19801
  • Alexease
    #546
    Igen, de azt mar nem akartam leirni;)
    De igazabol, ebbol meg lehet egy nagy semmi is, vagy a vegen egy dobozos (plusz fizetos) akarmi:D
  • Bullitt
    #545
    Ingyenes lesz, de mikrotranzakciós. Asszem az új tartalomért majd fizetni kell még azoknak is, akik befektettek, legalábbis a kisebb összegűeknek szinte biztos.
  • Alexease
    #544
    Eddig mindig elerheto volt a szerver, legalabbis amikor en neztem, valszeg most/ma karbantartas vagy update van.

    Vegtelensegig ervenyes;) Nem elofizetes, foleg, hogy a vegleges elvileg ingyenes lesz;)
  • zzeN
    #543
    Ezzel mikor lehet játszani? Este karbantartás volt, most meg nem tud a szerverhez csatlakozni.


    más: Az előfizetés meddig érvényes? Nem havi ugye?
  • lac coo
    #542
    Jah, tényleg yeah, megnéztem :)
  • Alexease
    #541
    GoodYear lenne, de nem az, valszeg a liszensz miatt:)
  • lac coo
    #540
    Year , nem ?

    Amúgy meg mindegy , ez lenne a legkisebb baja... :)))
  • Alexease
    #539
    GripYeah Falcon gumik?! :)))
  • lac coo
    #538
  • Szabi1991
    #537
  • lac coo
    #536
    OFF:

  • kifli
    #535
    nekem lfs-ben is tetszik a kuplungkezelés
  • lac coo
    #534
    27 rongy most egy PTI szett.
    Nekem ilyenkor van a szülinapom, karácsony ,meg minden egybe, ráadásul a 40.ik :D, lehet kisírok asszonytól egyet :))))
  • lac coo
    #533
    Jah, igen 3 helyett egybe :)))

    Nem mondnod , hogy van jogsid???
  • bardocz
    #532
    Most egy 40 lovas kocsink van itthon, tökjó, azzal ilyenbe sose lesz részem, előzés az teljesen kizárt vele:D
  • Alexease
    #531
    Azert 4. helyett 1.-be nehez felrevaltani;)
    De 3. helyett 1-esbe, mar lehetseges. Azt multkor sikerult eljatszanom, a Margit-hidon, elozes kozben, majdnem kifejeltem a szelvedot;D
  • lac coo
    #530
    NKP-ban nem vált szerintem ha nincs kinyomva a kuplung.Sőt egy jó kis félreváltás 4-es helyett 1-esbe és meghal az egész :)
  • bardocz
    #529
    Gumit direkt nem cserélek, kopjon csak!:D
    Az viszont kár, hogy ott se működik a váltó rendesen. Egyedül LFS-ben lehet megölni akkor az autót, és ott is csak a kuplungot. Tiszta vicc.
  • Alexease
    #528
    Kifogy a benya, arra figyelni kell;) De az akkumulatort is le lehet meriteni;D Es persze, a gumit is cserelni kell, mert nem csereli le automatan a box-ban, igy egy ido utan szivas van;)
  • bardocz
    #527
    nKp-ben meg van csinálva rendesen a váltó? F1600 alattam le szokott állni, de nem néztem még, hogy a váltó hal meg, vagy a benzin fogy ki :DD
  • lac coo
    #526
    Általában alapból nincs maxon a fékerő azért nem blokkol még max lenyomásnál sem .

    Driverben, vagy DXtweak-ben be lehet azt lőni ,hogy a valós pedál fél útjánál legyen a játékban a max. Jobb játékoknál , mint NKP simán a beállításoknál meg lehet jelölni hol legyen a kezdet és hol legyen a vége a pedál útjának ...

    CARS-ben (is) inkább az bosszant, hogy megint csak dísznek van benne a kuplung, nem igaz , hogy olyan nehéz lenne megcsinálni, hogy ne váltson, recsegjen, menjen tönkre valami ha csak félig van kinyomva és úgy váltok :(
  • SirAlo
    #525
    De ha nem lehetne a jatekba lenyomni maxra a feket nem lenne tul gyenge a jatekba? szerintem a jatekokba is maskepp mukodik a fek mint a valosagba, mert ha ugy mukodne mint igazabol minden padlofeknel meg se moccana a kerek ugy befekezne :D
  • lac coo
    #524
    Ez is, jó, talán legyártatni se lenne egy vagyon :

  • lac coo
    #523
    Érzékenységet, linearitást, holtjátékot a kormány driverében is lehet állítani .

