21741
  • lac coo
    #12016
    A gumihoz amúgy nem lehet hozzáférni ?
  • Danecay
    #12015
    Nem gondolnám, hogy Legend AI ellen tolja, már csak pusztán logikai alapon. Aki ideális ív megjelenítőt használ, az nem hiszem, hogy Lengend AI ellen meccsel, főleg gamepad-al, ráadásul pole-ból indulva, ami azt feltételezi, hogy futam előtt az időmérőt is megnyerte. Jó mondjuk a rajtpozíciót lehet, hogy Quick Race-ben lehet állítani, de megint csak logikátlan lenne, kihívás keresése alapon Legend AI mellé első rajtpozíciót állítani.
  • Dzsoy
    #12014
    Németeknél hivatalosan holnap jelenik meg, azaz sokan már ma megkapták.
    Írják hogy a LEGEND fokozat most sokkal nehezebb, de azért engem aggaszt hogy egy torro rosso-val az 5. helyen van a gyerek ahoz képest hogy mennyire béna. Csak reménykedek hogy nem legnehezebb fokozaton játszik.

    Plusz verseny előtt lehet választani üzemanyag stratégiát is.

  • lac coo
    #12013
    Nem baj, vízen soft gumival jó lesz ez ! :)))
  • Alexease
    #12012
    Autos jatek, vagyis erdekelne a dolog;) Igaz F1, ami nem a kedvencem, de eltologatnam szivesen. Foleg hogy ez „egyben” van (palyak, autok, idojaras, AI, karrier stb.), olyan „jatekos”.

    Lelkes vagyok, mert demo, lehet teszteni, piszkalni:P Mivel a nagykozonsegnek gyartjak, ez igy sose lesz olyan, ami nekem kellene, de ebben most tudok turkalni, mivel mit lehetne kezdeni, tud-e hasznalhatobb lenni, megeri-e megvenni a veglegest.

    De eddig nem sok eredmenye van:) Foleg az iR utan (abban is van Williams, bar regebbi) kicsit vicces:)

    Biztos van sok hibaja (nagykozonseg funkcioja:P), pl. hogy elveszi a gazt a palyan kivul, de azt leszarom, nem ott akarok menni:)

    A legnagyobb baja, az valami meghatarozhatatlan kórtortenet: kormany-ffb-sebessegfuggos-linearitas-erzekenyseg-gazelveteles-nyomatekszabalyzos-mittudomenmi :)

    Allohelyzetbol meg 2-ben is megforog, porog, ahogy kell. Lassu kanyarban vagy megindul vagy nem (kormanyzog fuggo?!). Egyeb kanyarban es helyzetekben, mint ha nyomatekszabalyozos, automata, mittudomenmit figyelos/szamolos diffi lenne hatul.

    Egyelore 50% a dolog (mint vasarlas), a vezetesi elmenybol a kormanyzas nem az igazi, fekezes mar jonak tunik, de azon kivul (minimal odafigyelessel) padlogazos. En az autoval es magammal is szeretnek kuzdeni, nem csak az agyon catchup-olt AI-val;D
  • Danecay
    #12011
    Érdekes jelenségnek voltam részese. Játék közben kiléptem a Logitech Profiler-be kormányszöget állítani, majd miután visszaléptem nem volt FFB. Mondom mindegy megyek így, kipróbálom, és az történt, hogy sokkal szűkebben tudtam fordulni, tudtam rövidebb féktávokat használni, kb. azok a dolgok amiket már ide leírtam és videó formájában beszúrtam, miszerint az 1:21-et autózó sráchoz képes sem olyan rövid féktávot, sem olyan szűk kanyart nem tudtam venni, kezdtek a videóban látottakhoz hasonlítani.
  • Totti5
    #12010
    YDT nem más mint tutorial olyanoknak akik életükben nem láttak F1et és nem játszottam az előző kettővel.

    2. napon annyi van, hogy lemegy 2 videó és körbe kell érni a pályán 2 perc alatt. Ennyi. Vége. Nincs tovább. Demó után inkább szenvedés volt végiglépegetni azon hogy nyomd a féket le, meg nyomd meg a KERST, meg vegyél be egy kanyart az íven.

    Gondolom senki nem erre gondolt... hanem valami kollektív téli tesztre, ahol feladatokat kell megoldani, tesztelni a vasat, gumikat akár több helyszínen, mint ahogy szoktak, de nem ennek köze nincs hozzá.
  • Dzsoy
    #12009
    Nekem bejön a YDT. Nem hiszem hogy egynél többször meg fogom csinálni de ötletes. Jobb minthogy válasz csapatot aztán kezdj el egy szezont.
  • lac coo
    #12008
    Viccelsz ?! ÚJ HÚS !!!! :D
  • Danecay
    #12007
    Rég láttalak már ennyire lelkesnek, különösen F1-et illetően :)
  • szabii98
    #12006
    különben is ki lehet hagyni. belépsz, kilépsz, 1 perc sincs
  • IXEMGabeo
    #12005
    nem figyeltem az idézőjeleket...

    Szerintem meg ötletes a YDT
  • Totti5
    #12004
    Idéztem máshonnan... egyeseknek még ez is nehéz.
  • IXEMGabeo
    #12003
    az egyiknél gyorsan időre kell teljesíteni.

    Ha a defektesre gondolsz akkor F12 és utána sokáig húzasd a verdát maxig és fékezz aztán a vörös területen belül...
  • Totti5
    #12002
    "Ez a young driver teszt nem kellett volna bele, pláne nem kötelezővé tenni... Utolsó teszten át sem megyek valami miatt, 4ből 3 csíkot ad, és csak ennyit ír, nem azt hol hibáztam."

