21741
  • szabii98
    #11416
    eléggé gáz...fizikán csiszolhatnának..nameg a cockpit nézeten is..
    de a fékerő szabályzás menetközben nagyon jó ötlet volt!
  • bakkerman
    #11415
    sínautózás
  • Crome
    #11414
    Itt van egy élethűbb verzió, szintén a CM-től, novemberi megjelenéssel.
  • oneal1
    #11413
    miért volna az?

    ugyan úgy közlekedett vele a srác füvön mint a pályán, nevetségesen mozgott az autó
  • JUVEfun
    #11412
    Azért egy videóból ilyen messzemenő következtetést levonni badarság......
  • oneal1
    #11411
    hááát, az tény, hogy szórakoztató a játék, bár a 2010-es verziót kicsit jobb vezetni. a 2012 től nagyon félek, eszméletlen gagyinak néz ki az irányítás a videók alapján.

    Mai napig élmény menni pl a gp4el, ahogy felszárad a pálya meg minden, nagyon baba volt:)
    Amúgy meg GPL a best!:)
  • Crome
    #11410
    Másrészt ha elszáll a mentésed, akkor a My Games mappáról hiába van mentésed az nem fog segíteni, csak az átnevezős megoldás.
  • Crome
    #11409
    Ha minden igaz a Windows games for live tárolja, ahogy a legtöbb beállítást is. (Kivéve a mentéseket pl.) Szóval a hozzátartozó mappát/mappákat kell lementened, de hogy melyeket pontosan azt sajnos nem tudom.
  • Baggio73
    #11408
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék, hogy az elmentett setupokat pontosan hol tárolja a program, mert újra telepítem a Windowst. Jelenleg XP-van de Win7-re cserélném.
    A "My Games" mappában lévő F1 könyvtárból néha csinálok biztonságit, ha esetleg elszállna a mentésem, de ebben nem találom a car setupot.
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Laaccoo
    #11407
    2012 season moddal ha bemegyek a boxba néha lefagy a játék. mitől lehet?
  • szabii98
    #11406
    nekem tökmind1:D
  • V43 1105
    #11405
    2011..
  • szabii98
    #11404
    nekem meg a többi nem tetszik..:D esetleg 07
  • V43 1105
    #11403
    09 fos, modellek is úristen hogy néznek ki..
  • szabii98
    #11402
    kis off:
    Valakinek van kedve kis rFhez? F1 RFT 2009re gondoltam, Imola, Rouen les essart stb..?:D
  • mtz 82 zts
    #11401
    Valaki tud nekem segíteni abban hogyan tudom felrakni a játékoz úgy hogy el is induljon mert valahányszor felrakom nem jó....aztán megpróbáltam video alapján ugyan úgy csináltam mindent és amikor elindítottam a játékot ezt írta ki :Application load error 5:0000065434
    valaki tud segíteni előre is köszi
  • palinho96
    #11400
    1.2-es patchez kell crack? :D
  • szabii98
    #11399
    sajnos voltmár
  • kjhun
    #11398
    Codemasters F1 2012 Circuit of the Americas HD EXCLUSIVE

  • lac coo
    #11397
    Jól ismerem, amióta nyilvános a azóta próbálgatom. Valóban szép, de gép az kell is alá. Online 20 játékossl jelenleg nem hiszem , hogy létezik olyan pc ami bírná . Igaz ez a jövő zenéje azért ilyen a minőség-gépigény .

    fizika, és egyéb szolgáltatások az meg egyenesen nulla szinten van ( szerintem), öt perc alatt megunható ...

    De a lényeg a lényeg: jelenleg nincs garfikailag szebb mint a Codemasters cuccai, azért F1 2012-ben is feljebb tolnak némi csúszkát szerintem, eddig csak Xboxos videókat láttam ...Ha valamivel nincs baj az a grafika az tuti :)
  • Crome
    #11396
    Úgy értetőbb. :-)
    Én mivel karriert nyomok, jobban szeretem amúgy is kisebb csapatnál kezdeni és úgy törni felfelé.
  • szabii98
    #11395
    intermediet...:D
    na mind1, ez a mód képes szezon kezdésnél választhatóvá tenni a Lotus Renaultot, a Mercit, McLaren, RB & Ferrari+a további dolgok letöltésével az AI is jó lesz.
  • Crome
    #11394
    Milyen nehézségen győzted le? Csak azt ne írd, hogy Legend-en. :-)

