1976
Dead Space 3
  • Myselor
    #976
    odatudnád adni a mentésed hogy megnézzem azzal jó e?:)enyémben nem jó télleg,és bocs ha hisztiztem de kicsit idegesítő,komolyan nekem bugos vagy a crack miatt vagy nem tudom.légyszíves rakd fel valahova a mentésed és megnézem
  • Pares
    #975
    Bocs (de amint nézem, már előttem is leírták), csak segíteni akartam, elfelejtettem a spoilert (bár nem gondoltam volna, hogy ez spoilernek számít).
  • jarlaxxe
    #974
    Most komolyan kit kell leszopnom, hogy többet ne spoilerezetek? egyszerüen hihetetlen mennyire beleszartok más játékába...
  • Pares
    #973
    Csalogasd a harpoon ágyúkhoz, stázisozd le, majd futás jobb oldalra a panelen pörgesd meg a kék kallantyút. Én PC-n simán átmentem, bár 3x-ra jöttem csak rá, hogy mit is kell :D
  • Frank99
    #972
    jajj
  • grebber
    #971
    Nincs is házigazda ,szóval nem dobja ki senki!
  • Frank99
    #970
    sztem is kiba nehéz, de én öregember vok', lassan dugom meg az összes tehenet...

    :-)))
  • Frank99
    #969
    olyan aranyos vagy a hisztiddel, csak nem lány vagy?

    nekem is warez van, de VAN warez topic, hogy miért nem ott hisztizel?????

    kész csoda, hogy nem vágott még ki a házigazda....
  • Rayden02
    #968
  • Myselor
    #967
    srácok ha felrakom a mentésem valahova megnézi nekem valaki?csak írjon olyan akinek nem reloaded van,mert ahhoz nem jó damaged,vagy valaki aki túl van a reloaded verzióval a chapter 13on légyszi töltse fel nekem a mentését.köszönöm.de legalább csak válaszoljon valaki valamit:)
  • BongoBácsi
    #966
    Srácok lehet hülyr vagyok de, hogy kell feltelepíteni ezt a játékot ? Akárhányszor rányomok a telpítésre nem történik semmi. Csak azt ***** orgin ********* rakta fel.
  • joceruza
    #965
    Csak nekem van olyan érzésem,mintha a Doom-mal tolnám dupla ellenséggel?
  • Myselor
    #964
    miért késő?letörölted vagy mi?lehet chapter választani,újra csinálnám.:O
  • drinkalot
    #963
    sry, már késő
  • Myselor
    #962
    ühüm,értem köszi.a savet feltudnád nekem tölteni valahova?ha szépen megkérlek?kipróbálnám azzal megy e nekem.köszönöm szépen
  • drinkalot
    #961
    Dead Space 3 Limited Edition FULL-MULTI
  • Myselor
    #960
    figyi,légyszíves ne nézzél hülyének,tudom mit és hogy kell nyomni,nem ezt kérdezem ha nem tűnik fel.hanem hogy milyen verzióval sikerült.nállam nem fogja meg normális a szigony mert bugos,ki is jön belőle de a szigony összevan baszva,olyat meg nem lehet csak ha bugos,érted?gondolom reloaded ami neked van
  • Myselor
    #959
    na jó de nem mindegy reloaded vagy 2xdvd5 reloadednál olvastam hogy végigvitte valaki,a másiknál olvastam ugrabugra hullákat textura bugot,és ezt is.
  • drinkalot
    #958
    nyomni vagy nyomogatni kell folytonosan az "F"-et, még mutatja is...
  • drinkalot
    #957
    "amiről nem beszélünk"-el, tehát működnie kell neked is
  • Myselor
    #956
    értem ezt eddig is tudtam,amúgy eredeti vagy reloadeddel toltad?
  • drinkalot
    #955
    becsalod a két szigony közé, majd miután megszigonyozták, fagyaszd(vagy wtf?) c-vel és fuss el srégan jobbra(olyan 2 óra irányába, márha szembe állsz a pókicával), ott lesz egy generátor féle cucc, azt kell beindítani és egy pókicából kettő lesz....
  • Myselor
    #954
    a póklófasz nem hal meg igen harmadjára,szigonyozni kell,nekem nem hal be.
  • drinkalot
    #953
    a pók lófxsz harmadjára?(chapter13)
  • Myselor
    #952
    az jó ,majd ha elérsz oda chapter 13ba,és tovább mentél akkor légyszi nefelejts el mentést kiszedni,köszönöm
  • wedge31
    #951
    Chapter 8-ban vagyok.
  • Myselor
    #950
    rákerestem a neten kicsit jobban,és ez bizony bug,sok ember járt így nem hal meg az a dög,van 1 ember akinél segített a chapter restart,nállam az sem.de még próbálkozom vele hátha.ha valakinek sikerül valahogy azonnal szóljon légyszi :d
  • Myselor
    #949
    majd valaki írjon már aki volt olyan ügyes hogy pc-n túljutott a chapter 13 bosson jó?eddig akinek sikerült mind xbox360on tolta,semmi videót nem látok róla,és ahogy látom it se írták sokan hogy segítsenek nekem.szerintem bugos a dolog,1 srác youtubeon is jelezte hogy nem hal meg neki a dög.remélem lesz valami megoldás rá
  • Myselor
    #948
    de nem érted hogy tudom hogy ezt kell?de nem hal meg a szörny,csak toporog nem szakad ketté hiába nyomom.hülyének ne nézz már.és mondom eddig mindig jól megnyomtam a gombot csak most nem?szerintem bugos.ha jól tudom te boxon toltad végig
  • grebber
    #947
    Pedig nem lehet ennél jobban elmondani!

