Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Érdekesség, megfigyeltem, hogy a PS3-ra nincs warez és fura módon ott szinte minden játéknak nagyon pozitív a megítélése a játékosok részérõl. Talán ebbe közrejátszhat az is, hogy ott nem tud megjelenni az utolsó bekezdésben emlegetett wadhajtás? 😊
Én minden esetre most konkretizálás nélkül megkérném, hogy aki ilyen jellegó "trükkökkel" próbál flamevihart kelteni akár az egyik, akár a másik oldalról az legyen szíves és keressen másik homokozót, tényleg, õszintén nem szeretnék elkezdeni moderálni. Mielõtt írtok számoljatok már el háromig és gondoljatok bele, hogy egy játék miatt kezditek egymást sz*rral dobálni.
Ne szerencsétlen fiainkat szidjátok, mert nem õk a hunyók!
Egy mondatot idézek:
"ezeket nehogy beird a forumra 😊"
Þór vígi þessi rúnar
Úgy gondolom - és le is írtátok - hogy ha valaki megvesz eredetiben egy játékot, akkor megpróbálja az értékes oldalát nézni, ezért értelemszerûen a játék adottságaihoz mérten a legtöbb jót fogja benne észrevenni. Ez szerintem egy teljesen érthetõ és megérthetõ jelenség, felesleges vitatkozni vele, részben érzelmekrõl van szó, amikkel pláne nem lehet vitába szállni. Bármilyen termékre ha pénzt költesz, vagyis áldozatot hozol érte, akkor kötõdni fogsz hozzá. Ez nem csak a játékokra igaz.
Ugyanakkor a másik végletet nehezemre esik megérteni, amikor valaki egy játékra nem költ egy fillért, nem is tetszik neki, mégis ahelyett, hogy továbblépne képes egy JÁTÉK miatt annyi órán át fórumokon szájkaratézni, hogy ha ugyanennyit 400 forintos órabérért diákmelózott volna valamelyik diákszövetségnél, akkor 3 eredeti játékra is futotta volna neki. Nem tetszett a játék, oké, uninstall azt kész, én legalábbis amikor még warezolgattam, akkor így voltam vele és nehéz megértenem, hogy valaki miért csinál ebbõl ekkora ügyet. Meggyõzni a fentiek miatt úgyse fog tudni senkit. Legfeljebb kétkedõket tántoríthat el a vásárlástól, akinek az a célja, hogy egy magyar játékfejlesztõnek minél nagyobb bevételkiesést okozzon, annak egészségére váljék.
Persze azokat, akik megvették a játékot és annyira nagyot csalódtak benne, hogy a fentebb írt, pozitívabb hozzáállással együtt se képesek a jót látni a játékban teljesen megértem, ha háborognak.
És még említsünk meg egy vadhajtást is, van az az "állatfajta", aki nem veszi meg a játékot, nem is tetszik neki, mégis felmegy a fórumokra, elõadja, hogy megvette és ezek után kezdi el fikázni, mert tudja, hogy így nem fogják a szokásos "ember, nem fizettél érte, lépj tovább, könyörgöm, felnõtt vagy" szöveggel - teljesen jogosan - elhajtani azok, akik a játékról szeretnének beszélni. Ezek szimpla trollok, de bízom benne, hogy ilyesmi itt nem nagyon fordul elõ. 😊
Spike about Angel : I was a badass vampire,but love and a pesky curse defang me.Now im a big fluffy-puppy whit a bad theeht. Aki engem mínuszol, az seggarcú!
Spike about Angel : I was a badass vampire,but love and a pesky curse defang me.Now im a big fluffy-puppy whit a bad theeht. Aki engem mínuszol, az seggarcú!
Mindegy nem erdekel tele van buggal amitol nem tudok jatszani vele, de legalabb kaptam ra idiota valaszt, hogy a warez tehet rola.
Na de nem is emesztem tovabb magam, inkabb varok a grane patchre, ha mar megvettem a jatekot, akkor legalabb majd hasznalni is tudjam par het mulva rendesen, ahogy mar a kiadaskor kellett volna mukodnie.
Tbh, én már rájöttem, h ide felesleges írni, ha:
a: nem a játék istenkirályságáról beszélsz
b: nem magadat sztárolod, h milyen király vagy, mert 5-6 (!!!) óra alatt lenyomtál egy gyökkettõ iq igényû hadjáratpályát
c: nem vmi idióta kérdést teszel föl a hadjárattal kapcsolatban (amitõl normális embernek szimplán leáll az agymûködése. mármint a kérdéstõl)
Kb várni kell fél évet, addigra a sok pró végignyomja a hadjáratot, és lehet beszélni az érdemi részérõl a játéknak (mint például a... MULTIPLAYER, amirõl itt kb 15x kérdeztek már, de egyik pró sem volt képes 1 sort sem írni róla).
