19801
  • Pitti
    #506
    Azért mert az olyan :)
  • Pitti
    #505
    Igen, és ez valóban így néz ki a játékban is, nem holmi renderelt photoshopal retusált reklámfotók.
  • lac coo
    #504
    No de annak a rugó-feszítő izének miért kell kidolgozni még a recéket is ? :))))

    Mondjuk ez csak VIP lehet, mert még nincs menet a csavaron :)))
  • bardocz
    #503
    Épp egy kuplung modellezését csináltam ma, már attól is agyfaszt kaptam néha, ettől nem tudom mi lenne:D
  • lac coo
    #502





    Nem aprózzák el a modellezést ! :)

  • Pitti
    #501
    Kár, hogy nem lehet rögzíteni a kormány elfordulási szöget az autókhoz. Mert ugye minden autónál más és más. Meg az is zavar, hogy magamnak kell kitapasztalni, hogy melyik autóhoz mi a legjobb.
    Azért jó lenne egy lista, pl 68-as f1 540 vagy 720fok?
    A mai F1-ben 400fok, de a többi autóról fogalmam sincs... pl ariel mennyi?
  • Alexease
    #500
    Jo lesz ez, csak meg faragniuk kellene ezt-azt rajta;)
    A menu mar jobb, de meg mindig kicsit kenyelmetlen es idegesito;)
    Ha mar a Shift-ben mukodott, itt is hasznalhatnak az instant setup-ot (autoban lehessen autot allitani), de ha mar, akkor legalabb a garazsban. A ki-belepegetes, toltogetes, setup allitas, toltes-mentes bosszanto, idoigenyes.
  • GPx8
    #499
    Ez az új design! Mi bajod, nem elég színes...? :P
  • lac coo
    #498
  • lac coo
    #497
    Nekem DX11-ben most ilyen szépség van :)))

  • lac coo
    #496
    Most a legújabb build elég sokat javult már, kormányzás is !
    pontosan mi a beállításoknál a steering damper saturation ?
    Mert most viszonylag szépen lehet kormányozni, csak valami spring effekt fura benne, mintha csónakban ülnék :)))
  • Alexease
    #495
    Ahogy mar korabban irtam, elofordulhat, hogy mikozben a SMS a CARS kifejlesztesevel foglalkozik, hogy minnel utosebben letesztelt engine-t tudjanak osszerakni, foleg grafikara es multiplatformra, kozben lehet hogy masik programmal is foglalkoznak, aminek ez lenne az alapja, de ami mar komolyabb, dobozos, fizetos stb.

