63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #11710
    OFF: Az Ikarus 415 biztos, hogy nem, mivel eléggé részletes az is. 260-asra viszont lehet esélyed
  • kem001
    #11709
    Moges pályán van egy 1 órás járat a 301-es vonal
  • Hyp3r
    #11708
    Már próbáltam, de azért köszi :) Szerintem ott is sűrűen vannak a buszmegállók és az a 45 perc 27-29 perc alatt letudható 70-75ös tempóval. 200%-os utassűrűséggel is lazán beleférek a fél órába, pedig nagyjából betartom a sebességkorlátokat.
  • spy803
    #11707
    Méretben passzol hozzá, így lényegesen bonyolultabb valóságoshoz közeli pályát építeni, ha az elemek összepasszolását is ki kell kísérletezni.
  • matesz19
    #11706
    OFF: Élvezhetően alatt számíts arra hogy lehet minimumon kell a gép beállítás, szóval a tükröket el is felejtheted és lehet hogy kicsit szaggatni fog, bár gép függő.
  • papi08
    #11705
    OFF: Az másodlagos..először csak a játék menjen "élvezhetően" :D
  • atty707
    #11704
    próbáld ki a Sachsen-Anhalt pályát, a 12-es járata közel 45 perc.http://omsihu.wordpress.com/2011/12/21/sachsen-anhalt/
  • matesz19
    #11703
    OFF: Csak azt nem tudom hogy az Ikarus, a Merci és LiaZ menni fog-e...
  • papi08
    #11702
    OFF: Ennek a hírnek örülök :D Talán lesz esélyem :D
  • matesz19
    #11701
    Én a régi gépemen ami AMD 1,6 Ghz, 640 MB ram (DDR1) és egy 256 MB Ati radeon 9600-as videokártyán tudtam játszani. :D Igaz minimummal tudtam csak játszani de akkor is ment a játék. :D
  • papi08
    #11700
    OFF: Reendben, köszönöm :)
  • kuhnzsolt
    #11699
    OFF: Hát az új MAN-t felejtsd el mert az nagyon kidolgozott busz
  • Hyp3r
    #11698
    Nekem se lenne kedvem 50-60 percig 1 vonalon járni, de mondjuk 40 percet kibírnék, csak lenne már 1 jó helyközi pálya. Az ilyen 20-25 perces vonalak nem tetszenek, mert eleve rövid a vonal és sok a megálló. 1-3 percenként meg kell állni. Én is gondolkodom 1 saját pályában, csak most nincs szabadidőm arra, hogy belevágjak.
  • papi08
    #11697
    OFF: Köszi! S vajon az alap cuccok, plusz hozzá ez a busz? http://h11.abload.de/img/omsi2012-01-0710-46-52ukzb.png
  • kem001
    #11696
    OFF: Futni futna, mivel egyedileg betudod állítani a dolgokat a játékban. Viszont szerintem a nagyobb pályákat felejtsd el
  • generalGGabe
    #11695
    Azzal már próbálkoztál, hogy olyan utat illesz a kereszteződéshez, ami passzol is hozzá?
  • papi08
    #11694
    OFF: Vajon ezen a konfigon hogy futna a game? Proci: 2,6 GHz (1 mag), 2 GB DDR1-es RAM, 512 MB videókártya (DDR2). Köszönöm.
  • spy803
    #11693
    Hogyan lehet szabályozni hol jelenhetnek meg az autók? Elég idegesítő, hogy lekanyarodik egy autó de amint vége a kereszteződésnek el is tűnik és az úton ahová kanyarodik meg egy új autó jelenik meg 0-ról gyorsulva.
  • Erlau Trans #11692
    Az szép és jó, hogy Magyarország térképet akarsz csinálni, de nem eszik olyan forrón a kását. Elhiszem, hogy megvan az elszántság és most úgy gondolod, hogy de fasza lesz, megcsinálom. De elárulom neked, hogy egy kisebb térképe elkészítése is óriási szívás, nem beszélve arról, hogy már egy közepes város is gondot okoz futtatás közben. Én most egy kisebb magyar város úthálózatával foglalatoskodom, fél térképet már teleraktam objectel, aminek a 3/4 részét szedhettem is ki, mert még a kiegészített (sok vonalas) Berlin_Spandau pályánál is jobban akadadozott, 13-15 FPS volt végig.... szép és okos otlet, de az OMSI-t nem arra találták ki. ESetleg megvalósítható olyasmi mint German Truck Simulátornál, hogy nagyjából lerövidítve készítessz útházatot, megadsz pár nagyvárost (amit nagyjából elkészítessz, csak buszpu legyen benne jóformán....) és mehet a távolsági, helyközizés... Pl. BP-Gyöngyös táv... csinálsz egy valamit ami Bp lesz, meg egy valamit amire rámondod, hogy Gyöngyös, közé meg csinálsz vagy 20 km*nyi autópályát, mert ugyan ki a fenének lenne kedve 50-60 percig masírozni autópályán..... max ilyesmit lehet.
  • bala12
    #11691
    Sziasztok!Támadt egy ötletem.Csinálok egy magyarország térképet az omsi-hoz!Szükségem lenne több emberre is!körübelül 6 emberre.aki benne lenne írjon vagy itt a fórumon vagy skypen vagy msn-en!Skype:tuska.balazs msn:[email protected]
    Remélem összejön a projeckt ;)
    Várom a jelentkezéseket
  • deutsch96
    #11690
    Sziasztok !

