19801
  • lac coo
    #586
    Érdemes letöltenem, lesz olyan a kormányzás mint egy 15 évvel ezelőtti játékban ? :)
  • Alexease
    #585
    Igazi patch, vagyis hasznalhato a 106 es a 107-hez is.

    Elolvastam a forumot: az Eurogamer HotLap miatt adtak ki, mert "vezethetetlen" (volt) a Caterham;)
  • lac coo
    #584
    A 108 patch az a a 108-as buildhez való, vagy a 106-osat javítja 108-ra ?
  • lac coo
    #583
    Input laggnál mit lehet piszkálgatni ? :)
    FPS van elég ...
  • GPx8
    #582
    Pont az a baj, hogy ha az alap trágya, akkor abból már nem lesz semmi jó. :(
  • Alexease
    #581
    Igen, az a Lizard 3 eves, de lehet hogy azota ujrairtak, es van uj Lizard:) Remenykedni azert meg lehet:))
  • Laceee
    #580
    http://www.simbin.se/games/race_pro.htm, ez a Lizard engine legalább 3 éves...
  • Alexease
    #579
    Kivancsi leszek a GTR3-ra (talan hovegen lesznek infok), hogy a SimBin sajatnak kikialtott engine-je, ennyire "sajat" mint ez, vagy valoban nullarol irtak egyet?!
  • Alexease
    #578
    Pontosan ezert beta, mert napi szinten lehet latni (olvasni), hogy eppen mikor, mi, hogyan keszul(t) hozza. Igy mindenki lathatja mi, mennyi ideig tart. Az mar maskerdes, hogy masik programmal is foglalkoznak.

    Nem az a gond, hogy most itt tartanak, hog most ilyen, mert ez alap, hanem az lehet a gond, ha a jobb kormanyzast, az ffb-t hosszutavon sem tudjak/akarjak megoldani.
  • lac coo
    #577
    Jó lesz ez, csak szerintem most minden percüket az újabb tartalmakra áldozzák, új autó, új pálya, azokkal lehet még több fizetős kuncsaftot szerezni :)

    Látszik, ,hogy félig kész autókat rakosgatnak bele, csak hogy el lehessen mondani, hogy van ...!
  • SirAlo
    #576
    Mar en is megbantam azt a 10 eurot is amiert befizettem erre a jatekra :|
  • bardocz
    #575
    Ha nagyon unatkoznál: Trento-bondone KS2 párost tudom ajánlani. 8:1-es kormányáttétellel simán befordul mindenhol:D
  • lac coo
    #574
    Lehet előkotrom CRC-t, h-váltóval biztos tuti a dolog ;)
  • lac coo
    #573
    Választék az van, de valahogy már nem tetszik az egész ahogy a Race sorozatban viselkednek az autók, főleg az FFB ... :(
  • Alexease
    #572
    A RACE07-hez most ezek vannak hivatalosban (OK, a GTL+GTR nem hivatalos, de az is az oveke:P), meg van vagy 70-80 palya (persze, valtozatokkal, evekkel, nyomvonalakkal egyutt).

  • lac coo
    #571
    F1 2011 ?????
  • Alexease
    #570
    Ezzel mar nekem sincs kedvem szarozni, majd piszkaljak ok inkabb;)

    Akkor inkabb mar SHIFT2, abban legalabb van egy tonna vegleges auto es vegleges palya;))))
    Ha meg komolyabbat akarok offline, AI-val, esetleg esoben, akkor RACE07, es az alatta talalhato osszes felmillio hivatalos kiegeszites;)
    Online-ra ott az iRacing - bar mostanaban nincs kedvem online-hoz;)
    Egyedul tekeregni iR/nKP/LFS/FVA :D
    Forma1-ezni meg F1 2011 :)
  • lac coo
    #569
    Hát nekem már nincs kedvem kisérletezni :)
    Nem is FFB-vel van bajom ,egyszerűen egyenesen nem lehet menni vele :)
    ez így kukába való úgy ahogy van .
  • Alexease
    #568
    Gondolom engine szintu valtoztatasok:)

    De ha van Dev menud (F1), akkor ott erdemes elmenteni az FFB beallitast, es kiserletezni vele. A sok kamu razkodast kikapcsolni (kerekveto, gaz-, fek- es egyeb razasok), felhuzni az eroket (force, gain, weight, output), az exponent reszt meg minimumra vagy nullara.
  • lac coo
    #567
    No azt nem lehet úgy optimizálni, hogy ha én kormányra állítom ,akkor ne működjenek ezek a gamepados vackok ? :)
  • Alexease
    #566
    Igen, az eredetiben ilyen merteku nem volt, vagy legalabbis ilyesmi nem, csak az ujabb cuccokban, de lehet azert olyan amilyen, mert probaltak kontrollerre is optimalizalni az egeszet;)
  • lac coo
    #565
    Azért az eredeti enginben én még ilyesmit nem láttam ! :)

