21706
  • Djemba
    #1
    jövőre jön PC-re az f1 2009!!!!!!!Codemasters fejleszti a Race Grid grafika lesz az alapja
  • zoolee
    #2
    Végre PCn az F1 liszensz..
    Idegesített, hogy a gyökér sony nál van..
    Na, ON.

    Hát, ha olyan graf lesz, akkor isteni.
    Fizikáról nem tudni még semmit?
  • Pheel
    #3
    Ennél bővebben is írhatnál róla.
  • oneal1
    #4
    én először örültem a hírnek, aztán rájöttem hogy biztos csinálnak majd valami arcade szart:D
  • V43 1105
    #5
    Azthiszem igy picit, többet tudtok meg :

    Hosszú idő után ismét lesz hivatalos Forma-1-es játék PC-re, miután a brit játékfejlesztő nagyvállalat, a Codemasters megszerezte a jogokat.

    Legutóbb, 2007 nyarán a Sony adott ki Forma-1-es játékot, amely a 2006-os szezonra épült, ám az csak PlayStationön volt elérhető. Azonban a Codemasters a legtöbb platformra elérhetővé teszi a következő hivatalos F1-es játékot, így az PC-n is játszható lesz majd.

    Többhetes tárgyalássorozat után a Codemasters végül sikeresen megegyezett a Formula One Administrationnal (FOM), így a brit cég a jövő évben már elő is rukkolhat a következő hivatalos Forma-1-es játékkal, amely már a 2009-es nevezési listát tartalmazza.

    Ez lesz egyébként az első hivatalos F1-es játék, melyben szerepel Lewis Hamilton.


    Forrás : F1Vilag.hu
  • Naxos
    #6
    Codemasterts-től ne várj realisztikus fizikát....
  • n3whous3
    #7
    [URL=http://www.ihackr.com/torrent-ihackr-download-index-f1+2009+games+download-rapidshare-links-1.html]Már letölthető (kerestem cikket és ez volt az első találat)[/URL]
  • Firerock
    #8
    +fav
  • oneal1
    #9
    tudom, azért mondtam:)
  • tobias88
    #10
    Gridnek állat a grafikája, remélem csak javítanak rajta, meg javítanak törésmodellen
  • Alexease
    #11
    Es szerinted a grafika a lenteg, vagyis oruljunk?!:)
  • Alexease
    #12
    A Codies-e az egyik legjobb multiplatform engine. Fizikabna, grafikaban, hangban, toresmodelben is toppon vannak. Persze hardcore fizikat nem kell varni (egyreszt "mindenkinek" autosjatek lesz, masreszt multiplatform), de minden reteg megtalalja majd a megfelelo kompromisszumot;) Valszeg komoly online bajnoksagok, sajat szerverekkel nem fognak kore epulni (foleg hogy ezekhez sosincs dedikalt szerver);D
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Codies? Jajjdejó kell majd hozzá sm4es kártya meg 5ghz-s 4 magos proci, a fizika persze szar lesz:/
  • tobias88
    #14
    nem hinném hogy javítanának a gridhez képest, a Gridnek pl kisebb a gépigénye (de minimum optimalizáltabb), mint a Dirt-é volt, csak hát ugye ez nem szimuláció lesz, az biztos
  • bertino
    #15
    sebaj, nagyon jó gém lesz, ez már most látszik...
  • kemszi2
    #16
    hát már nagyon hiányzott pc-re egy f1-es gém...
  • ScarY MAN
    #17
    rFactor - F1Rft 2008 mod :) nekem nagyon bejon :)
  • Szabi1991
    #18
    nekem meg a GTR 2 - F1 2008 mód :D
  • Djemba
    #19
    elvileg 2009 nyarán lehet elérhető az összes konzolra is kijön majd
  • antijuve
    #20
    jaja,az nem rossz mod,nagyon szépen meg van csinálva.

    amúgy "ez lesz az első játék amiben benne lesz Lewis Hamilton" - na és???:)
    én maradni fogok az rF-nél:)
  • kemszi2
    #21
    jha oks:) én le voltam maradva még az EA-féle f1 2002-nél :D
  • kemszi2
    #22
    de mondjuk ha így nézzük,akkor a toca race driver3-ban is volt f1
  • Djemba
    #23
    és ez lesz az első olyan játék amiben Raikkonen világbajnok
  • Djemba
    #24
    volt f1 Williams de ott nagyon rossz volt a kameranézet meg az irányítása sem volt vmi jó.
    -ha olyan grafikája lesz mint a Grid-nek és olyan irányítása mint az rFactor-nak akkor király játék lesz.
    (kicsit félek az irányítatóságtól)
  • akyyy
    #25
    én nem szeretem ezeket a modokat. oké, nevek, autok, meg csilivili, de az igazi f1 fling nincs benne, nem erre tervezték a játékt se, se időpmérő nincs benne meg semmi.

    én abban bizom hogy ugyanaz a játékmenet lesz, ugyanazokkal a szabályokkal mint a rendes forma 1-ben
  • Djemba
    #26
    majd a gépigényre leszek kíváncsi nagyon
  • oneal1
    #27
    az az lesz!

    De semmi komolyság szerintem. Max odaülsz gép elé aztán el lehet mókázni kicsit.
  • Szabi1991
    #28
    mér ne lenne benne időmérő ? :O
  • Istencsászár
    #29
    Miért ne lenne időmérő? mindent belehet állítani... egyes látványelemek meg egyéb dolgok hiányoznak, amugy mindent meglehet benne oldalni.
  • tobias88
    #30
    Melyik a szebb? (rfactoros vagy a gtr2es mod)
  • dav1d
    #31
    rfactor
  • Istencsászár
    #32
    rFactor mivel arra csinálják, a GTR2esek azok rf konvertek, több kevesebb sikerrel.

  • akyyy
    #33
    és milyen időmérő van benne? mész 12 kört, ostcső? f1-be nem ilyen-.- 3 etap, elsőbe utsó 10 kiesik, stb.
  • Djemba
    #34
    ha lesz benne olyan carier mód mint amit a sony csinált akkor jó lesz nagyon( csak kis csapattal kezdhetünk és tesztpilótaként,kapunk jobb lehetőségeket ha szerzünk pontokat)
  • antijuve
    #35
    sose játszottam úgy az rFactort,de mintha abban is lenne ilyen
  • fanka93
    #36
    ilyen nincs az erfaktorban...de am a formula one 2006 nagyon bejövős volt,ps2-n nyomtam,és még a fizika is úgy 10 pontból 7-et kapna:) és télleg naon bejövős a carrier mod:) várom a 2009-et
  • gyuri12
    #37
    Az még jó lenne,hogy nem csak Ps-re lesz,de az már nem,hogy az elkorcsult Codemasters fejleszti.
    No meg az,hogy a GRID technológiáját használják hozzá,szörnyű.
    Egy agyoncsicsázott, "semmi valóságalapja sincs" árkád szar lesz,semmi több.
  • bertino
    #38
    már játszottál is vele ?
    menő!
  • gyuri12
    #39
    Az utolsó két játékukból ítélve(Dirt, GRID) erre következtetek.
    És mivel ezzel jóval több hasznuk lesz,mint egy szimulátorral,ezért árkádot csinálnak,hogy a 10 éves Pistike is tudjon vele játszani.
  • bertino
    #40
    ok, én addig is várok a gamera -.-