22220
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #1671
    Méh jobbakat is. Egyik legjobb hajó.
  • twi452
    #1670
    ha a cleveland-el is lehet ilyeneket csinálni akkor örülni fogok
    azt hiszem eddig a legjobb köröm volt, tudom több se lesz ilyen :D
    másfél perc volt hátra amikor sikerült legyőznünk az utolsó ellenség Fuso-t

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.03.17. 15:39:16
  • Plata
    #1669
    Ma Farragut-ot valami 8-as szintű battleship egyetlen lövéssel kinyírta.
    Csak pislogni tudtam.
    Egyébként csatahajón a secondary turret az magától lő?
    És még valami,hogy lehet a kapitányt át tenni másik hajóba?
    Át tettem a kapitányomat másik hajóba,nyomtan retraint,és azt írta hogy még nincs retrain-elve,ezért a skilljei hatékonysága csak 50%.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.17. 15:35:32
  • Nazarov77
    #1668
    Ó én már használom, gyorsan megcsinálták zárt béta másnapján már láttam a topikot :D

    Maga a Kantai Collection böngészős játék is tök jó, el lehet vele lenni, persze nem elsődleges játékként, csak bejutni nehéz mert használni kell VPN programot regisztrálásnál mert csak Japán IPvel enged és ezen kívül limitált mennyiségű új játékost engednek be a szerverekre, tehát ha létrehozol accountot utána még részt kell venned egy registration lotteryn, aminek a kezdését twitteren hirdetik meg, és abból áll a lottery, hogy 5 percenként frissítgetni kell az oldalt és ha szerencséd van bejutsz, utána már nem kell ezzel szórakozni.
    Utoljára szerkesztette: Nazarov77, 2015.03.17. 08:21:29
  • Piszkos  Fred
    #1667
    Az összes csata eredményét hol lehet megnézni? Nálam csak négyet jelez :/
  • DantesHUN
    #1666
    3 kill, hat lövéssel? Érdekes. Robbantak egy sörtűztől?
  • tutyimutyi2
    #1665
    a fórumot nézve remélem sokára lesz hozzá peccs és jól lefogynak az emberek és lesz megint kulcs osztás
  • Trucker39
    #1664
    Micsoda könnyebbség volt annyi hordozós csata után menni egyet csatahajóval is.
  • DantesHUN
    #1663
    Hogy mekkora irgalmatlan fos szar ez a Big Race nevű pálya. Annyira kicsi, tele szigettel, és a térkép felét elfoglaló félszigettel. Már a kezdőponton tudják lőni egymást a csatahajók, és olyan kicsi a hely ,mindenütt van egy sziget, manőverezni, azt lehetetlen. Szarrá torpedózott egy kis nyomi Kuma, és közben még vagy 5 -en lőttek, és semerre nem lehet fordulni a sok sziget miatt, de mindegy is, mert a pálya minden pontjáról belőnek. Ezt hogy gondolták komolyan?
  • DantesHUN
    #1662
    Akkor most egyelőre nem lehet, majd lesz újra lehetőség még.
  • tomasgo
    #1661
    Néztem az oldalt , de zárva van probáltam már sok helyen ( blog, forúm, orosz, amerikai) de eddig nem találltam. Mikor nyitott volt a beta miatt dolgoztam egész nap sajna igy lemaradtam. Gondoltam itt hátha van aki megunta, vagy esetleg megtud hivni.
  • Dagohun74
    #1660
    6 meccs 0 win. Megy ez kérem szépen. Probáltam destroyerrel, battleshipel, crusier-rel, meg hordozoval semmi, nincs siker élményem. Nagyon szomoru vagyok. :)
  • DantesHUN
    #1659
    Essex-el még nagyobb szívás, már abban az értelemben, hogy nagyon kevés creditet ad és a nullszaldóhoz is iszonyat sokat kellene sebezni. Meg felesleges is a Lexington-nál nagyobb, már csak azértm ert az Essex tier 9-es lesz, és a Midway lesz tier X-es, ha beteszik. Addig mg lehet lesz pár wipe is, ki tudja.
  • Trucker39
    #1658
    Nekem csak Tier V hordozóm van és igen, az.
  • DantesHUN
    #1657
    Megvan a Lexington is és hordozóval nagy szívás lenni.
  • Trucker39
    #1656
    Most kell hordozót fejleszteni. Gyakorlatilag egy perc alatt behív csatába. Úgy tűnik, nem nagyon van a játékosoknak türelme hozzá.
  • DantesHUN
    #1655
    Nincs, a honlapot nézd, lehet-e jelentkezni. vagy igényelni
  • tomasgo
    #1654
    Sziasztok! Valakinek van meghívó kódja? Megköszönném.
  • DantesHUN
    #1653
    Meg is látszik 3 perce csak a töltő képernyőt nézem, nem talál elég játékost. Kicsit azért ez szomorú . Van egy olyan érzésem, gyorsan fog hanyatlani az érdeklődés.
  • DantesHUN
    #1652
    Azért az érdekes hogy durván 2000-el vissza esett a játékosok száma. Nem véletlen. Jó még így is több mint valaha a warplanes-é, és még tart az újdonság varázsa, de vissza esett.
  • Dagohun74
    #1651
    Az első mod a WoWs-hez

