21741
  • Dzsoy
    #12423
    career-be még az első versenyen se vagyok túl mert borzalmas a kormány. Már tényleg mindent kipróbáltam ,de a gyors kanyarokat nem lehet bevenni íven csak ha eldobsz ott 5-6 másodpercet. Kibeba++ottúl elcseszték
  • vinc3nt
    #12422
    azt hogyha elhagyod a pályát és automatikusan elveszi a gázt ki tudod kapcsolni van rá már valamilyen mód?
  • Nathan66
    #12421
    :) én professionalon játszom Caterhammel, Kubica-t éltetem, :)) de eszméletlen nehéz professionalon is
  • argo001
    #12420
    A Momo beállításokat meg továbbra is keresem, hátha akad egy.
  • Nathan66
    #12419
    Maláj futamnál járok, épp első vagyok. a Benzint elég brutálra szoktam állítani, fél körrel a vége előtt berángat a vas és over... lehetne valami, rádió figyelmeztetés, hogy low on fuel váltsak rövidebbeket...
  • argo001
    #12418
    Na, 12. lettem az első versenyemen a Caterhammel, Legenden. A verseny nem volt olyan rossz, viszont az autó is bűn lassú. :D
  • palinho96
    #12417
    Na hali!
    Még várok a Ryder Language editorra, így még nem tudom 0elkezdeni a magyarosítását, de személyre szabott adatbázisokat tudok készíteni! :D
    Több Flashback kell...stb
    Esetleg az Ai-n tudok minimálisan változtatni, ami időben változik/csökken.
    Legenden túl erősek, ezért nem sokkal ugyan, de tudok rajta változtatni;)
    Tudok változtatni a Box kiállások idején, csapatok motorjainak meghibásodásának %-át..
    szóval írd mit szeretnél és csinálok egyet SZEMÉLYRE SZABVA!! :D
  • Alexease
    #12416
    A Momo hany fokto fordul (osszesen vagy jobbra/balra egyenkent)? Driverben milyen beallitasok vannak?

    A Linearity felesleges, becsapos. Hulye erzes hogy teljesen mashogy kanyarodik az auto, mint ahogy az ember forgatja a kormanyt;)
    A Momo-ra elvileg nem kellene Saturation, legalabb is ha nem tobb 450 foknal a kormanyszoge. Szaturaciot beallitva csak meg erzekenyebb lesz kozepen.

    Az F1 330–450 fokon jol hasznalhato. Vagyis egy 900 fokos kormanyon az 50-es szaturacio 450 fok ((900/100)*50), a 330 fok (330/(900/100)) 36.666-os szaturacio (900*(36.666/100)).

    A brake deadzone is gazos lehet, mert az F1-nel (de igazabol minden verseny autonal) a eleve full padlofeket kell nyomni, es a „majdnem” csuszstol fokozatosan visszaengedni az apex-ig (vagy a kigyorsitasi pontig). Ha deadzone van rajta, sokkal rovidebb a pedalut, kevesbe kezelheto. Eleve szar a fekpedal minden kormanyon (leszamitva a loadcellas 100E-res pedalokat:P), mivel koze nincs az igazihoz:)

