21741
  • mmovar
    #11536
    És milyen kormánnyal tolod? Mert én MOMO-t és G27-et nagyon jól be tudtam lőni.
  • Since
    #11535
    Felvezető kör benne lesz a játékban? Illetve a karrier mód hány évet fog magában foglalni?
  • oneal1
    #11534
    jövő hét demo?:)

    kiv leszek

    am biztos élvezetes cucc lesz ha előre ki mernek adni belőle demot:D
  • Master91
    #11533
    #11532
    #11530

    Kormányok terén semmit se tudok, billentyűzettel nyomom :D
  • IXEMGabeo
    #11532
    ez már a 2011-es, nagy nehezen akadva összehoztam egy kört Valenciában Schumival itt is pl kénytelen volt bekapcsolni az ABS-t annyira érzékeny volt a fékem hiába állítottam alacsonyra...
  • IXEMGabeo
    #11531
    2011-es codi nem nagyon feküdt nekem pláne, hogy amikor a gép ellen versenyeztem még apránként szaggatott, ami zavaró ám hiába cseréltem procit...
  • IXEMGabeo
    #11530
    nem, mert voltak olyan kormány beállítások, amik kedvezőek voltak viszont olyanok is akadtak, amik olyanok voltak, mintha tojásokon vezetnék, de küldök neked egy onboardot, hogy toltam anno a 2010-et

    most így teszem be
  • lac coo
    #11529
    Input laggot remélem megszüntetik, bár nekem alig érezhető, nem zavar , viszont jó lenne ha annyi sem lenne :)))
  • Master91
    #11528
    Nem a pilòtàval van a gond? :D :D
  • IXEMGabeo
    #11527
    én meg örülnék, ha a kormányomnak feküdne ez a játék. 2011-essel rendkívül szenvedtem...szerintem itt nem sok változás lesz a 2011-es irányításához képest:S:S
  • lac coo
    #11526
  • Master91
    #11525
    A könnyem kicsordult, mikor első lettem, Sumi meg 2. és ugye animációba boldogan oda jön a 2. helyezett az 1. -nek gratulálni....hihetetlen érzés volt :)
  • szabii98
    #11524
    hát nemtudom hogyvagy vele, de én inkább versenyeznék karrier módban :p
    remélem lesz ismét top3as befutónál intró + riportszoba
  • Master91
    #11523
    Pofás a menüje!
    Remélem lehet majd olyat, hogy csak forgatni a kocsit, zoomolni, és gyönyörködni a részletekben.
  • zzeN
    #11522
  • HJ
    #11521
    Vagy valami nagyon brutál fizika lesz benne aminek a kiszámolásához ajánlott az i7? Mondjuk a 210/2011-et látva ezt nagyon nem hinném :(
  • Crome
    #11520
    Nem tudom elképzelni, hogy mihez kéne egy olyan proci ebben a játékban. Vagy csak biztosra akartak menni, hogy azzal tuti nem lesz gondja senkinek. :-)
  • lac coo
    #11519
    Kicsit aggaszt a hivatalosan ajánlott i7 proci :DDD
  • szabii98
    #11518
    hehe:D
    miket csúszkált a srác az elfogyott gumikon..:D
  • Firerock
    #11517
    ez igen király lesz:)
  • lac coo
    #11516
  • IXEMGabeo
    #11515


    nyehehehe Schumi visszatér

    Remélem ez a 2012-es játék jobban rá fog állni a kormányomra
  • Crome
    #11514
    Nem hiszem, hogy mindenki 40 flashback-el tolná, nem ebből kell kiindulni, valószínű a CM sem ebből indul ki. Azokért, akik pedig szim-ként játszanak vele, talán már nem is olyan nagy kérés a pontos drs-ek elhelyezése.
  • lac coo
    #11513
    Így van más az értékrend, de még inkább mást tartunk fontosnak...

