19801
  • GPx8
    #827
    Screenshot szimulátor... :D
  • lac coo
    #826
    Ez már tényleg igazi fotónak is nézhető ! :D



  • lac coo
    #825
    Jah, az a legjobb ! :)

    Akkor hogy szívassuk a többieket? :DDDD
  • Alexease
    #824
    Nem probaltam, talan majd este, meg dolgozom;)
    Szerintem annak, aki befizetett az alphara/fejlesztesre, nem kell megvennie ha megjelenik, ez mar a mienk;)
  • lac coo
    #823
    Próbáltad, érdemes töltögetni ? :)
    Hát ez így nehéz kérdés, tekintve, hogy a fullso tartalom nagy részét szinte tuti, hogy alig-alig használom majd, csak ami nagyon tetszik ( ha lsz ilyen :) ), így jobb lenne , ha csak azt venném meg ami bejön, de kérdés hogyan szablyák az árakat :)
  • Alexease
    #822
    Es lehet tolteni a 149-es build-et...
  • Alexease
    #821
    Lehet szavazni, hogy a vegleges program, milyen formaban keruljon forgalomba: fizetos, dobozos, full vagy ingyenes, tartalom vasralos.

    http://forum.wmdportal.com/showthread.php?2996-Project-CARS-Shipping-Method
  • JNSK
    #820
    Sziasztok! Ma befizettem egy Junior member-re. Nagyon tetszik a játék! Nálam a kormánnyal csak annyi gond van, hogy néha a gázpedált valami más gombnak érzékeli (Thrustmaster Ferrari Gt Experience), egyébként minden jó!
    Inkább árkádosnak tűnik még a játék, de engem megnyert :D
  • lac coo
    #819
    Szerintem se változik semmi, csak tologatják a csúszkákat :)
  • Solt
    #818
    Az effektek nincsenek levéve driverben? Anno a Pannónia ralival is ez volt... effektek nélkül borzalmas volt az FFB...
  • Alexease
    #817
    Nagyobb valtozasok valoban az utobbi 2-3 build-ben voltak, es tenyleg sokkal jobb lett a kormanykezeles. De valszeg folyamatosan valtozik, alakul, mert mig az elozoben azt mondtam, hogy jo lesz ez, alakul, most valahogy nagyon nem jo az elozohoz kepest. Igaz, csak harom autot probaltam, lehet a setup-okat, autokat is mindig utana kell allitaniuk.

    Ezzel kapcsolatban a bizonytalansag, hogy remelem a fizikai resz valtozasa nem azt jelenti, hogy az eddig elsosorban grafikai piszkalasok utan most a fizikat piszkaljak.

    Amugy mindig bovul, valtozik valami, a menu kezd hasznalhato lenni, es az extra reszletes AI allitasi lehetoseg is nagyon jonak tunik.
  • cifcuk
    #816
    Hát ez fura. Nekem meg az eddigi legjobb build a mostani. Igaz nekem csak havonta jön.

    Először az Atommal mentem az egész jó volt, de pl az a LMT verda meg jó nagy trágya lett.

    Nagyon nagyot kell alkotniuk, hogy legyen belőle valami.

    off: (fanboykodok)
    Kunos azt hiszem idénre ígérte AC-t, ha nem nyúl hozzá a fizikához, grafikában meg hozza azt amit a képeken, illetve ha nem olyan "izraelita" stílusú lesz az árazás és a fizetési rendszer mint iR-ben, akkor nem kérdés mivel fogok játszani a köv pár évben. Talán még a GTR3 és egy-két jobb rF2 mod jöhet szóba.

    LFS S3 meg 2 éve ugyanazzal a 3 perc alatt összerakott 3D gumi modell képel kampányol, amit nagyon sajnálok. :(
  • SirAlo
    #815
    Hat akkor en a havi buildet le se szedem:( amugy ilyet hogy kormanyeltekeresnel elkonnyul az FFB az RFT 2011 modba ereztem, de setupolas utan eltunt , szoval ott setup miatt volt ilyen erzes
  • SirAlo
    #814
    Nekem a DFGT rfactor alatt egyenesen megy ha elengedem a kormanyt, persze csak akkor ha egyenes uton megyek es a kormanyt is kozepallasba tekerem:D
  • Alexease
    #813
    Ezt most en is kiprobaltam, de most botranyosan szar;)
    Javult a kozepen erezheto ero, jobban ugral, rangat, pontosabb, de igazabol csak allitgatva van, nincs alatt asemmi uj. Sot, most valahogy irtozatosan rossz, mert alapbol elviselheto, de ahogy el kezdek kacsazni, menetkozben ide-oda forgatni a kormanyt, szinte megszunik az FFB, vagy csak valami hihetetlen szar lesz belole?!?!:)

