1976
Dead Space 3
  • Pares
    #616
    Szánalom.
  • Prince23
    #615
    Konzolon pont hogy nincs full hd, Xbox360-on legalábbis nincs :)) sima 720p van, hiába ott a 1080p, nem tudja kezelni
  • DarkSector
    #614
    Miért nem?
    Nem szoktam warezolni (mármint boxon nincsen fless nekem) , ha DLC nem biztos hogy nekem az megfelel hogy fizessek érte. :)
  • Jaka923
    #613
    Neked nem kell félned ez miatt.
  • DarkSector
    #612
    Remélem nem.
  • Evin
    #611
    Most olvasom, hogy a megjelenés után pár héttel, jön egy Single DLC. Csak kérdés, hogy mint a DS2 esetében, hogy csak konzolra?!
  • Harbinger
    #610
    Azzal magukat szúrnák tökön

    Magyarán, a Visceral Games szerint, ha a PC kiadásba került volna DirectX11 támogatás, nagyobb felbontású textúrák és egy rakás extra effekt, azzal tönkretették volna a számítógépes játékosok örömét, hiszen akkor már nem azt az élményt nyújtaná a program, amit elvárnánk tőle. Ráadásul - és szerinte ez a fontosabb - legalább egyik tábor sem mutogat a másikra, hogy azon sokkal szebb vagy jobb a játék, mint náluk. " -gamepod
  • Seth
    #609
    Te készíted el a fegyvered. De lehet találni blueprinteket is,már kész fegyverekről, szóval ha annyira classic-ot akarsz már elsőre is tolni,akkor a craftolást hanyagolod és csak azokat használod
  • wedge31
    #608
    Elöször craftolnod kell a cuccokat és ehhez nyersanyagokat kell gyüjtened.
  • Jaka923
    #607
    Az első 2 részben az volt az alap mód. Ha ez csak az első végigjátszás után fog megnyílni, akkor mifélét fogunk végigjátszani először?
  • wedge31
    #606
    A classic modra kérdeztél rá.
  • Jaka923
    #605
    Csak annyi, hogy halál esetén a legelejéről kell kezdeni a játékot. Vagy ez olyan szokványos?
  • BongoBácsi
    #604
    Most akkor konzolra vagy pcre lesz érdemes megvenni ?
  • wedge31
    #603
    Mire gondolsz, mitöl lenne az más mind a többi mod?
  • Jaka923
    #602
    Grebber
  • Reich
    #601
    Valaki végigjátszotta már?
  • jarlaxxe
    #600
    Nem kell találgatni 90%, hogy nem lesz pc-re.
  • Jaka923
    #599
    Csak jöjjön PC-re is!!!
    Amúgy az mi, hogy a Classic Mode-ot csak a végigjátszás után lehet elkezdeni? :O
    A Hardcore Mode ígéretes lesz.
  • wedge31
    #598
    " A Dead Space 3 gyártásvezetője, Steve Papoutsis ismét egy bejelentést tett a játékkal kapcsolatban. Elmondása szerint a Visceral Games máris elkezdett dolgozni egy történet alapú DLC csomag fejlesztésén, ami, idézem: - "Egy új, felkavaró történetszállal egészíti majd ki a játékot". Részletekbe nem bocsátkozott, azonban azt elmondta, hogy a DLC megjelenése az elkövetkezendő hetekben várható.

    - "A csapat jelenleg keményen dolgozik egy szigorúan titkos kiegészítő történet létrehozásán, amire az elkövetkezendő hetekben lehet számítani," - mondta Steve Papoutsis. "Egyelőre nem mondok többet, de gondoljatok valami nagyon felkavaró dologra és engedjétek szabadon a fantáziátokat," - tette hozzá.

    A Visceral Games embere elmagyarázta az egyjátékos hadjárat végén feloldható négyféle játékmód részleteit is, melyeket már előre a lemezre raktak és a történet végigjátszását követően aktiválódnak majd. Ezek a következők lesznek:

    Game+ Mode = Az elejéről kezdhetjük ismét a játékot, minden megszerzett felszereléssel és fejlesztésekkel.

    Classic Mode = Csak egyedül játszható, az eredeti Dead Space játékban megszokott módon, klasszikus célzórendszerrel, a fegyvereket pedig nem tudjuk gyártással előállítani, csakis tervrajzok segítségével.

    Pure Survival Mode = Az előző móddal ellentétben viszont itt minden a gyártásról (crafting) fog szólni. Az ellenfelek csak alapanyagokat dobnak, kizárólag az áll rendelkezésünkre, amit létrehozunk belőlük. A pályákon nem lehet életerőt, lőszert vagy alkatrészeket találni, így fontos az alapanyagokkal való gazdálkodás.

    Hardcore Mode = Egyetlen életünk van, vagyis amint meghalunk, Game Over. " -gamepod

    Lehet találgatni, hogy a story dlc jön e pc-re...
  • Fpocok
    #597
    Igen.
  • vg
    #596
    Amikor így másokat pocskondiázol, gondolj arra, hogy az illető már játszik a játékkal, amíg neked ez csak álom...
  • wedge31
    #595
    #559
  • DarkSector
    #594
    Meg fog állni az eszed. :)
    lesz benne fullhd, konzolon is lesz...
  • Prince23
    #593
    Akkor ezek szerint PC-n 720p lesz?

