63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ozimak
    #11670

    Nnna... itt a helye! Mégegyszer köszönöm!
  • ozimak
    #11669
    Megvan köszönöm!
  • atty707
    #11668
    -ról már le tudod tölteni.
  • ozimak
    #11667
    Áh egy IKEA!!! Én kértem!! Nagyon jó lett Azért kell mert nekiálltam a 31-es járatnak(Örs vezér tere-Árpádföld Bekecs utca),és sajnos én még életemben nem modelleztem semmit :( Ahogy olvasgattam ezt a Blender leírást... háát sajnos nagyon úgy néz ki,hogy nem is fogok :(
    Késő lenne már belekezdeni megtanulni. Szóval az örsöt akarom minél élethűbben megcsinálni és hát IKEA,Sugár és Árkád nélkül nem örs az örs :)
    Már csak egy Sugár és egy Árkád kinézetű épületet kell beraknom és akkor jó is lesz :) Csak az IKEA annyira karakteres,hogy nem lehetett volna pótolni mással. Nagyon szépen köszönöm!Isten vagy!
    Esetleg felteszed valahova?
  • kem001
    #11666



    Letöltés
  • fuszhi
    #11665
    Üdv készítettem egy ilyet :))) valaki mondta úgy emlékszem nem is olyan rég hogy szükségét érzi, bár azt gondolom hogy jó fényképekből lehetett volna látványosabbat. Ezért most nem fogok elmenni az Örs vezér teréig. Magamtól próbáltam neki valamit odavarázsolni, ha valaki érzi ne fogja vissza magát írjon bátran remélem ha később esetleg készítek valamit már csak jobb lesz Íme :
  • LMG123
    #11664
    OFF: Szivesen!
  • tatra105
    #11663
    Köszi!
    Ez az első festésem !
  • zorba3333
    #11662
    Jól sikerült. :)

    Neked is, és LMG123 kollégának is köszönet a remek festésekért. :)
  • tatra105
    #11661
    Üdv!
    2 db kép a festésről!

    Letöltés




  • alexander1993
    #11660
    Valakinek működik a Teltow 3.0 pálya?
  • szabii98
    #11659
    jó sok időd van, de jók a munkáid! :D
  • TheSosy
    #11658
    Beindítod.Megnyomod a kuplungot.Nyomvatartod,megnyomod az 1-es gombot.Nyomod a gázt és elengeded a kuplungot utána.
  • szaszy0830
    #11657
    Sziasztok!Letöltöttem az Ikarus 260-at beraktam a játékba és nem tudom sebességbe rakni, nem tudok vele elindulni sehogy.Mi a baja?Vagy mod kell hozzá?Mert ugye nem automata váltós :S Köszi!
  • fuszhi
    #11656
    Ők meg itt tartanak :
  • kem001
    #11655
    Elkészült első Zala volános festésem a Man NL202-höz. Hamarosan elérhető lesz
  • tatra105
    #11654
    Üdv!

    Készítettem a MAN NL202 -höz egy Vasi Volán festést!

    Innen tudjátok letölteni:
    http://freakshare.com/files/3kk569tw/NL202_vasivolan.zip.html

    Használjátok egészséggel!
  • Plett
    #11653
    az nem is kell, a többi nagyon jól néz ki! :)
  • nemeza
    #11652
    laptop nem marad benne :) csak tesztelési céllal van benne
  • Plett
    #11651
    magára az alapra gondoltam, a festéssel már találkoztam :)
    nagyon jónak néz ki, remélem hamar kijön
  • nemeza
    #11650
    Nem a festés és a modell a lényeg, hanem a hangok!
  • omsifan
    #11649
    Ez az amit nemeza készít, csak másik festésben.
  • Plett
    #11648
    Ez az Ikarus készülőben van, vagy csak nem találkoztam még vele? :) A hangokat tudom hogy készíted, de magával a busszal még nem találkoztam, ilyen fajtával.
  • dgufoplast
    #11647
    Ugyan az csak annyit változott hogy át lett festve
  • ccv520
    #11646
    Tetszenek a hangok! :)
  • kem001
    #11645
    OFF: Köszönöm
  • kuhnzsolt
    #11644
    [http://data.hu/get/4591808/atfestes.doc]Innen[/URL] leszedheted!
  • kem001
    #11643
    OMSI hungary-tól szeretném kérni, hogy légyszives töltsétek fel újra a festés készítése dokumentációt, mert nem található az oldalon
  • BPY254
    #11642
    Köszönöm.
  • kuhnzsolt
    #11641
    Bocs. BPY254-nek ment az üzenet
  • kuhnzsolt
    #11640
    Shift+Z 2X
  • bocskor3
    #11639
    http://www.mediafire.com/?wyu780ask7qungu

    Sziasztok kreáltam egy kis váltó csomagot az nl202-höz.
    Remélem tetszeni fog! még kezdő vagyok de sztem egész elviselhető lett :D
  • BPY254
    #11638
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy lehet a játék közben kiíratni a képernyő felső részére az adatokat. PL.: Hőmérséklet. páratartalom, szél,stb. Köszönöm.
  • garam93
    #11637
    Na, úgy látszik, csak mondanom kellett, sikerült megcsinálnom azt a kereszteződést, minden nagyon karaj rajta, forgalom is van, még indexelnek is a kis aranyosak.:)
    Kezdődhetnek az egyedi kereszteződések gyártása.. lassan talán a pályából is lesz vmi.:$
  • Plett
    #11636
    Akkor nem tudom mert a 260-assal már többször végig jártam a Határ úti szakaszt. Ezt a verziót használod? http://omsihu.wordpress.com/2011/12/18/ikarus-260/ ezzel tuti nincs gond
  • wollnerd #11635
    Ez ugyanaz a 280-as mint a nekünk kiadott béta? Vagy a másik?
  • tesoh
    #11634
    De nekem a többi pályán működik a 260-as, sőt az elejétől(Határ út) eljöttem idáig, és itt dobta ki a hibát! A MAN-nal(értem NL202) tökéletesen végig tudok menni a pályán.
  • zsilka péter
    #11633
    Ha megszakítom a menetrendet amit csinálok tehát törlöm a menetrendet akkor a helyemre áll be AI busz vagy nem? Illetve az miért van, hogy amikor az AI-tól átveszem a járatot akkor az AI csak körbe-körbe megy a végállomáson? ki van írva, hogy garázsmenet, átvettem a menetrendet tőle, de nem megy el hanem csak a végállomáson megy körbe-körbe. Majd ha beállok az útjába akkor mögöttem megáll és egy idő után eltűnik. Ezen a végállomáson megy körbe-körbe: http://kep.ivpicture.hu/623134.N.jpg
  • Plett
    #11632
    Na nekem valami ilyesmi hiba van a MAN buszokkal, hogy nem tölti be. Szerintem valamelyik busz/autó összeakad valami új busszal/autóval amit felraktál.
  • tesoh
    #11631
    Sziasztok! Éppen a Kispest pályán játszottam, amikor kidobta ezt: Kép
    Valaki tud valami megoldást adni?
    Előre is köszi!:)