    mondjuk én nem raknám fel de hátha tetszik valakinek.
  • Dagohun74
    #1650
    Esetleg aki jól tud angolul nem vetné fel a forumon a végtelen lőszer dolgot. Azért limitálni kellene a lőszer mennyiségét.
  • Caliph
    #1649
    A javítási rendszer is jobb volt szerintem és a bb másodlagos ágyúival is te tüzeltél :) A távolságok voltak egyedül furák,1.5 , 2 mérföldről lövöldöztek egymásra a BBk :)
  • Trucker39
    #1648
    Mennyit, de mennyit játszottam velük annak idején.
  • Caliph
    #1647
    amúgy jelen állapotában a battlestation játékok még mindig verik ezt véleményem szerint :)
    (és abban a tengeralattjáróók is jól meg voltak csinálva :) )
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.16. 10:40:06
  • Ninju
    #1646
    Ha nyomva tartod a jobb gombot, akkor nem fordulnak az ágyúk.
  • Piszkos  Fred
    #1645
    Engem legjobban az bosszant, hogyha sok a sziget a környéken és a repcsiknek kiadom a támadási parancsot, előszeretettel dobják le a torpedóikat egy szigetre, ahol nem sok hasznát veszem. Hiába figyel erre az ember, elég a célpontnak pár fokkal elfordulni, hogy így rakják le a torpedókat :/
    Nálam elég változó hogy az összes repcsit megjeleníti-e, legutóbb például úgy volt.
    Érdekes megfigyelés még a csapattársak torpedóhasználata, amikor hárman csatahajóval körülveszünk és lövünk egy ellenfelet, erre egy romboló elszáguld az egész balhé mellett és 20 torpedót kilő, aminek a háromnegyede a társakban csapódik be...
    Egyébként bejövős a játék, bár a sebzésmodell még elég kezdetleges.
  • Caliph
    #1644
    célkereső gold torpedó 3xhatotáv 2x töltet?:D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.16. 10:26:27
  • DantesHUN
    #1643
    Ja, a sebzést senki se tudja.
  • DantesHUN
    #1642
    A torpedók számát szerintem is limitálni kéne. Még hogy a lőszerkészlet végtelen, az oké, mert hát tényleg egy rövid csatában nem lövi el egy hajó az összes lőszerét. No de a torpedó? Egy csónaknál alig nagyobb kis rombolón, végtelen torpedó van? Örökké tudja őket lőni? Hát ennek sok értelme van. Emiatt van a nagy torpedó spam. Akkor is lövik ha célpont sincs, ha állandóan torpedókat lövök minden irányba, előbb-utóbb talál. De ha korlátozva lenne, akkor meg kéne gondolni mire lőjjek torpedót De nem fogják korlátozni soha a büdös életbe . ez olyan lesz mint a wot-ba gold lőszer, és remélem lesz valami gold torpedó is.
  • kailee
    #1641
    Eddigi tapasztalataim:
    Tényleg lehetne valamilyen szinten itt is limitálni a lőszerek számát, de kb egy 20 perc alatt amíg a csata tart nem nagyon fogyna el egy hajónak sem a lőszere. legtöbb lövés amit egy pályán vittem csatahajóval az 166 a hajón meg többnyire 1000 körüli lőszer szám van vagy több.

