1976
Dead Space 3
  • Ironman2
    #896
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bírom azért az Eudorán,egy darabig semmi,aztán a generátor szobában bedurvulnak a dolgok.Alig van pár lőszerem arra a sok mocsokra ami jön
  • Frank99
    #895
    mutass egyet...
  • Prince23
    #894
    Én nem is támadlak érte, támogatlak, h csináld a vidiket... nekem is van yt profilom én is szoktam gameplayeket feltölteni :)

    Egyébként jah, a konvertálás nagyon sokáig tart.
  • mester1987
    #893
    Lehet azt normálisan is...
  • Frank99
    #892
    hát inkább ne terjedjen, ahogy azok felteszik....
  • mester1987
    #891
    Sok sikert. Egyre jobban terjed a magyaroknál is.
  • Frank99
    #890
    azt azért elmondom, hogy a sok őőőőőőőőőőő az nemigen magyaros.....

    meg a cccccc, őőőő......

    :-)
  • Frank99
    #889
    neked is lesz hú vazzeg, esik a hó?
    mert akkor el se kezdem...
  • Frank99
    #888
    azóta is egy vicc a grafika.... pedig már az első csekkpointig eljutottam, azt hittem utána jobb lesz :-)

    a második rész helyből jobb volt ennél. JÓ hogy nem vettem meg.
  • Myselor
    #887
    semmi gond ezzel,ha be is fejezed hajrá.támogatunk,csak na.érted:)
  • cody1994
    #886
    Igen abból élnek de van benne munka is nekem ebbe 3óra 22 perc volt benne és szinte még a semmiért mert nekem még nincs szerződés a youtubal vagy más ilyen fizetős cégel meg ha lenne akkor is nagyon keveset kapnék 1000 meg tekintés valami 0.25 cent ami meg igen kevés :s
    A hogy seth írta egy hozzászólással végig akarom csinálni mert tetszik a játék és ha már van kezdő csatornám amin van fent pár videó is akkor mért neh vegyem fel közbe még tanulok is szakítani kell erre is időt.
    Am senkinek se akartam ezzel rosszat!!!
  • Myselor
    #885
    általában nem divat befejezni.na mindegy nem szóltam vegyétek úgy:)
  • Seth
    #884
    Hát mivel a címében ott van hogy végigjátszás EP1, így sejthető hogy az a terve, hogy végére is vezeti a nézőt
  • Prince23
    #883
    Az a durva, akik egy egész végigjátszást feltöltenek. Minden elismerésem nekiek, de mondjuk azok abból élnek :P
  • Myselor
    #882
    másik topikban pl az első pályárol tett be 2 különböző ember,tovább nem nagyon vetté fel,erről beszélek,de ha ő aki most itt beszúrta a videóját.feltölti az egészet akkor okés.az úgy rendben van.nem értitek úgylátom
  • Shep
    #881
    A prok a végén kezdik, nem tudtad? :)
  • Seth
    #880
    Valahol el kell kezdeni. Általában az elejéről szokták :)
  • Myselor
    #879
    hát jólvan,engem pl zavar amikor már a 2-3 ember berakja a videóját ,aminek nincs értelme mert a játék elejéről van szó
  • Prince23
    #878
    Az ilyen gameplayeken nem az a lényeg, hanem a prezentáció. Nem a vagányság a lényeg, legalábbis én magamból indulok ki.
  • Shep
    #877
    Nem kötelező megnézni, szerintem semmi gond nincs azzal ha a játékról készült videoját ide beszúrja valaki.
  • Myselor
    #876
    miért is gond ez?:)nem értem.
  • Myselor
    #875
    akkor majd ha szükség van rá megkeressük nem?unalmas már hogy bejön mindig valami hülye és jaj majd én megmutatom milyen profin játszom ám.mint az a nyomi kriszhd is a minap első map első mobon meghalt,röhej.és az eröltetett humorkodásával is az agyamra ment
  • Prince23
    #874
    Pont az a gondunk, hogy magyar srácok alig vesznek fel videókat. Nagyon helyes hogy vesz fel gameplayt :)
  • Shep
    #873
    Miért kell csipkelődni vele. Sosem árt ha van egy játékból végigjátszás video a neten.
  • Myselor
    #872
    jaj de ügyes vagy végitudod játszani,ezt nem is hittük volna:))
  • cody1994
    #871
  • Fpocok
    #870
    Faszom a dlc-kbe.
  • Prince23
    #869
    Én csak puszta tényeket mondtam, sajnálom ha még nem esett le.

    Amúgy

    AWAKENED DLC bejelentés
  • Myselor
    #868
    a menü nekem se tetszik,de nem is a menüvel játszom szal leszartam:)
  • Frank99
    #867
    hát, a menüig eljutottam... ez egy vicc, nem vagyok pixelmániás, de ilyen ronda menüt régen láttam.... majd meglátjuk.
  • JethroHUN
    #866
    Te meg hiába húzod le. Amíg képtelen vagy saját véleményt alkotni azon kívül h meglátsz egy % értéket valami oldalon.
  • Prince23
    #865
    Nyisd ki a szemed. Kritikailag mondtam csak, meg statisztikai értékelésből ez jön le. akárhogy is véded a játékot :)
  • grebber
    #864
    20+ max new game+ al jön ki. Nekem 12 óra 47 perc volt (a belső óra kevesebbet mért)
  • Myselor
    #863
    kurvára jó lett én szerintem, a 2nél tuti jobb,nekem semmi bajom vele,na mindegy:)
  • JethroHUN
    #862
    Átlagot számoltál vagy mi? nem úgy néz ki mintha menne. Végig vitted a játékot? nem, de már a leggyengébb... pff Ezt a hasra ütés után véleményed kár volt ide beírni.
  • Shep
    #861
    Videógémer 50% Azért az erős kicsit.
  • Shep
    #860
    Annyira azért nem rossz ez de hogy a 20+ óra hogy jön ki nem tudom, mert alig több, mint 2 órát játszottam és 19%-ra írja és ebben volt már mellék küldetés is.
  • grebber
    #859
    Az 1 visz mindent a trilogiábal az biztos azt egymás után 5x játszottam végig.
    A 2 az biztos hogy gyengébb lett mint az 1 és a 3 mert soha nem fejeztem be de majd most talán.

    Tehát nálam a sorrend 1-3-2

  • Prince23
    #858
    Az első pontszámok:

    Pontok

    Ez eléggé retek összképet mutat így :P

    A leggyengébb DS alkotás, ez egyértelmű.
  • scomcomputers
    #857
    Köszönöm!