21943
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #1474
    Az első csatám csúfos véget ért,benyomtam c-pontra autopilótát,jött telefon,és csak azt láttam szétlőnek.
  • Plata
    #1473
    És van öszvissz 40 játékos,kifejlesztettem free xp-ből az 5-ös amcsi destroyert,kipróbálnám de nincs játékos.
    Azannya,13 kilóméterről 5.5 kilóméterre nerfelték a torpedókat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.12. 11:59:14
  • pzolee01
    #1472
    Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Honnan tudom letölteni a játékot, mert lehet én vagyok a hülye de sehol se találom(pl a hivatalos oldalon se mint a WoT-nál). Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • DantesHUN
    #1471
    Nem igazán. Direkt levették minden sebességét, és minden sokkal lassabb, és nehezen irányíthatóbb lett.
  • DantesHUN
    #1470
    Mostantól napi 24 órában élnek a szerverek. Szóval, hajrá.
  • Dagohun74
    #1469
    Nekem gond nélkül lejött háttérbe közben meg citiztem.
    Nos egy bajom van a játékkal nagyon pontosak a hajók. Lassabban fordulnak és sokkal nehezebb kikerülni a lövéseket. Ráadásul a hordozók repülői meg hol reagálnak a parancsra hol nem. Hogyha meg kiadom a parancsot menj ide még 1 órát várnak mire elindulnak.
    Remélem a mai verzió a 0.3.0 orvosolja.
  • Maala
    #1468
    launcher jobb felso sarkaban settings, torrentet kinyomtad? Nekem ugy gyorsabb.
  • Caliph
    #1467
    én is elinditottam itthagyom hogy majd megoldja de kinyirja a netet :D
  • Plata
    #1466
    Válts át európaira.Nekem eddig kb 500 mb-ot patchelt,állandóan lehal,és a netem is elmegy tőle.
    Szokásos WG minőség.
  • hekus2014
    #1465
    Nekem még mindig ezt írja ki én AMERIKAI szerveren vagyok .
  • hekus2014
    #1464

    See you next time!

    Dear Player,

    Thank you for participating in the recrent weekend test event. Unfortunately, this round of testing is now over. Please follow our Facebook, Twitter, and other News channels to keep an eye out for any information about further rounds of testing and World of Warships updates.

    Action Stations!
  • Plata
    #1463
    Igazad van,reggel hat után néztem még nem volt semmi,most néztem és már jön is le.
  • Caliph
    #1462
    hivatalosan csak a mai naptól lesz béta ne aggódj,majd este ráérsz aggódni ha ma se kapsz emailt :D

    na én most csekkoltam a honlapot,membes page/download game alatt ott a kliens. Tegnap még nem volt,csak a januári hétvégén voltam bent szal ha még nem kaptatok hamarosan ti is fogtok :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.12. 09:32:51
  • DantesHUN
    #1461
    A hiv. fórumon azt írták( már ha igaz amit írtak véletlenül) az alfa tesztelőkön kívül mindenkinek új kilenst kell letöltenie. Én ezzel próbálkoznék. És minden alfa és hétvégi tesztelő autmatikusan bekerült.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.03.12. 09:06:20
  • Maala
    #1460
    Az csak újra leszedi a klienst, amivel még nem tudsz belépni. :)
  • Plata
    #1459
    Én még mindig nem tudok letölteni semmilyen klienst.
    Félek engem kihagytak a bétából,pedig nagyon vártam.
  • Angelus1991ster
    #1458
    Automatikusan frissít 5109,01 Mb-ot. Ez mit jelent?
  • Lokker
    #1457
    De elvileg ez már CBT és nem Weekend test event. Szóval remélem nem tévedek. :D
  • Plata
    #1456
    Nekem is.
  • hekus2014
    #1455

    See you next time!

    Dear Player,

    Thank you for participating in the recrent weekend test event. Unfortunately, this round of testing is now over. Please follow our Facebook, Twitter, and other News channels to keep an eye out for any information about further rounds of testing and World of Warships updates.

    Action Stations!