    - A torpedókat nem mindig sikerül kikerülni, de meglehet oldalni ha időbe észrevesszük akkor már lehet úgy kanyarodni és már csak a sebességgel kell játszani ha be is kap pár torpedót az ember olyan szögbe kapná el amivel nem okozna nagy kárt..
    - Kicsit lehetne több modul a hajókon célzó rendszer segítő és egyebek. Mert az egy dolog, hogy lehet egy kis + extrákat venni a hajóhoz de azok egyrészt drágák, amiket meglehet venni fejlesztést, másrészt sokáig tart kihúzni az adott skilleket.

    - A hordozókon még sokat kell fejleszteni a repülők irányításán főleg. Maguktól nagyon hülyék. ha olyan szűk a hely 2 sziget között hogy oldalról műár nem lehet a hajót elkapni torpedóval ő azért megpróbálják és a víz helyett a szárazföldre hajítják a torpedót.
    - manuálisan sem egyszerű ledobni bár lehet ez csak nekem fura kicsit. De ahhoz is eltudnék képzelni még 1-2 opciót.
    - A repülőket mondanám, hogy a kezdéskor jó lenne, ha én dönthetném el, hogy mit szerelek rájuk bombát vagy torpedót. vagy esetleg még azt is, hogy hány darabot milyen méretűt (500-100kg-os stb)

    Destroyerrel még nem toltam azzal nem nagyon tudok nyilatkozni. Amit pályán láttam tőlük jónak tűnnek. véknyak de gyorsak mozgékonyak és csatlakozom előttem szólókhoz fossák a torpedót.

    Cruiserek szerintem nagyon jól elvannak találva. mozgékonyak és közepesen vastagak. persze egy csatahajóval szemben csak a sebességükre hagyatkozhatnak mert egy jól betalált lövés vagy elsőre elsüllyeszti vagy másodjára.

    Összeségében:
    - A pályák eddig 3 félével találkoztam amik többé kevésbé jól elvannak találva. méret ügyileg szerintem elég nagyok nem kell ettől nagyobb. így is ha az egyik sarkába indulsz el az ellenfél meg pont a másikba megy akkor a pályán eltöltött időt csak hajókázással töltöd.( csatahajónál főleg mivel lomha). Amit pályáknál láttam még, hogy több opció van azért naplementés ahol a víz csillog és fénylik ilyenkor nehezebb a célzás, van déli órás, félig borult a pálya egyik részén a másikon napsütötte. Amit hiányolok ezekből a több variáció. Esti időszak, ezekhez extra opció extra lövedéktípus fénylövedék stb. amit nagyon szeretnék az a viharos idő járás. vad és hullámzó tenger na egy ilyet nagyon kipróbálnék harc közbe, mert z állandó nyugodt tenger nem adja vissza az igazit.
    - Amit hiányoltam egy olyan néző ponti lehetőség ahol csak távcsővel lehet fürkészni és az ágyúkat nem fordítaná oda mert ctrl-al csak jelezni tudok ha fordítom a képet akkor forog az ágyú és közelíteni nem lehet.
    - Több fajta detonáció kellene. Ha csak lyukat ütünk rá akkor csak süllyedjen el forduljon a vízbe süllyedjen mint a titanic. Ha csak simán elfogy a hpja de nem találtunk el olyan lőszeres raktára vagy bármit, amitől robbanhatna akkor is süllyedjen el szakadjon ketté. Ha pedig tényleg robbanás által hal meg, akkor szakadjon ketté azon a ponton (jelenleg az egész hajótest teteje robban kigyullad és úgy süllyed)
    - Amikor neki megyünk egy szigetnek akkor sérüljön a hajó, ha pedig tengerpartnak megyünk fusson ki rá és vagy akadjon fel vagy tolatva kilehessen menni de csak keservesen. (Jelenleg csak annyi történik hogy nekimegyünk le 0-áza a sebességet és vígan mész tovább ha olyan szögbe vagy.)

