21741
  • IXEMGabeo
    #11576
    tuti, hogy csak Cosmeticra volt állítva a törés nem befolyásolta a lassulását...Ha igen akkor nagy hiba lenne, de a Codi csak rájön 2 év alatt erre a hibára
  • zzeN
    #11575
    Hami szárny nélkül ugyanolyan gyors volt mint Vettel:) Remélem javítják.
  • IXEMGabeo
    #11574
    ez biztos be volt lőve szabályok nélkülire meg a törések se folyásolták be az autó teljesítményt...Hangok nem rosszak a grafika is egyre jobb lesz
  • lac coo
    #11573
  • lac coo
    #11572
  • oneal1
    #11571
    Igen, en is a szorakozasban bizom, na meg az iranyitas lehetne kicsit kozvetlenebb nem? Olyan fura mas program utan, mintha kis input lag vna
  • szabii98
    #11570
    A videók alapján igenis fejlődik, és hiszem hogy amikor játszom, majd akkor is ezt fogom gondolni. :D
    És, mivel úgy gondolom hogy idén sem lesz hc szim, így egy jó szórakozás lesz. :)
  • oneal1
    #11569
    Honnan tudod h mennyit fejlodott?:)

    Elcseszni is lehet am rendesen!

    De azert bizakodni lehet:)
  • IXEMGabeo
    #11568


    Nem tudom vót e-már egy amerikai pálya
  • szabii98
    #11567
    valami ilyesmire gondoltam énis
    jó is lenne. Ajj istenem de várom..annyit fejlődött a játék 2 év alatt :D
    várom a demót
  • Norberto91
    #11566
    Igen kapunk szerződést. 2 napból áll, az első ilyen tutorial, a második napon pedig a kis csapatok közül válogathatsz. Az eredményedtől függően pedig a csapatok ajánlatot tesznek :))
  • szabii98
    #11565
    kár :P
  • V43 1105
    #11564
    Szerintem inkább egy fajta Tutorialként funkciónál :-)
  • szabii98
    #11563
    ennek a young drivers testnek van következménye? adnak szerződést egy szezonra v valami?:D
  • Firerock
    #11562
    micsoda hangok <3
  • lac coo
    #11561
  • lac coo
    #11560
    /racenet.codemasters.com/
  • oneal1
    #11559
    vao köszi!
  • Master91
    #11558
    Fúú szét verek mindenkit :D
  • Krisz018
    #11557
    Az F1 2012 demója szeptember 14-én fog megjelenni PC-re (Steamről lesz tölthető), Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra, a csomagban pedig belekóstolhatunk az új, Young Driver Test módba, teljesítve annak első napját, illetve bizonyíthatjuk rátermettségünket a Season Challenge első versenyén.
  • oneal1
    #11556
    Demorol lehet tudni vmit?

    Milyen csapat melyik palyan, milyen jatekmodban?:)
  • IXEMGabeo
    #11555
    igaz:)
  • lac coo
    #11554
    Upsz ...


    Nem értem miért kerül elé az SG url ....
  • BIZ0906
    #11553
    kitörlöd az sg.hut és láss csodát amúgy az xD
  • IXEMGabeo
    #11552
    szar a link
  • lac coo
    #11551
    www.formula1-game.com
  • IXEMGabeo
    #11550
    ez a játék többet fogja motiválni a játékost, mint mondjuk a 2010. Nagyot fejlődött a Codi azért 2 év alatt
  • IXEMGabeo
    #11549
    amilyen lehetőségeink vannak olyanokkal kell élnünk majd keresek hozzá valami extra jó kormány setupot...
  • lac coo
    #11548
    Az egy nagyon rossz kormány, nekem is volt anno, illetve még megvan, de olyan holtjáték van benne, hogy traktor szimulátorba se jó :))))
    Messzire el kell kerülni ...
  • Master91
    #11547
    Billel ám! És nem is rosszul :D Mondjuk már rég toltam...
    Egyedül a kipörgés gátló volt asszem bekapcsolva, az is csak közepesre, hisz nem nagyon lehet billen finoman kigyorsítani.
  • lac coo
    #11546
    Sorry, lemaradt: HSW.HU-ról van a hír .
  • szabii98
    #11545
    tetszetős.
    jó lesz a caterhammal szenvedni 1 évig :D
  • lac coo
    #11544
    A Codemasters F1 2012 játékával együtt debütál majd az új fejlesztésű RaceNet rendszer is. A rendszer kiválóan alkalmas lesz offline eredmények és online statisztikák megosztására és böngészésére. A most lőtt néhány képen a karrier részbe nyerhetünk betekintést, ahol az eddig megnyert versenyek, a konstruktőri bajnokságban elért eredmények és más érdekes adatok is megjelennek.


  • szabii98
    #11543
    azért én nem venném ezt biztosra. majd meglátjuk.
  • IXEMGabeo
    #11542
    nem lesz paddock és interjúzás sem:S pedig az feldobta picit a szüneteket...
  • IXEMGabeo
    #11541
    muszáj...minél hosszabb féktávot szeretek venni. Tudnék rövidebbet is, de valamiért ez a stílus áll hozzám közel, ha minél később fékezem
  • zzeN
    #11540
    Azért a visszaváltások elég gyorsra sikerültek, szarrá megy a váltó:D
  • IXEMGabeo
    #11539
    ejjgen ez komoly? billel gyalázod a játékot?:D legalább kontrollerrel. Mondjuk az F1 challenge-t én is billel toltam, de azt lehetett is ezt nem igazán...

    mmovar: Thrustmaster RGT Clutch és már vagy 3x kellett visszavitetnem az iponhoz, mert a kis fülecske a kormány alatt (lefele váltás) mindig bekrepált a rugója szval ez egy rossz vétel volt...
  • avus
    #11538
    http://f1-game.blogspot.hu/2012/09/info-aradat-dzsoi.html
  • Firerock
    #11537
    a g27-el nekem sem volt semmi bajom.