Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
laikuss kommentjére válaszolva lehet az lesz a megoldás. Mellesleg melyik verziót próbáltad ki?
4-5 évente cserélem a gépet igaz akkor nem sajnálom rá azt amit rá kell szánni de akkor 4-5 évig nincs gond 😉
On
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Ismerõsömnek ugyan ilyen VGA-val semmi gondja nincs (szintén, virágboltival játszik)
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Amúgy a HD 4xxx szériával támadt fe az ATI hamvaiból mint a fõnixmadár akárki akármit mond ez tény 😊
Lentebb látható a konfigom, a mai "mûalkotásokkal" sincs problémám teljesítmény még mindig megvan
On
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Csak éppen 2008-as a kártya így érthetõ hogy most már nem gyártják 😊
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Azt nem értem, hogy a nagy külföldi online lapok nagyon késve tesztelik csak le a Heroes VI-ot. (IGN, Gamepspot, Gamespy, Gametrailers).
UI:
A Youtube csatornámon kész van a King's Bounty Crossworlds (Heroesra hasonló csak kalandtérképen nincs körökre osztva) és Mafia 2 bemutató 2 részben.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
3Ds MAX :)
p.s.: "igen, ismert bug, Patch 2ben javitva"
Þór vígi þessi rúnar
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Þór vígi þessi rúnar
Ha olyan fontos max vársz vele, nem lehet megjósolni, hogy a közösség mennyire fog rámozdulni.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Most gondolkodom a megvételén a játéknak, de számomra nagyon fontos lenne, hogy tudjak még plussz pályákat letölteni. Viszont nem nagyon találtam a neten, pedig anno a 3-hoz kismillió volt. Tudnátok egy linket ajánlani, ahonnan a 6hoz tudok pályákat letölteni?
Én a 3ikon vagyok, kipucoltam a földalatti részt... Süti volt. Nálam mûxik ez a "na még egy kört..." dolog. 😊
Þór vígi þessi rúnar
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
de ez minden hírózra igaz volt, ha már jó sereget szedtél össze, hogy ledaráltál mindent...
amúgy meg nem kell kapcsolgatni, mert Quick Battle után ott az opció, hogy magad is lenyomod a harcot, az meg lustaság kérdése, hogy a QB által megnyert csatát végigküzdöd magad is, vagy elfogadod az eredményét
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Elég illúzió romboló ez a quick battle, ha be van nyomva automatikusan 1 mp egy battle, állandoan ki be kell kapcsolgatni:S. Mert ha benn hagyom kb végig tudok rohanii a pányán kuzdelem nélkul. Bár biztos sokan így nyomják, mert már nagyon elõrébb tartanak."
Nem vagy te egy kicsit kabbeaf@52om???