  • Alexease
    #12415
    Azt en sem ertem;) Alapbol kicsit erzeketlen es gyenge kozepen, arra meg holtjatek, teljesen gyilkos lehet.
    De teny, ha valami olcso, egyszeru, regi kormanyt hasznalnak, ami csak ~180-at fordul osszesen, annal problemas lehet a beallitas.
    De a Codies forumban sokszor latok „normalis” kormanyokat (G25, G27, uj Thrustmasters) amit hasonloan gagyin allitanak be.
  • argo001
    #12414
    Advanced wheel settings
    Steering deadzone – 0%
    Steering Saturation – 5%
    Steering Linearity – 30%
    Throttle deadzone – 0%
    Throttle saturation - 10%
    Brake deadzone – 32%
    Ezt használom.
  • Alexease
    #12413
    Pedig Momo-val tuti jo kell hogy legyen. Keveset fordul, nem ugy mint a mostaniak, de az pont eleg az F1-hez (valszeg meg tobb is).
    Kormanybeallitas?
  • argo001
    #12412
    Na, semmilyen beállítással nem működik ez a hülye játék Momoval. Ha az ovverride input device-t offra rakom, akkor túl lassan reagál, ha kormányra, akkor meg kb lehetetlen egyenesben tartani.
  • JUVEfun
    #12411
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/9/22/a1_2012_9_22_o3tiysbsmt_tn.jpg]
  • piromanniggah
    #12410
    nekem 1 szar kormányom van 1000 éves.. win7re még drájver sincs hozzá :D
    szal örülök, hogy müxik kb :P
    kell rá mert már alapvetően húzna kicsit jobbra..
    de a kanyarsebességgel lehet vmit kezdeni?
  • JUVEfun
    #12409
    ...megyek kipróbálom.

    RD-n már van letölthető kamera állítás minden autóhoz
  • lac coo
    #12408
    Kormányra minek holtjáték??? Mindenhol látom, hogy javasolják a best beállításokra, de nagyon nem értem ....
  • piromanniggah
    #12407
    kormány holtjáték 5%
    lineariti 15%
    minden más 0
  • JUVEfun
    #12406
    milyen kormány setup ???
  • piromanniggah
    #12405
    vhogy nincs kanyarsebességem sehol :s assist off-fal nyomtam a 2011et pro nehézségi szinten és elég jól boldogultam, most meg pro nehézségi fokozaton összerakok 1 kb tökéletes kört és 6mp-t ver rám a csapattársam.. (kormánnyal tolom pc-n) sejti vki, hogy ez miért van?
  • Cujo HuN
    #12404
    A codemasters fórumokat olvasgatva,keresgélvén megoldást a problémámra,elég sok ember panaszkodik,hogy Nvidia kártyákkal nincs teljesen megbékülve a játék.Nekem az segített,hogy megváltoztattam az asztal felbontását 1280x720-ról 1920x1080-ra.Nem értem mi köze van hozzá,de ez segített,és mostantól élvezhetem a játékot szinte teljes pompájában :) Ha valakinek hasonló problémája van,próbálja ki.
  • ronso
    #12403
    Üdv
    Merre keressem a menüben ha bajnokságot akarok játszani egy kiválasztott pilótával ugy mint a 2011 es F1 ben ? Egyszerüen nem találom.
  • IXEMGabeo
    #12402
    na ez az új kormány setup elég jó:)

    megcsináltam mediumon egy season challenge-t. Minden csapattársam elvertem 4 győzelem jött össze (sikerülhetett volna több is). 3. lettem a vb-ben. (Marussiával kezdtem és Montrealt sikerült velük megnyerni)
  • Gabor77
    #12401
    Quick menu-be állítsd be verseny közben.
  • Nathan66
    #12400
    azt, hogy lehet megoldani, hogy amikor elindulok esös gumival, a többiek felteszik a szárazat mert szárad az út, de ha én megyek be a boxba ugyanazt teszik fel, nem száraz gumit....
  • Fox44
    #12399
    Kép.
  • Fox44
    #12398
    Ilyesmi T-cam beállítást szeretnék az F1 2012-ben. Melyik sort piszkáljam a cameras.xml fájlban?
  • Dzsoy
    #12397
    5 éve van X-box-om és még soha eddig nem fagyott le töltés közben. Meg amúgy se nagyon. Eddig.

