1976
Dead Space 3
  • Ironman2
    #1
    Kiszivárogtak az első (nem hivatalos) információmorzsák a készülő Dead Space 3-ról.

    Bár az Electronic Arts részéről még hiányzik a hivatalos bejelentés, már a Dead Space 2 januári megjelenését követő hetekben szárnyra kapott a híresztelés, hogy készül a sorozat harmadik felvonása.
  • Ironman2
    #2
    "Néhány napja izraeli filmesek bukkantak pár érdekességre a franchise fölött bábáskodó Visceral Games főhadiszállásán, most pedig néhány megerősítésre, vagy cáfolásra váró részlet szivárgott ki a Dead Space 3 történetéből.
    Ha hihetünk a pletykának, akkor az új rész nem űrhajón (Dead Space), nem is űrállomáson (Dead Space 2), hanem a kolonizált Tau Volantis jégbolygón fog játszódni, amelynek felszínén csapódik be Isaac Clarke űrhajója. Hősünk úgy hiszi, csak ő élte túl a balesetet, s nagy nehézségek árán átverekszi magát a hóviharon egy elhagyatottnak tűnő épületkomplexumig, ahol kivárhatja az ítéletidő végét. Meglepetésére egy súlyosan sérült másik túlélővel találkozik ott, aki elárulja, hogy többen is vannak, akik máshol húzták meg magukat. Egyikük Ellie Langford pilóta, akivel annak idején a Sprawl-ról elmenekült.
    Isaac jó melegen felöltözik, majd kivonul a viharba megkeresni a többieket. A játék későbbi pontján találkozik Ellievel, és egy új szereplővel (Jennifer), innen pedig hármasban haladnak tovább. A közeli hegyekben bóklászva rábukkannak egy kódexre, aminek tartalmát megfejtve Jennifer képes lenne a titokzatos Rosetta társaság kutatási eredményeit a napvilágra hozni.
    Ahogy a csúcs felé másznak, mélyen alattuk nem evilági üvöltés remegteti meg a sziklákat....
    A készülő Syndicate részleteit is kiszivárogtató vakondtól származó információk szerint a Dead Space 3-ban "Hive Mind"-ként utalnak az ellenfelekre."
    Gamestar

  • Snexi
    #3
    mi ez a kép?mintha az ipad verzióbol lenne
  • Victor1103
    #4
    Várom már nagyon. A 2.-dik rész odabaszott, de istenesen, viszont remélem a 3 picit tényleg horrorisztikusabb lesz és vissza vesznek az akcióból.
  • Ironman2
    #5
    Tisztára mint a Thing-ben
  • Brolly28
    #6
    jön a folytatás... kíváncsi leszek az 1. rész nem tetszett de a 2. az bejövős volt
  • Seth
    #7
    vagy egy korai DS2 kép, dehogy ez nem a 3 az biztos
  • tviktor91
    #8
    Zsámo tüp tüp tüp
  • Pretorian
    #9
    Én a kettőt nem nyomtam végig még. Az első bejött, sok különbséget nem éreztem az 1 és a 2 között.
  • pxxl
    #10
    jah ugyanolyan unalmas volt mind a kettő
  • Micsu
    #11
    első két rész kellemes színfolt volt a horror akció fronton, az új havas téma is tetszik így elsőre
  • SötétBarom
    #12
    Szerintem mind a két eddigi rész zseniális volt, várom a harmadikat :>
  • Prince23
    #13
    Én is várom. Az eddigi legjobb űrhorror játéka szerintem.
    Remélem fognak bele tenni egy kétszemélyes coopot
  • Evoluti0N
    #14
    Szeretem a co-op-ot, azonban egy horrorjátékban teljesen kiöli a parafaktort. Mondjuk a Dead Space így is a kevésbé ijesztő horrorokhoz tartozik :)
  • Renjike
    #15
    a dead space inkább nyomasztó mint ilyesztő.
  • pxxl
    #16
    iJesztő

