21947
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #1238
    Üzemanyag nem fogy ki.
    A lőszer illetve bombák igen, utána automatikusan vissza térnek a hajóra. Ha egy osztagból lelőnek repülőket, és vissza térnek a hordozóra, ki pótolja, de csak egy darabig. A hordozón lévő gépek száma korlátozott. Például a Ranger 58 (fejlesztve több)gépet visz magával. Ha 58 gépét lelövik, akkor annyi.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.01.25. 13:46:23
  • Belkar
    #1237
    Ja és még valami a repülők kifogyhatnak üzemanyagból? Vagy addig maradnak a levegőben amíg le nem lövik őket? Illetve mi van akkor ha egy osztagból csak egy repülő tér csak vissza? az akkor visszatöltődik 6-ra egy idő után?
  • DantesHUN
    #1236
    Felmerült már a fórumon...de szerintem az jobb lenne, ha nem lennének láthatatlan hajók (ellenfélnél)amik pár km-ről teletorpedóznak.
  • DantesHUN
    #1235
    Nincs. Minden pályán van sziget
    A füstöt a rombolók csinálják.
    A HE/AP...egy nagy rejtély. Elvileg távolra, HE-t érdemes lőni. Közelre AP-t. Hordozókra és igen gyengén páncélozott hajókra közelről is csak HE-t érdemes.
  • Belkar
    #1234
    Kipróbáltam én is. Első vélemény: nagyon tetszik. Bár mondjuk ehhez szerintem hozzá jön az is hogy már régóta akartam egy ilyen hajós játékkal játszani... Néhány kérdés azért felmerült bennem:
    Először is túl sok sziget van a térképeken, van egyáltalán nyílt vizes pálya?
    Ez a néha-néha felbukkanó füst (köd?) ez mitől van? A pályához tartozik vagy a játékosok csinálják?
    Amit meg nagyon nem tudok az az hogy a HE-t meg AP-t milyen helyzetekben érdemes használni?
  • Plata
    #1233
    Remélem valamit csinálnak ezzel,legalább legyen valami veszély jelző ha csapattárs megsoroz.
  • DantesHUN
    #1232
    Ez már csak így lesz. Sok lesz a teamkill emiatt, ez nem attól függ hogy teszt szerver. Hülyék a játékosok.
  • Plata
    #1231
    Basszus,valami cseh idióta kilőtt az aranyos Omaha cruiseremből is.
    Harcoltam csatahajóval és nem nézte hogy én közte meg a csatahajó közt vagyok és közelről megsorozta torpedóval.
    Ok hogy csak teszt szeró,de azért figyelni lehetne az istenit.
  • fantomvampire
    #1230
    Na sikerult kiprobalni a jtekot :)

    Ami engem zavar hogy a lovegek forgolodnak oda is ahova nem kene :)
    pl ha csak az elso ket loveget akarom ami nezzen jobbra masik 2 hatso meg balra es ne mindegyik forogjon ossze vissza amerre eppen a kamera van.
  • DantesHUN
    #1229
    Az jobb, amikor a szigeteket torpedózzák. Gondolom, ez a WoT-ból jön, amikor a hegyet lövik, mert mögötte van az ellenfél. Logikus, a torpedó biztos átviszi vagy átrepüli a szigetet. Esetleg átfúrja.
  • Plata
    #1228
    Annyira nem figyeltem hogy mit csinál,csak azt láttam hogy kilő a barom mindkét oldalra sok torpedót,és már hiába próbálok elfordulni.Lehet hogy tényleg csak gyors volt ,de úgy tűnt mintha egyszerre lőtte volna,gondoltam meg kérdem hátha van valami vész torpedó kilövő gomb,de akkor nincs.
    Azt megfigyeltétek már mi van ha két ellenséges vadászgép raj találkozik és egymásnak esik?
    Megállnak egymással szembe és lövöldöznek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.01.25. 12:04:58
  • DantesHUN
    #1227
    Biztos hogy egyszerre volt? Lehet, hogy célzott balra lőtt, és kb. egy másodperc alatt jobb oldalra fordult a kamerával is lőtt. Ez tűnhet úgy, hogy egyszerre. De csak majdnem.
  • Plata
    #1226
    Azt én is tudom,de ez egyszerre kilőtte kb 90 fokban a torpedóit mindkét oldara.Azt hogy tudom csinálni?
  • DantesHUN
    #1225
    Jobbra-balra fordítod a kamerát? Amelyik oldalra nézel, arra lehet lőni.
  • Plata
    #1224
    Hogy kell egyszerre mindkét oldalon kilőni a torpedókat?Az előbb valami idióta kezdés után mentünk foglalni kilőtte mindkét oldalon a torpedóit,hiába nyomtam hátramenetbe és kanyarodtam be,bekaptam hármat is.
  • Kotomicuki
    #1223
    Mint a wot-ban: mindig az ellenfélnél vannak többen a jobbak!
  • DantesHUN
    #1222
    Ahogy most is elmézem, semmi más nincs, csak hordozók és csatahajók. Mindenki ezekkel akar menni. És persze valahogy a másik oldalon vannak a több szinttel nagyobbak.
  • DantesHUN
    #1221
    A multkori hétvégén meg mindenki csatahajóval ment.
    A normál szerveren meg rombolókból van sok. Minden csata másból sem áll, csak végtelen torpedó szőnyegből, amit legtöbbször láthatatlan rombolók lőnek.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.01.25. 10:55:17
  • Plata
    #1220
    Túl sok az anyahajó.Nekem a destroyer vagy a cruiser jön be.
  • DantesHUN
    #1219
    Voltam tegnap olyanba is, az ellenfélnél több hajó, nagyobb szintűek, és szakaszban....

