21741
  • lac coo
    #11336
    Inkább legyen benne rendes boxkiállás, ne ez az automata, meg felvezető kör stb ...
  • szabii98
    #11335
    Lassan itt a 12es F1 , remélem lesz benne interjú szoba mint tavaly, esetleg díjátadó. Hatalmas feeling az ilyen.
  • Timbu
    #11334
    Azért elég szégyenletes a terméktámogatás Codemasterséknél... Megvetted a játékot, ami tele van hibával. Utána ugyan kiadnak egy patch-et, ami kijavít néhány bugot, de hoz is újakat, de ennyi. Nagy nehezen neked kell összeszedni, hogy hogy lehet megoldani az összeomlásokat és fagyásokat. Miután fizettél nekik, magasról tesznek a fejedre.
  • Crome
    #11333
    Ez így van, de RD-n találsz jó beállításokat.
  • IXEMGabeo
    #11332
    mind1 találtam már köszönöm:)

    Ez talán jó lesz 0,0,15,0,0,20,25

    ilyesmi

    Még szokni kell valahogy, és ahogy látom ebben mindennél többet jelent az autó beállítása...
  • Crome
    #11331
    Nekem minden 0-n van, kivéve a fékpedál érzékenységét, mert az 15%.
  • piromanniggah
    #11330
    throttle saturation legyen 0, úgy elvileg annyi gázt ad amennyire lenyomod a pedált :)
  • IXEMGabeo
    #11329
    ti milyen kormány setupokat használtok? most elővettem újra a game-t picit, de egyszerűen nem találok a stílusomhoz mérten illőt, mert ahogy a kanyarív kijáratnál picit rányomom a gázt rögtön pörög az autóm tökmind1 mit állítok be érzékeny, mint állat a reakciókra. alapvetően nem fekszik a lágy stílus a gyors váltásokat szeretem a minél rövidebb féktávval párosítva. valahogy ez az F12011 nem fekszik eddig, kíváncsi lennék mi van nektek az advanced wheel settingsnél mert az alapbeállítás szar eléggé...F12010-nél oké volt ott találtam beállítást ez elég gázos valahogy, vezetni pedig csak nem felejtettem el, mert ez nem normális h picit nyomnám a gázt a kanyar kijáratánál és máris pörög
  • JocoHun
    #11328
    Oké megpróbálom. Köszi a segítséget.
  • Danecay
    #11327
    Próbáld meg a lenti videó alapján:



    Igaz ez F1 2011-hez van, de lehet jó a 2010-hez is. Lényege, hogy a GTEHXOSJZ_0 filet le kell cserélni a GTEHXOSJZ_1 filera.
  • JocoHun
    #11326
    Hali mindenki. Kérnék egy kis segítséget. Megvettem a F1 2010 és felraktam a játékot majd játszottam. Másnap felraktam a magyarosítását és azóta nem megy a játék ezeket dobja be.Valaki tudja milehet a baj?kép1kép2kép3
  • TheSosy
    #11325
    Már mind1.
    ---------------------------
    A kormányt hogyan tudom beállítani?
  • TheSosy
    #11324
    Hello!
    Szeretném,ha valaki segítene f1 2011-ben.
    Leszedtem,bemásoltam a crack-et,rámentem a launcher-re,bejött az intro.Vártam,töltött kicsit,aztán sehol semmi.Régen fent volt,működött is,most nem tudom mi lehet a baj.Lécci PM-be,elégvolt ennyi warez és bocsi.köszi
  • HJ
    #11323
    Szerintem az eladások szempontjából eleve rossz ötlet, hogy a 2012-es játék gyakorlatilag csak a szezon vgén/után jelenik meg. Persze értem én... fejlesztési idők stb. De ha pl. most jelenne meg az európai futamok indulásakor akkor szerintem eleve jobb lenne az eladás. Ráadásul rendszeres frissítésekkel sokkal tovább fenn lehetne tartani az érdeklődést. Akár 1-2 futamonként egy pakkban kijöhetnének az aktuális sisak és kocsi festések. Persze a racedepartmenten ez megvan, nade ne legyen már nagy elvárás egy AAA kategóriájú játéknál hogy ne a modderek csináljanak hozzá frissítéseket.
    Természetesen a tavalyi katasztrófális supporton kell elsősorban javítani!!!!
    Irányításban a 2010-es kicsit finomabb volt, a 2011-ben kicsit könnyebb lett. De ez persze szubjektív vélemény.
  • Crome
    #11322
    Mondjuk én már annak is örülnék, ha végre megszüntetnék a save game hibát, hogy ne kelljen minden betöltéskor azon izgulni, hogy vajon most elszáll e a mentés vagy nem. Amúgy az irány szerintem is jó volt, a 2011-et lehet volna tovább csiszolni, én sem értem, hogy mit akarnak a kettő közé belőni... Aztán tényleg jó lenne egy olyan év végi patch, ami például itt a 2011-ben javította volna azt, hogy bizonyos pályákon hol is van pontosan a DRS zóna. Mert ugye most az utolsó pár pályán ott van, ahol a készítők besaccolták, hogy lesz, de ez nem mindenhol egyezik azzal, ahol aztán tényleg lett. Engem a multi mondjuk hidegen hagy, viszont az AI-n még tuti lehetne csiszolni, és még sorolhatnék egyéb apróságokat, de hát majd meglátjuk mi lesz belőle a végén, ha kijön a game.
  • Danecay
    #11321
    Azt, hogy az f1 2012 irányítási modeljét az F1 2010 és 2011 közé szeretnék belőni már korábban is olvastam és már akkor nem értettem. Mondjuk egyesek szerint ilyen tekintetben a 2010 jobb volt mint a 11. Ez eléggé szubjektív dolog, nekem speciel a 2011- sokkal joban tetszett és szerintem ez a jó irány és ezt kellene még tovább javítani finomítani, nem pedig butítani rajta. Kíváncsi vagyok, hogy mit akarnak visszahozni a 2010-ből.
    A profitorientáltságot szem előtt tartva, teljesen érthető módon nem lesz dedicated server támogatás a játékban. A játékeladásokat tekintve, különösen a PC-st nézve, ez az egyik legfőbb motiváció a játék megvásárlására, mármint, hogy csak eredetivel lehet multizni, igaz a LIVE-ot leváltja a Codemasters saját renszere a RaceNet, de feltehetően itt is feltétel lesz az eredeti példány, CD kulcs megléte. Jó persze léteznek kerülőutak, Hamachi, Tunngle stb. de azért az mégsem teljesen ugyan az.
    Kíváncsi leszek egyébként, hogy min fog elbukni az ez évi feldolgozás is! Pedig annyira egyszerű lenne a recept. Az alap megvan, a fejleszők mögött álló több év tapasztalat, az az óta kialakított kapcsolatok stb. Érdemes lenne jobban odafigyelni a játékosok visszajelzéseire, hibajelzéseire, ötleteire, az arra érdemeseket megfogadni, a valós hibákat kijavítani, 2012-es köntösbe csomagolni az egészet, kiadni egy BETA Demo-t, visszajelzésekre ismételten csak odafigyelni, a jelentkező hibákat kijavítai, majd ezek után kiadni a végleges verziót, amit utána kellőképpen supportálnak is, netán egy-kéd DLC-vel meglepni a játékosokat, és vagy egy szezon végi állapotra frissítő Patch-el lezárni a szezon feldolgozást.
    Szép is lenne! :)
  • adam46
    #11320
    köszi :)
  • kjhun
    #11319
    Igen, van.

