63326
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Solt
    #33
    Ha tényleg szimulátor lesz, jó fizikával, akkor gyakran fogom látogatni a topikot! Ha pedig itt vagyok, akkor rend is lesz, nyugi! :D
  • Hyp3r
    #32
    Remélem azért ebben a játékban nem lesz ilyen h mindenki mindenkit leszól meg stb... ritkán megyek ets topikba, de csak azt látom h k...a anyáznak meg egyéb finomságok...
  • [HUN]FaTaL
    #31
    Az ETS és 18WOS topicokat jó ideje nem látogatom már, szerintem az SG szégyene a társaság. :(
  • gumikacsa
    #30
    Ne csodálkozz rajta, én sem adom ki, az olyan gyökerek miatt, mint itt a fórumon is néhány.
  • Hyp3r
    #29
    az ETS-be csináltak már páran ikarust, de mindegyik privi és senki sem képes kiadni... pedig jó lenne...de végre lesz 1 normális szimulátor...
  • gumikacsa
    #28
    Mondjuk, most mentem vele pár kört, a bus drivert is veri, meg a bus simet is (azt mondjuk nem nehéz...)

    Ja, van még egy, amiben lehet buszozni, és folyamatosan fejlődik, szintén modolható, a rigs of rods
  • gumikacsa
    #27
    ismerem, de nem mondanám, hogy szim. Nem véletlenül írtam, hogy normális.
  • kifli
    #26
    mondjuk az a játék grafra egy dos-os játékra emlékeztet és a fizikával sincs tisztába, motorhangok sem túl jók...
  • kifli
    #25
    van már olyan busz szim amihez vannak magyar buszok, kkv-sk és volánosok is, és magyar vonalak is vannak. virtual bus a neve
  • gumikacsa
    #24
    Sziasztok.

    Jó kis játék lesz, ha minden úgy lesz, ahogy a FAQ-ban leírják.

    Élethű szimulációt ígérnek, ez asszem a videón látszik is, ezzel szerintem nem lesz gond. Full modolhatóság, pályákat, modelleket, buszokat lehet majd beletenni, akár csuklós, akár dupla csuklós buszokat támogatni fogja.

    félig Off

    nagy kedvencem a train simulator, és a trainz, ezekben volt eddig hasonló modolhatóság. A trainz-hez szerintem már a MÁV (közel) teljes járműparkja elérhető, illetve rengeteg hazai pálya is van. Ha lesz egy normális buszos játék, teljes modolhatósággal, akkor majd jönnek a buszok, pályák...

    félig On
  • [HUN]FaTaL
    #23
  • kifli
    #22
    ja és modolható lesz :)
  • kifli
    #21
    működik a wblap angol része!!!
    ITT lehet olvasgatni :)
  • Penge88
    #20
    Na ez coool, végre életjel a játék felől! Csak adják ki, megveszem! :D
  • valvetronic
    #19
    Na ennek örülök, hogy van új infó és mozgás a játék körül!
    Köszi máté94 :)
  • [HUN]FaTaL
    #18
    Az gáz hogy nem lesz demó. Ha nálunk kapható lesz olcsón akkor kipróbálás után megveszem (persze ha ki lehet majd próbálni valahogy).
  • kifli
    #17
    na faq-ból valami olyat hámozok ki hogy 80-ak 90-es évek buszai lesznek benne, nemtudják mikor adják ki, régebbi pc-ken is elfut majd, demo nem lesz, textúrák cserélhetők lesznek és a modellek is valószínüleg, játszható lesz billel egérrel és kormánnyal/joyal, hivatalosan nem lesz benne multi
  • Solt
    #16
    A képek közt nézzétek meg a tükörnézetet...na ez már alakul, bárcsak az ETS-é lenne ilyen...
  • kifli
    #15
    This site is still under construction.

    News will be released soon.

    :(
  • Máté94
    #14
    Valaki aki tud németül az lefordíthatná!:D
  • Máté94
    #13
    OMSI Site!Információkkal!
  • Penge88
    #12
    Nekem egyértelműen troli hangra emlékeztet :P AMúgy én is nagyon várom, hogy hátha kijönne... Videót elnézve tátva maradt a szám
  • litlebubu
    #11
    Ezt te sem gondolod komolyan! :-)
  • kifli
    #10
    +fav várjuk :)
  • Hyp3r
    #9
    a busdriverben nekem az nem tetszett, hogy alig pörgött a motor...kerestem a base.scs-ben,hátha át lehet írni a fordulatot vagy a motor erejét, hogy gyorsabban menjen, vagy nagyobb fordulatnál váltson, de nem találtam meg:S. valaki esetleg megtalálta?:D
  • Hyp3r
    #8
    hali! szerintem is jó szimulátornak tűnik a video alapján.Remélem modolható lesz, illetve az ikarusokat nem hagyják ki a játékból:)
  • Solt
    #7
    Minden régi Ikaruson hallod, ugyanis a Rába hídnak van ilyen hangja! Pont ezért nem értem mit keres egy M.A.N. "alatt"! Szerintem ez a búgás meg nem oda való... se nem Ikarus, se nem troli, hogy ilyen hangja legyen! Ráadásul hangos is... tipikus trolibusz hang! :)
  • valvetronic
    #6
    Azt a folyamatos búgó hangot főleg 260-as ikarusokon hallod. ugyanis annak a hangját tették be alá. szerintem pont emiatt a búgás miatt annyira eszméletlen jó a hangja...
  • Solt
    #5
    Dettó... epekedve várjuk! Bár az a folyamatos búgó hang nem tudom mit akar szimulálni... ez nem troli! :D A többi hang tényleg jó...

    Az gyönyörű, amikor a havas úton fékezésnél majdnem leáll a motor... kifejezetten tetszenek a látottak! :)
  • [HUN]FaTaL
    #4
    +FAV hát ez eddig nagyon tetszik. Már csak a hang miatt is:D
  • valvetronic
    #3
    a Bus Driver Gameből valahogy kimaradt a moddolhatóság a többi kamionos SCS játékkal lellentétben. A hatalmas csúszás a az álandó ígérgetés, hogy "szimulátor lesz" rontotta el az egészet...
    A Bus Simulator 2008-ról meg annyi csalódott kommentet olvastam a megjelenéskor, hogy ki sem próbáltam. a Videók alapján nem sokból maradhattam ki.

    De ez... 5ödszörre néztem meg a videót :D Csak az aggaszt, hogy nincs még túl sok infó, pedig már így is állat a játék...
  • DIESEL DOG #2
    Kíváncsi leszek erre a játékra. Egy másik fejlesztő cég már csinált buszos játékot de nem voltam tőle meghatódva. Főleg a Bus Simulator 2008-tól ami egy förtelem. Viszont ennek még a grafikája sem rossz és úgy néz ki hogy igényes lesz...
  • valvetronic
    #1
    Üdv!
    Most találtam egy eszméletlen ígéretes buszszimulátort! Kiadási idő, ár, és egyéb tudnivalók nem ismertek ahogy a hivatalos honlapján: www.omnibussimulator.de sem látni semmi érdemleges információt...
    Két konkrét csatorna van. Egy kisebb képgaléria és egy hihetetlenül vágykeltő videó:
    Képek: http://neu.vbusdepot.eu/photogallery.php?album_id=7
    Videók: http://www.youtube.com/watch?v=5I_XpoeLFGo&eurl=http://neu.vbusdepot.eu/news.php

    Indulhat az eszmecsere:D