19801
  • lac coo
    #426
    Én is variálok azzal, de simán kacsázik minden felé, shift2 ócskaság az egész :)))))
  • Pitti
    #425
    Persze a kormányzárral is variálok.
  • Pitti
    #424
    Ez érdekes, nekem meg most tűnik jobbnak, most a kis kormánymozdulatokra nem bóklászik az eleje jobbra balra. Már majdnem tudom vezetni a kart-ot is :)
  • lac coo
    #423
    Most megint szar a kormányzás, előzőben jobb volt, de szerintem itt valami a felfüggesztéssel van és a gumival ....
  • unrealnoise
    #422
    Szerintem holt mindegy, úgy sem mi mezei felhasználók döntjük el, írjuk a fizikát, kiugró hibákról be lehet számolni, és számonkérni, meg lehet álmodozni a fórumon és kunyizni a tartalomért, de...

    szerintem jó ahogy most nyomják, tényleg naprakész látja az ember, hogy mit csinálnak. és itt tényleg látom, hogy dolgoznak, nem úgy az ISI-nél. :D

    A fizika meg még nyílván a megjelenés után is elég sokat fog szvsz változni, most optimalizálni kell, vezethetőre varázsolni mindent, belőni a rendszert, feltupirozni mindent, egy jó fizika alapjait lefektetni (esőre meg minden másra is gondolva).
  • Alexease
    #421
    Amugy ha mar szimet fejlesztenek, legalabbis azt reklamozzak, talan szerencsesebb lett volna kicsit, ha mas uton probalkozni.

    Esetleg komolyabb, hihetobb, korrektebb lenne, ha adtak volna csak 1 autot, valami gyengebbet, egyszerubbet, naturalisabbat (pl. Formula Ford, Skip Barber vagy valami hasonlo kategoria), ahoz 1 palyat, ahol jol lehet tesztelni (pl. Summit Point, Laguna Seca, Barber stb.), es termeszetesen azonnal korrekt online verseny lehetoseget.

    Mert jelenleg, folyamatosan kapjuk a kulonfele modolasi felkesz-eredmenyeket, de igazabol a korrekt felhasznalasa, tesztelese valahogy elvesz.
  • Alexease
    #420
    Es ha mar...
    Es amikor kesz/jobb/szebb az engine, jol "leteszteltuk, kifejlesztettuk", utana megjelenhet ezzel az engine-nel egy "hivatalos", agyon-liszenszelt, bolti, dobozos jatek is (termeszetesen, nagy reklamkoritessel, filmekkel, szep autokkal, palyakkal, szuperszim igeretekkel), persze legalabb 40 Euroert:DDDDDDDDDD
  • Alexease
    #419
    Kicsit olyan ez a cucc, mint ha Bell-ek a meglevo engineuk melle, "szerzodtettek" volna nehany "korabbi" moddert, akik korabban a GTR/iR cuccokat piszkaltak, adtak nekik olcson/ingyen magasabb "manager" jogokat a CARS-hoz, es azok barkacsolgatnak ezt-azt hozza, Bell-ek meg piszkaljak tovabb az engine-t;D
  • Pitti
    #418
    Az a baj, hogy nem emlékszem mennyi volt a 78-asban. Most 50 körül ingadozik, 40 alá sosem megy.
    Az atom lodolása rosszabb mint volt, viszont az irányítása teljesen megváltozott. Már nem lehet fékkel úgy "kormányozni" mint előtte, de szerintem most reálisabb bár sosem vezettem ilyen gépet. Kicsit még gyenge, gázra nem forog meg sosem, sőt inkább alulkormányzott lesz. Érdekes de nincs viszonyítási alapom.
  • GPx8
    #417
    Hivatalos fórumon jelentős fps emelkedésről beszélnek Dx9 alatt. Igaz ez?
  • bardocz
    #416
    iRacingben sem lehet teljesen kikapcsolni, szóval biztos nehéz
  • lac coo
    #415
    Kib...szott automata kuplungot miért nem lehet kikapcsolni, hát azt nem igaz olyan nehéz megcsinálni ??? :)))))
  • Pitti
    #414
    Kint van a build 81 :)
  • Pitti
    #413
    Szóval
    Junior minden hónap első pénteki napján kiadott legfrissebb buildet kapja,
    Team Member pedig minden héten pénteken töltheti le a legfrissebb buildet.
    Ez a hivatalos, nem is változtattak rajta csak bekavart az a hétfői akció ami csak egy extra volt :)
    Sokan nem értették a hivatalos fórumon se.
  • Pitti
    #412
    Nem igazán látom át ezt a build kiadási ütemtervet. Úgy indult, hogy pénteken lesz a fordulónap, aztán átrakták hétfőre, most viszont úgy tűnik, hogy az csak ideiglenes volt mert a "build schedule"-ben nem javították a pénteket hétfőre.
    A lényeg, hogy eddig minden pénteken és hétfőn is kaptunk újat, csak így tovább :)
    Csak a seniorok nehogy lázadjanak :)
  • samsung123
    #411
  • Pitti
    #410
    Ma lesz build 81 minden Team Member-nek is, nme kell várni hétfőig