    Most a legfrissebb pletykak szerint eppen ezt hegesztik: http://www.racesimcentral.com/news/2011/11/test-drive-ferrari-announced-for-2012/ :))
  • laaslow
    #494
    Szerintem nagyon hasznos, jól jön a setuphoz, nekem még csak egy hónapja van meg.
  • Alexease
    #493
    Igen, ez mar a legelso verzioban is benne volt:)
  • laaslow
    #492
    Lehet csak nekem újdonság, a kormányomon a d-pad bal gombot megnyomva a az LFS-hez hasonlóan a kerekekre ható erőket lehet előhívni,utána a képernyő bal alsó részén a gumik, fékek hőképét, jobb sarokban fordulatszám,sebesség fokozat,motorerő, stb..
  • Alexease
    #491
    Harom Caterham
  • Pitti
    #490
    Ebben a tegnapi buildben kb háromszor annyi az új bug mint az újdonság, na de éppen ettől pre alpha :)
  • Pitti
    #489
    Valahogy nem lehet precízen berakni az autót oda ahova szeretném, rátenni a kerékvetőre, vagy beszúrni egy másik autó mellé. Szerintem még csak nem is lineáris a kormányzás. Talán a formula B az egyetlen amivel egész tűrhetően el vagyok 400fokos kormányszöggel, de a többi hát nem is tudom. De azért én még bizakodom :)
  • Pitti
    #488
  • GPx8
    #487
    Kutyából nem lesz szalonna... :(
  • paj01
    #486
    pedig már gondolkoztam, hogy befektetek..:) ezesetben inkább kihagyom.
    Shift-be nem volt baj a kormanyzassal addig amig 100 alatt mentél...utánna valahogy bizonytalanná, irányíthatatlanná vált az egész.
  • lac coo
    #485
    Hát én nem tudom..Lehet én vagyok balfék, de a kormányzás az még mindig übergagyi szerintem, nem lesz ebből soha jobb, olyan mint Shift volt alapon :(((
  • Alexease
    #484
    Majd este kiderul;) Valszeg, nincs nagy valtozas, az igazi, latvanyos dolgokhoz kell az az 1 honap...
    Az Apollo az uj auto (amin mar valtoztattak is), plusz krt palya: Belgium Forest (valszeg Spa :D), es California Speedway (gondolom Laguna Seca).
  • TerranceG
    #483
    Na milyen az új build?
  • Pitti
    #482
    Csak hozzátenném, hogy a 78-as buildben már egész jó volt az ariel atom, igaz kicsit gyenge de valósághoz hasonlóan reagált mindenre. Aztán ezt hogy tudták így elszúrni az új verzióban nem értem. A holnapiban remélem javítva lesz. Olvastam karton már javítottak a héten.
  • Pitti
    #481
    Ezt még nem lehet megítélni erősen a projekt elején járunk.
    Némelyik autó nekem nagyon bejön, élvezetes vezetni, kiszámítható, érezni és "hallani" lehet a tapadást, új hangok is nagyon jók. Ilyen pl az összes formula autó, a 68-as lotust nagyon nehéz vezetni de abban meg pont az a kihívás, mondjuk az még kicsit fura.
    Aztán a kart meg az atom bűnrossz, egyszerűen vezethetetlen, és nem sok köze van a valósághoz. :)
    Kartozni szoktam haverokkal, ott van egy kevés viszonyítási alapom is, igaz csak 9-16 lóerős hobbikartokkal mentem még. :)
    A fizikát hasonlítani más játékokhoz nem igazán tudom, szerintem nem is lehet.
    Na mindegy én bizakodó vagyok. A grafika lenyűgöző továbbra is :)
  • Nyers
    #480
    Mi a véleményetek a fizikáról? A videók alapján nem tudom megítélni, hozza a C.A.R.S. legalább a Simbines játékok fizikáját? Köszi.
  • SirAlo
    #479
    "Karts vary widely in speed and some (known as Superkarts) can reach speeds exceeding 160 miles per hour (260 km/h"
    Azigen! :D
  • Bullitt
    #478
    Gokarttól függ. A legtöbb egy sebességes, amik pl. az ilyen hobbipályákon vannak. Versenygokartokról viszont el tudom képzelni. Sőt, most nézem wikipediát, vannak.
  • SirAlo
    #477
    Az amugy normalis hogy a gokart 6 sebesseges?:D elobe is annyi ?
  • Pitti
    #476
    nem a fizikát hasonlítottam a codi játékhoz hanem az input lagot :)
  • peti193
    #475
    Hát...azt hiszem lehetne új szlogen is mint pl: egy közösség által fejlesztet NEM szimulátor.
  • Pitti
    #474
    Igen van még egy kis input lag, de már sokkal jobb mint az előző verziókban, szerintem még javulni fog ez is.
    Amúgy nekem most már egész elviselhető, már majdnem olyan mint a codi féle játékban
  • TerranceG
    #473
    Kormányzás késik nálam. Ez orvosolható, vagy ez van?
  • macleody
    #472
    A második kérdés: miért nem érzékeli a Momo kormányomat?
  • macleody
    #471
    Az miért van, hogy ha DX11-ben indítom csak egy nagy lilás pacát látok?
  • GPx8
    #470
    Egy normális menüt készíthetnének hozzá, mert ez über-szar...
  • lac coo
    #469
    Az -gondolom én- időtartamra van beállítva .
  • SirAlo
    #468
    ja es 1 hiba: a replay nem jatsza vissza a teljes kort csak kb a feletol
  • lac coo
    #467
    Nekem az a build elég szaggatós lett :))))