    am ja :)
  • tomi99999999
    #17


    Sziasztok a nevem Kohn "A metélt gyúrós" Barabás

    Épp a csajomat, Magdalénát dugtam, akit a helyi lokálban szedtem fel, mivel a Magdaléna igazi zsidó név, csak meg kellett említeni hogy metélt a farkam zsidó létemre és már el is jött velem egy menetre. Egy a baj, elkezdtem mostanában gyúrogatni kőkeményen, még a zsidó szombatokon is gyúrok, de mivel girhes sovány zsidógyerek voltam, nem ment az elején a gyúrás és a konditeremben is mindenki rajtam röhögött, mikor a csupasz tízkilós ród fekvenyomás közben a nyakamra esett. Elhatároztam hát, kokszolni fogok. Elkezdtem szúrni magam, hát csodák csodája, a metélésem forradása mentén valami elkezdett nőni. Nem foglalkoztam vele de hát szómiszó visszanőtt a fitymám, amit nagyon szégyeltem. A patrióta lokálban Magdaléna felszedése közben azonban annyira elvakított a hév, hogy elfejetettem, nekem visszanőtt a fitymám. Magdaléna egyből ráérzett a dologra, leleplezett, hogy van fitymám, nem is vagyok igazi zsidó, és ezt el is mondta a zsidó templomban a zsidó istentiszteleten, amin én nem vettem részt mert szombaton is csak gyúrok. Apám a rabbi megharagudott rám, kérte mutassam a pélómat. Elszörnyülködött, hogy visszanőtt a fitymám. Először azt hitte csak egy jó poén az egész, biztos spar sonkából van odatapasztva, hogy a rendőrök a meztelenre vetkőztetett motozások során ne alázzanak meg a kupaktalan faszom miatt, de tévedett. Elővette a zsidó metélő kését, ami egy krimpelő fogóra emlékeztetett, amíg a bátyám Ábrahám és Salamon lefogtak, apám Bornemissza Bauer nekilátott a fitymám eltüntetésének. A fitymafékemet meghagyta és ráparancsolt a házvezető nőnkre akiről kiderült, hogy Magdaléna anyja, foggal harapja el a fitymafékem, ami hatalmas fájdalmat okozott mindennek ellenére akkora orgazmusom volt, úgy szembelőttem a nénit, megvakult. Azóta még mindig folytatom a gyúrást, ám a fitymám ismét visszanőtt, néha-néha sniccerrrel vagdosom, de még mindig nő. Félek, hogy apám most keményebb módszerekhez fog folyamodni, mondjuk bucira veri a fejem, vagy dávidcsillagot éget a faszomba.
    Veletek történt már hasonló? rgr
  • tviktor91
    #18
    Halott űr 3
  • Pretorian
    #19
    Na végignyomtam, nem mondom hogy rossz volt, de azért többet vártam.
    A végén az a rengeteg hent meg tök felesleges volt, kinyírta a parahangulatot.
  • wedge31
    #20
    Ezt gondolom a DS2 topicba szántad.
  • grebber
    #21
    Fps nézetre vált a DS3?
  • Muttley
    #22
    FPS + Isaac gyorsabb mozgása?
    nyam-nyam :)
  • Seth
    #23
    Remélem kamu
  • gosumofo
    #24
  • Rayden02
    #25
  • grebber
    #26
    Rumour - Dead Space 3 to feature drop in co-op
  • grebber
    #27
    Két kép + Trailer!
  • Optimus Prime
    #28
    Haláli. Már tegnap láttam. Amúgy milyen kolónia az, ahol egy bazi nagy Marker-t őriznek a központba?
  • Renjike
    #29
    nemhiszem hogy nagyon tudnák hogy mire jó , mert még senki sem élte meg hogy elmesélje :))
  • Rayden02
    #30
    Mondasz valamit!
  • Ulthane
    #31
    Friss infók a játékról
  • wedge31
    #32
    Jó hírek...
  • Optimus Prime
    #33
    Az EA keményen dolgozik, hogy minden jó címét elbassza. És COd szintű idióta arcade mainstream mosléká degradálja. Univerzális csomagok? Fedezék rendszer? A co-op még hagyján, ha olyan durva lesz, mint az Alien Breed co-opja. túlélési ráta szinte zéró.
  • gosumofo
    #34
    nem lesz rendes single csak coop, ha nincs társ akkor géppel >/
  • tutituti
    #35
    elég laza lesz a következő rész így a live stream gameplay alapján:O
  • wedge31
    #36
    Én ugy tudtam lesz sp csak a multi helyet lesz coop...
  • Optimus Prime
    #37
    Minek a honlap meg a bejelentés ha senki nem olvassa? DeadSpace.com
    A co-op bónusz lesz, anélkül is játszható egyedü la játék. De co-opban többet ad: plusz cut scene-ek, plusz kütyük, dialógusok, mellékküldetések.

    Bárki észrevette, hogy a Teaserben, hogy Ellie-nek két szeme van? Igaz, több idő is eltelhetett a 2 óta és látszólag nem abban a lélekvesztőben vannak.
  • Renjike
    #38
    "Team up with a partner as Isaac Clarke or John Carver" szóóóóval ebből arra is lehet következtetni hogy a szingliben ha nem coopban viszitek , akkor csak néha találkoznak (mint 2. részben emberekkel) és isaac minden , carver főbb pillanatait is megkell élnünk?? (én ennek örülnék )

    Ellie szeme kérdés meg : idehaza is van műszem ami tökéletesen ugyan úgy néz ki kívülről , hát még a jövőben :)) és isaac is rendben volt attól hogy a szeméből egy baszott nagy tű állt ki :))
  • tomas92
    #39
    Első komolyabb videó --> melyből az első rész hangulata (+ A dolog c. film) árad, németül tudok előnyben
    http://videos.videogameszone.de/video/8766/E3[...]
  • tomas92
    #40
    Ajánlott megnézni