    Remelem amit multkor igertek uj fizikat a tuti embertol, az nem ez lesz, nem csak ennek a bele/szetpiszkalasa, allitgatasa?! Mert akkor regen rossz. Legalabb rF1–rF2 szintu valtozas kellene. Vagy ha mar piszkalas, akkor SimBin szintu, mert az sem tokeletes, de legalabb nem szar;)
  • unrealnoise
    #812
    Ez jogos. Én arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy az az új fizikai motor, amiről alex is említést tett, azt folyamatosan hegesztik bele, vagy egyszer csak BUMM. mert ha az a BUMM szar lesz, akkor már kár az erőlködésért. Pedig nem sokat várok, egy akármilyen Simbin/rF1 szintű cucc vezethetősége elég lenne kezdetben, de nem, eddig nem tudták megcsinálni.

    Bár nem teszteltem még az újat, de eddig borzasztó volt vezetni, az ember nem érezte az aszfaltot, a kocsit hihetetlen módon be lehetett csúsztatgatni egy kanyarba, az FFB még nagyon rossz, hiányzik még egy csomó visszajelzés...

    Lehet mondani, hogy gyorsan dolgoznak, nah de hát mihez képest? Grafika, meg eső meg csili lehet ott lesz, de bassza meg, a fizikát sem kellene elhanyagolni, idáig lényegében semmit nem javult a cucc ilyen téren, és ez azért kellemetlen, mert azok akik támogatták őket, elsősorban pont a téren szeretnének rácsodálkozni, hogy úúúúbazz, ez de jó lesz..
  • lac coo
    #811
    Ugyan az mint a két előd Shift, úgy látszik komolyabb hegesztés kell, hogy jó legyen :)
  • unrealnoise
    #810
    rF2 az iracing előtt? :D hehe. :) De hát igen. Szvsz is marha jó lett, én rohadtul érzem a kocsit, szerintem egy kisebb mérföldkő.

    C.A.R.S.-tól kezd elmenni a kedvem. Sajnos igen, ez a hátulütője annak, ha valami előbb elkezdenek publikálni, és nem, az ehetit fel sem rakom, csak időpazarlás. Nyár végére szvsz már körvonalazódik, hogy mennyire is lesz szim. Titkon még mindig egy RBR szint lenne az álom.

    Lac coo: Az meg alapból hülyeség, hogy az engine ennyit tud. Nyílván még mindig nincs alatta az "új" fizikai motor, és egyébként is, az rF engine azért nagyon sok mindent tud, független attól, hogy az SMS mennyire hegesztette szénné grafikailag.
  • lac coo
    #809
    Egészen pontosan az a jó sok azt jelenti, hogy egyre tippelt ! :DDD
  • Alexease
    #808
    Ez itt off, de talan valakit erdekel.
    Eddig az Auto Club Revolution nehezkesen elerheto zart betakent mukodott. Most egy ptomo kereteben, ugy nez ki gyorsan lehet beta kulcshoz jutni. Aki erdekel, tesztelheti: http://autoclubrevolution.com/en/partners/race-sim-central

    Nem HC szim, meg beta, nincs belsonezet, nem hasznal h-pattert, keves a palya, csak online stb. De ha a rendszer elsore bonyolultnak is tunik, igazabol nem olyan rossz. A kormanybeallitas szar, de kalibralassal (pl. fele annyi forgatas beallitasnal) hasznalhato lesz. Kikapcsolva minden segitseget, kicsit tovabb tesztelve tobb autoval, szerintem a lehetosegekhez kepest eleg jo.