    Olvass
  • adam46
    #11318
    Van már valami infó a 2012-ről?
  • kjhun
    #11317
    Ezt a magyarosítást kipróbálta már valaki??
  • Bmx01
    #11316
    mentés megszakítva, tárolóeszköz nem elérhető hibára milyen megoldás létezik, hogy ne kelljen minden belépésnél beállítani a billentyűzet kiosztást ?
    F1 2011-ben
  • Danecay
    #11315
    Valójában az sem egészen tiszta, hogy most az F1 2010-el, vagy valamelyik játék (rFactor, f1 Challenge) F1 2010-es MOD-jával akarsz játszani.
  • kjhun
    #11314
    F1 2010 OFF/Warez

    Itt kérdezz. Amúgy google, torin, fájlmegosztón, átíratod ismerőssel a törtet, megveszed boltban.
  • karesz1000
    #11313
    oké köszi. nem tudsz vagy tudtok egy sima f1 2010-es játék rendes linket?mármint hogy nem demo hanem teljes.előre meg köszönném.
  • Crome
    #11312
    Hát igen, nem tudom miért 100%-os magyarításként van fent. Volt benne azért viszonylag sok angol szöveg és helyesírási hiba. Mondjuk én letöltöttem a language editor-t és ahol hibát láttam vagy angol szöveg volt ott ki is javítottam. Így már inkább 100%-os, mint az.
  • Danecay
    #11311
    Hát persze, hogy kifagy, hiszen ez egy F1 Challenge mod :)
  • karesz1000
    #11310
    heló.letöltötem az f1 birkuc 2008 final-t és az a gondom hogy amikor töltene befele kifagy a játék . a segítségeteket kérem ez ügyben. a válaszokat előre is köszönöm
  • nono28
    #11309
    Semmi baj.Köszi azért.Amugy Crome linkje alatt lévő magyarositást telepitettem,de még volt benne angol szöveg.
  • Danecay
    #11308
    Én is akartam még tegnap olyan jó fej lenni és belinkelni, de nekem ez a letöltés nem működik, 404-es oldalra dob ha a server-re kattintok.
  • nono28
    #11307
    Köszi
  • Crome
    #11306
    Innen.
  • Crome
    #11305
    Hibaüzi nélkül nehéz lesz megmondani mi a hiba...
  • Ricsi234
    #11304
    Súúúúúúúlyooooossss!!!
    Most akkor van hibaüzenet vagy nincs?
    Tedd fel az XP-t.
  • karesz1000
    #11303
    semmi csak amikor betöltene kidob a játék de hibaüzenetet nem ir csak azzal az indokal dob ki :(( HELP
  • Danecay
    #11302
    Mi a hibaüzenet?
  • karesz1000
    #11301
    heló azt szeretném kérdezni hogy amikor elinditom a formula 1 2010-et elkezd tölteni de egyszer csak kilép egy hibaüzenettel. már 20-at szedtem le egyik se megy.ezért fordulok hozzátok.win7-em van. előre köszi a segítséget.
  • nono28
    #11300
    Sziasztok!

    Honnan lehet letölteni a 100%-os magyarositást?A segitséget előre is köszönöm.
  • argo001
    #11299
    Van egy elég hülye problémám. A játékban megyek egy autóval és bizonyos idő után olyan képernyő fogad, mintha balesetem lett volna, vörösen villog a kép stb. Utána visszatér a játék, de nem látszanak normálisan az autók, meg hang sincs. Ez mi? Van erre valami megoldás?
  • Crome
    #11298
    Ok, ezt én is tudom, nem is ez a gond, hanem, hogy ha kilépek és megint elindítom, akkor újra ablakban indul el.
  • Danecay
    #11297
    Mint általában minden esetben amikor az ember ilyennel találkozik: ALT+ENTER :)