Addig kb annyi van, h ír vki egy negatív kritikát, és a következõ sablonválaszok közül kap 1et:
- hülye vagy, és nem értesz hozzá
- aki warezol, dögöljön meg
- jó ez a játék, nincs is benne komoly bug, biztos nálad van a hiba
- a fölsõ 3 tetszõleges kombója
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
A warez mikor kijött, akkor abban nem volt first day patch. De, remélem nem kell ennél jobban a szádba rágni, mert mentálmaszturbációs köpülésre nincs idõm.
Persze nem is jatszok vele mert a jatek nagy kegyesen olyan hibat produkalt, hogy egesz elszall mint a gyozelmi zaszlo. PErsze lehetne ujrakezdeni az egeszet, de valahogy javitas nelkul nincs hozza kedvem, hatha mas hiba futnek mashol, amitol lehetne ujra ezt megtenni.
Igy most varok hogy majd a patch amikor kijon hatha javitja.Es persze ne legyen ilyenkor a jatekos ideges.
Énnekem még semmi fejfájást nem okozott egy bug sem a játékban. Nem mûködik a griff? Akkor nem fejlesztem fel és használom a másik képességét.
Nem számolta a temetõt? Visszatöltöttem az állást és már kész is volt.
Aki életképtelen az meg menjen a sinekre játszani...kábé ennyi.
Þór vígi þessi rúnar
Birom am amikor megmagyarazza szemellenzosen valaki a lerobbant kerjterol, hogy buja edenkert, mikozben mondjuk egy koro sem terem meg rajta.
Csak halkan sugom meg, hogy tobb mint 250 hibajavitas lesz csak a kovetkezo patchben. Biztos a warez hibaja, mert abban mondjuk 251 van.
Nem azert vesz am meg draga penzen valaki, hogy ne tudjon rendesen jatszani.
Persze lehet vakkent vedeni a munder becsuletet, de a trehany munka, az trehany munka. Marpedig reg lattam olyan AAA gamet amibe ennyi bug lett volna, mar evek ota.
És az egy RTS volt ahol mész és lõsz. Ezek aztán patch formájában lettek kijavítva, mert a drága kiadó azt mondja, hogy Aug 1 gold és pont. Addig ami belefér az belefér ami kimarad az kimarad. És hidd el vicces élmény a futár orra elõtt írni a Master DVD-t, mert elõtte fél órával még debugoltak a kóderek. Hidd el tudom, mert ott voltam. (de legalább a pizza-t a cég állta)
Ha gondolod rákérdezek neked, hogy hány bug volt a fejlesztés alatt!
Þór vígi þessi rúnar
Be se tudnam ide kopizni az osszes bugot, mert nem ferne bele a forummotor 20000 karakterebe.
Itt lehet gorgetni a buglistat.
Volt béta, volt demo. Utóbbi ráadásul már nem akkora divat a megjelenés elõtt. Azokból már le lehetett szûrni mit kap a fogyasztó. Ergó olyan játéktechnikai hibákat felróni, amiket a demóban is láthatott a kedves játékos, elég nagy lámaságra vall. Jaaa, hogy nem próbálta ki a demót! Akkor két változat lehet:
A - vakon megveszi - ergo nem normális
B - leszedi a warezt, ami több sebbõl vérzik - aztán duzzog, mint egy elcseszett óvodás...
Az azért elég fura manapság, hogy a fogyasztóknál mekkora picsogás képes folyni, egy JÁTÉK miatt, amivel nem kötelezõ foglalkozni.
Rálátásuk fingnyi se egy mai fejlesztésre, annak összetettségére, de képesek téveszmék alapján ítélni.
Naponta több száz játék jelenik meg mindeféle platformon. Nem kötelezõ szenvedni, és nem kötelezõ inkompetensnek lenni.
Én személy szerint nagyon várom már a következõ patch-et és nagyon remélem, hogy lesznek majd kiegészítõk is a játékhoz új játszható frakciókkal.
Spike about Angel : I was a badass vampire,but love and a pesky curse defang me.Now im a big fluffy-puppy whit a bad theeht. Aki engem mínuszol, az seggarcú!
Mert ha a csata, vagy a kör elején rávarázsolod egy ellenségre, nagy valószínûséggel az ellenség egy másik csoportja odamegy, és megüti azt a lényt. Ezzel pedig hatástalanítja a varázslatot, úgyhogy buktad!"
Hmm, lehet, hogy ez lesz az, ami nem tunt fel.