    Szigonyozva van a szörny. Odamész a gép kijelzőjéhez és aktiválod majd az oldalán a kék kereket elforgatod!
  • Myselor
    #946
    de nehülyéskedj már.nyomkodom baszki az F-t eddig mindig jó volt ha szörnyek akartam megenni,most meg már nem jól nyomkodom?videóban nézem a srác kb kettőt nyom és meghal a szörny nekem meg félóráig akkor se?mond már meg hallod én vagyok a hüye biztos.ja és csomoszor a szigonyok között sincs a szörny rendesen
  • grebber
    #945
    Már elég sokan végigjátszottuk!Nem tudom hogy lehet ebben a játékban elakadni!
    Ha jól emlékszem elkapod a szörnyet akkor aktiválni kell a gépet majd beindítani az oldalán lévő kék szarral nyomogatva az adott gombot!
  • Myselor
    #944
    mivan senki nem jár még chapter 13ban?nemhiszem el.csak nállam szar az a rész?
  • Myselor
    #943
    Chapter 13 valaki segítsen,tudom mit kell de NEM JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nagy baszadék szörnyet kell felszúrni a harpoonokra,oké kurva egyszerű rájöttem,nyomkodom az F-t és semmi,az a szájbakurt szörny kimászik akárhogy nyomkodom,most akkor mivan?videóban gyereknek elsőre jó pedig egy hülye.kb 2-t nyom a gombon,röhejes hogy az anyámba nyomjam akkor a gombot?he?
  • Pares
    #942
    Mellesleg:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Dead Space 2-ben eléggé nyilvánvalóvá válik, hogy az Unitológusok minden szinten hihetetlen mennyiségben beszivárogtak az Earth Govba, vagy legalábbis nagyon sok fejes fanatikus Unitológus volt.
  • Pares
    #941
    Amit eddig a történetből leszűrtem: ERŐSEN SPOILERES!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Durván 200 évvel a Dead Space eseményei előtt az Earth Government a Yucatán-félsziget vízalatti Chixulub-kráterében egy idegen tárgyat talált, ez volt a Black Marker. Rájöttek, hogy hatalmas mennyiségű energiát sugároz ki, így mivel a Föld súlyos nyersanyag és energiahiányban szenvedett, elhatározták, hogy megpróbálják lemásolni. Ezek a másolatok lettek a Red Markerek (azért pirosak, mert bizmutot használtak a készítésénél). Ám nem nagyon értették a működését, inkább "növesztették" a Red Markereket, mint a növényeket, mintsem megértésből építették volna. Ráadásul ugye a Black Marker is egy katasztrófával végződött, elszabadult az a vírus, aminek genetikai kódja rá volt írva. Ezért a Red Markerekkel távoli kolóniákon kísérleteztek. Ám idővel az Earth Governmentnél is rájöttek, hogy képtelenek kontrollálni még az általuk növesztett Red Markereket is, az energetikai kutatásuk kudarcba fulladt, és mindenhol, ahol építettek Markert, elszabadult a pokol, az emberiség léte került veszélybe. Így bevezették az ötös protokollt, ami arról rendelkezett, hogy minden kutatási eredményt, minden embert, minden helyszínt el kell pusztítani, az érintett bolygókat el kell zárni és tiltott területnek nyilvánítani. Így sikerült megakadályozniuk a járványt.