    Ott amerre és amennyit tekertem az úgy is volt, ilyen himbi-limbi, kacsázós, nonlineáris vacak ott nem volt , még F1C-ben sem .:D
  • Csirkenyál
    #564
    WDM fórumon a kormányos szekciónál van egy egész tűrhető beállítás nekem pl. DFP-re. Ezzel már tudok menni akár 500 métert is egyenesen :D De viccet félretéve érdemes próbálgatni, már-már vezethető is volt vele egy két autó.
  • lac coo
    #563
    És a fórumon nincs sírás a kormányzás miatt , mondanak valamit róla ?
    Pedig fizika azért alakul szépen, némelyik régebbi autó teljes ok szerintem, csak hát így hogy -ahogy mondod- himbi-limbi az egész, sok élvezet nincs benne :)))
  • unrealnoise
    #562
    gondolom itt mindenki kikapcsol minden segítséget. tetszene az egész, a menü is sokkal jobb lett, a gépigény is alakul, viszont ilyen irányításról olvasni... hááát. még a kedvem is elveszi... :/
  • kifli
    #561
    stability controll off-ot próbáld! Anno, mikro kipróbáltam shiftet, aszem ez oldotta meg...
    Mondjuk nem játszottam vele túl sokat...
  • Alexease
    #560
    Sajnos alapbol az eredeti engine (gMotor/rFactor) sem tokeletes kormanyzasra, kormany erzesre, ffb-re stb. De ott legalabb van realffb plugin;)

    De meg ebbe a nem tokeletesbe is, valamit belepiszkaltak az elejen (SimBin - GTR2/RACE), aztan ezt folytatta a Blimey!/SMS (SHIFT/CARS). Valami teljesen az alapoknal rossz, mintha a kormanyzasi eroket, elmozdulasokat, teljesen mas alapokbol szamolna, mint ahogy kellene. Eleve kozepallasban, lenyegtelen milyen a sebesseg, milyenek az erohatasok, valahogy nagyon gaz. Aztan meg az egesz egy nagy himbi-limbi erzes;)

    Volt meg a korabbi update-tekben a CARS-hoz egy ffb bovitmenyes exe, amivel "sokkal" jobb erzesek jottek elo, de az megszunt...

    A SimBin (RACE) irany sem tokeletes, de ott mintha ott javitottak volna rajta valamit.

    Semmi beallitast nem talaltam, toe sok minusz, caster sok plusz, elso merevites felfele, aztan ennyi:) Igy egy kort tudok menni, dde aztan menekulok:)))

    A menu meg mindig idegesito; a hatterben a film nagyon szep az autorol, de most mar kicserelhetnek egy renderre, ami mutatja az aktualis autot es palyat; az auto setup is maceras.
  • unrealnoise
    #559
    Én azt nem értem, hogy ha ennyire általános ez a panasz, akkor mi a faszért nem orvosolják. ez pedig nem vérszim, arcade jellegű kérdés, egy arcade játéktól is elvárnám, hogy úgy mozogjon és menjen a kocsi ahogy én akarom és irányítom. nem sokat nézegettem mostanság a fórumot, de kizártnak tartom, hogy valamit ne reagáltak volna ezekre a panaszokra...
  • Timbu
    #558
    Miért ilyen rossz az összes SMS játékban a kormányzás? Ebben és a Shift-ben is egyszerűen lehetetlen egyenesen menni... Van valami beállítás, ami ezt kiküszöböli?
  • lac coo
    #557
    Jah, én is megnéztem Caterham brutál NFS-re sikerült: egyenesen nem lehet menni vele :DDDDDD
  • lac coo
    #556
    Ilyesmit miért nem használnak játékokban, egyik-másik teljesen jól szól ....
    ( Minták amúgy letölthetők ...)
  • lac coo
    #555
    Off.:


  • SirAlo
    #554
    nah kiprobaltam az uj buildot es az iranyitas most se jobb:(( komolyan nem bannam ha most 1 honapig nem lenne semmi valtozas a jatekon csak a kormanyzas beallitason dolgoznanak minden erovel, mert latom van time trial, uj palyak , uj menu , uj autok de nekem ez igy nem sokat er ha vezethetetlen az auto:| mar a fizikat se bannam ha nem lenne olyan uber
  • GPx8
    #553
    Mert ez nem az Lfs... :)
  • SirAlo
    #552
    ezzel en is igy vagyok de penteken jon az uj build, hatha ott mar jo lessz
  • lac coo
    #551
    Mit tudom én, lehet hülye vagyok hozzá, de akárhogy piszkálgatom nekem nagyon nem tetszik :)))
  • SirAlo
    #550
    de miert olyan nehez megoldani normalisra a kormanykezelest?:|
  • lac coo
    #549
    68 -as F1 -re tud valaki mondani egy jó kormánybeállítást, ahol lineáris stb... szóval egy az egyben működik ? ( kormány driverben az elfordulás, játékban ugyanez, setupban a kormányszög ...)
  • lac coo
    #548
    Azért annyira már most sem rossz.
    Idétlen kormánykezelést leszámítva egészen tűrhető, ennél sokkal rosszabbakat is neveznek manapság szimulátornak :)
  • GPx8
    #547
    pl. screenshot-szimulátor... :D