    De a normál szerveren vannak ennél rosszabb dolgok is. Egyik oldalon 3-4 t10-es, másikon egy t8-as. Kevés a játékos, ilyeneket tud összeválogatni. (meg kissé fos az MM)
  • Plata
    #1218
    Ma igen csak vannak gondok az MM-el,az ellenségnek 4-el több hajója van,bekerülök olyan csatába t5 cruiserrel amiben csak T4 hajók vannak.
  • hekus2014
    #1217
    A gamespot.com osztanak csak us és asia szerverekre .
  • TuskoMobile
    #1216
    Majd szóljatok pls ha van már esély bejutni
  • Caliph
    #1215
    #1201 ben irja hogy megmaradt a legutóbbi nyilt hétvégén elért flotta...
  • DantesHUN
    #1214
    Csak így lehet, free xp t tettek félre. Vagy...lehet vannak akik kaptak gold ot?
  • Plata
    #1213
    Fogalmam sincs.
  • DantesHUN
    #1212
    Hogy? Hány ezer free xp t tettek el legutóbb? Mert másképp nem lehetséges
  • DantesHUN
    #1211
    Vedd figyelembe:
    Egyrészt sok az olyan hajó,.aminek nincs vagy gyenge a légvédelme. Pl. St. Louis. Nincs rajta légvédelmi ágyú.
    Másrészt sok az új tapasztalatlan játékos. 10-15 tiszta torpedó találatot érek ell könnyedén. Nem manővereznek, szinte belesétálnak a repülőkbe.

    Pedig, a hajók nagy többségével ki lehet manőverezni akár két osztag repülőt. A titka, hogy megfelelő időben, fél- negyed kör éles fordulót kell csinálni. Így a repülőknek nincs ideje irányt váltani és rossz helyre szórják le a torpedókat. A másik 2-3 erős légvédelmű hajó minden támadó repülőt le tud lőni.
  • Plata
    #1210
    Már van T7 is nem csak T6.
  • Plata
    #1209
    Nekem az AA tornyok elég szépen lövik le az ellenség repülőit.Bár tény torpedó eső ellen nem sok esély van.
  • Trucker39
    #1208
    Első csatám Langley-vel. Nos, ez a repülőgép hordozó típusú játékmód elég Arty "szagú" számomra. Két ilyen egy oldalon és legyalulják az ellenfelet a pályáról. Remélem ezen is lesz némi finomítás még, mert így tényleg olyan lesz, mit a WoT-ban az Arty-zás és kb annyira fogja mindenki utálni is őket.

  • DantesHUN
    #1207
    Viszont vannak dolgok amiket nem értek. Látom, egyik illető már az Independence hordozónál tart. Én még csak a Langley-nél. No nem ez a érdekes.
    Bár az is marha furcsa, hogy a fenébe érte el ilyen hamar az Independence-t?
    De ami még furább: Én kétszer annyi XP-t szereztem, átlagba és 6 csatába került az Independence-t elérni. Neki egy csatába, és fele annyi Xp-vel?
    Volt pár ezer free XP-je eltéve? Csak így lehetséges, másképp nem.
  • DantesHUN
    #1206
    Szerencsés vagy. Egyik csatámban, a csapttárs hordozó, a vadász gépeivel, egy ellenséges csatahajó felett-nem mellette, pontosan felette- repült végig, és csodálkozott, hogy lelövik a gépeit. Ajajaj.
  • Plata
    #1205
    Nekem eddig 8 csata 7 win.De tényleg sok ökör van,jöttek már belém,és idióta csapattárs ráfutott a torpedómra is,igaz azért is kaptam pénzt.
  • DantesHUN
    #1204
    Teljesen furcsa. Varálja a map-okat. Olyan térképeket látok, amiket jó ideje nem. A rendes szerveren, 10-ből 8-szor a jeges pályát adta be. Mi a fene van ezekkel? Mondjuk írták, hogy lesz egy patch, ami javítja a map bug-ot. Aztán persze a patch nem javította. De úgy néz ki, most sikerült megoldaniuk?
  • Lokker
    #1203
    Nekem első pár csata után azt kell mondjam tetszik. Nyilván nem releváns a véleményem. Elsőre annyi jött le hogy kicsit nehezen indul be a csata.
  • DantesHUN
    #1202
    Hát mivel a játékosállomány szóval...
  • Trucker39
    #1201
    Az viszont pozitívum, hogy megmaradt a legutóbbi hétvégi bohóckodásomból származó flotta. Legalább nem kell nulláról újra kezdeni.

    (első csata, csúnyául elvertek minket)
  • DantesHUN
    #1200
    1700 fölött volt mikor beléptem. A normál szerveren, 200-300 között vannak.
  • Trucker39
    #1199
    Egyenlőre elég sovány a létszám.