    Nekem ezt íja ki ha le akarnám tölteni.
  • Caliph
    #1454
    az a 2 hétvége verziószáma igen :) nekem is az van. volt :D
  • Maala
    #1453
    Na, viszont azt írja ki, hogy régebbi verziójú a kliens, mint a szerveré. Sadly. 0.2.3.78675
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.03.11. 21:06:36
  • Dagohun74
    #1452
    viszont csatát találni......
  • Maala
    #1451
    Nekem azzal frissített. Igaz, az tán az első hétvégés kliens volt. Ha volt 2 is!? -.-
  • Dagohun74
    #1450
    nekem sima World of warships lett a neve, nem weekend WoWs. A fene se érti.
  • DantesHUN
    #1449
    Vannak akiknek mégis működik állítólag. Fene érti.
  • Dagohun74
    #1448
    Azt felejsd el. Nyugodtan uninstall-d.
  • Lokker
    #1447
    Szerintem most elég nagy a fejetlenség/kavarodás a WoWs-nél. Csak tisztázódik minden holnapra. Nekem a feltelepített hétvégi verzió pl nem frissít, de nem is írja hogy elavult verzió.
  • Maala
    #1446
    A feltelepített launchert, vagy a telepítőt indítsd el, aztán majd felfrissíti...
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.03.11. 20:48:07
  • DantesHUN
    #1445
    Hát nem is érdemes. Az Aurora...én nem értem. Tényleg ennyire fos volt ez a orosz hajó? Vagy csak hogy levették minden hajó sebességét, ettől lett ilyen kiherélten nyomorék? Olyan lassan fordul, hogy nem lehet célba venni az ellenfelet. Pff.

    Ami jó prém hajó.

    Kitakami. De az szerintem buziknak való. Torpedó spamm-elő troll hajó. Amúgy vicces, és érdemes lehet rá beruházni.

    Atlanta, na ez tényleg jó, kicsit sebez, alacsony lőtáv, de fordulékony( volt, biztos elcseszték) és nagyon sok , nagyon gyorsan töltő ágyúja van, folyamatos tűz alatt lehet vele tartani a célpontot.
  • Dagohun74
    #1444
    mondjuk pont nem tudok semmit venni a goldbol semmire nem elég. :) De az aurora-t akkor se :)
  • DantesHUN
    #1443
    De hogy semmi nem stimmel abból amit mondanak. Se az idő, se az ki lehet béta teszter, se az hogy lehet jelentkezni, se az mikor indul a CBT, de ahogy látom az se, hogy mennyi free Xp-t és goldot osztanak.
  • Caliph
    #1442
    tudom,de nekem nem ajánlotta fel a klienst még. bár én csak a második weekendre jutottam be , ha te az elsőn voltál akkor azért lehet csúszás hogy először azokat engedik be
  • Dagohun74
    #1441
    Azért keményen 300 vannak a szerveren.
  • Dagohun74
    #1440
    Aki weekendes volt az automatikusan bekerul a CBT-re. Legalábbis azt irták. csak sima weekendes voltam. bejelntkeztem a fooldalon erre felajánlotta a letoltést lejott a beta cliens, mondom belépek mi bajom lehet erre beengedett. Nem volt semmi hajom, viszont volt 2.7 Millom + 78K free xp és 1200 drazsé vagy mi a gold itt.

    bocs csak angol bill. van itthon beállitva.
  • Lokker
    #1439
    Holnapra biztos kiderül mi lesz. Amúgy az oldalon se látok a cbt-s cikk után semmit és abban se semmit.
  • Caliph
    #1438
    hmm nekem weekend teszterként még nem ajánlott fel az új klienst,honlapon sem...
    email sem jött
    remélem nem felejtettek el :D
  • Maala
    #1437
    Elvileg nem, ki kell hozzá valami jelentkezést tölteni.

    Szedi, 51xx MB.
  • Lokker
    #1436
    Egyáltalán bejutok cbt-re ha már voltam a legutolsó hétvégi teszten? Sajnos nincs már meg az e-mail és a telepítő se. Az oldalon bejelentkeztem de ott game downloadnál aszondja majd legközelebb ez a hajó már elúszott.
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2015.03.11. 19:34:47
  • DantesHUN
    #1435
    A hív fórumon írták, nem is fog. Újra le kell tölteni.