    Módosítottam, az Usedom pályának megállóit, és a buszok kijelzőit (Hof creator segítségével) és mikor beírom, a viszonylatot, akkor az utasok nem akarnak felszállni. Esetleg valaki tud segíteni benne ?
  • Milan1909
    #11689
    Sziasztok, azt, hogy tudom megoldani, ha készítek egy objektumot, hogy lehet elérni, h a busz rá/beletudjon menni? Köki terminálról lenne szó. Előre is köszönöm a segítségeket.
  • atila4
    #11688
    Gemenc Volán festés



    Letöltés
    (remélem most megy a letöltés)
  • fuszhi
    #11687
    hőh köszi. Remélem lesz is belőle valami. A nap nagy része ment rá el. Na mentem csicsikolni üdv mindenkinek. :)))
  • ozimak
    #11686
    Nekem tetszik
  • ozimak
    #11685
    Igen sajnos én csak a meglévő anyagokból tudok dolgozni,ugyanis nem értek a modellezéshez és nem tudok magamnak crossing-ot készíteni :( Tudom,hogy nem teljesen lesz élethű a pálya de azért megteszek minden tőlem telhetőt,hogy amennyire lehet az legyen! Sajnos tudok az általad említett "hibákról" is,de sajnos tudatosak :( Mindent(kivéve a kereszteződések) a google maps által megadott méretekhez/arányokhoz hűen próbáltam csinálni. Hidd el én lennék a legboldogabb ha sikerülne teljesen 100%-osan megcsinálni a pályát élethűre,de sajnos nekem ez nem fog menni :( Nem baj, nem is akartam vele nevezni semmilyen versenyen :) Úgy is kezdtem el a pályát,hogy megcsinálom elsősorban magamnak aztán kiadom és akinek tetszik az letölti és megy rajta :) Csak akartam egy saját pályát ahol kicsit "otthon" érzem magam :) De nagyon köszönöm az építő kritikát!(nem cinikusan mondom,hanem tényleg nincs vele gond ha valaki segíteni akar)
    OFF:Én is ismerem kívülről belülről az örsöt,ugyanis régen a XVI. ker.-ben laktam akkor a 277(régen sima 77)-essel jártam 12-13 évig,most meg 15 éve lakom a kassai téren,igy nap mint nap járok a 32-essel és a két villamossal :) A 31-essel meg 11 éve járok ki a főnökömhöz.
  • fuszhi
    #11684
    Magam készítem megint csak a textúrát kicsit melós a dolog , remélem azért hasonlítani fog picikét arra amire szeretném. Üdv
  • Zoliikp
    #11683
    Pedig szépen teljesít...
    Priviben küldd el a configod leírását...
    Talán meg lehet oldani.
  • olimano2222
    #11682
    Köszönöm :) és még azt szeretném meg kérdezni hogy-hogy tudom megcsinálni ennél a rendes emeletes man-nál hogy ne keljen parkoló féket használnom és már nyiljon is az ajtó válaszotokat köszönöm előre is
  • atty707
    #11681
    innen tudod letölteni:
    http://omsihu.wordpress.com/2012/01/01/vigyazat-az-ajtok-kifele-nyilnak/
  • kuhnzsolt
    #11680
    Itt találtam e mod-rol a videót: http://www.youtube.com/watch?v=mcbOzK3QJm8
  • atila4
    #11679
    Nem lehetett letölteni a Kapos Volános festést a Man Nl202-höz. Javítottam a Linket. Most elvileg lejön
  • olimano2222
    #11678
    a pálya nagyon jó tetszik :)
    észre vettem azt mikor kinyitod az ajtót hogy-hogy kifele nyílik? vagy milyen buszt vezetsz ? válaszod előre is köszönöm :)
  • atis0418
    #11677
    Mindenhol még tök 0 grafikán is. Maga a busz nem tetszik neki, pedig méretét nézve nem egy hatalmas méretű dolog :(
  • AkosHU
    #11676
    Sziasztok!

    Le tudná nekem valaki írni, hogy a buszok ablakaira hogyan lehet festeni?
  • kuhnzsolt
    #11675
    köszi, holnapi felvétel + objektummal, és játék hanggal
  • matesz19
    #11674
    Nekem tetszik a pálya és az alatta futó zenék is. :D Csak így tovább ;)
  • szaszy0830
    #11673
    Köszi!
  • Willi Betz
    #11672
    Bocsi,hogy bele ugatok,de a kereszteződésben a Kerepesi út felől nem lehet balra kanyarodni. Tehát itt:


    Van két jobbra (Füredi útra) kanyarodó sáv és kettő egyenesen menő. Ja és a Nagy Lajos-ról se lehet balra kanyarodni az Ikea felé. Tényleg nem kötekedésből írom,csak olvastam,hogy szeretnéd minél élethűben megcsinálni a pályát. Ha kell segítség ilyenekkel kapcsolatban,akkor privátban írjál nyugodtan. Ugyanis én itt lakom tőle pár 100 méterre és szinte naponta járok erre. :)
  • kuhnzsolt
    #11671
    Üdv mindenkinek! Hoztam egy videót az épülő pályáról! Kis méretbe nézzétek, mert mobilos felvétel! Holnap csinálok jobbat! A videó minőségéért nem kérek kritikát!