1976
Dead Space 3
  • Prince23
    #736
    Ráadásul nem is a fejüket kell lőni. :D
  • Fpocok
    #735
    De ez mos mi a fasz?
  • wedge31
    #734
    Szánalmas.
  • jarlaxxe
    #733
    Játék még nincs de trainer már van.

  • wedge31
    #732
    A játékidö teljesen egyénfüggö. Van aki 10h és lesz olyan is aki 20h alatt játsza majd végig.
  • Fpocok
    #731
    Milyen igaz!
  • Fpocok
    #730
    Akciójáték 10 óra körül jó.
    RPG az meg 20+

    Természetesen ez az ÉN VÉLEMÉNYEM.
  • Jaka923
    #729
    Pontosan. Inkább legyen rövid egy játék, de hangulatos mindvégig, minthogy legyen hosszú, de tele unalmas üresjáratokkal.
  • Fpocok
    #728
    Nem tudom mi a helyzet ennél a játéknál, de van olyan eset, ahol szándékosan megnyújtják a játékot. Igen, ott baj, ha hosszú.
  • Maxtreme
    #727
    Na hát már azt is kritizálják ha valami hosszú?
    Persze, valóban jobbak a 2-3 órás shooterek tízezeré'.
  • DarkSector
    #726
    Ha valakit érdekel hogy másnak mi a véleménye a játékról akkor érdekesek a pontszámok valóban.
  • tomas92
    #725
    Szó esett továbbá a Co-Opról is melyet szintén dicsértek.
  • tomas92
    #724
    FIIIIGYELEM!
    Befutott a Dead Space 3 első értékelése a GameInformer jóvoltából.
    A kritikában szó esik arról, hogy a fegyver barkácsolás remekül bevált, viszont kritizálták azt, hogy a játék nem olyan ilyesztő, mint azt korábban beharangozták és inkább third person shoter mint horror, ezen kivűl a játék szerintük túl hosszú lett, hosszabb mint az előző részek. Dicsérték viszont a grafikát és a történetet, de az emberi ellenfelek elleni küzdelmet már nehezen tudták lenyelni, mondván hogy nem elég kidolgozott és erőltetett.
    Így a 10-ből 7.75-öt adtak neki, ami azért nem egy rossz eredmény, viszont ha az előző eredményeket nézzük, amit a 2 korábbi rész kapott (Dead Space 9.25 és Dead Space 2 9.00) azért felfedezhető némi viszaesés.
  • jarlaxxe
    #723
    Mondjuk nem törték magukat a srácok, hogy valami újat találjanak ki...
  • Harbinger
    #722
    Ennyivel is okosabb lettem.
  • wedge31
    #721
    Pedig igy volt.
  • Harbinger
    #720
    Ez klassz, már két exkluzív cuccom tuti lesz: ez, meg az N7 armor.

    Egyébként egnap kedztem el a 2-t és ott tényleg van az eredeti Dead Space-es plasma cutter, még írva is van! De kételm ,hogy a mentés/import véget.
  • wedge31
    #719
  • gerey
    #718
    Akinek van DS 2es save file a gépén meg kapja a Planet Cracker Plasma Cutter-t.
  • DarkSector
    #717
    Grebber írt pár sort...12-15 óra asszem a fővonal...szerintem végigrohanva, mellékesekkel azért el lehet bibelődni. :D
    Valami hasonló., de elsőre ha normálisan mész és nem rohansz, nem sietsz, akkor inkább lesz az 18-20 óra is.
  • Harbinger
    #716
    A grafika rinyálást? Ha olyan lesz, mint a zelőző játékok, akkor nekem OK. Minden tekintetben profi port volt. Engem a játék kb.-beli hossza érdekelne és hogy mennyire lehet azokkal a mellékküldetéssekkel kitolnia játékidőt, a játék világát a plusz infókkal.
  • Ironman2
    #715
    Dead Space 3 Wareztopik
  • Narxis
    #714
    Steve Papoutsis, executive producer:

    "The fact that we're allowing you to control the game with mouse and keyboard immediately makes the game feel different. We seem a little bit discredited for the amount of effort that goes into it, quite honestly."
  • DarkSector
    #713
    Ne kezdjétek vazze....
  • Jaka923
    #712
    Aki majd netán működésre bírja a PC-s virágboltit, az számoljon be az optimalizáció minőségéről!
  • tutituti
    #711

  • DarkSector
    #710
    Kipóbáltad, működik?
    Nem, nemtudod?

    Ennyi.

    Ne linkelgesétek feleslegesen a sok szart thx.
  • DarkSector
    #709
    Kipóbáltad, működik?
    Nem, nemtudod?

    Ennyi.
  • Myselor
    #708
    jah.köszi így már értem:)
  • Harbinger
    #707
    1. solóban Isaac-el
    2. co-opban Isaac-el
    3. co-opban Carver-el
    4. Game+
    5. Classic mode
    6. Pure sirvival
    7. Hardocre
  • Myselor
    #706
    és mi alapján számolod?:)
  • Harbinger
    #705
    Ha jól számolom ezt a játék min. 7 félekép lehet végig vinni. Szóval az előző címekkel szemben elég jó. Azok 7-10 órásak. :S
  • Hecker007
    #704
    nem mindenki vesz meg 10k-ért egy játékot hogy egyszer végigtolja aztán a polcon porosodjon...
    (még mielőtt nekem esnél nekem már egy hónapja elő van rendelve)
  • Myselor
    #703
    van bizony már csak crack kell ami idő kérdése
  • scomcomputers
    #702
    Na ne...már van warez is...ez tuti?
  • Jaka923
    #701
    Nagyon helyes. Ilyen remek játékokért aki nem fizet és úgy élvezkedik rajta, az fulladjon meg!
  • Rayden02
    #700
    Akkor töröljétek,ahogy látom a 2 részhez sem volt Off topik,akkor meg pláne!
  • jarlaxxe
    #699
    Fake.
  • Pares
    #698
    Késett.
  • Rayden02
    #697
    Ideje Off topikot kreálni!