21741
  • oneal1
    #12223
    az elején a tutorial ban vagy miben, nem sikerült kijavítaniuk azt a kormány rángatást?:S nagyon gáz!:D

    amúgy ökörködni jó lesz!
  • IXEMGabeo
    #12222
    2011-es játékot dícsérte ezzel:)

    Ami tényleg jó lett, csak nekem a kormányom nem sikerült belőni rá...
  • Dzsoy
    #12221
    Ezt negativumként írtad hogy valami nem stimmel vagy épp elentkezöleg?
  • Totti5
    #12220
    +1 baromi élvezetes. Versenyen hideg gumikon külön élvezet felvenni a ritmust ( telitankolva rajt pedig szintén ) és ha elfogytak a gumik, akkor mint ha jégen mentél volna. Csúszkált kigyorsításnál kanyarban mindenhol... élvezetes és odafigyelést igényel.
  • Totti5
    #12219
    Kontrollerrel és halott ügy. Még ha akarod akkor sem mozdul meg kigyorsításnál. Én mondtam, de nem hittétek el:)
  • palinho96
    #12218
    a szaturizációt felljebb húzod.. ennyi ;)
  • tobias88
    #12217
    Azt nem tudjátok, hol tárolja a játék azt az xml fájlt, amit az irányítás átállításánál ment el? Találtam egy keyboard.xml-t, de az az eredeti beállításokkal van, nekem meg a 0ás beállításnál is érzéketlenebb kanyarodás kellene, mert ez iszonyat ami van.
  • lac coo
    #12216
    Mondom ,2011-ben teljesen korrekt FFB- volt, ez ahhoz képest nulla .
    Kipróbáltam a teljest, hát ez még jobban tapad mint a demo ,gyakorlatilag szándékosan sem tudom már megforgatni...Ez így nem autó vezetés,halovány köze sincs hozzá !!!! Aboszolut billre meg joypad-ra készült játék, annak talán jó, de kormányon gázpedállal adagolva a gázt, kb 10 éves NFS fizikát érzek rajta .. Sikerült visszalépniük ezen a téren a 2010-es szintre .
  • Alexease
    #12215
    Es hogy oldodott meg?:) Itt a 2012-ben is az a gond, alapbol kozepen gyengecske, es sebessegtol fuggoen, nem hogy erosodne, kemenyen tartana kozepre, hanem szinte olyan mintha meg gyengulne is:DDDD

    Lehet hogy ilyen egy igaziban a kormanyszervo, nem tudom, nem probaltam;D
    De az igazi videok alapjan, eleg kemenyen kapaszkodnak bele (edzenek is ra rendesen), a kisebb-nagyobb egyeletlensegeken igen komolyan rangat.
  • Dzsoy
    #12214
    Megint nyomják ha valakit érdekel

    http://hu.twitch.tv/capzone
  • palinho96
    #12213
    igen. lesz a hivatalos is, ami decemberre lesz, de lesz egy olyan amit Én csinálok, amint kiadják a legfrissebb lng editort.. :D
  • att88ila
    #12212
    Sziasztok!
    Szerintetek az F1 2012 játékhoz is lessz majd valamikor magyaritás?Mint a 2010,2011 f1 gamehez.
  • lac coo
    #12211
    Tavalyival rengeteg 100-os versenyt mentem, elég jó, gumik jól kopnak, új gumi hideg mint a fene, benzin fogy, vagy tolom neki, vagy spórolok...Nekem tetszett .
  • MerlinW
    #12210
    Kipróbáltam. Ez nekem még mindig túl árkád. Sajnálom:/
  • dr Kotász
    #12209
    Nagyon kis erejű force feedback, alig állt ellen a kormány. Megoldódott végül.
  • dr Kotász
    #12208
    arányosított gumikopás

    Természetesen nem neked szólt, a „légierőnél szolgáló” versenyzőtársaink szókincsbeli fejlődését próbálom vele elősegíteni.
  • Dzsoy
    #12207
    Mi az a " tyre wear scaling" ???

