Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy játék laptop kábé 500K. Egy jó (nem csúcs) vas amin H6 elfut bõven 200.
(nekem 120 volt, mert az áfát visszakaptam okosba).
Þór vígi þessi rúnar
Azért mert valami nem egy fps, még lehet gépigénye.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Szerinted van rá pénzem, hogy évente laptopot cseréljek százezrekért? Ez a játék nem egy battlefield 3, hogy ne lenne elég neki 256mb-os vga! Szerintem...
http://www.akciofigura.hu
Þór vígi þessi rúnar
http://www.akciofigura.hu
http://www.akciofigura.hu
Ez tulajdonképpen mire jó? Mert a játékban lévõ hõs ugyanolyan szintû marad ettõl függetlenül...!
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Light nem tûnik vmi ütõsnek
Prime(pl. slow)?
Earth(pl. stone skin)?
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
Én nehéz fokozaton a kisujjamból kiráztam azt a részt, nem is értem mi okoz neked ebben nehézséget. Ilyenek oktatnak ki milyen az igazi Heroes.
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
Þór vígi þessi rúnar
De ott nekem a 6 slotból csak egyet tudok kiválasztani!
Þór vígi þessi rúnar
Azt szeretném kérdezni még h h lehet megnövelni h több bónuszt is adjon mert nekem csak egyet ad pedig silver szinten vagyok már!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Þór vígi þessi rúnar
Nekem problémát csak a vége Uriel harc jelentett elsõre, amúgy pont az a pálya a vége felé egy kicsit egyhangú lett. Túl könnyen jött a gyõzelem, igaz, normalon megyek.
Húúúh... volt pár rész ahol jópárszor kellett visszatöltenem a játékot... Jó volt.
Þór vígi þessi rúnar
Vki tudna nekem segíteni,hogy a betöltésnél az introt hogy lehet kilõni?köszi(lehet már sokan kérdezték,bocs,csak nem akartam visszaolvasni ezer oldalt😊)
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"