1976
Dead Space 3
  • grebber
    #656
    Chapter 15-től elgurult a gyógyszer az biztos! Nem gyengén szopás még normálon is.

    Chapter 16. -> 10 óra
  • Hecker007
    #655
    Így van, sőt ha valakit érdekel a story érdemes megnézni az anime-t is belőle, az első részt a játék első része előtt, a másodikat meg utána, így kerek lesz a történet. Nem rég játszottam végig az első második részt, a fent említett felállásban :D
  • CroftManor
    #654
    Sztem ez egy tipikus kérdés volt a részemről. Szoktak ilyet kérdezni. Eddig nem érdekelt a sorozat, de a DS3 demó alapján bejön.
  • DarkSector
    #653
    Baromságokat írsz..van ugyanúgy story, és érthető külön is.
  • Harbinger
    #652
    Így nem tudod ki az az Ellie, Isaac miért felőrült, miért van ez a Necromorph mizéria, ki vagy mi az Unitilogy szervezet. Ez olyan, mintha azt krédeznéd baj- ha a ha Star Wars szériát a Jedi visszatérrel kezded.
  • Jaka923
    #651
    WTF? :D
    Történet szempontjából nem árt azokat is végigvinni, de ha csak a hentelés érdekel, akkor nem szükséges.
  • Seth
    #650
    Mindenképp érdemes előbb azokat letolni a sztori, karakterek alaposabb ismerete miatt.Mindegyik rész bőven megállja még ma is a helyét.
  • DarkSector
    #649
    Érdemesnem mindig érdemes, hogy kell-e, azt nem, nem kell.
  • CroftManor
    #648
    Érdemes úgy elkezdeni a 3. részt, hogy az előző két rész kimaradt? Csak az 1. rész demójával játszottam, de az eléggé fosatós volt
  • Akra
    #647
    Hát érdekes...Nem baj legfeljebb 1x végigjátszós lesz ez is.
  • Harbinger
    #646
    És egy Lullaby Trailer se lesz? :(
  • tutituti
    #645
    új(?)
    videó

  • Myselor
    #644
    17esen,am nem midnen játéknál kell inkább csak a mostaniaknál
  • JethroHUN
    #643
    De mondjuk az is a kérdés h mekkora monitoron.
  • Myselor
    #642
    miért volna élvezhetetlen?:)teljesen szép tud lenni úgy is a játék,és medium high beálításokkal tök jó.én nekem megfelel:)
  • JethroHUN
    #641
    800x600 az komoly. Élvezhetetlen lehet Amúgy most mi ez a vita a DS3-mal? Mert nem lesz jobb graf PC-n? Szóval nincs DX11 és HD textúra? Azért annyira nem vészes, de attól még 1920x1080 felbontásnak lenne kell majd. Ha nincs az a szívás, nekem is ilyen monitorom van. Bármi nem natív felbontás ocsmány rajta.
  • Myselor
    #640
    tiéd nem is számít alacsony felbontásnak:D
  • Ryder62
    #639
    Azt hittem az én felbontásomnál nem nagyon van lejjebb de tévedtem XD

    Am az mi hogy az 1360*768 meg az 1366*768 is úgy van jelölve hogy kb 16:9? lol
  • Myselor
    #638
    én sok új játékkal 800x600ban játszom,sajnos nagyobb felbontásban már nem folyamatos,ehhez mitszóltok?nyertem?xd nekem teljesen jó medium beállítással mennek így a dolgok:)
  • Ryder62
    #637
    Nekem is 1360*768 a natív és bőven megvagyok vele, így is itt van a pofámban egész nap.
    Semmi bajom nincs vele. Nem is kívánom a nagyobb felbontást.

    A másik hogy tényleg már csak full HD monitorokat árulnak és azok kb 50k körül vannak amit én sokallok. Főleg azért mert belekényszerítenek.


  • Fpocok
    #636
    Nem hiszem hogy attól függ, hogy ki pcs, ki konzolos, hogy milyen monitorja van.
    Nekem 1600 900 a max felbontás, nekem tökéletesen elég.
  • Harbinger
    #635
    Nekem csak 1440x900 monitorom van, nem mai tény, de nekem elég. Sőt. Van pár játék, ahol a pre-redenerelt videók annak ellenére, hogy 720p-sek iszonyúan ocsmányak. Milyen lehet egy full HD monitoron? :S

    Egyébként PC-n támogatnia kell az 1920x1080 és 1920x1200 max felbontást, hacsak nem olyan port lesz, mint a DMC3.
  • Ryder62
    #634
    "Innen látszik, hogy te INKÁBB konzolos vagy. Mert aki sg-re ír, szerintem, és aki PC-n szeret játszani, annak már van Full HD-s monitora. bemész bárhova, tescóba is, már full hd-s moncsik vannak szal :D"

    Sokan még 4:3 képarányon játszanak, és vannak még bőven akiknek nincs full HD moncsijuk.

    És attól hogy már csak olyat árulnak akkor az egyenlő azzal hogy otthon is mindenkinek olyan van? lol
  • Myselor
    #633
    akkor igazából majdnem hogy lényegtelenek oké,szerintem se vesztettem vele kösz srácok:)
  • DarkSector
    #632
    A 2.részhez járó dlc 1orás volt kb asszem a wii-s ds-el volt kapcsolaros. Sokat nem vesztettél vele.
  • wedge31
    #631
    Extraction.

    Severed.

