19801
  • Alexease
    #787
    En bankkartyaval fizettem, vagyis mukodik;)
  • wright
    #786
    Hmm...Sima bankkártyával nem tudok fizetni?Csak paypal?
  • Alexease
    #785
    A driverben mindig 900 fokon hagyom, ahoz nem piszkalok, a jatekban meg 450.
  • wright
    #784
    Köszi!
  • lac coo
    #783
    Neked hány fokra van állítva a kormány, driverben meg játékban...
    Én most megint nem bírok vele, nem tudok egyenesen menni :))
  • Alexease
    #782
    Ebben a ket doksiban, szepen grafikazva minden benne van;)

    - WMD_Overview_1011.pdf

    - WMD_Announcement_Press_Release_1011.pdf
  • wright
    #781
    Leírná nekem valaki mit is kapok a 10 euró-s árért.Értem ezalatt,hogy a jövőben egy példány a teljes játékból,a builek-et használhatom korlátlanul stb.?
  • unrealnoise
    #780
    Ő én barom tényleg... Pedig ezt már mondta valaki anno, én meg nem figyeltem... :/ Köszöntem, akkor gondolom a problémám le is van tudva. :)
  • Alexease
    #779
    A menu azert szar, mert kontrollerre is fejlesztik a dolgot, igy elsodleges funkcio, hogy azzal is lehessen navigalni (konzol sux:)). Figyelni kell, hogy a kormany/pedal ne legyen tulsagosan elmozditva, mert akkor meghulyul a menu:)
  • Alexease
    #778
    A mostani kormany/ffb kezeles, foleg ezzel a mostani 141-es patch-csel teljesen jo lett. Meg erzesre meg vannak az alapok benne, az auto mozgasban, tapadasban is kierezni (foleg ha tudja az ember:P) a SHIFT-et, de mar alakul;)
  • lac coo
    #777
    Az egész kormány kezelésbe igazán beleszólhatnánk már ! :)))
  • Alexease
    #776
    Szo szerint napiszinten, mert a forumban van egy/tobb resz, amit naponta tobbszor frissitenek, hogy eppen ki, mit, mivel, hogy an csinalt;)

    Ezert nem open beta, hanem egy alapokrol nyiltan fejlesztett program. Ezert a penzert nem csak hasznalati jogot kaptunk, hanem kotelezo betekintest, es beleszolasi jogot a fejlesztesi menetbe, milyensegbe.
  • lac coo
    #775
    Gondolj bele, kötelezően adniuk kell az új buildeket, milyen szar lehet már, hogy mindenki szinte napi szinten látja mit dolgoztak :))))
  • Alexease
    #774
    Az SMS nagyon belehuzott, valszeg veletlen es fuggetlen a dolog, de az iR update-tel parhuzamosan, toluk is kijott egy korai update/patch, tobb fontosabb valtozassal;) Mondjuk Ok napi szinten toljak a dolgot, heti szinten lathato, erezheto valtozasok vannak.

    Persze ez az iR-nel nem megoldhato, bar azert lenne olyan dolog, ami beleferne a ketto kozott is, de Ok ezt tartjak latvanyosabbnak;)

    De az ISI-hez kepest is topposak, mert Ok az rF2-vel kapcsolatban, lehet hogy 2-3 honapig meg sem fognak nyikkanni;)
  • Laceee
    #773
    nem
  • unrealnoise
    #772
    neked volt/van ilyen problémád a CARS-nál?
  • Laceee
    #771
    Ilyen régebben az NFS szériánál volt amikor a Logitech profilerben a Report Combined Pedals-nál ki volt pipálva.
  • unrealnoise
    #770
    leszedtem az újat, de pl. vicc, hogy a menü néha meghülyül még mindig. azaz ráviszem valamilyen lapozható, kattintható elemre, az veszettül elkezd villogni, és lapoztatja magát... ilyenkor bármire viszem az egeret, pörögnek a menüpontok mint az állat, használhatatlan.

    Belgium ezekkel a fákkal ocsmány, nem is tudom mit gondoltak. Nekem túl nagynak is tűnnek, egyformák is, csúnyák is, és egyébként is mindenhol csak fa van :D

    Nah komolyra fordítva a szót, így nem is nézegetem az FFB-t, egy 3/4 év múlva valszeg már egy óra játék után elválik mi lesz belőle. Addig én nem pazarlom rá az időm...
  • cselt
    #769
    Full új rendszerre raktam.
  • lac coo
    #768
    Hát annak már k..vára ideje lenne ! :DDD
  • Anotino
    #767
    A holnapi build tartalmazni fog egy extra exe-t az input lag es a low speed grip fixekkel.
  • Anotino
    #766
    Torolted a regebbi verziok profiljat / beallitasait?
  • lac coo
    #765
    Kb mindenki :)))))
  • cselt
    #764
    Letöltöttem a legújabb verziót, de valami nincs rendben a kormányzással. Hiába állítom be, hogy 540 fokot forogjon a kormány vezetésnél mégis olyan, mintha csak kb 20 fok lenne az amin belül lehet normálisan használni. Grafikailag tovább forog a kormány, de az autók vezethetetlenek, mert olyan minimális kormánymozdulatokkal kéne vezetni, ami már talán nincs is.

