lodolás még mindig szar, de ezen már csak vigyorgok :). Bathrust játszhatatlan nem fog meg a korlát... na mindegy nem sorolom, ez most össze lett csapva hamar gyorsan péntekre legyen valami.
  • TerranceG
    #454
    Épp tegnap vettem 10 ojrósat.
    Tegnap leszedtem, ma megnéztem és du már itt az új verzió. :)
  • GPx8
    #453
    14h körül...
  • Pitti
    #452
    Minden hónap első péntekje. Ez a mai péntek pont egy ilyen.
  • SirAlo
    #451
    10 eurosak ma vagy hetfon kapnak frissitest?
  • csige791
    #450
    Nekem kicsit úgy tűnik, hogy az autók így irreálisan csúsznak a pályán, mintha nem is tudom így úsznának. A legeldső képkockáknál látszik talán a legjobban.

    hülye vagyok vagy vak? :D
  • Pitti
    #449
    Én is 10-el kezdtem, majd nem egész egy nap múlva fizettem még 15-öt :)
    Nem bírtam volna várni egy hónapot látva, hogy izzik a fejlesztés. :)
    Ahogy Alex mondta: kíváncsiság fél egészség :)
  • simcompany
    #448
    oks. köszi
    akkor kezdem alulról :)
  • Alexease
    #447
    Ott a pont, az a legjobb megoldas;) THX!
  • Alexease
    #446
    A 10-sel havonta lehet letolteni az update-eket, a 25-sel hetente. Amugy mindenben ugyanaz.
    Ha tamogatni is akarod oket, nem csak hasznalni, akkor 25 :DDD
    Most meg viszonylag gyorsban megy a fejlesztes, sokat valtozik, es mivel a kivancsisag fel egeszseg, igy ismetelten a 25 :DDDDDDDDD
  • Pitti
    #445
    Ez nagyon szubjektív, kinek mi éri meg. Viszont ha kezdetnek befizeted a legkisebbet, utána bármikor feljebb léphetsz a különbözet kifizetésével.
  • simcompany
    #444
    sziasztok. ma veszem meg a hozzáférést. melyik user csomag éri meg?
  • Alexease
    #443
  • Alexease
    #442
    http://www.bsimracing.com/2011/11/c-a-r-s-former-stig-ben-collins-impressed-officiall-license/
  • lac coo
    #441
    szuper.
    Ariel Atomot eddig nem is értettem miért nem csinálta meg senki, gondolom ingyen adtak engedélyt, kell nekik a reklám ...
  • Alexease
    #440
    Bejelentettek, hogy most mar van 3+2 hivatalos, liszenszelt autojuk is: Gumpert Apollo S, 3 Ariel tipus es Palmer Jaguar JP-LM.

    http://forum.wmdportal.com/showthread.php?1208-First-vehicles-licensing-announcement&p=17600&viewfull=1#post17600
  • GPx8
    #439
    Mario kart?
  • Alexease
    #438
    Pod-race?! :))
  • lac coo
    #437
  • unrealnoise
    #436
    Hát én fizikával még nem nagyon foglalkozom, a komolyabb szakik majd úgyis postolnak a fórumra ha úgy érzik, ellenben azért ránéztem, hogy javult-e a teljesítménye, és hát igen, sokkal jobban fut, egy +10 FPS =néhol több is...) szerintem megvan, szóval ilyen téren is jó lesz ez.
  • lac coo
    #435
    Az atom még jó viszonylag ,sokkal puhább a felfüggesztése és nem tapad úgy a gumi mint az F1-nél, szerintem hirtelen tapad be csúszás után és átvágódik az egész, Vagy nem tudom, de elég fura :))))
  • lac coo
    #434
    azt nem tudom, gondolom meg kell venni .
  • SirAlo
    #433
    kulon megkell majd venni vagy aki mar megvette a jatekot az megkapja?
  • lac coo
    #432
    Jelenleg jobban lázba hozott a FVA 458 ... :)az biztos vadállat lesz !
  • Pitti
    #431
    Én is az atommal szórakozok, kormányszög driverben 900, játékban 540 steering lock 0.36 így most nincs az a shiftes kacsázás.
    Kart viszont még nagyon távol van a valóságtól. :)
  • lac coo
    #430
    Én is megnéztem egy új Max-t..aztán visszaraktam a 8-ast ! :)
  • Alexease
    #429
    En meg ket napja a .NET Framework 3.5 SP1-gyel szivok, nem akar felmenni:) Bent renderelnem kell majd egy katalogushoz cuccot, feltettem az "uj" MAX 12-ot meg a vRay 2.0-t, de itthon meg beszivtam, mert kell hozza a 3.5SP1, ami nem megy fel;) Nem merem leirtani a tobbit, kiserletezni, mert akkor mas sem fog menni (pl. netKarPro) :DDD
  • lac coo
    #428
    Atom, meg az egyik régi F1-es, ezeket néztem utána kikapcs :)
  • Pitti
    #427
    melyik autó?