Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6547
Én is megfogom, ha nem lesz problémás. Talán szülinapomra meglesz. 😛
Omlás
#6546
Én megvettem ;-) <#eljen>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#6545
Nincs húzva, csak nyáron a hûtés van magasabb százalékra állítva, de minden normális.
laikuss kommentjére válaszolva lehet az lesz a megoldás. Mellesleg melyik verziót próbáltad ki?
Omlás
#6544
Off
4-5 évente cserélem a gépet igaz akkor nem sajnálom rá azt amit rá kell szánni de akkor 4-5 évig nincs gond 😉
On

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Omlás
#6543
Nincs húzva a vga ? Nem melegszik túl irreálisan?
Ismerõsömnek ugyan ilyen VGA-val semmi gondja nincs (szintén, virágboltival játszik)

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#6542
Nekem is nVidia-m van és nem is egy mai darab, viszont én kipróbáltam a a warezes verziót is nem volt ilyen probléma, esetleg prõbáld meg ujra letölteni egy másik oldalról hátha az alap a hibás.
Carlos
#6541
Majdnem ugyanez, csak i5.

Þór vígi þessi rúnar

bélanéni
#6540
Én is 2009. elején X4/4870 párosra fejlesztettem, ütõs is volt akkor de nagyon. Azért a jelenlegi Corei7/560Ti árnyékába sem ér <#idiota><#duhos2> (kinek van nagyobb f**ka /OFF)

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

#6539
Fel van rakva a legfrisebb patch is, szóval nem tudom. De így meg nem szeretnék közel 10.000,- Ft-ot kidobni, ha ilyen probléma van.
Omlás
#6538
Off
Amúgy a HD 4xxx szériával támadt fe az ATI hamvaiból mint a fõnixmadár akárki akármit mond ez tény 😊
Lentebb látható a konfigom, a mai "mûalkotásokkal" sincs problémám teljesítmény még mindig megvan
On

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

bélanéni
#6537
Hogy egy kicsit a témához is szóljak hozzá, a HoMM3 óta nem kötött le Heroes játék ennyire. Ez a játék NAGYON jól sikerült basszus! <#eljen>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

#6536
1.1 patch gyógyítja bizonyos kártyákon ezt a jelenséget. A warez gondolom 1.0 ergo szívás.
#6535
Mondtam, hogy lehet rosszul tudom, de köszi, hogy kijavítottál.
bélanéni
#6534
(mármint az elmúlt 7-8 évben...)

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Omlás
#6533
Rosszul tudod 😉
Csak éppen 2008-as a kártya így érthetõ hogy most már nem gyártják 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Carlos
#6532
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

bélanéni
#6531
Én kb.7-8 éve ATI/AMD párti voltam elvek miatt, és mert ár/értékben jobb általában az AMD proci. Most már úgy vagyok vele hogy Intel/nVidia a hibátlan páros, szarok az elvekre. <#zavart1>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

#6530
Teljesen igazad van, én amit mondtam egy tesztbõl szedtem.
#6529
Nem én találtam ki, mert a szaküzletbe ahol vettem, ott mondták ,hogy nem lesz újabb szállítmány, mert nem gyártanak többet. Kb. 2 hétig volt kapható világszerte, tudomásom szerint. lehet rosszul tudom, akkor viszont elnézést kérek. 😄 (az ATI Radeon HD4770-rõl beszélünk)
bélanéni
#6528
Az ár/érték arány nem tükrözi a kártya teljesítményét. Egy low-end kártya is lehet ár/érték bajnok, attól még szar.

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Carlos
#6527
csak trollkodok, mert nVidia-s vagyok. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Omlás
#6526
Mit tiltottak be ? ..... OMG ...<#banplz>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#6525
Ezt nem mondod komolyan. xd Nem volt könnyû beszerezni egy olyan kártyát, amelynek az eladását 2 hét után betiltották a túl jó ár-érték arány miatt. 😄
Carlos
#6524
K*cs*g leszek: a hiba az ATI kártya... <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

#6523
Akkor viszont nem értem, hogy mi a probléma, mert az ajánlott gépigény is megvan egy kivétellel. A VGA-m Sapphire Radeon HD4770 512 MB. Elvileg meg kellene felenie bõven a minimum követelménynek is. Ha érdekel a gépem részletes adatait meg tudod nézni itt: Gépem adatai
#6522
Most nem tudom kiszámolni, hogy a hõsöm mennyit tud haladni (mozgáspontok) a következõ napokban, mint az az elõzõ veziokban lehetett látni. Ha tud valaki valami modszert erre ismertesse, ( Nehogy azt mond számoljam a pontokat mert a terepeken különbözik.)
#6521
Nem valószinû, hogy a warez verz. miatt van.
#6520
1.2 patch remélem hamarosan kijön mivel elcsúszott a CE küldése nálam, így jó lenen ha pont ideérne addigra az 1.2 patch és a hangok is jók lennének.

Azt nem értem, hogy a nagy külföldi online lapok nagyon késve tesztelik csak le a Heroes VI-ot. (IGN, Gamepspot, Gamespy, Gametrailers).

UI:
A Youtube csatornámon kész van a King's Bounty Crossworlds (Heroesra hasonló csak kalandtérképen nincs körökre osztva) és Mafia 2 bemutató 2 részben.
Omlás
#6519
Amennyiben mindent be foglalsz elõbb utóbb túltermeled a hadsereged az övéhez képest 😊

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#6518
Ha az inferno1-es mappon sokat "pöcsöltem" és a végsõ csatára annyi sereget gyüjtött az enemi,hogy nem bírom leverni akárhogy taktikázom akkor megszívtam?V vmi trükk ezen a pályán?
Blinkye
#6517
2. pláya végén. kilép fõmenübe és nem tudok sehogy köv pályára menni.. 1.1 patch javítja ezt?

