21741
  • kjhun
    #11456
  • TruckerDave
    #11455
    Mod Managerrel sikerült feltelepítenem, viszont most meg akár mit akarok játszani, sima versenyt vagy éppen szituációs gyakorlat vagy mia a franc az el kezd tölteni és mikor kb. 5-ik adatot írja ki, hogy mennyit voltam a pályán átlag sebesség stb. akkor egyszer csak megáll és nem csinál semmit. De feladat kezelő sem azt írja hogy nem válaszol vagy valami baj lenne, mert egy kattintással ki is lép. Már vagy ötödjére próbálok elindítani egy versenyt de nem sikerül.
  • Crome
    #11454
    Amit ajánlani tudok:

    1. Teljesen mod mentes 2011-re tedd fel (patch mehet rá előtte természetesen).
    2. Ryder's Mod Manager-t használj, azzal sokkal könnyebb és áttekinthetőbb a telelpítése (jobban átlátod, hogy 19 vagy 20 pályás szezont akarsz, AI mennyire legyen agresszív, esőpermet milyen legyen, stb...).
  • TruckerDave
    #11453
    Valamit akkor rosszul csinálok, mert hogy nekem semmi nem változott a menüben lévő képeken kívül... :D
  • Crome
    #11452
    Igen, de találsz képeket róla a neten meg a linkelt oldalon is.
  • TruckerDave
    #11451
    Festést neveket meg ilyeneket cserél ?? :D Nekem végül is csak az kéne,, mert ez idegesít :D Jah meg a pirelli mostani színei :D
  • Crome
    #11450
    Azt nem, de próbáld ki ezt, a mod-ot nekem még nem volt bajom vele.
  • TruckerDave
    #11449
    Valaki tapasztalta már vagy tudja a megoldást, hogy letöltöttem ezt(link) a 2012 modot de mikor versenyen csak versenyen! bemegyek bokszba kidob a játék..
  • Laaccoo
    #11448
    Osztott képernyőben hogyan lehet játszani ha nincs startgomb?
  • Crome
    #11447
    Nem tudom. Én anno úgy csináltam, ahogy leírtam. Database editor, aztán a flash szám átírása, elmentés, felülírás, és működött.
  • Crome
    #11446
    A MyF1 menüpontban van valahol, de így most nem tudom hirtelen fejből. Ott van a többi statisztika mellett.
  • Firerock
    #11445
    sajnos nem működik:/
    5let?
  • Danecay
    #11444
    Értem, mondjuk az vezetési segítségek továbbra is off-on vannak, csak az AI nehézségen vettem lentebb. Hol találom egyébként a jelenlegi XP számom?
  • Crome
    #11443
    Nem akarok hülyeséget írni, mert nem vagyok benne biztos, de szerintem kevesebb xp jár könnyebb fokozaton. De mondom, nem 100%.
  • Danecay
    #11442
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy karrier módban, AI nehézségi szinttől függően változik e a kapható XP-k (experience point) száma? Feltettem egy AI MOD-ot, de az eddigi AI nehézségi szint mellett, amivel eddig egész jól boldogultam, mostmár esélytelen vagyok. Ezért gondoltam arra hogy lentebb veszem az AI nehézségi fokozatot, hogy azért versenypartner tudjak maradni az AI számára, viszont tartok attól, hogy az alacsonyabb szint mellett kevesebb XP-t kapok, ami meglassítja az előreheladásomat. Amennyiben tényleg kevesebb pont jár, úgy visszaállítom az AI MOD előtti állapotot.
  • Crome
    #11441
    Innen letöltöd, aztán megnyitod vele a database.bin-t. Ott pedig megkeresed a bal oldali oszlopban a "Difficulty" (ha jól emlékszem) részt, és ott már át tudod írni. Utána elmented és kész. A lényeg, hogy mindig azon nehézségen játssz, ahova a több flashback-et írtad, vagy akár minden nehézségi fokon átírhatod. Arra még figyelj, hogy utána a játékban már ne állítgasd a flashback-eket!
  • Firerock
    #11440
    megtudnád mondani hogy hogy?
  • Crome
    #11439
    Mert nem az kell hozzá, hanem a Ryder's Database Editor. Egyébként pedig 40-nél nagyobbat is lehet, legalábbis nálam működik. Nem mintha a 40 nem lenne bőven elég. :-)
  • Firerock
    #11438
    vagyis,mégsem olyan könnyű mint ahogy gondoltam,tudsz adni egy leírást? Mert jegyzettömben és WordPadban megnyitva nem talál ilyen sort.
  • Firerock
    #11437
    köszöntem:)
  • palinho96
    #11436
    a Falshbacks CTRL+F-el megkeresed őket és max40-ig beírsz egy számot!
  • Crome
    #11435
    Valahol azt hiszem van egy ilyen "Difficulty" rész benne és ott van, hogy melyik nehézségen mennyi Fb van. Ott kell átírni.
  • Firerock
    #11434
    A Database.bin melyik sorát kell módosítanom ahhoz hogy több Flashbackem legyen?
  • Danecay
    #11433
    És ezt? F1 2011 - Can't drive out of garage bug-fix
  • Campus
    #11432
    Igen
  • Danecay
    #11431
    Patchet raktál már fel?
  • Campus
    #11430