    egyenlőre ennyi jutott eszembe majd folyt köv.
  • Tono34
    #1640
    A sebzéssel nekem is az a gondom, hogy nem tudom mennyit és mire adja... Ugyanez a bekapott találatnál. Egyszer alig sebez/sebződök, máskor meg csak lesek..
    Kezdeti "garázshelyet" lehet vhogy bővíteni? Ha mindent szeretnék kipróbálni elég kevéske.
    Japán T4es hajó Myogi, nagyon bejön :) Alkalmasint sokat kibír és nem semmi ajándékot oszt ki.
  • Dagohun74
    #1639
    Nos én többnyire hordózóval játszottam. Tapasztalataim: egyáltalán nem OP, baromi sok mindenre kell figyelni és még akkor se garantált a siker. Vannak elég jó játékosok akik kikerülik a torpedókat. Főleg magasabb tierbe. Sajnos a repülők elég buták. Főleg ha van a közelbe egy sziget teljesen megzavarodnak vagy ha a pálya szélén van a játékos, akkor egész egyszerűen csak repdesnek felette míg le nem lövik őket. Viszont be kellene a lőszer mennyiségét állítani mert repülőből x darabszám van a rombolók meg szarják ki a torpedókat. A pályák kicsik ez gondolom a big world motor hozadéka. A láthatóság ugyanaz mint a WoT-ba eltűnt a nyílt tengeren előlem a hordozó. Jó lenne ha lehetne hordozóknál pl.: a meccs előtt átállítani a repülő konfigot. Pl.: Ha két hordozó van ellenségnél akkor inkább a több vadász felállással hoznám be a hajót. Tök lutri. Vagy pl. a több vadászos felállásba indulok és én vagyok egyedül hordozó akkor cseszhetem a sok vadászt. Még valami a nyílt hétvégén még kirajzolta az egész szakaszt a repcsiknél most már csak egyet látni.
  • PzPuma
    #1638
    32 % ról (péntek-szombat) tornáztam fel tegnap 42 % -ra, 51 % ról álmodni sem merek :)
    10/10 nem írok de 10/9 et bukok, csinálhatok én bármit...

  • Trucker39
    #1637
    Mára ennyi volt. Nem ment túl jól a tesztelés. Eléggé visszaveti a lelkesedésem, hogy kb 10 csatából 8-t elvesztünk.

    Ahogy látom, itt is vigyáznak arra, hogy senki ne legyen túl jó vagy túl rossz.

  • pZoli81
    #1636
    Láttam egy vidot a játékról. Az alapján megtetszett, de tudom, hogy most zárt béta van. Tudja valaki, hogy kb. mikorra várható nyílt béta vagy a végleges? Hónapok, idén, 2 év múlva?
  • Trucker39
    #1635
    Szerintem a cirkálóból nem pont így látszik.
  • Piszkos  Fred
    #1634
    Jó ez a taktika :)
  • Dagohun74
    #1633
    Hát meglett a T7 hordozo. Mentem vele 3 meccset egyet se nyertem :(
    Elkezdtem a rombolo sort is. Valamit kellene csinálni hogy ne végtelen loszer legyen. Lodozik mindenki osszevissza. Na mind1 kiprobáltuk ez van. Majd lesz pecs és meglátjuk.
  • DantesHUN
    #1632
    A lényeg, időben reagálni. Van úgy hogy én is csak akkor veszem észre amikor már csobbantak a torpedók, de akkor már késő. Olyan 6 -7 km távolságba érnek a gépek, akkor szoktam kezdeni gyorsan fordulni.