    Itt is olvashatsz róluk de a legjobb ha youtube-on végignézed öket, én igy tettem.
  • Myselor
    #630
    mert mik voltak azok?én nem igen vágom mennyire pótolták ki a storyt mit lehetett megtudni belőlük?
  • DarkSector
    #629
    Szerintem lesz pc-re is.
  • wedge31
    #628
    Az első két résznél lemaradt a pc platform a story dlc-ről így csak tényleg reménykedni lehet, hogy ez most változni fog.
  • DarkSector
    #627
    1, mert sok stílus van amit kontrollerrel könnyeb, amit bill+egérrel könyebb azt azzal tolom, multifunkciós vagyok, ezt mivel kapásból megemlítetted, ebből látszik hoyg nem a felbosntás érdekel téged hanem csak engem gúnyolsz szóval tovább innentől nem érdekel a téma engem.

    A többi 3 arról árulkodik amit írtam téged nem a játék érdekel amivel fogsz játszani és még nem ismered, hanem csak a számok, meg adatok.

    :D
  • Prince23
    #626
    1. Ez szinte tény, hogy kontrolleres vagy - nézz vissza pár kommentedet, és olvasd el párszor
    2. Én nem ítélkezem a játékról, csak az előbbi Gamepodos hír megijesztett, h fullra olyan lesz a PC-s, mint a konzolos kiadás. De utáűna jött egy link, h minden okés, lesz benne full hd. Megnyugodtam. Ha ez neked nem esett le, akkor sajnálom. Itt te kezdtél el más témát (játékélméyes dolog ugye) pedzegetni, amire én válaszolok is:)
    3. Nem tom hogy jön ide egy AAA kategóriás játékhoz az árkád stílus. Az AAA játék minőségről szól!
    4. Nem is részleteztem a monitorokat, csak annyit a dolog lényeg, hogy aki PC-re fejleszt, annak van Full HD monitora.

    Na ennyi lenne :D
  • DarkSector
    #625
    1. Én a játékokat szeretem nem a felbontást (ezért vagyok a szemedben/szemetekben konzolos)
    2. Ítélkezés megy mikor még nem is láttátok a játékot.
    3. olyanok pedzegetik ezt a tmát, akik állíítólag a kis arcade játékokkal is elvannak meg a régi nagy klasszikusokkal, amik nem fullhd-sek
    4. Kit érdekel hogy milyen monitorok vannak, én tudom, nem erről van itt szó

    "Amúgy meg azt írod, hogy 1368 x van PC-n, akkor meg mit szólnál ha a konzolodon 800X 600-ban menne a pár játék? na? :D:D:D"

    Ha nem ilyen mai szarok lennének hanem RE1-2-3 féle, összeraknám a 2 kezem.

    Bizonyíték rá az Alan Wake, nem 720p, mégis a kedvencem...na erre mit lépsz?
  • Prince23
    #624
    Innen látszik, hogy te INKÁBB konzolos vagy. Mert aki sg-re ír, szerintem, és aki PC-n szeret játszani, annak már van Full HD-s monitora. bemész bárhova, tescóba is, már full hd-s moncsik vannak szal :D

    Amúgy meg azt írod, hogy 1368 x van PC-n, akkor meg mit szólnál ha a konzolodon 800X 600-ban menne a pár játék? na? :D:D:D
  • DarkSector
    #623
    Igényesség? Ja mert ha nem csillivilli valami azt már le kell nézni?
    Mert ezekszerint az igényesség fogalmába nem fér meg a játék tartalom őnnmagában.
  • DarkSector
    #622
    "Akkor toljad PC-n 1368 x ...-as felbontásba a játékot egy olyan monitoron, ami Full HD, ok? Már mindenkinek full hd-s monitora van."

    Nekem is az van. Nyugi bébi.

    Igen mi a hülyeség benne?
    Egyszerűen ez van, ha a játék érdekelne bárkit is nem sírna a szája, mondhat bárki bármit.
  • Micsu
    #621
    igényesség szóról te még nem halottál, nekem meg ezt ne magyarázd meg
  • Prince23
    #620
    Az hogy a DS3 full hd-s beállítással jön, már linkelték alattam, azt már értem is.

    "Nekem tökmind1, engem a játékok érdekelnek, tökmindegy mire van, de aki ezen lovagol azt kurvára nem a játék-játékélmény érdekel, ezt nekem senki ne magyarázza be."

    Akkor toljad PC-n 1368 x ...-as felbontásba a játékot egy olyan monitoron, ami Full HD, ok? Már mindenkinek full hd-s monitora van.

    Am megy hülyeségeket beszélsz... oltárian, amit most leírtál
  • DarkSector
    #619
    Igen.
    De lesz 1080-as felbontás.

    Nem védek senkit, de lesz felbontás állítás.

    Nem védtem semmit ez nem védelem ez így van.
    Ha védelem az ha leírom hogy mi hogy van akkor vedd annak. :)
    Nekem tökmind1, engem a játékok érdekelnek, tökmindegy mire van, de aki ezen lovagol azt kurvára nem a játék-játékélmény érdekel, ezt nekem senki ne magyarázza be.
  • Prince23
    #618
    Akkor sem nem fullos full hd, technikailag :) érted?
    De amúgy te annyire véded azt a konzolokat, hogy az már szánalom :D
  • DarkSector
    #617
    Van. 1080p, amiről te beszélsz az a textúrák méretezésére vonatkozik, hogy sima HD felbontásra vannak beállítva, de ettől még 1080p-s felbontást lehet állítani, csak a textúrák nem lesznek 1080p-sek...érti? :)
    Nem azt jelenti hogy mindegy textúra skin 1920x1080 egy fullhd-ban hanem hogy a grafika megalkotásánál elvileg 1 pixel=1 pixel, míg a 720p-nél 1 pixel textúra asszem kb 2.5 képpontban lesz kb.