21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #1432
    Amúgy aki teheti próbálja ki az Aurora-t. Most nem tudom,, ha a valóságban is ennyire rossz volt minden orosz hajó, nem csoda hogy elverték őket ennyire Csuzimánál. A leglassabb, legrosszabbul forduló, leg manőverezhetetlenebb hajó az Aurora, mellé kicsi a lőtáv. Oké, nagyon sok ágyúja van. De ennyire semmi sem lassú, és nem fordul rosszul. Többet vártam egy elvileg cirkálótól.
  • DantesHUN
    #1431
    Nem mondom, hogy baj, hogy mégis mától lehet már belépni, de akkor minek mondják hogy márc. 12? Mi lenne ha egy időpontot, betartanának? Orosz munkatempó. Amikor én dolgoztam azért lebasztak ha 2 percet eltértem.
  • Dagohun74
    #1430
    Hát tényleg sokkal lassabb lett.
  • Maala
    #1429
    Akkor lehúzom én is erre a gépre is, köszi. :)
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.03.11. 18:54:10
  • Dagohun74
    #1428
    nekem lejott a kliens és be is tudtam logolni.
  • Dagohun74
    #1427
    Király
  • Dagohun74
    #1426
    van egy rakat pénzem és free xp-m mondjuk egy hajom se :)
  • Maala
    #1425
    Lehet most tölteni a klienst, vagy majd csak holnaptól?
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.03.11. 18:46:45
  • DantesHUN
    #1424
    De. De ez a WG. Nem mindegy mit mondanak? Úgyse se akkor, és úgy lesz.
  • Dagohun74
    #1423
    ugy egyébként be tudtam lépni nem holnaptol lesz CB?
  • DantesHUN
    #1422
    Nehéz pozitívan hozzáállni, és remélni hogy megcsinálják, miközben egyre inkább visszafejlődnek. Például : kicsik és túlzsúfoltak a pályák, és ráadásként lelassítottak minden hajót. Olyan lassan mozognak, hogy az röhej. A lassú hajók életképtelenek így, túl lassúak, iszonyat lassan fordulnak. Gyors hajóval is, nem lehet időben oda érni ahová kell, mert annyira lassú. Ha meg ilyen húzásaik vannak, nehéz remélni a fejlődést.
  • davidbog
    #1421
    Egyenlőre nincs. De azért ne éld bele magad, hogy ez így is marad. Most a CBT elején még nem lesz páncélzat, majd később jön az is. Egyszerűen sokáig tart lemodellezni és letesztelni a hajók páncélzatát. De szinte biztos, hogy amikor kijön akkor se lesz tip-top, lesznek benne hibák. A harckocsik sokkal egyszerűbb páncézata is milyen kezdetleges (például sok gépen nem volt külön választva a UFP és a LFP, mindkettő ugyanolyan vastag volt, vagy az íves felületek is elég rosszak voltak) és hiányos volt a WoT bétájában.

    Nem csak maga miatt lesz tier 9-es az Iowa és nem tier 10-es, hanem a kisebb csatahajók miatt is. Az Iowa még csak-csak elmenne tier 10-nek. De ez azt jelentené, hogy SoDak, NoCa tier 9, tehát a Bismarck, Vanguard, Richelieu és Littorio is tier 9. Tier 8-ba meg az eggyel kisebbek a Colorado, Nelson, Nagato, Baden stb kerülnek. A tier 8-asok itt is simán össze fognak kerülni tier 10-esekkel, már egy SoDak-nak, Bismarcknak sincs sok esélye egy Yamato ellen, nemhogy egy Coloradonak vagy Nagatonak.

