Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7348
Abban tudna segíteni vki h miért lehet az h feltelepítem a játékot akármelyik partícióra az .exe-nél olyan hiba üzenettel áll elõ h "a windows nem találja megadott elérési útat"??!
A game ikonnál meg csak az 1. képet adja be amin a pit lord és az arkangyal feszít, semmi több.
Jah és frissíteni sem tudom mert azt írja h "nincs telepítve". 😮
HELP PLEASE!

#7347
Az UBisoft képviselõjének képe, direkt így van megadva, hogy a csalódott vásárlók ne köpjék le a facebookon.
Carlos
#7346
SPOILER ALERT!

Þór vígi þessi rúnar

#7345
#7344
Valaki megtudná mondani ki ez?
Carlos
#7343
Úhhh...azon vért hugyoztam!

Þór vígi þessi rúnar

#7342
Kastély hadjárat, Anton.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Carlos
#7341
Farkas herceges utolsó pálya?

Þór vígi þessi rúnar

#7340
Mit össze nem szívtam, mire sikerült a farkas herceges utolsó pályát befejeznem... Nektek hogy ment?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Carlos
#7339
Csak azok amiket használsz.
(zsebek plussz amik rajtad vannak)

Þór vígi þessi rúnar

darki81
#7338
van a hõsömnél vagy 30 varázstárgy, azok is mûködnek? vagy csak az a pár darab ami be van téve felülre?

★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★

Carlos
#7337
Csak a fejlesztett griff sebzés nem mûködik.
Ha sima griff zuhanórepülõs ok. Bosszantó, de nem kell fejleszteni a griffet, ha ragaszkodsz hozzá.

Majd jön a patch. UBI szenved vele.

Þór vígi þessi rúnar

#7336
Kösz a választ, de sajnos bugról van szó, csak kíváncsi voltam, másnál is jelentkezett-e?A fiam pl. a Sanctuary kampányban futott bele a nulla sebzésû ellenfélbe és sem neki, sem nekem nincs olyan páncélom, ami ilyet tudna.Ennél azonban sokkal bosszantóbb a nem mûködõ spéci griffsebzés!Ezért is kérdeztem, tud-e már valaki javításról?

Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...

#7335
A nullát sebzõ ellenfél annyit tesz, hogy van egy bizonyos tárgyad ami gátolja az ellenfél sebzését (akadnak ilyen tárgyak, például a tutorial kampányban lévõ relic vért ami egy szett része az megtalálható a Haven kampányban is és az pont azt adja, hogy az elsõ három körben az ellenfél nem tudja sebezni a csapatokat; de akad például olyan helyszín is ami megdobja a csapat védelmét vagy akár pajzsot pakol rájuk így néhány esetben nullázva az õket érõ sebzést).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

b-type
#7334
gondolom jó páncélod van..

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#7333
Több helyen olvastam már, hogy a Birodalmi griff speckó támadása nem sebez.Van már erre javítás?Isteni, hogy a Heaven küldiben jól bespajzoltam belõlük, de minek?
Aztán elõfordul, hogy egy pár körön át nullát sebez az ellenfél, ami nem lenne baj, de így semmi kihívás.Most 10 perce pedig egy újrajátszott csatámnál fagyott le a játék, pont a gyõzelmem elõtt...Klassz!<#falbav>

Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...

#7332
szörnyû, hogy lvl 30 ban van maximalizálva a játékbeli hõs😊
Carlos
#7331
Köszi! Volt nála pár lovag! Köszi a tippet!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#7330
Megnézem, nincs kizárva!

Þór vígi þessi rúnar

Guren
#7329
van vele esetleg nem sanctuary egység?

Carlos
#7328
Az normális, hogy a második pályára a Kappa hõsnõm elvesztette a vizen járás képességét?

Þór vígi þessi rúnar

#7327
Jaj, elértem a vízen járó ellenfelekig. 😞

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#7326
Hóha, te ismersz valahonnan😊

Viszont, most másik fura dolog.
(sanctuarys hõssel "elvettem" az egyik gépi ellenfél hajóját, állást elmentettem. Amikor töltöm be, nincs hajó, ott van az ellenél partjainál😊)
#7325
Necropolis kampány végigjátszás, ha valakinek szüksége lenne rá.
#7324
nekem sem volt vele gondom Joszi ugyhogy a hiba az szerintem nálad lehet.
gandrus
#7323
Fura, nekem nem volt gondom azzal a páncéllal, se a játékkal eddig. Soha nem fagyott le.

