1976
Dead Space 3
  • Fpocok
    #776
    Ezt jó hallani.
  • CroftManor
    #775
    Elvileg a második rész kevésbé sokkoló, ellenben akciódúsabb.
  • AnarchoiD
    #774
    Hogyan van az, hogy hiab van beallitva 5.1 hallom hogy a hatso hangfalakon jon a jatek zoreje, de ha egy eudionaplot hallgatok es korbveforgok, nem forog velem az udionaplo hangja (hattal elnemul) ? Xboxon demo nem csinalt iltyet , pont ezt netudnak megcsinalni pc -re ? :)
  • Seth
    #773
    Csak egyeseknek játszhatatlan valami kinyomozhatatlan hiba végett, ezt már sokszor megtárgyaltuk szerintem.
    Én pl az első részt csak pc-n vittem végig(akkor még nem rendelkeztem 360-al), bill+egér kombóval természetesen, semmi gond nem volt vele. Úgyhogy tehet vele szerintem egy próbát
  • bendáj17
    #772
    Igazad van a legjobb az elejéről végig tolni, sajna egyetem miatt kevés időm van. De megcsekkolom. Köszi a über gyors választ.
  • Fpocok
    #771
    Bár látom, hogy nem nekem írtad, de...

    "A játékot ha indítod akkor kapsz egy összefoglalót"
    Akkor valszeg neten is van/lesz.

    "Legjobb viszont az lenne,ha nekiállnál az 1. résznek és sorban játszanád..."
    Megpróbáltam... de első rész játszhatatlan a szar port miatt.

    szerK: De lehet, hogy megnézem első részt valami összefoglalón, és a második résznek adok egy esélyt. Az mennyire horror az első részhet képest?
  • Seth
    #770
    Ja, kicsit túljátszod, főleg a nevetéssel , de amúgy erős,hallgatható hangod van . Sportközvetítő még lehetsz :D
  • Seth
    #769
    A játékot ha indítod akkor kapsz egy összefoglalót(illetve ugyanez a főmenüben az extrákban is megtalálható)
    Van dead space wiki is, ott minden le van írva,bőven van mit olvasni :D
    Legjobb viszont az lenne,ha nekiállnál az 1. résznek és sorban játszanád, esetleg még a két animációs filmet is közre veheted
  • bendáj17
    #768
    Hol tudnám megnézni az előzményt vagy valaki el tudná mondani? Nem játszottam még az előző részekkel.
  • BoneDragon
    #767
  • Shep
    #766
    Erősen túljátszod ezt a dolgot.
  • Fpocok
    #765
    "Ezek nem a játékot minősítik,hanem a kiadót,aki minél többel akarja lehúzni az embert. A játék attól még jó. "

    Tudom. Ezért is szomorű.
  • mester1987
    #764
    Értelmes.
  • kriszhd
    #763
    Nagyon jó a játék :D
    1ik mikrofonos videó :
  • pcgammer
    #762
    Azért elég jó a játék itt van még egy kis akció kezd bedurvulni :D

  • Seth
    #761
    Ezek nem a játékot minősítik,hanem a kiadót,aki minél többel akarja lehúzni az embert. A játék attól még jó.
    Imádom amikor az emberek már csak végletekben gondolkodnak. Ha nem "REMEK,JÓ" egy játék az már csak a "FOS ,SZAR,ÓCSKA" lehet, ejj de szép szavak. :D
  • jarlaxxe
    #760
  • wedge31
    #759
    Dlc-be mi a rossz? ha kell megveszed ha nem kell nem veszed meg.
    Mikrotranzakció detto.
    Mi lesz gagyi? nem lesz dx11, kevés embernek fog hiányozni.
    Neked mit hazudtak a DS3-ról?
    Kicsit túl pörgöd a szitut, szvsz.
  • Fpocok
    #758
    EA politikája rossz? Igen. Tizenvalahány dlc megjelnéskor rossz? igen. Mikrotranzakció rossz? igen? Pc port gagyi lesz? igen? Le se szarják a pc-t, hazudoznak? Igen.
    Ha megveszed, akkor végülis támogatod ezeket? Igen.

    Ezekről.
  • Harbinger
    #757
    Kösz a segítséget. mostmár csak azért is a DS3-at veszem meg. :)
  • wedge31
    #756
    Akit érint a CDG-ba már megjött a játék két ajándék dlc-vel: Dead Space 3 Enervator és Dead Space 3 Spitfire EG900.
  • Seth
    #755
    Miféle tényekről beszélsz, a sajátjaidról ? :D
  • Fpocok
    #754
    DS3 már nem horror. Inkább akció.
  • Harbinger
    #753
    Én a COd bukásást jobban várnám, nem értem mit esznek rajta.
    Ellenben a Ds az utbbói évek egyik legjobb, ha nem a legjobb sci-fi/horror franchise-a. Igazi, hamisíthatlan sci-fi felinggel. Az ME is jó, de a Ds más. Kevésbé elrugaszkodott.
  • Fpocok
    #752
    Tetszik vagy sem, attól még tény marad.
    MoHnak örülök... szegény franchiset már jól megerőszakolták így is.
  • jarlaxxe
    #751
    Tudtam, hogy nem lett volna szabad bezárni a hárshegyi intézetet...
  • grebber
    #750
    Majd tanulnak belőle ha egyre több projektet kell jegelni (mint pl most a nagy multi MoH-t)
    És még csodálkoznak hogy nem fogyott jól.Ha az elsőket adták volna ki felturbózott grafikával az többet hozott volna nekik mint ezek a fos úja mohák!
  • Seth
    #749
    Ez nem szemét, hanem egy remek trilógia 3. remek darabja :)
  • Fpocok
    #748
    Aki ezt a szemetet megveszi, az az EA borzalmas üzleti politikáját támogatja. Ezért tartunk ITT...
  • tomas92
    #747
    Befutott még egy kritika az Ausgamers-től. 9 pontot kapott a 10-ből, ami azért nem egy rossz eredmény. Úgyhogy kötelező első napi vétellé vált nálam ez a játék.
  • wedge31
    #746
    Nehéz terhet raksz rám mert még egyikkel se játszottam. Hozzám egyértelmüen a DS áll közelebb és amit eddig láttam videót belöle az engem meggyözött.
    Az aliens meg nem igazán volt meggyöző az eddigi videk alapján.
    De mindenképp te dönsd el szerintem ne hallgass senkire biztos, hogy az egyik jobban bejött az eddigiek alapján mint a másik.
  • Harbinger
    #745
    Akkor segíts nekem! :D
    Ez vagy az Aliens?
  • Fpocok
    #744
  • wedge31
    #743
    Ez nem volt kérdés, amit előrendelek azok 90%-ban jó játékok...
  • pcgammer
    #742


    Jó kis játék még így is és a grafika is tűrhető
  • Csokis
    #741
    Lehet már játszani. Akit érdekel, nézzán át a Warez topikba.
  • DarkSector
    #740
    Ja azt értem.
    Csak mondtad hogy még meg sem jelent...:D
    Megjelent, csak nem hivatalosan. :D
  • jarlaxxe
    #739
    Itt most mindegy a platform a lényeg a lúzeren van aki azt élvezi, hogy áll egy helyben és közben ütik és nem megy lejjebb az élete.
  • wedge31
    #738
    Ja, amatörök.
  • DarkSector
    #737
    Ez baromság, nem lehet trainer, akkor honnan tudják lepróbálni?
    Baromság...

    Max konzolra...x360...