    sziasztok, fél év után újra elkezdtem F1 2011-ni. Eredeti CD-s játékom van. Az a problémám lett, hogy ha drive out-tal megyek ki a pályára, akkor lefagy a képernyő, ill. ha career-ben bármely futamnál a practice-ben rányomok az adott quest-re, akkoris lefagy (ilyenkor is drive out-tal akar kihozni). Mi lehet a baj? A játékot töröltem, majd újratettem, viszont a mentésemet felülírtam a régebbivel, lehet, hogy ez volt a gond?
  • JUVEfun
    #11429
    Akkor ne haragudj , hogy mondtam.......
  • oneal1
    #11428
    tisztában vagyok a kínálattal köszi:D
  • lac coo
    #11427
    A fű tapadása is moddolható, szóval nem a játék hibája, hogy olyan amilyen , sokkal inkább erre van igény ....
  • JUVEfun
    #11426
    Hát ,ha ilyesmire vágysz akkor rfactor és társai....
  • oneal1
    #11425
    En azt mondom h az iranyithatosag egy fokkal komolyabb volt. Ettol persze meg total vicc az is. De ebben a 2011 ben teglaautozas van, patch-t nem tudom h milyen de akkor ahogy mondjatok jobb is h nemtudom...

    Jo lenne mar egy olyan f1 es progi amivel tudod ha lemesz a fure akkor gaz van. Ha esoben kerekvetot hasznalsz szinten gaz van, ja es a kigyorsitas lehetne izgalmasabb, nem pedig frédi és béni féle full labtempo
  • lac coo
    #11424
    Az...főleg a gyerekes 2010-es scriptek miatt is, pl. mikor megforog az autó, de elveszed a gézt a jó isten irányba fordítja az autót ! :))))


    Azért is rontottak a 2011 patchben, a sok átlag usernek megoldhatatlan feladat volt vezetni ....

    Aztán megy a sírás, hogy egyre gagyibb ...
  • nono28
    #11423
    Na már jó a mód.
  • Crome
    #11422
    Nem tudom melyik mod-ot tetted fel, de nekem is egy 2012-es van fent és ott a SC a box végén.
  • oneal1
    #11421
    pont hogy fizikában a 2011 millióször ócskább a 2010 nél
  • nono28
    #11420
    Melyik pályánál fagy ki a játék?Nekem is lenne egy kérdésem,feltettem a 2012 szezont abba nem láttam a box kijáratnál a Safety Car kocsit.Lehetséges az hogy azért van mert nincs safety car ha felteszem ezt a módot?
  • lac coo
    #11419
    2010 sokkal gagyibb volt mint a 2011 !
    Olyannyira, hogy a patcben elég sokat könnyítettek is rajta mert nagy volt a sírás, hogy szar az egész, megforog kicsúszik stb ... Persze a maga műfajában .... Szóval a felhasználóknak igazi sínautó kell, az itt jelenlévőknek is, ez nem kérdés ! :)))

    Én jól elvagyok 2011-el, patch nélkül, erősen csökkentett tapadásokkal, úgy azért elég jó a játék .
  • Master91
    #11418
    csak 1 videó ,ami inkább pálya bejáró, mint a játék mutogatása....
  • oneal1
    #11417
    kb....