    Kedves Dr Kotász!!!
    Az anyahajó dolgon jót röhögtem, és remélem hogy nem nekem címezted mert "elvileg" mindenütt career-t írtam. (legalábbis remélem)
  • Tormiee17
    #12206
    Mi volt a gondod a 2011 esnél?
  • szabii98
    #12205
    második vid még nemgyó, majd szólj ha felment
  • dr Kotász
    #12204
    A kormány problémád meg fog oldódni. Nézd meg a hivatalos fórumot, ott sokkal több tapasztalat gyűlik össze. Én is ott találtam az F1 2011-es kormányparára megoldást. Amúgy csak az elenyésző kisebbségnek van szívás a kormánybeállítással, a legtöbben azt írják, nyoma nincs a demobéli problémáknak.
  • GameOne
    #12203
    Test Nap és Verseny

  • Tormiee17
    #12202
    Én se mennék végig minden egyes szabadedzést...de mivel a kormányt nemtudom beállítani rendesen így muszáj vagyok az xbox kontrolleremmel játszani,amihez pont jól jönne a 3 szabadedzés,hogy belerázódjak :D
  • dr Kotász
    #12201
    Ezenkívül ha valaki órákig akar tanulni egy pályát, ott a time trial. Persze tudom, ott könnyebb az autó, nem ugyanaz, mint a verseny. De szvsz magát a pályát megtanulni plusz 1 órát gyakorolni a konkrét versenyhétvégén a helyi körülmények között elég. Én eddig sem mentem végig careerben (figyelem: carrier = anyahajó:) mindhárom szabadedzésen.
  • dr Kotász
    #12200
    Fontos info, mielőtt még elkezdenénk furcsállni: tudatos fejlesztői döntés a tyre wear scaling kivétele. Csak 1:1 arányú van. Magyarázat a #12193-as hozzászólásban, próbáljuk ki, mielőtt ordítozni kezdünk...
  • Dzsoy
    #12199
    Nem tragédia a P1 és P2 hiány hisz az ember megy P3-on 1 órát és ha kevés akkor menti az addigi beállítást és restartolja annyiszor ahányszor akarja, csak akkor minek jelzi a pénteki időjárást és miért hivatalos F1 játék???
  • Robert24
    #12198
    Sok a kérdés amit én tudok pár óra játék után azt megosztom.(Carrier módban)
    Előszőr is a fiatal pilóták tesztjétől indúl az egész a különböző feladatok után lesz egy értékelés és az alapján fog lehetőséget felkínálni a játék. Ha 1 arany medált megszereztél akkor a Torró-Rossóhoz mehetsz ha kettőt akkor Force india ha 3 akkor a Williams. Ha egyet se csak ezüstöket és bronz medálokat akkor a 3 leggyengébb csapat közzül választhatsz, innen indúl az egész. A szabad eddzésről annyit, hogy valóban 1 van utánna az időmérő a megszokott módon. Fejlesztések továbbra is vannak valaki írta, hogy nem ez így helytelen. A szabadeddzésen kell továbbra is megcsinálni a kitűzött feladatot és utánna jönnek a fejlesztések. Az időmérőkön és a versenyen is véleményem szerint gyorsabbak az AL-ok mint tavaly és legenden én a Force Indiával Albert Parkban a 8. helyet szereztem úgy meg, hogy az utolsó 6 kört végig bekkeltem már gumim sem volt. Esélyem nem lett volna nyerni nem úgy mint az f1 2011-ben. Sokkal nehezebbek a szintek legalábbis a legend de szerintem a professionál is vele arányban. Külön gumi szimet már nem lehet kikapcsolni azon kívűl nagyjából a régiek szeint lehet állítgatni. Nincsen felvezető kőr mint ahogy levezető sem a futam után. A zászló szabályok ugyan azok viszont már a boksz kijáratnál nem szabad átlépni a fehér vonalat mert 10 rajthelyes büntit kapsz szóval realisztikusabb lett ilyen szempontból is. Összességébe amit eddig tapasztaltam sokkal jobb lett mint a 2011 viszont a kormányomat nem tudom úgy beállítani ezt negatívként élem meg lehet lesz rá megoldás de még nem tapasztaltam ki. Kb ennyi amit 1 futam alatt érzékeltem. Ja és az autók közt is érezhetőbb a különbség. A Ferrarikkal, Mekikkel, de még az AMG Mercikkel sem tudtam úgy harcolni a Force Indiávbal mint tavaly vagy azelőtt.
  • szabii98
    #12197
    ott jól leis szoktak hűlni a gumik, ha nem melegíted..mondjuk az inkább script volt, nagyon megállítani nem lehetett
  • V43 1105
    #12196
    Tavalyiban SC ha benn volt több körön keresztül ott körözgetett :D
  • Alexease
    #12195
    Biztos vannak megszallottak akik komolyan veszik. Vegig tolnak 3 ora edzest, 1 ora idomerot es 2 ora versenyt:)
    Ez csak akkor vicces, ha kozben banannan toljak, sok segitseggel, kulsonezetbol, levagjak a kanyarokat, restaltolgatnak versenyen, vagy nyomatjak a flashback-et (vagy mi a szart):)