    Soha nem értem meg, versenyenként 40 flashback-el miért fontos bármi is.. Lehetne akár Lego Racer is, ahogy itt a felhasználók zöme játszik, vagy gyufásdoboz verseny ...Ha meg Lego racert játszok F1 skinekkel, minek oda halálpontos drs zóna ? :D
  • Crome
    #11512
    Persze, ok, csak ha már ott tartunk, hogy fehér vonal szabály és sok mindennel foglalkozik a CM, akkor annyit már hagy lehessen elvárni, hogy a valódi szezon végén kiadnak egy patch-t, ami korrektül tartalmazza azokat a zónákat, amiket esetleg előre rosszul ítéltek meg. Mert ha már a fehér vonalra figyelnek, akkor ez sem áll messze tőle. Vitatkozni nem fogok, mert úgy látom más értékrend szerint nézzük ezt a kérdést. Ettől függetlenül nyilván jó játék lesz, bár ki/be kapcsolható funkciókkal összehasonlítani valamit, ami ugye fix nem igazán érdemes, de mindegy.
  • Danecay
    #11511
    Osztom! Nem hiszem, hogy a DRS zóna helye, amiről az sem tudni, hogy kapott e infót a CM, fogja alapjaiban meghatározni a játék realitását. Igaz ez valahol beállítottság, "érettség" kérdése. "Kislány" koromban még nekem is lényeges volt, hogy adott játékban az aktuális autófestésekkel legyenek felvértezve az autók, és annyira legyen aktuális amennyire lehet. Ma már ez kevésbé érdekel. Nem egy felirat pontos helye, vagy adott esetben egy DRS zóna pontos helye fogja meghatározni azt, hogy mennyire jó a játék, vagy, hogy milyen jót fogok vele versenyezni. Amíg ordító hibába nem ütközök, én jól le tudom kötni magam az F1 2011-el, és pl eszembe nem jutott, hogy egy valamilyen 2012-es MOD tegyek fel hozzá, csak azért, hogy aktuális legyen. Arra majd ott lesz az F1 2012 ha pontosak lesznek a DRS zónák, ha nem. Összességében szerintem ez legyen a legnagyobb problémánk!
  • lac coo
    #11510
    Most vagy tudják előre, mert FIA vagy tököm tudja ki elárulja vagy nem. sokat nem tehetnek ez ügyben. engem nem zavar ha van pár ilyen baki benne.

    Vezetési élmény legyen jó, többi másodlagos. Jelenleg a legteljesebb autóverseny témájú játék, senki még csak ötlet szinten sem foglalkozik annyi mindennel mint a Codies !Fehér vonal szabály, ugyan már , mindenki tesz rá ...

    Itt más a célközönség, álszent igényekkel! Mindenki realitást akar aztán alig várja mindenki a végtelen flasback-et :)))

    Úgy tŰnik kicsit emeltek a realitáson, jobban oda kell figyelni a vezetésre, erre már most mindenki fel van háborodva, hogy mi az hogy 5 másodperccel lassabb időket lehet menni mint real :))
    Nekem valahogy eszembe nem jutott soha, hogy olyan tempóban, ritmusban tudjak vezetni mint Alonso ;)