@Saga Jr: ugy remlik, hogy ha egy bizonyos spell nem hat egy egysegre, akkor nem is tudod rajtuk hasznalni (legalabbis az eloholt ellenfelekre nem tudtam soha elnyomni pl. a morale csokkento spellt).
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Kedves Zoltán,
Igen!
Üdvözlettel,
Zsuffa István
Þór vígi þessi rúnar
Spike about Angel : I was a badass vampire,but love and a pesky curse defang me.Now im a big fluffy-puppy whit a bad theeht. Aki engem mínuszol, az seggarcú!
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
Mert ha a csata, vagy a kör elején rávarázsolod egy ellenségre, nagy valószínûséggel az ellenség egy másik csoportja odamegy, és megüti azt a lényt. Ezzel pedig hatástalanítja a varázslatot, úgyhogy buktad!
Továbbá élõholtakra nem hat, ahogy írták elõttem is!
------------------
Más dolog:
Necro kampány: észleltem egy hibát! Tudtátok, hogy élõholt lényekre nem hat a Heroism és a Mass heroism? De akkor mi a francért lehet megtanítani a necro hõsöknek? Csak azután jöttem rá, miután elkúrtam két pontot, hogy kifejlesszem, majd csata közben látom, hogy nem hat rájuk......
Warezos kussoljon, mert nincs alapja fikázni. Ha erre azt mondod, hogy azért nem veszed meg, mert bugos, akkor meg ok, menj a CS vagy akármelyik topikba és köszönjük a részvételt.
Mert aki megvette és 100-nál magasabb az IQ-ja, az próbálja kiélvezni a játékot a hibái ellenére is és max hangot ad, hogy ez bizony itt nem múkodik. És kurvára nem tetszik, hogy egy ilyen kis warezos "entitás" fikázza a haverjaim munkáját amiért nem is fizetett!
p.s.: Elgurult a gyógyszerem!
p.s.p.s: Ha lopsz egy csokit ami romlott akkor odamész a kasszásnénihez, hogy loptam egy csokit szar volt kurvaanyátok?
Þór vígi þessi rúnar
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
7104: a zene szép, külön tetszik, ahogy egyik témából finoman vált a másikba 😊 Legalább ez a része még minõségi maradt a 'terméknek'.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Spike about Angel : I was a badass vampire,but love and a pesky curse defang me.Now im a big fluffy-puppy whit a bad theeht. Aki engem mínuszol, az seggarcú!
A varázslattal nekem nem voltak problémáim. Mûködött rendesen azokon akiknek semmi védelmük nem volt (azt én sem tudom hogy esetleg a magas magic defense befolyásoló tényezõ avagy sem, a mágikus sebzéseket tuti csökkenti de azt nem tudom más varázslatokkal szemben mikéntreagál).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Van Anastasyaval megtanultam a Puppet Master (remelem jol emlekszem a nevere) kepesseget, de sokszor nem ugy mukodik a spell, ahogy a leirasban van. Gyakran elofordul, hogy racastolom egy ellenseges egysegre, de nem tortenik semmi, holott at kene vegyem az iranyitast felette. eddig 10-bol talan 2-3x sikerult.
Az egysegek amiken hasznalni probaltam ezt, nem tuntek immunisnak a spell-re, valamint szintben sem volt magasabb az ellenfel (bar nem tudom, ez szamit-e).
En neztem be valamit, vagy nem mindig mukodik megfeleloen?
thx
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
De nem hibáztatlak. Könnyebb fikázni, mint építõ jellegûen segíteni a fejlesztõket.
Errõl jut eszembe az a bug, amit még a Mithis-nél találtam a Battlestation Midway-en:
Jelenség: A hajó ha nekimegy a szárazföldnek elrepül a levegõbe.
Könnyûnek hangzik, de másfél napom ment rá, mire rájöttem hogyan lehet reprodukálni:
-XY hajóval kell elkezdeni az x küldetést (PT boat volt asszem)
-Menj neki az x szigetnek
-Amikor a hajó felakad, rakd rükvercbe
-Pause-old le a játékot
-Válts taskot és emilezz, netezz 5-10 percet míg a játék a háttérben fut
-Menj vissza a játékba
-Unpause-old a játékot
-És elszáll a hajó
A kóder nézett bután, hogy milyen perverz bug ez, aztán kijavította 3 perc alatt. Szóval ilyen a fejlesztés.
Þór vígi þessi rúnar
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Medley 1-2
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Medley 3
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Medley 4
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Medley 5
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Medley 6
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Encore 1
Paul Anthony Romero Koncert Budapest - Encore 2
Jó zenehallgatást Mindenkinek! 😊 Baráti üdv!
jól mondod, errõl van szó, sajnos😞 eddig ez nem így volt, nagyon nem...
Waaaaaagh!
Waaaaaagh!