#7322
A páncélt levettem, bug megszûnt (fene, olyan jó kis páncél)
#7321
Az összes szöveget az Ubisoft írói adták 😊.

cikasz
#7320
És akkor hogy kapjuk meg a kódot? Majd csak a cd-vel együtt?

http://www.akciofigura.hu

#7319
Köszi😊
Türelem az van, még valamennyi😊
#7318
A kifagyást akkor produkálja, amikor az ellenséges lények a 2. sebzést óhajtják bevinni (ez egy olyan páncél ami az elsõ 3 sebzést 0 ra redukálja, übertáp - bár az eredmény az nem annyira élvezhetõ😊

(Config: Oprendszer win 7, 4 magosproci(3.30Ghz), 4 gb ram memóra , ati hd5700 as vid card) Kifagyáskor cpu 25% on
#7317
Én olvasom a hibákat, de mivel nem vagyok fejlesztõ, ezért személy szerint javítani nem tudom... Persze a fejlesztõk is olvassák ezt a fórumot, szóval biztos lehetsz benne, hogy sok mindent javítanak majd... Csak türelem, mert ezekhez a dolgokhoz bizony idõ kell! És ha a fejlesztõkön múlna, már biztosan lenne patch. De a döntés nem az Övék, a döntés és a végsõ tesztelés a kiadás elõtt az UBI kezében van! Egy biztos, hogy az 1.2-es patch már a mai napig is 250+ hibajavítást illetve balance javítást tartalmaz! 😊 (Az a bizonyos hét pedig biztosan nem okoz fagyást, maximum mérhetetlen szerencsét és jókedvet! 😄
#7316
Részletek:

Main hõsnél egy Arachne lvl 2 es sword van
Bátor új világ a map neve (mapválasztóban ez angol😊
7 db vegyes gépi ellenfél (könnyûre állítva😊
Õrzõ mellvért van a karakternél, 2. kifagyás/ujraindítás, és ráadául V*.* mester hete van 😊


Shiwo
#7315
Boci, amúgy a csapatból ki olyan nagy Wiliam Blake rajongó, hogy versrészlet is bekerült a játékba? (:

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Carlos
#7314
PRIVI!

Þór vígi þessi rúnar

#7313
Csodálom, hogy nem fuldokolsz csuklásrohamtól😊
remélem azért olvassátok a hibákat (mármint a ténylegeseket😊és javítjátok😊
Carlos
#7312
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

#7311
Üdv Bátor Harcosok! A magyarországi kiadó Seven m kft. nemrég arról tájékoztatott, hogy a Collector Edition csomagból hiányzó Kingdoms kódok megérkeztek, az audió CD gyártása, valamint a javított borítók nyomtatása is folyamatban van, várhatóan legkésõbb december elejéig újabb hírekben értesítünk annak átvételi illetve hozzájutási lehetõségeirõl. Köszönet a türelmetekért! Baráti üdv!
Carlos
#7310
ok, jöhet.
Küldtem privit.

Þór vígi þessi rúnar

#7309
Ha mindig lefagy az elég jó érv?😊 (5. próbálkozás az uj mappal😊
#7308
(mellesleg tálcán rögzítettem a bejelentkezõ képernyõt, be van pipálva a "jegyezz meg"... ám😊
Mindenesetre nem jegyzi meg😊
Carlos
#7307
Fixen kell hogy elõjöjjön!
Tehát mindig!
Ha betöltés után jó, akkor az nem ér semmit.

Þór vígi þessi rúnar

#7306
Milyen fileot keressek és hova küldjem?😊
(megint lefagyott harc közben, csak feladatkezelõvel tudtam kilõni)
#7305
Azzal lesz némi gond, már ujban vagyok, és az autosave felülírt mindent.
(mondjuk kipróbáltam másként is, a vége az lett, hogy pár kappával nekizavartam 2 angyalnak, azok felszeletelték.

Uj map, harc közben kifagyott, pedig semmi extra nemtörtént, biztos a 2011 11 11 zavar be.
(A wowomba miért nem zavart be?😊
Carlos
#7304
Figy.
Ha van egy mentésed errõl, akkor egy step by step leírással küldd el a fejlesztõknek akik kidebug-olják majd.

Þór vígi þessi rúnar

#7303
visszatöltöttem az állást😊
tehát, a hõs a gépnél "dolgozott", de elbukott, én felfogadtam átadtam neki egy sereget, erre a gép irányítja, és kijön vele a várból😄D
közben kiirja, hogy: "Hõsöd" majd lefagy.
#7302
Igen, igazad van, a setek maradnak.Tegnap kezdtem a Heaven 2.map-ot, ott láttam.

Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...

Djuree
#7301
az is lehetséges, annyira nem néztem meg.

Waaaaaagh!

gandrus
#7300
Úgy vettem észre, hogy az artifact setek maradnak meg.

Djuree
#7299
én elértem a 30-at, de még lenne hova fejlõdni, kevés ez a 30, nagyon....az artifactok amúgy nem vesznek el a köv. mapra, legalábbis a jobbak megmaradnak...

Waaaaaagh!