    KÖSZÖNÖM CODEMASTERS!!!
  • lac coo
    #12396
    Jah, az Codemasters F1 sorozatnál már alap ! :DDD
    Esőben úgy szoktam, hogy Monza száraz beállítást lövök az autóra :)))
  • tobias88
    #12395
    Igen, Kanadában volt nekem ilyen, máshol még nem láttam. Lehet hogy a pálya karakterisztikája is közrejátszik?
  • Totti5
    #12394
    Próbáltad full esőt inter gumikkal? na ott jó a kipörgés... 1-2-3-4 pörög ahogy kell, lehet küzdeni vele, csak féktávok halálosak annyira nincs tapadás:D
  • Firerock
    #12393
    Igen,bár nekem csak olyan volt hogy a célegyenesben nagyon esett,jégpálya volt a másik végében pedig alig esett.
  • lac coo
    #12392
    És hogy egy kicsit lámuljak én is: gyönyörű a grafika, ahogy hosszú verseny végén az ívek mellett gyűlik a törmelék, és belehajtva rohadt szépen fel is ragad a gumira :)))

    A dinamikus időjárásból valaki látott már valamit, van olyan, hogy a pálya egyik végén kezd el esni másik még száraz ?
  • lac coo
    #12391
    Pedig azt valaki igazán kibogarászhatná belőle :))) Mármint a TC-t ( vagy mi is az, fene tudja ...)
    Fun-nak jó...Én szándékosan túlkormányozottra állítom az autót, kemény hátsó rugókkal, úgy néha azért bűvészkedni is kell :)))
  • Alexease
    #12390
    Igen, amikor a cockpiteket csinaltam, egy minimal rafordulast rajtahagytam. Igazabol nem a tukrokhoz, mert az autonkent erosen valtozik, hanem az erzes miatt:)
  • barcames
    #12389
    50% futamot mentem a karrierben az időmérőig elment a futam után nem :S
    miért lehet?
    a játék hova menti a profilomat?
  • Alexease
    #12388
    Ma mentem nehany kort Silverstone-ban (Time Attack, eso), igazabol nem olyan rossz, szodaval elmegy;) Igy korozgetni ghost-tal vagy tolni 1-1 gyors versenyt, foleg az igazi futamok kornyeken fun-nak, teljesen jo;)

    Az FFB-ert kar, de felhuzva szokhato.

    A TC-t nem ertem, de kezd gyanus lenni, hogy az inkabb (es/vagy) valami izmosabb, trukkosebb, nagyon zart diffi beallitas lehet (amit nem lehet setup-olni sem:P).

    A kormanyzason es az FFB-n sose fognak javitani, legalabbis ha a felhasznalok igenyen mulik. Akarhanyszor beneztem a Codies kormanyos/kezelhetoseg/kormanyzas/stb. topic-okba (a bill.-es, gamepados izekkel nem foglalkozom), minden beallitas, ajanlas, „tuti config” gagyi: deadzone es linearitas beallitasok, minimalis/nulla FFB-k (ami meg maxon is gyengye, leszamitva a kamu efekteket, mert az letepi az asztalrol a kormanyt:P).
  • lac coo
    #12387
    Oldalra nézés van, azt nem tudom, hogy állítható-e. A te kamera beállításoddal egy ici-picit fordul oldalra, de az halál pontosan elég hogy lássam a teljes tükröt.

    Az már inkább gáz, hogy ugye nagyközönség Tcamból megy , tükör csak dísz, ezért elég fapados-spórolós! Alig van benne valami ,autó csak akkor jelenik meg benne, ha már fél méterre van mögötted !
  • Alexease
    #12386
    De azert eleg gaz, hogy cokpitbol elvileg hasznalhatatlan versenyen. Az eredeti cockpit beallitasok nevetsegesek (gondolom a tukor miatt), normalisan beallitva meg nem latni a tukroket (ami teljesen normalis, 1 monitor, ilyen latoszoggel).
    Oldalranezes nem tudom hogy van-e, de ha van, ugyis szar, tuti nem allithato a merteke, de amugy is zavaro.
    A hatranezes ugyanugy hasznalhatatlan. Hosszu egyenesben meg OK, de ahol kellene (fektavon, kanyarban) ott eleg suicide;D
  • lac coo
    #12385
    Ha így haladunk még 5 év és a kormányt is kiszedik ! :)
  • Alexease
    #12384
    Mert a felhaznalok nagyresze nem cockpitbol tolja, hanem Tcam-bol vagy hatulrol, oda meg minek:) Az is csoda, hogy ebbol meg nem szedtek ki a cockpitet;)