21741
  • lac coo
    #11736
    CM azt mondja további 2-3 óra, szóval majd holnap :)))
  • adam46
    #11735
    Ha valaki szeretne, és tud szép banner képet csinálni, azt megköszönném, és kitenném. :)
  • balays82
    #11734
    Az amerikai PSN-en ma kellett megjelennie a demónak, csak az európain fog holnap. A PS3 esetében tehát tartják a menetrendet, csak PC-n nem jön össze valamiért.
  • lac coo
    #11733
    Ez nem steam-ről szól , szerintem inkább PC ....
  • ATi0021
    #11732
    Nem tudok ki vesz, de abban ne is reménykedj, hogy a Valve vagy a Codemasters. :)

    Amúgy némi friss Twitterről:"The #F12012 demo is now available on the NA PSN store, we're currently working with Valve to get the demo up on Steam asap"

    Ezek szerint a későbbre ígért PS3 demó is kint van. Már megint utolsó a Steam. Lényegileg, mint a Showdownnál.
  • lac coo
    #11731
    az mondjuk igaz, ha valami gáz van azt igazán kiírhatnák a népnek, hogy minimum 3 óra vagy 5 óra vagy csak holnap.
    Lassan behal az F5 billem, ki vesz másikat , :)))
  • ATi0021
    #11730
    Napot illetően valóban időben vannak, csak az ígért időpontot nem sikerült tartaniuk. Ahhoz képes milyen luxus dolog lenne, még mindig előrendelni se lehet a játékot Steamen, pedig Steamworks cím. Amúgy meg a Steamnek se lenne jó üzlet elveszíteni a Codemasterst.

    Ne érts félre örülök én a Steamnek, jobb mint a Live, legalább attól megszabadultunk. Csak akkor miért kell folyton hazudozni, olyan nagy dolog lett volna kiírni, hogy Steam cseszik rájuk és ők se tudják mi lesz. Biztos sok warezos írja, hogy emiatt nem veszi meg, de azért szerintem van egy kettő aki épp az ilyen negatív üzenet miatt. Ezek után milyen támogatása lesz majd a játéknak? Előkerül egy nagyobb bug és a frissítést a Steam majd kiadja amikor épp olyanja van?
  • palinho96
    #11729
    Aztán a végén még igaza lesz alexease sporttársnak ;)
  • lac coo
    #11728
    STEAM-et nem lehet kidobni, az nagy luxus lenne :))))

    Amúgy meg semmivel nincsenek elkésve, elvégre még mindig 11.-e van ! :DDDD
  • ATi0021
    #11727
    Miért nem a Codemasters tehet róla? Nem azért, de nekik van egy megállapodásuk a Steamworksel, ami következtében csak van beleszólásuk mikor is legyen kint egy demó vagy teljes játék.

    Az hogy saját partnerük se tiszteli, veszi őket komolyan és Ők ezt hagyják már az ő hibájuk. Mert bizony nem tudom Steamnél hogyan megy, de nálunk és más munkahelyen ilyenért egy partnert kapásból kidobunk, ha egyszerűen teszik magasra az utasításunkra. És bizony ezt már a Showdown demónál is eljátszották. Ott is volt egy nap csúszás. Érdekes módon XBox Livera kitudták tenni MS-nél időben reggel, sőt az aktuális frissítéskor PSNre is kint van minden. Szóval jó lenne eldönteni, hogy Steam van a Codemastersért vagy fordítva, mert nem mindegy.
  • Alexease
    #11726
    Addig is, natur F1 hangok...:)
  • Master91
    #11725
    Haza értem, látom semmi.

    AZTÁN útközbe eszembe jutott hogy a jó öreg XP-n el se fog indulni xDDD
  • lac coo
    #11724
    F1 rajongóknál sok vicces dolog van. Valaki panaszkodott, hogy miért ing van a szerelőkön, mikor azok pólóban szoktak lenni ( vagy fordítva, már nem tudom ...!!!!!LOL !

