Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Egyébként minél nagyobb a d. szinted, annál erõsebb bónuszokat lehet vásárolni, meg újabb slotokat a pálya elején választható d. bónuszokhoz...bár itt most csak a 3. üres helyet láttam megvásárolhatóként, nem tudom a többi miért nincs benne, pedig a bétában úgy emlékszem még megvolt.
Ez van akkor is ha a várnézetbe akarok lépni! a hdd melózik kurvára és 1-2 másodperc mire betölti az animációt.
http://www.akciofigura.hu
Persze multiba lehet jó nemtom!
De nekem annyira nem tûnnek táposnak a dynasty tárgyak! +5 magic meg ilyeneket kapnak!
Gondolom majd ha lesz Celestialom a kampányban, akkor majd tudok hentelni jobban, de az h egy szimpla aranykupacot védõ lény túlszaporodik és nem tudom lecsapni az új nekem! 😊
@Acidlich: Igen valóban jött egy csomó dinasztia szint! És mire is jók azok tulajdonképpen?
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Egyébkéna sokat emlegetett újjítások: egyik, adva van egy erõs ellenséges hõs akinek mindene megvan ezért csak az a dolga hogy várjon amásik hogy még a területét sem bánthatod nélküle, neked csak fejlesztened kell magad de ehhez nem taktika hanem csak erõ kell szinte na de ez már más és ezért mondom amit mondok, ja és a hõsõmnek nincs gonja leverni a saját területén lévöket. Tehát mi a játék ? Lehentelem az összes lényt,ami még túl könnyû mébg nehéz fokozaton is (itt sincs nagy kihísás) és ha elég erõs leszek lehentelem az ellenséget is, ehhez nem kell nagy ész. A Disciplesnek (az utobbi) is ez lett a hibája, de ott legalább az ellenség is bátrabban kijön mert azért nem csak úgy készen van.
ez mindegyik Heroes részben így van a 6 sem kivétel.
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Az hogy neked bejönnek e az újítások vagy nem az valóban a te dolgod.Viszont csípõbõl fikázni mert lövésed nincsen az újításokról és azok mûködésérõl...
A játék megjelenése elött írták hogy a azok a játéktechnikai elemek qrvára nem fognak mûködni amik az eddigi részekben mûködtek.értem itt ezalatt hogy elfoglalsz mindenszart a pályán egy-egy átjáróba leraksz egy-egy sereget és mikor kijön a gaz ellen a várából arcba coitálod.lényegesen nagyobb szerepet kaptak az itemek és az is hogy melyik csatában mi van az aktuális hõsödön.
Írsz basszus olyan baromságokat hogy rambóhuszonöt.Pont az a lényeg hogy ne egy egy szarrátápolt sereggel szaladj végig a mapon mert nem lesz rá módod.Minden egyes várnak erõdnek meg van a jelentõsége még annak is hogy konvertálod a saját fajodra avagy nem.minden faj más más taktikai elemmel ismertet meg és bizony bizony menteni kell sûrûn mert egy egy rossz kör akár a kampány epizódot is befolyásolja.Amit írtál hogy futkosol ide-oda no ez is egy olyan dolog ami miatt bukhatsz egy kampányepizódot.
Summázva taktikailag jóval összetettebb mint bármelyik rész.A történet nagyon jó a fajok változatosak a hibák meg majd patchelve lesznek.Minden másra meg L2P...
Þór vígi þessi rúnar
Egyébként a másik Heróes verziók sg fórumán sokaknak segítettem és mindig a saját véleményemet írtam.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|