21741
  • TruckerDave
    #11496
    Az miért lehet hogy a játék egyik napról a másikra nem indul ? mikor belépek, ki írja melyik profil van bejelentkezve, aztán tölt és hiba üzenettel kilép.
  • Crome
    #11495
    Na, ezt jól tették, eddig is lehetett volna így. ;-)
  • oneal1
    #11494
    komoly?
  • Firerock
    #11493
    "Today we're pleased to announce that F1 2012 will have a demo out on Xbox Live, PSN, and Steam. Release date will be around the 14th September!"
  • lac coo
    #11492
    http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/Some-impressions-of-F1-2012-from-a-play-test-at-Codemasters-last/m-p/25250/message-uid/25250#U25250
  • lac coo
    #11491
  • Crome
    #11490
    Nem. A #11486-ra írtam, csak nem nyomtam a "válasz"-ra. :-)
  • oneal1
    #11489
    Ezt az f1 2011-re irtad?:)
  • lac coo
    #11488
    Ugyan olyan lesz mint az előzők, nagy változás nem lesz, konzol ennyit tud, ha majd lesz nextgen konzol akkor feljebb megy a grafika is. De rosszabb miért lenne mint eddig ? :)
  • Crome
    #11487
    Az a baj ezzel a videóval, hogy szerintem a monitort külső eszközzel vették fel és ettől tényleg úgy néz ki, mintha elég csúnya lenne a játék grafikája. Az ilyenek alapján nem csodálom, ha sokan fúj-olnak rá, hogy nem szép.
  • lac coo
    #11486



    Amit én számottevő újdonságot látok, az az, hogy a koszos gumi sokkal jobban csúszik mint eddig, valamint kicsivel lassabban tisztul is le .
  • szabii98
    #11485
    tudom tudom :D de akkor is ötletes lesz :) és hiába nem saját ötlet
    Nekem amúgy nagyon tetszett már az f1 2011 is. mind grafikailag, mindenhogyan megfelelt az igényeimnek. esetleg 1-2 textúra javító, hd texturás nem official peccset szereztem+ normálisabb kamera nézetet és voálá, egész jó kis játék lett! :D
    De az interjú szoba nagyon hiányzik a 2010ből :( :D
  • Danecay
    #11484
    A Race Stars-ról csak annyit, hogyx a fejlesztők közel sem találták fel a spanyol viaszt, mert azt megtették legalább 13 éve, és nem vagyok benne biztos, hogy valóbban ez volt az eredeti ötlet. Amit kapunk, gyakorlatilag egy mai szinvonalnak megfeleló LEGO RACERS, nyakon öntve a Codemasters birtokában lévő F1 licensszel.

  • Danecay
    #11483
    Minden csak attól függ, hogy mi az amire árkádként tekintünk és mi az amire szimulátorként. A maga nemében az F1 The Game sorozat is tekinthető szimulátornak, sőt egyre inkább, mert valójában a Forma 1 főbb összetevőit, változóit, szimulálja, azt hogy most ezt valós adatok, vagy scrip-elt adatok alapján teszi az más kérdés, de a lényeg, hogy teszi. Hibái vitathatatlanok, de reméljük idővel kigyomlálódnak. Ha egy NFS Most Wanted, vagy Hot Pursuit árkádként sorolható be, akkor az F1 The Game semmiképp. Ahogy nézem az új képeket, talán a visszapillantó is használhatóbbnak tűnik, és a gumik is terheltségtől függően melegednek. Véleményem szerint, aminek már máshol is hangot adtam , a műfajban ez eddig a legjobb, leghangulatosabb PC-re kiadott Formula 1-et feldolgozó játék!
    A fentieket úgy írom, hogy az rFactor-t megjelenése óta nyúztam, megelőzve azt az F1 Chellenge, Gp4, Gp3, Official F1 Racing, egészen a GTR-ekig, GT Legends-ig, RACE 07-ig, stb.
  • szabii98
    #11482
    énis tökéletesen elégedett vagyok..ez a race stars meg rohadtjó lesz! :D:D
  • Crome
    #11481
    Biztos a F1 Race Stars-ra gondoltak, hogy árkád lesz. :-) Mellesleg én a mostanival is elégedett vagyok szimuláció terén. Nem mondom, hogy nem lehetne azért jobb, de hogy nem árkád az biztos.
  • szabii98
    #11480
    Megjött az augusztusi hír áradat.
    Jó sok rf fan szidta a játékot, hogy árkád lesz(kár hogy még mindig senki nem mondta hogy szim lesz), pedig nem is láttak belőle kb semmit.

