63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #11590
    Megoldható az, hogy jobb teljesítményt érjünk el ezen az objekten a path-ok módosítása nélkül? Bár félő, hogy akkor is újra kéne írni a menetrendet.
  • matesz19
    #11589
    Köszi szépen a feltöltést. :)
  • atila4
    #11588
  • atila4
    #11587
    itt a kép. A másikkal lett valami és letöröltem

  • Zoliikp
    #11586
    Megpróbálom mutatni:


    A kijelölések mutatják, hogy az úttest-járda kis "kocka" meshekből áll össze.
    Alul a két nagyobb mesht már én tettem mellé, hogy inkább így lehetett volna megoldani, vagy a mesheket összeadni eggyé.
    Leszögezem, hogy nem kissebbiteni akarom G.Gabe munkáját, nem is kritika, csak egyszerű segítő szándék vezérelt.
  • Routeres
    #11585
    Nem haragszom meg érte :) De miről is van szó?
  • fuszhi
    #11584
    Köszönöm a részletes út mutatót. Azt hiszem hasznát fogom venni. Szeretnék egy két útkereszteződést meg útszakaszt is. Ha így folytatódik készítek saját útcsomagot. Legalább ott minden mindennel csatlakozhat. Köszönöm még egyszer Üdv. Minden jót.
  • fuszhi
    #11583
    az
  • atila4
    #11582
    Kapos Volán festés



    Letöltés
  • nemeza
    #11581
    MAN NL BKV festés
  • gumikacsa
    #11580
    Üdv!

    Igen, valahogy így. A surfaced, a fixed, és a nocollision a lényeg.

    Fixed: ha ezt beírod, a modell nem mozdul, ha neki mész sem.
    Surfaced: Ezt beírva a modell felülete lesz a "járófelület".
    Nocollision: Ez pedig azért szükséges, mert ha a modellnek van kiálló része, akkor simán lepattanhatunk róla, olyan helyen is, ahol nincs semmi. Mondhatni nem ütközünk a modell "határvonalába".

    Remélem nagyjából érthető voltam
  • mojorisin
    #11579
    Menetrend szerint a 02-es... nincs több ötletem.. a hof file is be van másolva a buszokhoz.. úgyhogy passz... :(
  • Zoliikp
    #11578
    Egy-két szösszenet a kérdésekre:
    az 556-osnál ajtóvezérlése problémával küzdök, még nem találtam megoldást...
    remélem Routeres mester nem haragszik megérte, de "rálestem" a mappában hagyott x-fájlra: sok apró úttest, és egyéb mesh miatt van az fps csökkenés....

  • mk452001
    #11577
    nem lehet, hogy valami más route kell neki?
  • mojorisin
    #11576
    Nem válogattam ki, mert egy pakkban van a többivel:
    bkv textúrapakk
  • matesz19
    #11575
    Szia, fel tudnád dobni ezt a festést a datára? Mert nekem is volt, csak letörlődött. Elöre is köszi :)
  • mojorisin
    #11574
    Az oké, de akár 01 akár 02 útvonalat írok be nem fogadja el....
  • Plett
    #11573
    Rendben, köszi! ;)
  • Milan1909
    #11572
    Fog készülni patch, de a végső megoldás valószínűleg a 2.0-s verzióba egy teljesen új határ úttal lesz orvosolva
  • Stig95
    #11571
    nincs. nekem is ugyanez a bajom pedig a patchet felraktam hozzá. Érdekessége a dolognak hogy nem minden pályán akadozik....
  • LMG123
    #11570
    Arra még várhatsz az év végéig... :D
  • mk452001
    #11569
    Linine-hez 00400-t kell írni

















































  • mojorisin
    #11568
    4-es járat.. erről lenne szó: videó

    Ugyanonnan indulnék, de a route 2-őt ha beütöm, nem fogadja el az IBIS...
  • Plett
    #11567
    Már feltettem ezt a kérdést de reakciót nem kaptam rá, megpróbálom megint. :)
    A Kispesti pályára nincs valami ötlet a Határ úti FPS csökkentésre, esetleg patch, illetve hogy mitől szaladnak össze az autók az egyik kereszteződésbe? (mondjuk ez lehet a sok autó miatt van amit beállítottam a beállításoknál, de nem kéne hogy ez gond legyen sztem)
  • feca3339
    #11566
    okés köszi a tippet megpróbálom :D
  • rajenmax
    #11565
    Nyomd össze a textúrákat a felére, én ezzel 5 FPS-t nyertem
  • feca3339
    #11564
    igen :S mond h. van rá valami megoldás :D
  • mk452001
    #11563
    Óóó, de rég láttam ezt a festést :D
    nem 402-es járatról van szó?
    mert akkor 40200-t kéne beírni
  • mojorisin
    #11562
    kép
  • mojorisin
    #11561
    Hello!

    A Canterbury pályán park ride-ból canterbury citybe mennék, de ahogy beállítom az IBIS-t ilyen jelt ír ki....az ibis kód szerintem helyes, 00402, route 02... vmi ötlet?
  • Milan1909
    #11560
    Igen, azok benne lesznek mindenképpen, illetve valószínű, h lesz olyan járat ami csak AI-ként, illetve olyan ami részben lesz benne, és valószínű, h lesz olyan vonal is, ami az oldalon még nincs fent. Meg kérdéses, hogy hány mapba tudom kiadni, az álmom egy giga map lenne, de a játék hibája miatt az nem fog összejönni, így valószínüleg majd elemekre bontom, de igyekszem :)
  • bocskor3
    #11559
    szerintetek ez a mod milyen lehet : http://omsihu.wordpress.com/2012/01/04/vihar-hangok/
  • maxi1987
    #11558
    Tényleg azt akartam kérdezni, hogy a csuklót nem lehet úgy megoldani mint ahogy annak idején az orosz megcsinálták a Trainz-ben?Ott a 280as 3 részből állt össze!csukló előtti rész+csukló+csukló utáni rész.Ez csak egy kérdés lenne és nem okoskodás.Nem értek a lovakhoz gyalog járok.
  • nemeza
    #11557
    Én az ARC-ot és a 260-asokat (hogy kész legyen)..
  • bocskor3
    #11556
    hát a 280-ast szerintem majd csak akkor tudják majd rendesen megcsinálni ha
    a csuklós man kijött mert abban talán normális lesz a csukló
  • mk452001
    #11555
    Láttam, a honlapon a felsorolásban a 200, 201, 202-es járatokat is. Ezek részben, vagy egészben benne lesznek? (egyszer)
  • Milan1909
    #11554
    Ha kapok modellezői segítséget, és minden terveim szerint alakul, akkor első körben a 182, 184, 282E, 284E fog kijönni, aztán második körben a 85, 85E, az kb talán olyan március felé.
  • maxi1987
    #11553
    Én az 280-ast várom
  • Milan1909
    #11552
    Hát, szépen haladgatok vele, bár most lelassultam, mert kellenének út modellek, meg így félévzárás előtt kevés lett az időm, de mindent megteszek, csak sajnos modellezni nem tudok, így modellezői segítséget továbbra is fogadok :)
  • bocskor3
    #11551
    mondjuk az 556-ost én is meg a man ng272-re is kiváncsi vagyok.