    A ceg amugy tud korrekt belsonezetet, idojarast es egyebet is csinalni, vagyis meg sokminden lehet a dologbol, de ha masra nem is, tesztelni, autozni nem rossz – foleg ingyen;)
  • Solt
    #807
    "Ha most kell tippelnem"
  • MauroN
    #806
    Jó sok ismeretlen szimulátort ismersz.
  • lac coo
    #805
    Lejjebb vettem már, a felesleges dolgokat, 3D fű meg ilyenek kikapcsoltam, fps bőven jó.
    De az egész egy nagy kulimász úgy ahogy van :)))Ez szerintem nem kormány baj, egyszerűen valami nagyon el van cseszve az egész kormánymű fizikájában, azért ha átülök valami más játékba , rögtön érezhető hogy ég és föld ...
  • cifcuk
    #804
    Lehet, hogy hülyeséget fogok írni:

    Amit te írsz az akkor is lehet ha a géped nem bírja rendes sebességgel futtatni a játékot. De ez nem okoz akadást a képen, teljesen játszhatónak tűnik.
    Ezt úgy szoktam ellenőrizni, hogy elkezdem balra-jobbra forgatni a kormányt gyorsan, és ha a játékban lemarad a kormány mozgása akkor lejjebb kell venni a grafikai beállításokat.

    Tehát 3-4 ide-oda mozgatás után az én kormányom baloldalon van a játékban meg még csak a jobb oldalon tart akkor a géped nem bírja elég nagy sebességgel lekezelni a mókát.

    Más:
    Szép meg jó ez a CARS, de ebből nem igen lesz HC szim a jelen állás szerint. Ha most kell tippelnem ez lesz a sorrend:
    1. Assetto Corsa (mondjuk én Kunos Fanboy vagyok)
    2. rF2
    3. iR
    4. CARS
    A többiről nincs elég infó még. (GTR3, LFS S3) Bár ha a GTR3 annyival lesz jobb mint, a GTR az rF1-nél akkor hamar az első helyre ugorhat.
  • MauroN
    #803
    Hát.....Ha igazi kocsiba elengeded a kormányt, akkor a kocsi egyenesen megy tovább. :)
  • laaslow
    #802
    Kormányzás - Logitech DFGT-ről váltottam a T500 RS-re, és a DFGT-vel tapasztaltam hasonló problémákat amiket leírtok, a váltás után - és nem csak ebben a játékban - nagyon furcsa volt, hogy amikor elengedtem a kormánykereket az egyenesben, az autó ment tovább EGYENESEN ! Nem ehhez voltam szokva, hanem a kormány(momo-df pro-dfgt) magától eltekeredett, és bumm a falba. A G25-27-ről nem nyilatkozhatom, mert soha nem próbáltam.
    A driverben 1080 fokon hagytam az elfordulást, a carsban minden build-nél újra calibrálom a kormányt,alap beállításon, és teljesen jól működik, és amit eddig csak a netkarban tapasztaltam: a kormány annyit fordul mint a képernyőn.
  • Pogacsa--
    #801
    Sziasztok!

    Ma beszálltam én is (Marklar76), tetszik.
    Hogy lehet barátokat felvenni?
  • lac coo
    #800
    Pontosabban beállítottam jól, de így is kuka az egész :))))
    Ez az engine ennyit tud.
  • GPx8
    #799
    Én sem tudom beállítani, olyan mintha gumiból lenne az egész kormánymű...
  • lac coo
    #798
    Na jó, kínlódjon vele a halál, szar ez úgy ahogy van, már órákat töltöttem kormány meg lock beállításokkal, mégsem jó, csónak stílus az egész, nem értem mi nehézség van abban , hogy normálisan egy az egyben működjön a kormány...A jól ismert shift gyökérség mindenhogyan érezhető a kormánykezelésben .
    Szar az egész, soha nem fogják normálisra megcsinálni !
  • lac coo
    #797
    Hát nekem továbbra sem százas a kormány, driverben 900 fok, játékban kalibrálva, beállítva 450 fokra, setupban is piszkálgattam ,de nem a legjobb ...
  • cifcuk
    #796
    Na, hát azt kell, hogy mondjam, nagyon jó lett az új build. Most sajna mennem kell melózni, csak pár kört mentem, de az autó már nem arra megy amerre a "szél fújja", azaz lehet vele menni is biztonságosan.
  • GPx8
    #795
    Én törölni fogom, mert úgy is új profilt kell létrehozni.
  • wright
    #794
    Új build elött törölni kell a régit,vagy rá lehet telepíteni?
  • samsung123
    #793
    Már pánikoltam köszi!
  • GPx8
    #792
    Délután szokott...
  • samsung123
    #791
    az új bulid a 10 eurósosoknak mikor jön ki? Ma kellene nem?
  • lac coo
    #790


  • Alexease
    #789
    A lenyeg az, hogy mukodik. Ennel mar csak az a jobb, ha nem toled vonjak le;)
  • wright
    #788
    Nem tudom miért nem engedte,de nagy nehezen összejött :)