  • oneal1
    #11479
    néztem erről az f1 race stars ról videót:D jó lesz:D

    LEgalább nem kellett újraírniuk a fizikát az f1 2011 ből:D:D
    LOL
  • Danecay
    #11478
    Milyen nyelvűre és milyen jelenleg?
  • dawid182
    #11477
    Hogy a fenébe tudom megváltoztatni a nyelvét a játéknak?
  • Danecay
    #11476
    Sziasztok!

    LAN-ban hogyan lehet CO-OP servert indítani mert én nem találom? Vagy elég servert csinálni és ha a másik csapattáersként lép be akkor automatikusan CO-OP módban működik?
  • Crome
    #11475
    Ok. :-)
  • piromanniggah
    #11474
    viccnek szántam :)
  • szabii98
    #11473
  • Crome
    #11472
    Nem felvágás, inkább az AI teljesítményével van gond.
  • piromanniggah
    #11471
    felvágós :D
  • Crome
    #11470
    Legend fokozaton Hungaroringen az egész mezőnynek adtam egy kört... Ok, hogy voltak bekapcsolva segítségek, de mióta játszom a játékkal (ugye lassan már egy éve), még sosem volt ennyire durván lassú az AI. 1:19 vége volt a legjobb gépi idő, én meg 1:17 elejéket mentem, tán még gyorsabbat, mint időmérőn.
  • TruckerDave
    #11469
    A cikk címe ez volt így olvasás nélkül tudtam meg :D Nem is azzal van a gond, hogy félnék a 7-estől vagy valami, hanem apám inkább a jól bevált dolgok híve, mint az xp, meg hát ahoz be is kéne szerezni, meg újra rakni a dolgokat stb. elég macerás, de lehet muszáj lesz.
  • zzeN
    #11468
    Bemutatkozik a Champions mód
  • Master91
    #11467
    Hülye kérdés. Win7-ed van ?
  • marcingo
    #11466
    Támogatja a DX11et. De a grafikus beállításon belül nekem nem is mutat olyat hogy direct x beállítás. Eredeti a játékom hozzáteszem. Esetleg valami CD probléma lehet?
  • szabii98
    #11465
    Ha nem volt kedved elolvasni, honnan tudod?:P
    Amúgy nyugodtan válts win7re, nemhiszem hogy gondot okozna ez, hiszen sokkal jobb az xpnél..
  • Firerock
    #11464
    Lassan már semmilyen játék nem lesz Xp-re... Amilyen gépen normálisan tudsz a játékkal játszani annak nem jelenthet gondot a win7...
  • TruckerDave
    #11463
    Tudtok arról valamit hogy nem lesz xp a 2012-es réz ? Most olvastam, de angolul volt meg nem volt kedvem elolvasni, de azt írták nem lesz xp-re. :(
  • Danecay
    #11462
    Így látatlanban talán azért mert a VGA-d nem tudja a DX11-t, így nincs állítási lehetőség, csak a DX9-et tudja használni, mert a játék a DX 10 és 10.1-et nem támogatja. Csak tipp!
  • marcingo
    #11461
    Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy miért nincs directx beállítási lehetőség a grafikus beállításokba? Előre is köszönöm a segítséget!
  • Crome
    #11460
    Akkor tényleg nem tudom. A gumik tényleg jók, még a színezésük is korrekt lett, simán elmenne a hivatalos 2012-ben.
  • TruckerDave
    #11459
    Hát még mindig nem jó, de legalább a mod többi része működik :) a gumikopás nagyon tetszik :D
  • Crome
    #11458
    Furcsa, nekem a leírt módon simán működött. A database fájllal lehet valami gond, próbáld csak azt külön kimásolni a mod-ból és felülírni vele azt, ami a játékban van. (Csak arra figyelj, hogy azt a database fájlt másold bele, amelyik megegyezik azza, ahány futamos idényt választottál!).
  • TruckerDave
    #11457
    Sikerült megcsinálnom, viszont versenyben a mostani pilóták zászlója van betéve viszont a nevük még mindig a 2011-es. :(