    Build 81 (28/10/11, Team Member+)
    DX11 HDRControl updated to matched optimised bloom threshold and downsampling shader.
    The "Texture Filtering" option (set via "Help & Options / Video") was being ignored by DX11 renderer. Now Fixed.
    Fixes for WDF lighting menu, to allow extra entries to load/save
    Added various HUD tacho variations (Nuke 3, and Kart)
    More exhaust smoke for the Kart
    Fixed Kart Ai volume and increased the rev limit to 18000RPM
    Fixed ambient shadow width and tweaked gearstick movement (Nuke 3)
    Changed default livery for LEONUS F68 CROMWELL V8
    New Racer V8 RS and L4-RS exports
    Upped LOD distance for CALIPER (Nuke 3)
    Completed reverse AIW for Connecticut Hill Reverse, and Connecticut Hill Short Reverse
    Temporary AIW for Bologne Reverse. Basic path and 32 start spots.
    Added track groups to save on build sizes and also organised both tracklists in alphabetical order
    Changed loading screen music

    Build 80 (26/10/11, Manager+)
    New tracks in, Bologna Reverse (prealpha), Connecticut Hill Reverse (prealpha), Connecticut Hill Short Reverse (prealpha), Glencairn Reverse (alpha), Glencairn East Reverse (alpha), and Glencairn West Reverse (alpha)
    New export of Asano X4 (beta)
    New export of Bologna (prealpha), and Connecticut Hill (prealpha)
    Removed slip audio effects at low speed
    Fix for shadow mapping 'black edge' around car bug
    Added grip points to debug physics screens
    Some bug-fixes and performance improvements for RenderContext setting in DX11
    Fix to enable loading of WDF files on the F1 debug menu from the 'lighting edits' directory within my_documents/cars/
    Formula B: multi-part chassis collision for more accurate shape
    Improved carbon shader
    Improved Fresnel paint
    Fixed names of the Leonus cars to match the forum

    Build 79 (25/10/11, Senior Manager)
    Improve the lift off over steer
    Option to turn off cockpit mirrors in options
    Fixed issue of 'reset' button still being active during the steering/pedals calibration process
    Fixed right front suspension geometry for LEONUS F68 CROMWELL V8
    Telemetry screen layout change
    Added engine mesh for the RACER V8-RS
    New Aussie Hill export
  • Alexease
    #409
    A buid-enkenti leiras pedig itt:

    Build Release Notes
  • Alexease
    #408
    Vezetesielmenyre olyan mint eddig, de segit a dolgon, hogy lehet allitani a kormanyszoget es van setup (csak meg bena).

    A tobbi valtozas ez:

    Build 78 (24/10/11, Team Member+)
    Toned down heat haze
    Added a few more options to visuals menu
    Added gamepad filtering option
    Added cloudy weather selection to race menu
    Fix for DX9 windscreen corruption bug
    Fix for groundcover crash
    Updated Glencairn track
    Updated Racer car
    Improved lighting settings for most tracks
    Fixes to car setup menu (still lots of bugs)
    Change audio balance to bring out more wind noise
    Version number added to UI
    Various UI fixes and improvements
    Updated kart
    Fixed direction of driver head lean in corners
    Enabled fuel consumption and tyre wear
    Added free camera (Ctrl-F then the mouse and WASD, SHIFT keys)
  • GPx8
    #407
    Milyen a 78-as build?
  • macleody
    #406
    Hagyjátok a francba, itt az igazi szim: :)
  • unrealnoise
    #405
    És ki mondta, hogy az fejlesztette? :D Figyeljünk oda. :)
  • GPx8
    #404
    Invictus (magyar) studió fejleszette, nem a Codemasters!
  • lac coo
    #403
    Codemasters sem tett még le, pedig szerintem a kisujjukban van, csak sajnos valami nyereséget is kell nekik termelni .....