    Amúgy a japán tier 9-es BB érdekes lesz. Ha jól tudom egy korai Yamato terv. Csak orrtornyos 3x3 elrendezésű 41 cm-es löveggel. Kapásból meg is tapasztalhatjuk mennyire lesz életképes egy ilyen rusher hajó.
  • DantesHUN
    #1420
    Ez igaz, de a játékban nincs (jelenleg) értelme annak hogy mekkora a páncélzat. Egyik se ad se kisebb se nagyobb védelmet, az egyedüli különbség tényleg a nagyobb vízkiszorítás és a játékban ebből adódóan a hp.
  • davidbog
    #1419
    Azért az Iowa standard vízkiszorítása csak ~48000 tonna volt míg a Yamatoé ~63000 tonna. Illetve az Iowa citadella páncélzata a méretéhez képest nem erős, kb olyan védelmet nyújt mint a korábbi 35-37k tonnás SoDak és NoCa, csak a nagyobb mérete miatt nagyobb felületen.
    A tier 10-es csatahajók mind 55-65k tonnásak lesznek. Ráadásul a Montana lövegei ugyanazok mint az Iowaé, mind átütő erőben mind rombolóerőben. Ez a játékben is így lesz, szóval csak a +1 torony miatt lesz jobb mint az Iowa (meg ugy a +1 tierből származó RoF és pontosság miatt). Amikor kérdeztem, hogy lesz-e lehetőség felszerelni a Montanat dupla tornyos 18"/48-asokkal, azt a választ kaptam, hogy jelenleg nincs tervbe véve de nincs kizárva.
  • DantesHUN
    #1418
    Utálom a rombolókat...
  • Plata
    #1417
    Én rá fogok repülni az amcsi destroyerekre,gondolom amit elértem az alfa teszten az megy a kukába,és nulláról kell megint.Pedig már olyan jó volt az a gyors és távolra lövő kis aranyos.
  • DantesHUN
    #1416
    Azért a Montana nem lesz semmi ha majd elkészül. 12 ágyúval. Mondjuk szerintem felesleges, elég lenne tier X-be az Iowa is.
  • davidbog
    #1415
    Nem fognak. Majd a CBT utáni hetekben fognak bekerülni. A Montanat még a szuperteszterek se kapták meg.
  • DantesHUN
    #1414
    Nem, a CBT indulására csak apró patch-et ígértek. Bár a WG és az ígéretei...
  • Ninju
    #1413
    Lehet, h a CBT indulásával bekerülnek. Nem tartom kizártnak.
  • DantesHUN
    #1412
    Azt hittem, hogy bekerülnek, de ezek szerint mégse. Csak cikkeztek róla, hogy kész vannak a hajók.
  • Dagohun74
    #1411
    Az amcsi BS-ek nem úgy volt hogy kész vannak?
  • DantesHUN
    #1410
    Amúgy nekem is tetszenének már csak a három ágyús torony miatt is.
  • DantesHUN
    #1409
    Az a baj, létező típusokból nem lehet teljes tech tree-t összerakni az olaszoknak. Ami volt, a maga korában az se versenyképes, mondjuk az Iowa-kal szemben. Jó nem is az ellen készültek persze. De majd lehet találnak valami fantázia hajókat, amik csak terven léteztek. Így lesznek még bent a franciák is.
  • Dagohun74
    #1408
    Pedig az olaszok nem voltak rosszak. És jó hajóik voltak.
  • DantesHUN
    #1407
    Nincsenek japán hordozók, sem USA csatahajók.
    A következő ág orosz lesz. Már az Aurura mint prém hajó bent van. Utána a német. Mondjuk kurvára nem értem, miért nem az az angol. Eleve a dreadnought , és a sok legendás hajójuk( ha még valóságban nem is voltak pont olyanok) hát nem velük kezdeni? Olaszok...talán valamikor, de lehet soha. Belőlük nehéz egy komplett ágat összerakni.

    Ütközés az úgy van: ha két ellenséges hajó ütközik, azonnal felrobban mind a kettő. A szokásos WG féle realitás, és logika mentén.
  • Tono34
    #1406
    Tetszett ahogyan felnyársalja a másik hajót. Remélem ezt is megoldják majd a játékban :)
  • Dagohun74
    #1405
    Én maradok a japán esetleg később a német és vagy olasz ágnál. Elvből nem játszok az amcsikkal.
  • Dagohun74
    #1404
    Closed beta trailer

    Azért ez egy kicsit megtévesztő, ilyeneket nem lehet a játékba. Hacsak nem meglepetés lesz, pl. lerobbanó jég olyan hullámot ver hogy felborítja a hajót. D egyébként hangulatos.
  • Plata
    #1403
    Hát engem csak a destroyer érdekel.És amerikai,később talán ha lesz akkor Britt.
  • Caliph
    #1402
    utsó weekendben csak az usa bb és a japó carrierek hiányoztam asszem
  • Dagohun74
    #1401
    Japán hordozok már benne vannak? Vagy csak az amcsi?
  • Plata
    #1400
    Az január elején volt,szerintem.
    Január 24-25.Visszakerestem levelet.
    Congratulations! You have been granted access to the World of Warships Beta Weekend and become a Closed Beta tester. You can now take command of a huge fleet, testing legendary vessels while honing your tactical skills in intense naval comba
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.10. 21:09:30
  • Caliph
    #1399
    beta weekendes emailben benne van,én januárban teszteltem először

    However, you will be automatically accepted to the World of Warships Closed Beta.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.10. 21:07:40
  • Angelus1991ster
    #1398
    Mármint aki decemberben tesztelte arra a pár napra?
  • DantesHUN
    #1397
    Figyeld te is a honlapot. Azt hiszem a hétvégi tesztelők is be fognak kerülni.
  • Plata
    #1396
    Én már hónapokkal ezelőtt jelentkeztem tesztelőnek de semmi.
  • DantesHUN
    #1395
    Figyeld a honlapot. http://blog.worldofwarships.eu/
  • Angelus1991ster
    #1394
    CBT-re , hogy tudok jelentkezni?
  • Dagohun74
    #1393