1976
Dead Space 3
  • Shep
    #936
    Mondjuk én kapásból toltam rá egy sweetfx-et :)
  • Shep
    #935
    Hát mert csak a brightness van levéve :DDDDD
  • grebber
    #934
    Na ezt nem kellett volna.Mert jönnek a vakok akik szerint csak a fénnyel van a buherálás. :-)
  • scomcomputers
    #933
    Aki szebb,élesebb,tisztább grafot akar az töltse le ezt!!
    Bemásolni ott ahol at ds exe van és kész is sokkal szebb lesz!
  • Pares
    #932
    Az aréna módot, ahol a fegyvereket lehet kipróbálni, már próbálta valaki? Mert elég hasznosnak tűnik, főleg hogy a nehézségi szintet is be lehet állítani...
  • Myselor
    #931
    hát szerintem is nagyon jó a játék chapter 13ban vagyok most.elég érdekes dolgok történnek,meg kezd nehezedni,néha kikell venni valamit a bankomból is xd most volt a demoban lévő nagy dög boss fight nemrég.tetszett xd kíváncsi leszek mennyire hosszúak a chapterek így a vége felé.van ami kúrva hosszú 1-2 meg nagyon rövid.na majd meglátjuk.mára ennyi holnapra is hagyjunk valamit xd
  • wedge31
    #930
  • Shep
    #929
    Biztos csak elírás :)
  • wedge31
    #928
    Ez csak most olvastam, jön egy DS story dlc pc-re ez maga a csoda kategoria...
  • Shep
    #927
    Na majd holnap.
  • Shep
    #926
    Milyen komoly spoilerek voltak?
  • jarlaxxe
    #925
    Hihetetlen menyi faszkalap jár ide használjátok már azt a kurva spoiler tagot!!!
  • Pares
    #924
    Én megcsináltam, gyorsnak kell lenni, vannak kisebb szünetek a hullámok közt.
  • mester1987
    #923
    *A szintlépés után ez lesz a következő, vagyis már van.
  • Pares
    #922
    Ez szerintem nem spoiler, csak játékmechanizmus.
  • Shep
    #921
    Öcsém a Colin vagy milyen tornyos küldetést megcsinálta valaki? Mikor rám zárja az ajtót és özönlik a nép nekem meg a falon lévő panelt kellene hackelni, hát marhára nem sikerült megcsinálni, mert csak jönnek és jönnek hackelni meg nem tudok mert ha megütnek abbahagyja
  • mester1987
    #920
    Ez a craft dolog a jövőben biztos fog még terjeszkedni. A szintlépés után ez lesz az újítás a hasonlóakban.
  • Pares
    #919
    Igen, követed a jelet, és amikor a kijelzőn olyan körök pislognak, akkor bal egérgombbal elengeded a droidot, aztán egy idő múlva jelez, hogy felszedheted a nyersanyagokat akármelyik benchnél (ha megfigyeled, látni ahogy a kis droid bemászik a bench aljába :D).
  • wedge31
    #918
    Spoilert használjál légyszives.
  • nyirog
    #917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Limited edition tartalmát nem lehet valahonnan külön leszedni és bemásolni a játékba? nekem sajnos a sima van meg, de pár páncélt el tudnék viselni extra fegyverekkel :)
  • nyirog
    #916
    scavenger bottal ha elértem a radar által jelzett helyet akkor ott mit csináljak, ott rakjam le a droidot h keressen alapanyagot? szóval a radar által jelzett hely egyfajta ideális drop point a droid számára?
  • wedge31
    #915
    Az még odébb van nekem, elsőre erősen 20h körül lesz mire a végére érek.
  • Pares
    #914
    Ez azért volt könnyen elérhető, mert egy űrben lebegő űrhajóban voltunk, ami dizájnban a tengeralattjárókra hajaz. Egy Titán-mag köré épített űrállomás egészen más lehetőségeket ad, hát még egy bolygó...
  • Pares
    #913
    A Pure Survival módban meg elengedhetetlen, mert az ellen nem dob se ammot, se életet, szóval mindent le kell gyártani. Már várom hogy kipróbálhassam. Durva lesz...
  • nyirog
    #912
    Igen, első rész az elején számomra is klausztrofóbiásabb volt, fél óra utána azonban megszoktam és már untam mintsem féltem volna.
  • nyirog
    #911
    Egyébként ezeket az értékeléseket én se értem, nekem nagyon tetszik a 3 rész, és én pont ellenkezőleg látom a játék fejlődését: 1 rész egy idő után monoton volt az ismétlődő helyszínektől, 2. rész változatos és izgalmas volt végig, a 3. rész pedig ezt a vonalat viszi tovább, tehát nálam pont h nagyon jó értékelése lenne a játéknak - nem értem a lehúzás okát, hírekkel ellentétben nem lett szar konzolos port, szerintem teljesen játszható gépen is.
  • wedge31
    #910
    Igen de ez már a másodikba se volt, minden más rendben van. A fegyvercraft nekem kellemes meglepetés azok után amiket itt olvastam, abszolút hasznos ficsör lett.
  • Pares
    #909
    Nekem nagyon bejött a 3. rész. Olyan érzésem volt, hogy mindenben kifinomultabb lett. A történetvezetés is meg a karakterek is sokat fejlődtek. A látványvilág meg valami elképesztően jóra sikerült, és a földalatti bunkerek hangulata is "borzasztó"...
  • Pares
    #908
    Ezek szerint ki se próbáltad rendesen, mert LEHET egérrel kezelni, sőt könnyebb.
  • mester1987
    #907
    Van egy sejtésem, hogy az első részben a klausztrofóbia-érzet jobban átüt :)
  • wedge31
    #906
    Hát 4 óra játék után szerintem tök olyan szinvonalú ez a rész mint a második és a graf is ugyanaz maradt. Az első rész egyértelmüen jobb de a másodiknál semmivel se rosszabb.
    Akinek megvan már az eredeti játék szólók, hogy az amcsi exével tökéletesen megy a játék.
  • Shep
    #905
    Ugyan már, amit már a földig aláztál?
  • cody1994
    #904
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát szerintem minden félét én Windows Media Video 9-et használok fáj ki terjesztés pedig wmv
  • Frank99
    #903
    nekem meglepetés, negatívban....
  • Fpocok
    #902
    Ez a DS2 kurva jó. Alig várom, hogy végére érjek és jöjjön ez.
  • mester1987
    #901
    Azt hiszem erre vannak trükkök, kérdés milyen formátumokat fogad el a YT
  • cody1994
    #900
    Köszönöm! :D igen sokáig tart a konvertálás de viszont egy nagyon erős gépel nem 8mag 16gb ram nem lenne ilyen sok csak hát ez nagyon sok píz :D
  • Myselor
    #899
    milyen nehézségen játszod?nekem lapozni kellett a bankot tele van lőszerrel és dupla health packal.normalon xd
  • Frank99
    #898
    NA, az jó lehet!
    :-)
  • mester1987
    #897
    Mondjuk akik kommentár nélkül töltik fel :P
    Bár azokba is bele tudnak egyesek kötni, szóval...