    Eszem megáll... ha full hd felbontás nem lesz benne.
  • Pares
    #592
    Ezzel egyetértek, de ha az előző kettőt nem cseszték el, akkor bízom a fejlesztőkben, hogy ezt sem fogják.
  • jarlaxxe
    #591
    Azzal nincs gond ha bizonyos idöközönként ellepnek a monszták a gond az ha lépni se tudsz tölük folyamatosan.
  • wedge31
    #590
    Meglátjuk. Az első rész azért is a kedvencem mert ott sokszor percekig csak sétáltál a kihalt folyósokon és fostál honnan ugranak a nyakadba.
  • Myselor
    #589
    hát egy kicsit marhaság volt ott a fúronál az a rengeteg szar,nehéz odafigyelni,1x nekem jött az a nagy szar de am nem gáz
  • Pares
    #588
    Az előző részekben is volt azért ilyen, az elsőben például a Valor fedélzetén, vagy a laborban, a kettesben meg amikor Ellie ajtóhackelésére kellett várni... Nem csoda szerintem, ha most is lesz ilyen.
  • Gabe18
    #587
    Ps3-on néztem a demóját, teljesen jó lesz ez grafikailag, azzal semmi gond. Kellően részletes, helyenként kifejezetten szép effektekkel. Persze ha PC-re külön fejlesztik lehetett volna szebb, de mint tudjuk ez ma már nem így működik.
    Az viszont igaz hogy már a demó végén is van egy rész ahol ömleszti be a játék az ellenfeleket. Ha ezt túlzásba viszik, az valóban lehet rossz a játékmenetre nézve.
  • Myselor
    #586
    jöjjön már a játék nekem az számít:D
  • wedge31
    #585
    Az első két rész grafja is jó volt nem fontos ide plusz ficsör, viszont amit elkezdet magyarázni a jóember az kissé hülyeség volt finoman szólva.
  • jarlaxxe
    #584
    Teljesen felesleges ez a rizsa teljesen jó lesz a graf. Viszont marhaság azt elemezgetnie a tagnak, hogy azért nem lesz jobb graf pc-én mert akkor a többi platformon menne a rinya, érdekes ezt más játékoknál nem jelent problémát...
  • Pares
    #583
    "Ne adjatok ezért pénz, a grafika miatt nem éri meg."

    Hát belőled is sugárzik az értelem...
  • Pares
    #582
    Nem értem mit rinyálnak egyesek a grafikával kapcsolatban. Számomra az első rész grafikája is bőven megfelelő lenne, hát még ha olyan lesz mint a másodiké, bőven elég. A grafikus beállítások ugyan olyanok lesznek, mint eddig, miért is változtatnának rajta...

    Azért az eszemfaszom megáll egyesek hozzászólásain...
  • wedge31
    #581
    " Sok PC játékost felbosszantott a Visceral Games legutóbbi kijelentése a Dead Space 3 PC változatával kapcsolatban, miszerint csak egy szimpla konzolportot kapunk, nagy felbontású textúrák és DirectX11 támogatás nélkül. Steve Papoutsis, a Visceral Games ügyvezetője egy Shack News oldalnak adott interjújában elmondta, hogy nem érti a játékosok felháborodását. Azért nem fog különbözni a PC verzió a többitől, hogy pontosan ugyanazt a nagyszerű élményt élhessük át, mint a konzolosok.

    - "Eléggé zavarba ejtőnek találom, hogy a kérdés egyáltalán felmerült," - mondta Steve Papoutsis. "Szó sincs arról, hogy kevésbé fontos lenne számunkra a PC verzió, éppen ellenkezőleg: nagyon is sok figyelmet kap. Viszont a PC egy teljesen más platform. Fejlesztőként pedig azt szeretnénk elérni, hogy játékaink, amennyire csak lehetséges, ugyanazt a nagyszerű játékélményt biztosítsák minden egyes platformon."

    Steve Papoutsis elmondta azt is, hogy ők általában konzolos játékokat készítenek, ezért fontosnak tartják, hogy ne legyen eltérő minőségű egyik platformon sem az adott játék. Így ráadásul a felhasználók sem panaszkodnak azért, mert az ő gépükön sokkal csúnyább vagy rosszabb a játék, mint a másikon. Mindenhol egységes minőséget kapnak, mind látvány, mind hangulat tekintetében.

    Magyarán, a Visceral Games szerint, ha a PC kiadásba került volna DirectX11 támogatás, nagyobb felbontású textúrák és egy rakás extra effekt, azzal tönkretették volna a számítógépes játékosok örömét, hiszen akkor már nem azt az élményt nyújtaná a program, amit elvárnánk tőle. Ráadásul - és szerinte ez a fontosabb - legalább egyik tábor sem mutogat a másikra, hogy azon sokkal szebb vagy jobb a játék, mint náluk. " -gamepod

    Na ennél hülyébb magyarázkodást is rég olvastam.
  • NovaTerra
    #580
    Szóval, akkor igazi HC. Hm.. Úgy azért már tényleg durva.
  • jarlaxxe
    #579
    Nekem már nem kell kimenem van már erre megoldás.

  • wedge31
    #578
    és ez veled gyakran elö is fordul gondolom...
  • jarlaxxe
    #577
    Tipikusan az a eset mikor az ember nem tud kimenni egy jót szarni nehogy történjen valami közben...