    Egy szó mint száz, a realitás ott kezdődik, hogy no help, cockpit nézet, 0 flashback! Akinek ez nem fontos, nem értem miért nem mindegy hol van a drs zóna !? :)
    Senki sem úgy született, hogy tudott menni abs- nélkül, manual váltóval, akarat, igényesség meg gyakorlás kérdése .
  • Crome
    #11509
    Tavaly sem adtak, így erre nem számítanék.
    Az előző dologhoz még annyit, hogy akkor legyen az egész pályán verseny közben is szabad a drs és végtelen a kers aztán akkor tényleg le lehet sz@rni a realitás ezen részét.
  • Crome
    #11508
    Nekem nem. A segítségek egy dolog, mert azt mindenki úgy kapcsolgatja és olyan nézetből vezet, ahonnan akar. Ettől még a körítés lehet reális, persze ha mindenki az általad leírt módon áll hozzá, akkor nyilván nem is lesz fontos. Természetesen akinek nem inge ne vegye magára... Písz. :-)
  • szabii98
    #11507
    :DDDDDDDDDDDDd
    amúgy biztos kiadnak egy javító peccset...
  • lac coo
    #11506
    Ki a fenét érdekel hogy jó helyre lövik-e be ?? :)))
    Nem tök mindegy ? Mindenki full segítséggel, a hátsó szárnyon ülve vezet, felfestett ívekkel, de a nagy realitásban persze minden stimmeljen .. :DDD
    szept 21 a kiadás ha jól emlékszem .
  • Crome
    #11505
    Jól hangzik, remélem így is lesz. A demo 14-én jön, de a véglegest vajon mikor adják ki? Másrészt azt sem tudom, hogy pl. a CM honnan tudja már most, hogy pl. az amerikai pályán hol lesz a drs zóna és milyen gumikat fog vinni a Pirelli? Vagy megint betippelik, mint a 2011-ben aztán vagy bejön, vagy nem? Mert tudom, hogy a 2011-ben Abu Dhabi-ban belőtték, hogy a hosszú egyenesben van a drs, de a második hosszú egyenesben már nem volt, miközben a versenyen meg igen. Aztán azt nem is javították soha.
  • lac coo
    #11504
    2012:

    Úgy tűnik jelentősen javítanak mindenen: új felfüggesztés lesz, kerékvetőket már csak ésszel lehet majd támadni, tapadásokat igyekeztek reálisabbra venni, piszkos kerék atom mód csúszkál és elég lassan lesz újból tiszta, új felfüggesztés és a fékerő elosztás állíthatósága miatt alul vagy túlkormányzott lehet az autó amit elég szépen jelez a gumik sírása, boxkiállásnál visszajövetelkor figyelni kell a fehér vonalra mert az nem érinthető és bünti jár érte, szabálytalanul ( vágással...) leelőzött autót rövid időn belül vissza kell engedni, ezt egy kis visszaszámláló ablakocska mutatja is ( 7 mp...), időjárást is átdolgozzák, idén már nem csak az lesz , hogy esik vagy nem, hanem a pálya egyes szakaszain eshet (vagy jobban eshet) mint máshol .Fülkenézeten jelentősen javítottak, magasabb lett G-erőkkel.

    Összességében kicsit komolyabb lesz az egész (remélem) akinek megez nem jönne be az F1 2010 ökörködés után annak lesz egy young driver test mod, ott lehet vadulni, amolyan casual szint :)) Nagyon magabiztos most a Codemasters, szept 14.-én demot is adnak ki .Meglátjuk mi lesz belőle :)






  • Crome
    #11503
    Örülök neki, nincs mit! :-)
  • TruckerDave
    #11502
    Köszönöm, sikerült megcsinálnom :)
  • Crome
    #11501
    Itt van egy videó, hogy mit is kell csinálni, ez alapján biztos menni fog. ;-)
  • TruckerDave
    #11500
    Az pontosan mit is takar hogy átnevezős dolog ? :) Ilyen problémám még nem volt, így nem tudom mi ez a megoldás :D
  • Crome
    #11499
    Aha, hát akkor valószínű más lesz a gond, de ettől függetlenül én megpróbálnék egy ilyen átnevezős dolgot, hogy biztos kilődd azt a hibát.
  • TruckerDave
    #11498
    De nem írja ki akkor hogy savegame baja lenne, hanem írja hogy betölti és sikerül is neki, aztán mikor már az infókat írja ki, hogy mi mennyi hány méter akkor dob ki.
  • Crome
    #11497
    Nem a savegame-ed szállt el? Mert akkor mehet az átnevezős megoldás, hogy működjön.