1976
Dead Space 3
  • Shep
    #856
    Fel kell lépegetni két oldalról a két középsőhöz majd rájuk nyomni, aztán tovább a következőkben felvillanókat. Egyiket egérrel tudod mozgatni másikat meg a gombokkal.
  • Myselor
    #855
    beleviszitek a wasd gombal az egyiket,másikat a nyillal a kitöltött körbe megnyomod az egér gombot,majd kijön újabb 2 megint beleviszed stb stb:)
  • scomcomputers
    #854
    Segítsetek.....ez mi és,hogyan?
    Kép
    Köszi!
  • priluki
    #853
    üdv .. 13%-nál járok kb.. van valami fejtörös mutatvány ami nem megy.. van két panel .. mind 1 melyiket inditom visszaszámol két kör meg van sok üres.... aki járt ott tudja miröl van szó.. már felbaszta az agyam mert nem tom mit kell csinálni..
  • Myselor
    #852
    tudom,de a fejlesztők biztos jót nevetgéltek amikor beletették hogy majd a sok parás ember hogy összeszarja magát tőle xd
    am ja nemgondolta hogy ez lesz,mondjuk sok választása most se volt xd
  • Fehercsoki
    #851
    Elég pofátlan ez a 11 darab DLC rögtön megjelenésnél... Miért is nem lehetnek ezek benne alapból a játékban?:S
  • Prof William
    #850
    Nem is a vicc miatt van benne. :)

    Isaac meg már bánhatja hogy annak idején bedőlt a röplapnak, hogy milyen laza és nyugodalmas meló a szerelőké. :)
  • Myselor
    #849
    hát én is,nem is értem minek bele,nem vicces xd
  • Micsu
    #848
    első?

    van már kinn vagy 10
  • Prof William
    #847
    Azt az 1-2 ben is nagyon utáltam.
  • Prince23
    #846
    IGN

