1976
Dead Space 3
  • kirpill75
    #816
  • Seth
    #815
    Kicsit játsszad tovább,minden egyértelmű lesz, fegyók is jók lesznek, én plazmavágót mindig magamnál tartottam,szokás szerint a legerősebb fegyver lesz a játékban :) A sztori meg botrány így pár óra után? Majd 10 óra múlva írd,amikor már képben leszel :)
  • Shep
    #814
    Ja a lőszert is gyártani kell, találni ugyan lehet de nem túl sokat.
  • jarlaxxe
    #813
    Ha megvan a DS2 mentésed lesz még egy plasma cuttered.
    Azért furcsa, hogy a fejlesztéstöl szarabb lesz egy fegyver.
  • Shep
    #812
    Hát biztos én vagyok a bamba de akárhogy próbáltam nem tudtam leszedni már róla. Ja és craftolós menü kezelése is egy vicc, teljesen követhetetlen az egész, vagy csak én nem vagyok hozzászokva ilyesmihez (majd megmondjátok).
  • wedge31
    #811
    Hát ez bebaszna a plasma cutter a kedvenc fegyóm.
  • Shep
    #810
    Hát kurva szar lett ez a játék ezzel a mikrotranzakciós, mindet craftolós baromsággal. Van ugye a sima plazmavágó na ezt az elején tutorial szinten fel kellett fejlesztenem, erre kaptam egy kurva lassú valamit így ez a fegyver gyakorlatilag használhatatlanná vált, a másik gépfegyver vagy mi a fene meg alig sebez. ráadásul tömegesen jönnek a nagy csápos rettenetek akik tök jól bírják a golyót ráadásul már dög nehéz ellőni a lábaikat. Meg ez a történet is öcsém, ááááá botrány.
  • Fpocok
    #809
    Mivel az első rész... nos nem ment, megpróbálkozom a második résszel, hogy felzárkozzak. Egész jó "előző rész tartalma" videó volt az elején. Ez már jobbnak tűnik port szempontjából. Az irányítás is sokkal jobb. Eljutottam 3 halállal az első checkpointig normalon, és azt kell hogy mondjam, hogy
    [spoiler]HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLY SHIT :D
  • jarlaxxe
    #808
    Az a egy játék erösiti a szabályt.
  • Prof William
    #807
    Meg mondjuk Mass Effectben is főleg második részben...

    Mellesleg többféle vég van? Csak igent és nemet válaszoljatok... :)
  • Shep
    #806
    Hát ez így momentán nem teljesen igaz. Alpha Protocolban kihatással van a végére.
  • Seth
    #805
    Játékidő mellett nyersanyag,fegyver alkatrészek
  • jarlaxxe
    #804
    Olyan játékot még nem csináltak ahol a mellékküldetések befolyásolnák a föküldetés végét.
  • Prof William
    #803
    Az opcionális küldetések végigvitele valahogyan befolyásolja a játék végét? Vagy csak játékidő kitolása a célja?
  • Shep
    #802
    Lőni is lehet, sokat segít :)
  • Ironman2
    #801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valaki túljutott már azon a részen,mikor a levegőben kell kikerülgetni az aknákat,meg a leszakadt ürhajórészeket.Eléggé nehéz,már vagy negyedszer csinálom újra
  • Evin
    #800
    Mivel még meg sem jelent, ennyi erővel a crack miatt is lehet!
  • Fpocok
    #799
    Nekem belinkelte :D

    Ne azt linkeld be legközelebb, amit linkeltél, hanem rámész a képre, jobb klikk, megjelenítés külön lapon és akkor azt.

  • JethroHUN
    #798
    Sose szúrja be a képet... fasza
    LINK
  • JethroHUN
    #797
    Figyelem

    Van egy óriási gamebreak hiba a játékban! Új játékot kell miattam kezdem! (úgy néz ki) Senkinek eszébe se jusson vissza felé menni, pl páncél fejlesztőhöz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Terra Nova fedélzetén, van egy mellékküldetés, elég nehéz. a Mid fedélzeten. Ugye a vonattal kell menni (már a vonatra is elég nehéz felszálni a 2 hallathatatlan miatt) 3 fedélzet van, Fore, ahova érkezel, a Mid és az Aft <- itt van a főküldetés. (vagy vmi hasonló)


    na én elkövettem azt a hibát, h mivel befejeztem a melléküldést vissza mentem a CMS Greely-re a Tera Nova-ról (mivel amikor ott voltam nem volt elég anyagom kulcs egy ajtóhoz. De nem lehet még1x bemenni. Szóval senki nem próbálkozzon vele. De viszont vissza térve a Tera Novára nem tudok vissza menni a vonathoz... pedig kifelé gond nélkül mivel 1 darab ellefélse volt és nyitva volt minden ajzó. De itt egy screenshot:

  • Myselor
    #796
    hmm,okés majd megnézem köszi.igazából csak épphogy meglestem,de a felbontást lett volna a legjobb kisebbre venni.na mindegy:)
  • Maxtreme
    #795
    Igen, ezt el is felejtettem mondani. (mondjuk a tartalmát nagyon nem nézegettem, mert élből very highra lőtte magát a játék)
    Ugyanúgy van mint az előző részeknél.
  • Shep
    #794
    De van custom menü csak ahhoz customra kell előtte állítani a részletességet.
  • Myselor
    #793
    tudod nincs túl erős gépem,és sok játékot 800x600ban játszom pl és akkor nem kell lowon,hanem magasabbra állíthatok mindent jóval.és ugye 17es monitoron nekem az is teljesen jó.minden játékban van szokott lenni,ebben nincsen,én nekem ez a bajom,és hogy az effekteket külön nem lehet állítani,bár erre számítottam igazából,levan szarva az egész.így is megy szépen de jobban szeretem ha kicsit gyorsabb:)
  • Maxtreme
    #792
    Mit akarsz rajt állogatni?
    Egy 10 éves orosz mosógépen is megy :)
  • Myselor
    #791
    azért bizony a jó kurva anyjuk a kevés beállítási lehetőségek miatt:)
  • Shep
    #790
    Meg annyira csúnyának sem, teljesen korrekt szintet üt meg, nem egy Crysis de legalább nincs gond a sebességgel.
  • AnarchoiD
    #789
    nekem nem tunik ez olyan sotetnek

  • JethroHUN
    #788
    Jó persze nem fikázni akarom, szeretem ezt a szériát. Mert tényleg elég ötletes ez a craftolás, szinte mindent lehet mindennel kombinálni. Csak ugye a mikortanzakció... de ez úgyis elválik később mennyi mindent lehet játékban elérni. Amúgy co-op hoz szerintem kicsik a helyszínek De a lövöldözős rész kicsit gagyi lett, DSben eddig nem kellett emberek ellen menni, aki vissza lőnek.

    Néhány helyen amúgy tényleg elég gyengén világít a lámpa, lehet csak nálam ilyen.
  • Seth
    #787
    Bőven lesz nyersanyag később. Nem arra számítottál ugye, hogy már az elején összeraksz egy fegyver hifi berendezést ami mindent tud ? :D
  • Frank99
    #786
    csak szokásos youtube-os idióta gamer utánzás, ahogy sok más ökör felteszi a baromságát...
    ha már a TV-ben nem tud "benne lenni", benne "vana tube-ban"....

    :-)))
  • Frank99
    #785
    én sok mindent megveszek - amivel játszom annak sztem 80%-át- , az előzőt is megvettem, de ezt nem fogom. ha lexarják a PC-t én is a fejlesztőket....
  • wedge31
    #784
    Nem kötelezö craftolni lehet találni tervrajzokat is.
  • JethroHUN
    #783
    Tényleg elég gáz a grafika. Nem a textúrákkal van baj igazából. Hanem a teljesen igénytelenül megcsinált DX9e-s teljesen statikus megvilágítással. Mert korom sötét a játék... vagyis nem, inkább fekete. Oké horror játék, legyen sötét(félhomály) Lámpa a fegyveren 10 cm-re se világ el, pedig highon van minden.

    Ez a craftolás... 100% hogy CSAK a mikrotranzakció miatt lett lett belerakva.
    kíváncsi vagyok kb h egyáltalán mit lehet a játékkal játszva összerakni... elég durvák a nyersanyag költségek.
  • Myselor
    #782
    nagyon idegesítő vagy,az erőltetett röhögésed,meg mi ez a felizgulás minden szarra?te komolyan így játszol?hóesést se láttál még mi?:)borzasztó ne linkelgesd többet ide a videóidat köszönjük
  • Shep
    #781
    A kinyírásra emlékeztem a többi volt kérdéses :) Köszi szépen!
  • wedge31
    #780
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Isaac és Ellie elhajóznak miután mindenkit kinyirtak.
  • Shep
    #779
    A 2. résznek mi is lett a vége?
  • Maxtreme
    #778
    Bázzeg.
    Azok a visítások. Kb mint egy LSD mámorban szenvedő chihuahua. Már bocsánat. SZörnyű.
  • hellboy4591
    #777
    Hát ez elég szörnyű mit ne mondjak. Szerintem addig töröljétek ezt a hozzászólást, amíg DarkSector meg nem látja, mert utána lesz ne mulass...