    Nem toltam meg bajnoksagot az elozokkel, de ami fontosabb lenne (nem tudom van-e?): felvezeto kor gumi es fekmelegiteshez (ami szamitana is); teljes/tobb koros sargazaszlos szakaszok; esetleg piros zaszlo, verseny megszakitas baleset vagy felhoszakadas miatt; hideg/meleg/elegetett fekek; kockasra fekezett gumik (kezelhetetlen, raz, ugral a kasztni); stb.
  • Dzsoy
    #12194
    Azzal van bajom hogy ez így baromira nem "hivatalos" F1-2012.

    A HRT és a Virgin csapattal az emberek 90%-a nem megy. Vegyék ki azt is :D :D :D
  • zzeN
    #12193
    A készítők elmondják miért vették ki az FP1-et és FP2-t.
  • Dzsoy
    #12192
    A 2011-ben én végigmentem :D Mind a hármat :D
    1 óra alatt nekem kicsit nehéz belőni a kocsit (sok mindenről nem tudom hogy mi) elég sok kört szoktam menni hogy megnézzem a köridőket a különböző beállításokkal.
    És mivel idén végre jó a legend fokozat így nekem még fontosabb hogy jól belőjem a gépet :D
  • Vieras
    #12191
    Tunngle val megy a multi lanként neten
  • szabii98
    #12190
    mert? a p1-p2 hiánya miatt?:DDDD
    max setuppoláshoz kell, karrierben tökéletes így is...nem hiszem hogy karrierben bárki végig mente mind a 3 edzést
  • Dzsoy
    #12189
    http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/No-more-FP1-and-FP2-Check-twitter/m-p/64600#U64600
  • Dzsoy
    #12188
    hát akkor asszem van egy eladó F1-2012 Xbox-ra ha kell valakinek... :D
  • gallardo
    #12187
    Én carrierben nyomok long raceweekend-et és tényleg csak 1 darab 1 órás gyakorlás van amit az időjárásnál p3-nak nevez.
  • Tormiee17
    #12186
    Nincs sajna,alapból long weekendre van téve és semmi állítási lehetőséget nem enged :/
  • Dzsoy
    #12185
    Nekem még nincs meg, nem nézné meg valaki hogy career-ben long weekend-be van-e P1 és P2 !!???
  • Dzsoy
    #12184
    Az alábbi videón látni a pénteki időjárást, de ott is frissen kezdi a career-t és látni felül ahol a futamok sorrendjét írja hogy kezdésnek az van kint hogy "aus P3"
    Ha ez komoly akkor erősen bánom hogy előrendeltem.
    Milyen már hogy ezt kiveszik? Jó hogy nem a Q1-et és a Q2-t is kihagyják a játékból. Én mindig végigcsináltam ezeket az edzéseket, és kifejezetten élveztem.
    Merem remélni hogy csak valami tévedés az egész....