    Találkozott már ezzel valaki?
  • unrealnoise
    #763
  • unrealnoise
    #762
    Az FB oldalon már kinn van pár kép, van track maps HUD, vannak már kezek is (WIP), meg ilyesmik. Ezeket nyilván a fórumban is megtalálni, de azért itt gyorsabban belefut az ember, külön keresés, böngészés nélkül.
  • unrealnoise
    #761
    Hát akár tényleg heteken belül aktiválhatják, bár az egész projekt még inkább csak a tartalomra, és kivitelezésre fókuszál, amíg nincs fizika alatta, addig én max próbaköröket megyek.

    itt egy FB-s unofficial CARS oldal, aki gondolja like-olja, gyakran raknak ki ezt azt, ami érdekes lehet.
  • Alexease
    #760
    Belepiszkaltam egy kicsit a programba, es egyertelmu hogy miert egyseges a minoseg: az osszes palyahoz, leszamitva az egyedi dolgokat, altalaban egyforma, egyen, egyseges, hasonlo texturakat, mappokat hasznalnak. Raadasul mind bazinagy;) Valszeg hiaba vannak szerteszet a palyakeszitok, az SMS altal biztositott dolgokbol tudnak epitkezni, es ha jol csinaljak, mar rossz nem lehet az eredmeny;)

    Eddig nem lattam, de most mar van egy 100 megas idojaras csomag is a file-ok kozott;)
  • 73Zotya
    #759
  • unrealnoise
    #758
    leszedtem az újat, silverstone is elég jól néz ki, sőt. igazából nem is érzek minőségbeli ingadozást, a pályák mind nagyon jók lesznek, és ha így haladnak, hát mit ne mondjak, hatalmas lesz a kínálat, tényleg komplett sorozatok lehetnek benne, az elején gondolom részben kamunevekkel.

    rohadt nagy projekt ez, ötletre is, kivitelezésre is. és végre nem fogok feleslegesnek érezni egy pályát, mint az iracing alatt. megvettem egy road pályát, aztán mivel ott hónapokig, évekig nem ment bajnoki futam, nem is toltam rajta, egyedül körözgetni meg nem nagy szám, és felesleges is. itt lesz hotlap cucc, AI elleni meccsek, etc. egy kis álom válhat valóra.
  • Alexease
    #757
  • kelemenlajos
    #756
    welcome ;)
  • kelemenlajos
    #755
    Ha valaki csatlakozott akkor gyertek közösséget építeni, mert eléggé lapos a magyarság :)

    http://forum.wmdportal.com/group.php?groupid=34

    Alex:
    Kb. 1-2 hete bejött a képbe egy plusz gokart pálya, a tulajdonos pozitívan áll hozzá, a fejlesztők felvették vele a kapcsolatot. Lehet újabb pálya kerül bele :)
  • samsung123
    #754
    KELL
  • unrealnoise
    #753
    uhhh... nagyon kemény... :)
    most pár hétig megpróbálok nem ránézni, próbálgatni, hátha meglepődök mondjuk úgy egy vagy két hónap múlva... :D

    játékos koncepciónak meg elég egy minden eddiginél jobb és kidolgozottabb versenyzői profil, a legjobb karrier móddal és közösségi bizbaszokkal, aztán ennyi. Sok mindent nem lehet majd hozzátenni pluszba, már ami a nem kimondottan szimes oldalt bevonzását illeti.
  • Alexease
    #752
    Ezt csak most talaltam meg, pedig eleg fontos valtozasok (a kovetkezo nehany honapra igerik):

     Night Lighting
     Dynamic Time/Weather System
     Tire Deformations
     Multiplayer
     Racing School
     Pit-to-Car Radio
     and much more…
  • Alexease
    #751
    Ha kacsolatban maradnak az eddigi kiadokkal, forgalmazokkal, akkor meg lehet is belole valami. Csak kell ala valami jatekos koncepcio is, mert a szimeseknek nehany tizezret el lehet adni, de a tobbit a Grid/Shift/Dirt es hasnlo kozonseg adja ki;)
  • unrealnoise
    #750
    grafika és dinamikus időjárás, rádiózás, meg etc, amiket ígérnek, adva lenne a sikerhez. a promót kell nagyon megnyomni.
  • Alexease
    #749
    Igen;) Mas kerdes, hogy minimalis az eselye, hogy ebbol millios nagysagrendben adjanak el;)
  • Adam Jonas
    #748
    Ezt a pénz visszafizetést vajon komolyan gondolták? :D