    Mondjuk , tényleg egy loadcellás vacak kéne, én írtam az olcsóbbik verzió gyártójának ,de annyi a megrendelés, hogy csak előjegyezni lehet, de még azt se mert nem válaszolt :)))
  • Alexease
    #522
    En felcsereltem a kuplung- es a gazpedal "lemezet", ugy kicsit kozelebb van, nagyobb, talan kenyelmesebb. Eleg az elet nyomkodni, annyi gaz eleg neki;) Max a fekerot, fekpedalt lehet piszkalni, allitgatni, mivel eleve fake, hogy padloig lehet lenyomni a fekpedalt es hogy rugos, igy odaallitani a dolgokat, hogy csak feluton legyen a fekezesi resz, foleg a visszavaltasoknal. Erre (is) jo allitolag labdakat nyomogatni a pedal ala, de en nem probaltam;) Cellas pedal kellene, de arra most nincs keret;)

    Talan egyszer majd szetszedem, es gyartok ala valami bazi eros gumivalamit, hogy csak a feleig lehessen lenyomni, es onnan mar csak izombol max 1 centit;) Ha lehet allitani a programbol az erzekenyseget, akkor meg jo is lehet;)
  • lac coo
    #521
    G27-25 pedállal szoktak valamit csinálni ,hogy jobban lábra álljon a blipelés? Jó, béna vagyok még hozzá, az nem kérdés, de ha jobban lenyomom a féket akkor olyan magasan hozzá képest a gázpedál, hogy alig érem el ...
    Akkor is csak a belső élét a pedálnak, marha kényelmetlen .
  • lac coo
    #520
    Nem vagyok benne biztos de talán jövő héten... Minden hónap első hetében, vagy nem? :)
  • macleody
    #519
    10 ojrós frissítés mikor jön nem tudjátok? Nekem még a 86-os van
  • lac coo
    #518
    Jaja, van biza, talán egyszer sikerül annyit ilyen "gyökér hóbortra" elköltenem :)))
  • Alexease
    #517
    Ha jol emlekszem, van nalunk is teszt lehetoseg valahol, persze jo penzert, de nem annyira veszes.
  • lac coo
    #516
    Egyszer úgyis kipróbálok egy ilyent, anélkül nem halok meg :))) Legfeljebb valakit meg ölnöm .... :)
    Főleg a kormányváltós V8-as modell! ISTEN !!!



  • lac coo
    #515
    Gondolom csak azt veszi a kamera amit beszív a brutál turbo és fütyül-ordít a levegő a fejed mellet a beömlőnél :)

    De itt egy másik, azért ezen látszik, hogy kicsit brutál a dög ( bár ez a V8-as lehet...)
    Valójában a játékban a hang a legrosszabb ,semmit nem érezni abból, hogy a halálba huzatom :)))

  • RYO21
    #514
    ÚRISTEN! Ennek milyen hangja van????
  • Alexease
    #513
    Valami mar van, de eleg macera es lehangolo a ki-belepegetes es a menu miatt:/
  • Alexease
    #512
    Eleg jo a grafikaja a programnak, valoban sokat fejlodott az utolso 2-3 build ota:) De a hangja szar:) Azon meg faraghatnanak valamit:)
  • lac coo
    #511
    De most már van valami hasonló kormány konfig rész mint IR-ben vagy NKP-ban....
  • lac coo
    #510
    Nekem az Atom valahogy nem azt adja amire számítottam, döglött az egész...:( ( Utas lábát érdemes nézni, vannak ám oldalirányú terhelések :))

  • Alexease
    #509
    Az lenne a legjobb, ha minden kormanyfordulas (igazi, program, grafika) linearis es 1:1 aranyban lenne, es egyszeruen csak a kormanyzasi szoggel kellene jatszani a garazsban. Csak addig fordulna a programban a kormany es addig "mukodne" az igazi is, ameddig az autohoz tartozonak kell.

    Ma mar a legtobbeknek olyan kormanya van, ami fordul annit amennyit kell (400-900 fok). Ha nem, akkor amire megjelenik a program veglegesben, aki komolyan gondolja a szimezest, mar annak is lesz;)

    Csak csinaljak meg a grazst es a menuket, mert igy szar:) Miert nem lehet lekoppintani pl. az LFS-t vagy az iR-t?!

    OK, tudom, ez es az alapprogramjuk konzolokra, kontrollerekre is keszul, sajnos korlatozottak a lehetosegek...:/
  • Pitti
    #508
    A féknyereg öntvényházán rajt vannak az öntőszerszám azonosító számai is, szóval tényleg nem aprózzák el :)
  • lac coo
    #507
    Jah ,tudom .