  • Prince23
    #845
    Az első értékelés
  • Myselor
    #844
    jah,ki nem hagyhatták xd van hogy 2is jön plusz még a többi fajta,kicsit parás a dolog,legalábbis nekem xd de szerencsére ezeken most túl vagyok :D most kicsit farmolgatom a cuccokat hogy elég kemény legyek xd
  • Shep
    #843
    Megint lesz olyan szar? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Myselor
    #842
    azért ezek a hallhatatlan dögök még mindig az agyamra mennek,olyan szar érzés fut utánunk xd meg szétlövöm és akkor izgulni kell mikor szedi össze magát ,fuuu de utálom az ilyet xd chapter 7ben járok:)
  • Prof William
    #841
    Jaja. Férfiúi bájunk előbb utóbb úgyis győzedelmeskedni fog. :)
  • Shep
    #840
    A 10-15 perc kísérletezgetés azért már nem könnyedén rá lehet jönni kategória, legalábbis nálam nem az. Na de szerintem nem ártott volna egy normálisabb kezelőfelület, pl jó lett volna ha lehet egérrel kezelni, nem csak billel lépegetve.
  • Shep
    #839
    Én minden játékban utálom a craftolást, bár a FC3-ban mondjuk tetszett de itt nem tetszik, ez van. Ja amúgy ha behozom az inventoryt mivel lehet lépegetni felül a menüpontok között, mert hiába nyomkodtam akármit nem lépett sehova max a tárgyak között.
  • Pares
    #838
    Jó bocs, kicsit erős volt, na de hát azért 10-15 perc kísérletezés után könnyedén rá lehet jönni, hogyan működik, nem pedig szaladni a fórumra és beböfögni hogy milyen szar, amikor pont ellenkezőleg. Nekem a craftolás tetszik a legjobban.
  • Shep
    #837
    De a negyedik fejezetben más fenyegetőzik is a jelenlegi partnere.
  • Jaka923
    #836
    Azt tudja valaki, hogy azokat a DLC-ket, amelyeket a CD Galaxis ad ajándékba (Enervator, Spitfire EG900), máshol nem lehet megszerezni?
  • Myselor
    #835
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah értem akkor ő rá gondoltak,mondjuk nézegette a közös képüket ebből én is gondoltam.de biztos nem voltam a dologban,kicsit furcsáltam is,na meg ahogy beszélt isaac ellivel xd megis érdemelte jó nagy kurva pedig bírtam:)
  • Prof William
    #834
    Persze... amit eddig (4 chapter) kivettem az az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Isaac és Ellie összejöttek a Spawl incidens után, de aztán idővel szakítottak (lehet Isaac még mindig félig bele volt hülyülve az esetbe) és Ellie elment erre küldetésre amin végül is eltűnt. Mondják is hogy EX girlfirend.
  • Seth
    #833
    Akkor magyarázd meg, bár sejtem ki mondta ezt az okosságot, elég nagy a "sötétség" nála :)
  • Shep
    #832
    Látom nem érted miről beszélek, nem vagy elég járatos az eredetis topicban :)
  • Seth
    #831
    Ez egy folyamat. Nem lehet egyből megkedvelni az új rendszert. Szó sincs arról,hogy 10 óra elteltével te ezt azonnal megszereted. Ha addigra nem érted meg a játék logikáját,működését,akkor hagyd a francba.
  • Myselor
    #830
    bocsi lemaradt.oké:)
  • jarlaxxe
    #829
    Spoilert használjátok, please.
  • Myselor
    #828
    nem igazán értettem én sem a dolgot az biztos hogy vadidegen volt,talán ezért akadt ki utána isaac.am most nem vágom van valami isaac és ellie között?:))
  • Myselor
    #827
    hát pl az 5chapteren vagyok,elmentem terra novára,felvettem a cuccokat utána greelyre ott is,mentek kilépek menübe.visszarak oda hogy még nem mentem el egyik helyre sem,újra eltudok menni mind2 helyre mivel még ne mvolt checkpoint,és ugyanúúgy megvannak a ládák és a szekrények tartalma:)amikor kilépsz a menübe az invetoryt elmenti:)
  • Shep
    #826
    Köszi, de hát nem lehet mindenki pro, mint te. Unalmas lenne a világ ha csak te lennél benne, nem? :D
  • Shep
    #825
    Egyszer valaki azt mondat, hogy 15 perc alatt el lehet dönteni milyen jó egy játék. Neki próbáld meg elmagyarázni, hogy 10 órát játsszon vele ,hogy jó legyen :D
  • AnarchoiD
    #824
    ezt reszletezd ;()
  • Prof William
    #823
    Férfiemberként átéreztem Isaac helyzetét abban a 3-4-ik chapter béli jelenetben amikor...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A megmentett Ellie vadul lesmárol valami vadidegent és nem a mi szánkba mászik bele. :) Aztán meg "Hello Isaac." :) Auu.
  • Myselor
    #822
    amúgy elég durván lelehet farmolni az alapanyagokat és a hp és lőszereket ezzel az új checkpoint save rendszerrel xd teletudom rakni a bankot már most .lol xd
  • wedge31
    #821
    Ennyit tudok róla.
  • Myselor
    #820
    na srácok játszogatok a játékkal kb 2órája.jólett ez,idáig tetszik minden,még ugyan sokat nem láttam asszem chaptet 5-6ban vagyok kezd beindulni a dolog azthiszem,az a ds2 save plasma cutter az milyen?jóaz?:D egyébként a kedvenc fegyverem az egész játékban nekem is a plasma cutter:))
  • JethroHUN
    #819
    Minden második szörnyből az esik, minden negyedikből HP. Szóval :)
  • JethroHUN
    #818
    Nem kell aggódnod legerősebb fegyver. Erősebb fej+4 +dmg áramkör+elektromos kiegészítő (+körfűrész az aljára, másodlagosnak) = hardon minden átlag szörnyet keresztbe ketté visz 1-2 lövés.
  • Pares
    #817
    Shep, csak hülye vagy hozzá és kész...