    Viszont megjelentek az Unitológusok. Kétszáz év alatt óriási befolyásra, gazdagságra és hatalomra tettek szert. 200 év múlva, vagyis a Dead Space 1-ben az Aegis VII-tett felfedezés után ha jól értelmeztem a dolgokat, az Unitológusok elkezdték "felszabadítani" az elrejtett Red Markereket, úgy mint a 3-as elején a Holdon. Az Earth Government, emlékezve a két évszázaddal ezelőtti eseményekre, meg akarja akadályozni a vírus terjedését, és megmenteni az emberiséget, mindezt az ötös protokoll értelmében, ezért üldözik Isaac-ot is. Az Unitológusok meg azért üldöznek, mert úgy tartják, hogy csak Isaac állíthatja meg a Convergence-t, amiben igazuk is lesz...
    Az idegenekkel kapcsolatban azt hámoztam ki, hogy Tau Volantis több millió évvel ezelőtt nem volt jégbolygó, óceánok is voltak rajtuk, sőt a bolygón élő intelligens élőlényeknek polipszerű fejük volt. Aztán csak úgy, mint az emberek, ők is szétterjedtek a galaxisban, megtaláltak egy Black Markert, és ugyan úgy elkezdték lemásolni, mivel időközben kiderült, hogy a Marker valahogy arra készteti az élőlényeket, hogy másolják le őt (legalábbis az egyik logban az egyik tudós ezt állapította meg). Mikor rájöttek, hogy mire megy ki a játék, bolygójukon beindult a Convergence, és a bolygó körül egy "Holdat" kezdett el építeni a beszívott élőlényekből, amint az látható Isaac látomásában. Ezért építették azt a gépet meg, amivel feláldozták önmagukat, lefagyasztották a bolygót (meg a készülő holdat) és megakadályozták a Convergence-t. Az is kiderül, hogy ezekből a Holdakból több is van, valami bazi nagy élőlények, amik telepatikus módon egyfajta hálózatot alkotnak a galaxisban. Ezek a folyamatok magyarázzák azt is, hogy miért nem találkoztak az emberek idegen lényekkel sehol sem a galaxisban. Minden intelligens életnek, miután elterjedt a galaxisban, a Markerek által pusztultak ki.


    Ez az én értelmezésem, szivesen várom mások kijavítását, mert azért egy végigjátszás után még nem vagyok biztos benne.
  • Myselor
    #940
    látod megy az:)
  • gabo91
    #939
    :) időközben meglett...
    kicsit jobban kellett volna figyelnem...
  • Myselor
    #938
    próbálgasd,kicsit gondolkodj.am egyszerre sehogyse lehetne,max 2 player játszhatsz egy időben :D
  • gabo91
    #937
    hali

    Kb 1 óra után vagyok. Vissza kellene kapcsolni az áramot, 3 generátor van aminél a gyűrűt lehúztam. Ha megforgatom őket nem történik semmi. Gondolom egyszerre kéne a hármat, de hogyan...?