Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A game ikonnál meg csak az 1. képet adja be amin a pit lord és az arkangyal feszít, semmi több.
Jah és frissíteni sem tudom mert azt írja h "nincs telepítve". 😮
HELP PLEASE!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
★ d λ r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 ★
Ha sima griff zuhanórepülõs ok. Bosszantó, de nem kell fejleszteni a griffet, ha ragaszkodsz hozzá.
Majd jön a patch. UBI szenved vele.
Þór vígi þessi rúnar
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Aztán elõfordul, hogy egy pár körön át nullát sebez az ellenfél, ami nem lenne baj, de így semmi kihívás.Most 10 perce pedig egy újrajátszott csatámnál fagyott le a játék, pont a gyõzelmem elõtt...Klassz!<#falbav>#falbav>
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Þór vígi þessi rúnar
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Viszont, most másik fura dolog.
(sanctuarys hõssel "elvettem" az egyik gépi ellenfél hajóját, állást elmentettem. Amikor töltöm be, nincs hajó, ott van az ellenél partjainál😊)
Türelem az van, még valamennyi😊
(Config: Oprendszer win 7, 4 magosproci(3.30Ghz), 4 gb ram memóra , ati hd5700 as vid card) Kifagyáskor cpu 25% on
Main hõsnél egy Arachne lvl 2 es sword van
Bátor új világ a map neve (mapválasztóban ez angol😊
7 db vegyes gépi ellenfél (könnyûre állítva😊
Õrzõ mellvért van a karakternél, 2. kifagyás/ujraindítás, és ráadául V*.* mester hete van 😊
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
remélem azért olvassátok a hibákat (mármint a ténylegeseket😊és javítjátok😊
Mindenesetre nem jegyzi meg😊
Tehát mindig!
Ha betöltés után jó, akkor az nem ér semmit.
Þór vígi þessi rúnar
(megint lefagyott harc közben, csak feladatkezelõvel tudtam kilõni)
(mondjuk kipróbáltam másként is, a vége az lett, hogy pár kappával nekizavartam 2 angyalnak, azok felszeletelték.
Uj map, harc közben kifagyott, pedig semmi extra nemtörtént, biztos a 2011 11 11 zavar be.
(A wowomba miért nem zavart be?😊
Ha van egy mentésed errõl, akkor egy step by step leírással küldd el a fejlesztõknek akik kidebug-olják majd.
Þór vígi þessi rúnar
tehát, a hõs a gépnél "dolgozott", de elbukott, én felfogadtam átadtam neki egy sereget, erre a gép irányítja, és kijön vele a várból😄D
közben kiirja, hogy: "Hõsöd" majd lefagy.
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...