19801
  • MauroN
    #666
    Sziasztok. Most láttam a játékot, és felkeltette az érdeklődésemet. Tudnátok nekem mondani erről a szimulátorról valamit? Hivatalos weboldal, ki lehet-e már próbálni, hol jár a fejlesztés..stb.

    Előre is köszönöm.
  • unrealnoise
    #665
    mindenképp fizetni kell érte. itt van, hogy melyik csomag mennyire kerül a Team member elég jó, heti frissítéseket kapsz. link

    ha vége a Beta tesztnek, akkor neked is újra meg kell venned, függetlenül attól, hogy korábban fizettél ezért, ám ha sikeres a játék akkor a bevételtől függően sokszorosát is visszakaphatod a befektetett pénzednek.
  • Firerock
    #664
    Tudnátok nekem segíteni mert nem igazán értem ezt a dolgot:)
    Most bárki játszhat vele ingyen?Ez ilyen Beta szerűség?
  • Alexease
    #663
    Nem tudom, probald ki;)

    - http://alexease.uw.hu/files/dinput8-clov1.1.zip

    - http://alexease.uw.hu/files/dinput8-rev.zip

    A program futato exe melle tedd. Hogy melyik a jobb, azt nem tudom;)
  • Alexease
    #662
    Ennit szamit a normalis tukrozodes es arnyek;)
  • lac coo
    #661
    Igen ?

    Fene tudja, kívülről nem sokat láttam :)))
  • Alexease
    #660
    Ez szerintem a '86-os turbo Renault;)
  • lac coo
    #659
    Azért ez brutál szép !!!!!!

  • lac coo
    #658
    És ilyenünk van nekünk ? :)

  • lac coo
    #657
    Amiaz, a dll hack lag ellen, CMF1 alá nem jó ? :D
  • Alexease
    #656
    Csak letoltottem es kiprobaltam az uj verziot, es ugy nezki, sokan panaszkodtak, es visszaraktak a korabban kiszedett FFB-technikat, most mar fixen, mert teljesen hasznalhatonak tunik, a korabbiakhoz kepest (az elozo nehany verzio botranyos volt:P).
    Ja, es mar a dinput8.dll tunning sem mukodik, ami a kormany-lag ellen mukodott (ugy-ahogy), vagyis tuti valtoztattak valami nagyot:)))
  • lac coo
    #655

  • GPx8
    #654
    Köszi! Nekem még csak a 108-as elérhető.
  • Alexease
    #653
    Radical :)
    Ketto is van, egy sor 4-es meg egy V8-as. Racer neven fut.
  • lac coo
    #652
    121.
  • GPx8
    #651
    Hányas verzió?
  • lac coo
    #650
    Ez milyen autó? Szerintem nekem nincs ilyen ....


  • lac coo
    #649
    Jéééé, a Mugen honda Arielben teljesen jó a kormány :)))))
  • laaslow
    #648
    Boldog Karácsonyt !
  • csige791
    #647
    Akkor a cars-ot át kell pozicionálniuk az nfs rajongók felé, kulonben nagy bukta lesz.
  • Alexease
    #646
    En nem kiabalok el semmit:) Lehet hogy O is nagyban hegeszt valamit, lesz higytech DX11, ultra-dinamikus idojaras es napszak, tobb tucat auto- es palyaliszenszel:)))))))
  • hezi
    #645
    Scawen meg bekaphassa :)
  • Alexease
    #644
    Hogy az ISI kiadta az rF2 beta-hoz a tartalmat, Kunos pedig bejelentette az uj programjat:)
  • kifli
    #643
    pontosan milyen akcióra is gondolsz? :)
  • unrealnoise
    #642
    hát én is hanyagolom egy ideig... Fél év múlva már lehet játszható is lesz. :D bár fél év múlva remélem már minimum a GTR3 és az rF2 kinn lesz.
  • lac coo
    #641
    Áááá semmi értelme töltögetni, kb érdemben semmi nem változik, majd fél múlva ránézek :)

    Bár gyanítom akkor is a Shift fizika köszön vissza :)))
  • Alexease
    #640
    Szegeny CARS ma hatterbe szorult az IS/Kunos akcio mellett, de ebbol is megjelent a mai friss beta;) Uj Atom es frissitett palyak;) Ezt most kihagyom:P
  • lac coo
    #639
    Akkor majd megoldja :)Nem futkosok magyar kiosztás után, mert nagyon nem is találni ....
  • Alexease
    #638
    Igen. Notiknal szoktak trukkozni, de lenbyegeben minden ugyanott van.
  • lac coo
    #637
    Magyar billen vakon tolja, akkor az úgy működik, hogy minden kb ugyanoda kerül mintha magyar lenne ?
  • Alexease
    #636
    A kiosztas software-es, azzal nincs gond. Ha nem zavarja, hogy nem latja mi hol van (tud vakon gepelni, ismeri mit hol talal), akkor lenyegtelen hogy Angol. En meg evekig, amig lehetett kapni, kifejezetten Angol bill.-t vettem;) Most mar Magyar van, de Angol kiosztassal hasznalom:D
  • lac coo
    #635
    Igazából, gondolom magyar billel nincs valami nagy választék, ez meg azért elég jó áron van, ami kérdés , hogy egy irodai munkában mennyire leküzdhetetlenül nagy hátrány az angol kiosztás( bár ők is sokat írogatnak angolul ...)
  • kifli
    #634
    iponnak írsz egy mailt, amiben megkérdezed, hogy akkor ez most angol-e. Munkaidőben egy órán belül válaszolnak...
  • Alexease
    #633
    4025 Ft-tal dragabb:) Nincs raktaron, de lehet erdeklodni utana, be lehet rendelni, megnezni stb.

    http://www.users.hu/?p=termek&termek=32052&acer-aspire-5755g-2434g64mnksl-notebook-156-linux-core-i5-2430m-4gb-ddr3-640gb-gt540m-1gb-acer-lxrpw0c062-notebook
  • lac coo
    #632
    Alapjában csak billentyűzet kérdés érdekel :))))
    A többi olyan amilyen....
    Más nincs majd rádug egy billentyűzetet ha nagyon magyarul akar írni :)
  • Alexease
    #631
    Elmesz olyan boltba, ahol lehet tapogatni, erdeklodni, piszklani, felirod a tipust, es megveszed mashol ugyanazt csak olcsobban:)))

    De ha jol lattam, az Users-ben az a Noti amit linkeltel, ugyan annyi mint az iPon-ban, csak nincs rajta az a 3-4E-es kedvezmeny.
  • lac coo
    #630
    No jó de ahol megnézhetem, tapizhatom, azokban a boltokban jóval drágább minden ...És van kb 10 modell :)
  • Alexease
    #629
    Alakul, de meg mindig nagyon szines:DD

  • Alexease
    #628
    Amugy ennyi penzert, inkabb mar szemelyesen vennem, ahol meg is lehet nezni vagy legalabb erdeklodni, nem szamit az a plusz 3-4E Ft webshop kedvezmeny.

    Pl.: http://www.users.hu/?p=termekek&k=37&laptop-notebook-netbook
  • Alexease
    #627
    Az a matricazas 20 eve volt divat:) Azert egy majd' 200E-es notira nem kellene eroltetni:))))

    A fenykep es a leiras alapjan (ramutatva a feliratra azt irja Angol/Angol, raadasul Linux van rajta).

    De sajnos ezeknel a boltoknal neha nincs teljes fedeben a termek/fenykep/leiras;)