3Ds MAX :)

#6516
Több módja is van a bug kikerülésének.Nem a tears utat választod hanem a bloodot.Amennyiben mégis a tearst választottad nem ugrasz vele szintet.
#6515
Köszi a választ és az utánajárást <#eljen>

Carlos
#6514
1.2

Az elsõ patch 1.1 volt, az 1.1.1 csak egy hotfix.

Þór vígi þessi rúnar

#6513
Patch 2 az melyik? Mert én fölraktam az 1.1.1-et és ott is ezt csinálja.

Carlos
#6512
Megkérdezem az egyik Black Hole-os jómunkásembert...

p.s.: "igen, ismert bug, Patch 2ben javitva"

Þór vígi þessi rúnar

Terminátor14
#6511
Nekem is ezt csinálja. Megoldást még senki sem írt.

CSAK a Fradi

#6510
Szép kis bug-ba botlottam az ork mapány 2. pályáján. Van egy cut scene a pálya elején mikor Sándorék találkoznak egy másik ork törzsfõnökkel és miután lemegy a jelenet a játék kiírja, hogy nem tudom megcsinálni az egyik missziót mivel Tears vonalon fejeztem be az elsõ pályát. Van egy "close" gomb amivel bezárhatnám ezt az üzenetet, de nem enged rákattintani, csak ctrl-alt-del segít. Így nem is tudom folytatni a pályát természetesen. Volt vkinek hasonló porblémája?

bélanéni
#6509
Nehogymár az a 20-25 multis pálya nem elég a köv. néhány hónapra, amíg megjelennek az elsõ letölthetõk. Szerintem megéri bõven az árát.

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

bélanéni
#6508
Dettó <#idiota><#eljen><#nevetes1>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Carlos
#6507
Kábé 1 hete jelent meg... ne hidd, hogy mindenki elkezdett veszettül pályákat gyártani.

Þór vígi þessi rúnar

Malakai
#6506
Két héttel a megjelenés után a háromhoz se volt kismillió... 😉

Ha olyan fontos max vársz vele, nem lehet megjósolni, hogy a közösség mennyire fog rámozdulni.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#6505
Sziasztok!
Most gondolkodom a megvételén a játéknak, de számomra nagyon fontos lenne, hogy tudjak még plussz pályákat letölteni. Viszont nem nagyon találtam a neten, pedig anno a 3-hoz kismillió volt. Tudnátok egy linket ajánlani, ahonnan a 6hoz tudok pályákat letölteni?
Agamemnon
#6504
Ez a "na még egy kört" nálam is megvan, mindig ránézek az asszonyra, hogy tolerálja-e még 😊

Carlos
#6503
Miért? Csak 4-4 óra volt az elsõ kettõ. És szokj rá az F5 használatára csaták elõtt... 😊
Én a 3ikon vagyok, kipucoltam a földalatti részt... Süti volt. Nálam mûxik ez a "na még egy kört..." dolog. 😊

Þór vígi þessi rúnar

#6502
Befejeztem a két elsõ, bemutató pályát, nagyon tetszett. Olvasván az elõzõ kommenteket, félek nekivágni a necro kampánynak. 😊))

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#6501
Elakadtam a játékba lever az ellenség nem tudtok valami cheatet?
Shiwo
#6500
tedd fel Hard-ra 😊 vagy direkt kisebb sereggel menj
de ez minden hírózra igaz volt, ha már jó sereget szedtél össze, hogy ledaráltál mindent...

amúgy meg nem kell kapcsolgatni, mert Quick Battle után ott az opció, hogy magad is lenyomod a harcot, az meg lustaság kérdése, hogy a QB által megnyert csatát végigküzdöd magad is, vagy elfogadod az eredményét

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#6499
"Végignyomtam a nekro kampányt, de egyszerûen nem maradt benne erõ a többire. Amikor már a 10000. csatát kell lenyomni a gép szörnyei ellen és mindig ugyanaz, akkor egy idõ rohadt uncsi lesz :S Kár mert a sztori érdekes lenne, de a csaták a trivial nehézségû meg low lények ellen, nagyon nagyon nagyon unalmasak, mindig ugyanazt kell csinálni és mindig leverem õket, ezzel azért valamit csinálhatnának, hogy ne legyen már a pályán ennyi fölösleges töltelék szörny, akiket ugyis leversz, de lemegy vagy 5 perc mire végig animálják a mozdulatikat és a végén ugyis meghalnak :S. Valaki tud tippet, hogy ezt hogy ne unjam szét?

Elég illúzió romboló ez a quick battle, ha be van nyomva automatikusan 1 mp egy battle, állandoan ki be kell kapcsolgatni:S. Mert ha benn hagyom kb végig tudok rohanii a pányán kuzdelem nélkul. Bár biztos sokan így nyomják, mert már nagyon elõrébb tartanak.
"

Nem vagy te egy kicsit kabbeaf@52om???

enlightened
#6498
Elég illúzió romboló ez a quick battle, ha be van nyomva automatikusan 1 mp egy battle, állandoan ki be kell kapcsolgatni:S. Mert ha benn hagyom kb végig tudok rohanii a pányán kuzdelem nélkul. Bár biztos sokan így nyomják, mert már nagyon elõrébb tartanak.