    Ha az autótó-utat. környezetet-törést stb komplexen nézem, a legjobb szimuláció máig a CRC-ben van . ( Húúú ezért mit kapok ... :))
  • unrealnoise
    #402
    Tudom tudod, de akkor nem értem. Nem gmotor2-re épül? ha igen, akkor azért lehetne vele gondolom mit kezdeni. Jah, hogy a Shift-nél butítottak? oké, de az alap alap, mindenen lehetne szvsz fejlesztgetni. Lásd nem egy szim esetében milyen időtállóak a régi alapok...
  • GPx8
    #401
    Szvsz. ez nem olyan egyszerű. Kuka lenne az egész idáig elkészítzett cucc, pedig ez erősen az előzményekre (Shift2) épül. Azt tudom elképzelni, hogy a lehetőségekhez képest a Shift alapjait próbálják szimulátorrá hegeszteni...
  • unrealnoise
    #400
    Hát izé. szóval, oké, hogy más motor és etc, de Kunos arra lenne jó, hogy ebből kihozhatná a maxot, ami csak lehetséges. És az már egy nagyon jó dolog lenne. Mert oké, hogy SMS, de azért így ők, mint team, nem tettek le még igazi, komoly szimulációt. (Az megint más kérdés, hogy "egy-két" tag dolgozot ezen-azon..)
  • Pitti
    #399
    Érkeznek a válaszok a felvetésedre, és mondhatni nagyon korrekt...
    Én most eléggé bizakodó vagyok abban, hogy ez a játék elérheti a célját, és lesz olyan jó mint az nkp vagy rfactor...(hadd ne soroljam fel az "alapszimeket")
    Ne felejtsük el még a kezdetek kezdetén vagyunk első hónap a 14-ből.
  • Pitti
    #398
    A "must" (kötelező, muszáj) használatát kicsit erősnek érzem "should" jobb lett volna
  • Pitti
    #397
    Egyetértek, ez majdnem olyan mintha linuxot akarnánk windows-al összegyúrni. Minden mindennel összefügg nem lehet csak úgy cserélgetni rutinokat eljárásokat két különböző enginből mint alkatrészeket az autóban.
  • Alexease
    #396
    Ezekkel az a foproblema, hogy altalaban a fizikai resz erosen ossze van drotozva a grafikaival, "lehetetlen" szetvalasztani:/ Foleg a nKP-nal, annyira regi az alap engine (10 eves).
    Ez csak ugy mukodhetne, hogy osszeallnanak, es nullarol kezdenenek egy teljesen uj engine-t.
  • csige791
    #395
    Valaki már felvetette a dolgot. Helyeseltem, de ne röhögjetek ha hülyeséget írtam, tudom, hogy szar az angolom.
  • csige791
    #394
    Komolyan fel kellene vetni CARS hivatalos fórumán, hogy valahogy együttműködhetnének Kunossal a fizika terén. Ha jobban tudnék angolul írnák egy hsz-t az tuti.
  • Alexease
    #393
    Igen, volt valami akcio azzal kapcsolatban. Az is tetszett benne, hogy elvileg Alonso, Massa es Fisichella mente az alap koroket a palyakon, azokhoz hasonlitotta a telemetriat is, es a legjobb az egeszben, hogy azok olyan korok voltak, amelyeket a mai napig nem tudtam elerni;) Nem mintha annyira eroltettem volna a dolgot, de nem voltak meg az idok, ez a lenyeg, nem ugy mint mashol, ahol a legtobben, nehany kor alatt masodperceket nyomnak az igazira;)
  • lac coo
    #392
    Hát oda igen komoly teljesítmény kellett ! :)

    Viszont az simán megérte a pénzét, legjobb F1 szimulátor -szerintem .
  • csige791
    #391
    De FVA ban aki jól ment az elvileg tesztelhetett igazi Ferrarit vagy mi.
  • Pitti
    #390
    én akkor vettem az FVA-t mikor megjelent, 1autó 1pálya aztán később lehetett volna tovább fizetni azt hiszem még 2 pályát, ...letettem róla. Jó az nem tagadom de baromi unalmas körözni egedül egyetlen pályán. :)
  • SirAlo
    #389
    csak ha minden palya 15euroer jonne nem birnank fizetni:D
  • kifli
    #388
    szerinted kunosnak mennyi beleszólása van? :D

    Fizettek neki a fizikáért és csókolom :)
  • Alexease
    #387
    A fizikaval nincs gond, azert irtam, hogy nKP alap:)
    De valoban feldobhatna Kunos valamivel, legalabb AI (bar az nala sose volt) vagy online. Meg olcsoert, beletolhatna a nKP palyait is;D

    Vagy ha almodik a nyomor, akkor lehetne az FVA a Ferrari hivatalos szimulatora, es szep sorban, jovore, johetne hozza minden F1-es palya egyenkent:DDDD