21741
  • Muttley
    #11656


    1:42-től 15 mp-ben a lényeg
    ha ez így lesz, akkor köszönjük szépen
  • IXEMGabeo
    #11655
    megmondtam, hogy a kormány setup sokat számít:) én a 2011-el voltam így...
  • oneal1
    #11654
    akkor holnap ki tud gyorsabb kört menni úgy, hogy végig a kavicsban megy?:)

    ez lesz a kihívás!:D
  • IXEMGabeo
    #11653
    milyet böfögött ez a marha a video elején:D
  • lac coo
    #11652
    Uhhh, elég real ! :DDDD
  • oneal1
    #11651
    lehet inkább előveszem a 20 éves matchbox-aimat:D
  • Alexease
    #11650
    Korrektnek tunik:)
  • oneal1
    #11649
    no comment:D
  • zzeN
    #11648
  • Dzsoy
    #11647
    De Ő holnap a PC-t kérdezte :D
  • barcames
    #11646
    xbox-os demó már kint van!!!
  • Dzsoy
    #11645
    Kizárt. Xbox-os demó is csak délelőtt 10-11 körül jött ki.
  • lac coo
    #11644
    Steam-es PC-s demot mikortól lehet tölteni, éjféltől ?
  • Dzsoy
    #11643
    Champions mód Lewis Hamilton-nal

  • Dzsoy
    #11642
    Nekem a leváltás is nagyon bejön. És KERS használatánál is tetszik hogy más hangja lesz :D
  • Dzsoy
    #11641
    Eső nincs. Young drive test-en lehetne szabadon autókázni a végtelenségig és ott lehetne esőt betenni ,de azt a demóba letiltották.
  • lac coo
    #11640
    Jah...eső van a demoban ?
  • lac coo
    #11639
    Bakker alig találtam cockpit videot, az is segítségekkel tolja ...
  • szabii98
    #11638


    A leváltás tényleg fura kicsit :D
    de jó hangok. mondjuk nem ferrari videók voltak :|
  • lac coo
    #11637
    Ha az autó hátulja egy picit elemelkedik a földtől még mindig magától elveszi a a gázt a játék ?
  • lac coo
    #11636
    Az autó beállításaira gondolsz? Én úgy tudom, illetve láttam videón, hogy az is ugyanaz marad mint 2011-ben, szóval ami fontos az állítható ( a maga módján, nyilván nem szimulátor, nem kell elmerülni a pascalokban meg newtonméterekben ...)
  • Dzsoy
    #11635
    Kormány beállítás szerintem teljes, úgy mint 2011-be. (szóval minden)
    Segítségek szintén minden ki és be kapcsolható.
    Egyedül a kocsit nem tudod testre szabni csak 6-7 különböző módon amit a gép felkínál, de úgy tudom hogy ez nem csak a demoba lesz így hanem a challenge mód a teljes játéknál is így lesz. (persze ez nem 100%) Persze a többi módra ez nem vonatkozik.
  • zzeN
    #11634
    Nekem a hangoknál a visszaváltások nem tetszenek. A felfele váltások reálisak, de a lefele...
  • Alexease
    #11633
    A demo-ban a menuk es beallitasok mennyire vannak korlatozva? Van normalis kormany (kontroller) beallitas (linearitas, attetel stb.)? Ki lehet kapcsolni a segitsegeket?
  • Dzsoy
    #11632
    Xbox-on tolom, kormánnyal de nem cockpit nézetben :D
    Mentem már könnyű, közepes és nehéz szinten. (sajnos legend itt nincs)
  • Alexease
    #11631
    Bar holnap lesz demo, vagyis lehet tesztelni, de addig is irhatna valaki aki mar kipobalta box-on;)
    Igazabol olyan valaki erdekelne, aki rendesen kormannyal tolja, cockpitbol es miden segitseg OFF;) Grafika, hang nem erdekel, az biztos jo;P THX!
  • Dzsoy
    #11630
    Grafikailag szerintem szebb. Annyira nem csúszik mint ahogy azt én éreztem az elején, mert csúnyán rosszul volt beállítva a kormányom, és beállítás után, felfedeztem amit azért más játéknál már sejtettem hogy balra húz a dög. (szerviz sürgősen)
    De azért érzékenyebb kicsit mint a 2011.
    Viszont felejtsétek el hogy a kocsit padló gázon átdobjátok a kerékvetőn mert utána azt már csak darabokba szeded össze :D Söt, még lassan se, kerüljétek ahogy csak lehet :D

    És hát a hang az nagyon ott van a toppon szerintem.
  • lac coo
    #11629
    Az jó ha csúszik, legfeljebb még csúszósabbra csináljuk :)
  • oneal1
    #11628
    végre? csúszik?:)

    remélem!!:D
  • Dzsoy
    #11627
    A féket szerintem baromira nem mindegy hogy hova tekered a kanyar előtt. Előfordul hogy nem nem tudsz megállni, bekanyarodni illetve a kocsi segge is el kezdhet szitálni.
    Az autó nekem valahogy nagyon csúszkál. Lehet hogy nincs jól beállítva a kormány de a 2011-ben profiként mentem itt meg a 20. nekifutásra se tudok egy szép kört összehozni. Mintha jégen mennék.

    A challenge módnál Te választod ki hogy ki legyen akit le akarsz győzni, de a kocsit nem tudod beállítani, csak annyira amennyit a gép felkínál. (ami a 2010-be és 2011-be is voltak gyors beállítások)
  • Master91
    #11626
    Nagyon jók a hangok!
  • lac coo
    #11625
    De ezen az elven, a korrekt az lenne, ha kb 5-10 másodperccel lassabb lenne mindenki, gondolom nem nagy titok, hogy kb a közelébe sem érnél köridőben azokhoz a pilótákhoz képest ! :DDD

    Ezzel ne foglalkozz, kb jó az idő, élvezd és kész .
  • Dzsoy
    #11624
    A young drive test-nél a demo csak a McLarent engedi.
  • Dzsoy
    #11623
    Gondom hogy most néztem videót ahol a gyerek 1.22.2++-t ment Monzában Williamsel míg pont most szombaton a pole 1.24.0++ volt. És több mint 2 másodpercet vert a mezőnyre. Túl könnyű :( Nem tudom milyen nehézségi szinten ment ,de az 1.22 akkor is durva :(
  • szabii98
    #11622
    elnézést, spanyol az első nyelv :P
  • szabii98
    #11621
    Asszem portugál a nyelv, demó:

    és még egy:
  • Dzsoy
    #11620
    Épp most szedem le. Este ha van időm írok, de youtube-on van már jó pár videó a demoról.
  • szabii98
    #11619
    Ha van itt boxos, aki már leszedte az küldjön beszámolót pls
  • Master91
    #11618
    Steamre igen elméletileg.
  • oneal1
    #11617
    Holnap jon ugye?