    Elkészítették a londoni pálya virtuális modelljét:
    Videó 1
    Videó 2
  • szabii98
    #11393
    A ződ Lotusszal kezdtem egy szezont, és Hamit választottam riválisnak, legyőztem, 50 ponttal több pontom lett kb de nem kaptam ajánlatot, csak ilyen kis csapatokat meg a Torro Rosso...muszáj volt oda mennem..
  • Lebowski
    #11392
    Folyamatban van egy projekt, aminek az a neve, hogy C.A.R.S. (community assisted racing simulator). Eléggé fullos lesz és minden lesz benne.

    Ilyen pl a felfüggesztés:


  • lac coo
    #11391
    No igen ...Mindenki sír, hogy a grafika nem fejlődik ( amíg nincs új konzol nem is fog, utána meg győzünk megint fejleszteni ...), de jelen állás szerint egy autós játék sem fut ilyen szépen és ilyen minőségben mint a Codemasters cuccok .Szóval annyira azért nem kell ennek még fejlődni ;)
  • attila46
    #11390
    Nem értem srácok......mi ez a méltatlankódás???
    Mutassatok valakit aki ilyen minőségben feldolgozta a Formula 1 -et....függetlenül attól ,hogy szimulátor vagy árkád!!!
    Különben ,meg is vásároltad FEJES??vagy warez....nem megsérteni akarlak ,de ha még ingyen is van akkor .........kérdés??
  • fejes
    #11389
    köszönöm testvérem!Benned sosem csalódom!
  • szabii98
    #11388
    Szeptember..de tudtommal soha nem is szimulátornak készült :)
  • fejes
    #11387
    mikor jön ki a szimulátorok szégyene díj újabb győztese?
    Ez még árkádnak is szar, csak úgym ondom mellékesen, szimulátornak meg egy teszkósszatyor amiben leviszem a twegnappi megszáradt bebarnult kínaikajamaradékot.
    Nem sok reményt fűzök ehhez a fostalicskához.
    De valaki megmondhatná mikor jön ki ez a trágyadomb
  • IceLander
    #11386
    Ha érdekel az F1 2012, gyere az F1 2012 The Game weboldalra, ahol minden infó, kép és videó megtalálható! f1-game.blogspot.hu
  • szabii98
    #11385
    Volt valami módja, hogy a paddockban a sisak skinje saját legyen. Valaki tipp mi lehetett ez?? Már 1 órája ezt keresem de nemtalálom:D
  • szabii98
    #11384
    Amúgy jórégen beszéltem egy AI módról. No, hát már v2.3nál jár...
    Még nem próbáltam, innen letölthető.
    Majd most kipróbálom :P
  • oneal1
    #11383
    ez tényleg elég tré lesz!!:S

    komolyan mondom visszafelé fejlesztik ezt a kva játékot.

    Pedig élhetnének a lehetőséggel.

    SZÖRNYŰ, eddig vártam, de most, hogy megnéztem a videót inkább maradok az rfactor 1991 modnál:)
  • tomo05
    #11382
    Üdv! Mi lehet a baja haver gépének? (Phenom X4 9950, 2GB ram, HD3870 - F1 2011) a single-be elég jól megy, de a multi része nagyon akad neki. Hálókártya?Vagy vmi driver? Köszi a tippeket!!
  • tomo05
    #11381
    Üdv! Tud valaki egy módod, amivel ki lehet kapcsolni a 2010 be a szellemautót??
  • Crome
    #11380
    Akit érdekel, egy próbát megér: Vlasovas F1 2012 MOD
  • Crome
    #11379
    A féktárcsa méretét miért nem lehet állítani karrier módban? Vagy csak nálam nem? :-)
  • RoboKutya78
    #11378
    Csodálom hogy még találtak neki megfelelő aszfaltcsíkot Budapest területén ahol kockázat nélkül végigmehet alapjáraton ezzel a járgánnyal:)
  • Muttley
    #11377
    most vagy be vannak kapcsolva az assistok
    vagy a fizika továbbra is matchbox tologatós kula lesz

    elég csak ezt megnézni és lehet zokogni