1976
Dead Space 3
  • pxxl
    #16
    iJesztő

    am ja :)
  • Renjike
    #15
    a dead space inkább nyomasztó mint ilyesztő.
  • Evoluti0N
    #14
    Szeretem a co-op-ot, azonban egy horrorjátékban teljesen kiöli a parafaktort. Mondjuk a Dead Space így is a kevésbé ijesztő horrorokhoz tartozik :)
  • Prince23
    #13
    Én is várom. Az eddigi legjobb űrhorror játéka szerintem.
    Remélem fognak bele tenni egy kétszemélyes coopot
  • SötétBarom
    #12
    Szerintem mind a két eddigi rész zseniális volt, várom a harmadikat :>
  • Micsu
    #11
    első két rész kellemes színfolt volt a horror akció fronton, az új havas téma is tetszik így elsőre
  • pxxl
    #10
    jah ugyanolyan unalmas volt mind a kettő
  • Pretorian
    #9
    Én a kettőt nem nyomtam végig még. Az első bejött, sok különbséget nem éreztem az 1 és a 2 között.
  • tviktor91
    #8
    Zsámo tüp tüp tüp
  • Seth
    #7
    vagy egy korai DS2 kép, dehogy ez nem a 3 az biztos
  • Brolly28
    #6
    jön a folytatás... kíváncsi leszek az 1. rész nem tetszett de a 2. az bejövős volt
  • Ironman2
    #5
    Tisztára mint a Thing-ben
  • Victor1103
    #4
    Várom már nagyon. A 2.-dik rész odabaszott, de istenesen, viszont remélem a 3 picit tényleg horrorisztikusabb lesz és vissza vesznek az akcióból.
  • Snexi
    #3
    mi ez a kép?mintha az ipad verzióbol lenne
  • Ironman2
    #2
    "Néhány napja izraeli filmesek bukkantak pár érdekességre a franchise fölött bábáskodó Visceral Games főhadiszállásán, most pedig néhány megerősítésre, vagy cáfolásra váró részlet szivárgott ki a Dead Space 3 történetéből.
    Ha hihetünk a pletykának, akkor az új rész nem űrhajón (Dead Space), nem is űrállomáson (Dead Space 2), hanem a kolonizált Tau Volantis jégbolygón fog játszódni, amelynek felszínén csapódik be Isaac Clarke űrhajója. Hősünk úgy hiszi, csak ő élte túl a balesetet, s nagy nehézségek árán átverekszi magát a hóviharon egy elhagyatottnak tűnő épületkomplexumig, ahol kivárhatja az ítéletidő végét. Meglepetésére egy súlyosan sérült másik túlélővel találkozik ott, aki elárulja, hogy többen is vannak, akik máshol húzták meg magukat. Egyikük Ellie Langford pilóta, akivel annak idején a Sprawl-ról elmenekült.
    Isaac jó melegen felöltözik, majd kivonul a viharba megkeresni a többieket. A játék későbbi pontján találkozik Ellievel, és egy új szereplővel (Jennifer), innen pedig hármasban haladnak tovább. A közeli hegyekben bóklászva rábukkannak egy kódexre, aminek tartalmát megfejtve Jennifer képes lenne a titokzatos Rosetta társaság kutatási eredményeit a napvilágra hozni.
    Ahogy a csúcs felé másznak, mélyen alattuk nem evilági üvöltés remegteti meg a sziklákat....
    A készülő Syndicate részleteit is kiszivárogtató vakondtól származó információk szerint a Dead Space 3-ban "Hive Mind"-ként utalnak az ellenfelekre."
    Gamestar

  • Ironman2
    #1
    Kiszivárogtak az első (nem hivatalos) információmorzsák a készülő Dead Space 3-ról.

    Bár az Electronic Arts részéről még hiányzik a hivatalos bejelentés, már a Dead Space 2 januári megjelenését követő hetekben szárnyra kapott a híresztelés, hogy készül a sorozat harmadik felvonása.