    De amúgy meg nem CM tehet erről, ott ül a srác a forum előtt, probál nyugtatni mindenkit, de sTEAM képtelen kirakni :)))

    De tényleg nem értem, azt gondoltam, ezt feltöltögetik a szerverekre napokkal előbb, letesztelik jó-e, majd mikor it az idő egy egyszerű hírben egyszerűen kilinkelik -uszkve ...
  • Alexease
    #11723
    Es a vicc az, hogy a legtobbszor olyanok fenyegetoznek, zsinnyegnek akkik amugy sem vesznek meg soha semmit;)
  • lac coo
    #11722
    bocsi, CM forumba rakta be valaki ,le is szedték azonnal :))))

    Már megy a gyilok, fenyegetőznek ha nem lesz egy órán belül demo, nem veszik meg a játékot, tiszta kabaré :))))
  • Pukkandur
    #11721
    Már azt hittem...
  • lac coo
    #11720


    Mekkora köcsög vagyok ! ;) Nem igazi a kép, mielőtt valaki öngyilkos lesz ... :D
  • lac coo
    #11719
    Az még belefér :))) Legalább éjjel ráér töltögetni ...
  • Alexease
    #11718
    23.59-kor kikerul, es egy szot sem szolhatunk, meg ma megjelent;DDD
  • lac coo
    #11717
    Szegény CM-es srác is ki van feszülve, hogy inkább a kocsmában nézné az Angol-Ukrán meccset mint ezzel görcsölni :))))
  • szabii98
    #11716
    Remélem még este felrakják...hogy legalább éjjel le lehessen tölteni :D
  • IXEMGabeo
    #11715
    így izgatják a játékosokat, hogy a Steammel foglalkozzanak:D
  • lac coo
    #11714
    Nem szokott felizgatni az ilyen, de a fenének kell akkor ezer helyen beharangozni, hogy ma demo. PS-re meg elvileg csak holnap lenne ha jól emlékszem :)))9
  • Alexease
    #11713
    PS-re mar kint van, Steam-re most eroltetik;)
  • lac coo
    #11712
    No jó ,ebből ma már semmi nem lesz, ha ki is rakják, mire le töltök 1,5 gigát az agyon terhelt szerverekről reggel lesz :))))
  • lac coo
    #11711
    Annyi forgalom van most steam-nél a sok oldal frissítésből, mintha mindenki a demot töltené :DDDD

    CM-nél azt írják, hogy már dolgoznak a steam embereivel, hogy mihamarabb kikerüljön. gondolom felhívták őket, hogy mi a fene van, már három új tartalmat raktak ki ma délután F1 meg sehol :)))
  • avus
    #11710
  • oneal1
    #11709
    jó kép:D
  • Alexease
    #11708
    Betettem a Twitter oldal linkjet, azt nezd, ha lesz valami, ott kiirjak.
    Ha itt kerdezgeted, akkor valaki megnezi ott, es beirja itt neked. Nem sok ertelme van...

  • lac coo
    #11707
    Nem.

    Gyanítom DIRT3 demo szindróma lesz, majd holnap ... :))))
  • szabo861011
    #11706
    Még mindig nem elérhető?
  • oneal1
    #11705
    ha elhalasztják akkor szívjanak egy kis gázt...:D
  • lac coo
    #11704
    Gondolnám ezt előre megcsinálják, nem most töltögetik fel a világban szétszórt szervereikre, és lényegében most egy egy linket kell beszúrni ... Bár nem vagyok informatikus .. :D

    Amúgy nekem ez a második alkalom, hogy valami friss dologra várok STEAM-en, az első ugyanilyen szopás volt, és a végén elhalasztották másnapra :))))
  • oneal1
    #11703
    kezdték volna el előbb :D LOL
  • Alexease
    #11702
    Azert ilyenkor a Steam-en sem egyszeru szetteriteni a szervereken a cuccost, frissiteni az adatbazisokat, a weboldalakat, a klienst stb.
  • avus
    #11701
    Szövegértés rulez. :D
  • lac coo
    #11700
    CM forumon is csak annyit tudnak mondani, hogy a STEAM-en múlik, mikor óhajtja megnyomni a gombot :))))
  • lac coo
    #11699
    "És hol írják hogy még egy óra?" :DDDD
  • Alexease
    #11698
    Az interneten:)))))) Szoktad hasznalni, jo dolgok vannak rajta;)

    Pl. a Twitteren: https://twitter.com/Formula1game
  • szabo861011
    #11697
    És hol írják hogy még egy óra?