    Sírok...
  • hungary27
    #12001
    köszi
  • twi452
    #12000
    még kicsit tűkön kell ülni sajnos :) október 2
  • hungary27
    #11999
    az nba mikor jelenik meg?
  • twi452
    #11998
    Nem tudom igazából :D Most vagy olyan szar érzékeny a pad-el, hogy nem lehet íven tartani és ezért olyan mintha bill-el játszana, vagy csak érzéketlen a keze és ütögeti jobbra balra, nem tudom eldönteni.. :D

    ki kell próbálni látom már :)

    max idén csak nba 2k13 és az xcom lesz a befutó :D
  • Totti5
    #11997
    Szerinted? még minden segítséggel is képes volt kicsúszni... hihetetlen.
  • twi452
    #11996
    ennyire szar lehet box kontrollerrel irányítani, hogy rángatni kell a kormányt állandóan vagy csak nincs érzéke hozzá?
  • Totti5
    #11995
    Pont az ilyen balfaszok miatt olyan a játék mint ami és még mutogatja is hogy mennyire inkompetens az egészhez.
  • Dzsoy
    #11994
    Melbourne kis essővel
  • Firerock
    #11993
    mostmár látom,köszi
  • Alexease
    #11992
    Konzol es Warez.
  • Firerock
    #11991
    ez engem is nagyon érdekelne
  • lac coo
    #11990
    Hát az esőfüggöny azért elég elvetemült volt, nehogy azt mondd, hogy egy teljes versenyt gond nélkül végigmentél azzal ? :)))Az ember szeme kifolyt 5 perc alatt. Lehet, hogy reális de kell a francnak :)))
  • lac coo
    #11989
    Semmit nem vettem észre. Lövésem nincs hol van a dolog eldugva :)))))
    talán valami gáz kezelés cucc nincs benne, sehol elveszi magától ha bizonyos helyzetben el akar pörögni.

    A surface materialokat kéne még lecsökkenteni 70 % körülire, hátha úgy izgibb a dolog :))) Bár szerintem azzal nincs gond, a gázzal annál inkább sokszor majd lefullad szegény :))))
  • Totti5
    #11988
    Lessétek meg.

    Amúgy meg bármit állítok a kormányon, középen szar. Kicsit mozdítom és már megy jobbra balra. Persze teljesen elfordul pontosan azzal nincs is gond, csak így nem lehet pontosan menni és 1 jó kört nem lehet összerakni, mert emiatt a szar miatt tuti belerontok valahol, nem hogy korrigálni meg finoman menni... képtelenség.

    F1 2011 SPA


    F1 2012 SPA


    Kezdem feladni, teljesen élvezhetetlen.
  • IXEMGabeo
    #11987
    hol lehet Spaban menni? demoban nincs is benne ez a pálya

    vagy netán scripteltél valamit?
  • lac coo
    #11986
    Tapadást könnyű átírni azzal nincs bajom, persze nem BOX-on ... De hogy alapban kipörgésgátlóval megy az tuti .
  • Alexease
    #11985
    Nem, az adatbazis file ban, az osszes lehetseges kezelesi modnal, kikapcsoltam minden segitseget (ABS, TC, kormanyzas stb.), hatha a demo miatt vagy ki tudja miert, alacsonyabban kezeli mint szeretnem;)
  • Totti5
    #11984
    Francokat. Tapadás van az egekbe. Full esőbe órúzson 6osba full gázzal megy át!! Pálya végén 17-18as kanyarba padlóházon 7esbe megy át, úgy hogy a KERSet is nyomtam neki!

    Ez egy tömény szemét ahogy van. Visszavették az esőfüggönyt is. Amig nem érsz közvetlen mögé panorámába látsz mindent, de ha mögötte vagy akkor kb a felére lett visszavéve a láthatóság, így most már mindenki lát mindent ahogy kell ugye. -.-

    Ez a kicsúszok a fűre és automatán megy dolog ugyan úgy benne van Quick race módba... förtelmes.



    Alapjaiban lett elkúrva az egész. 1 évig azon munkálkodtak hogy hogyan lehet a FULL assists offot = Full assist onra átírni, csak akkor meg minek van benn az opció, ha semmit nem számít?
  • lac coo
    #11983
    ez mi, FFB vagy TC ? :)))
  • Alexease
    #11982
    Probald ezzel: f12012-database-01

    Nem tudom, szamit-e valamit, de mar annyi mindent atirogattam, hogy azt sem tudom ki kivel van;D
  • lac coo
    #11981
    Így erősre véve már tényleg egész használható .Most már csak a TC-t kellene kilőni valahogy mert tuti nem a gumi tapad ennyire, lehet hallani, ahogy remeg a hang , ahogy elveszi a gázt ...
  • lac coo
    #11980
    Én picit erősebbre vettem, mint te, és majdnem hibátlan most ....
  • Alexease
    #11979
    Kozben vegig turtam a scriptet, hogy mi lehet az az Advanced Wheel Options, amit annyira dicsert az Autoweek-es ember.

    Rajottem, hogy semmi, amit irt, az az Advanced Wheel Options a Controller bealltasoknal, ami jelenleg is van a demo-ban:)))))) Most O vagy nem talalta meg a demo-ban vagy konzolon nem volt?!?! Vagy ezt sokan megeszik?!:)

    Az auto setup-ot (garazst) meg hiaba dicseri, az most is tudom allitani, es szinte semmi hatasa.
  • lac coo
    #11978
    Megnézem így is.

    Esőben jó menni vele , csak kéne alá slik gumi, hogy kicsit élethűbb legyen ! :DDD
  • Alexease
    #11977
    Azt nem, de ugy ahogy segitett neki a tulhatjott FFB ero;)
    Otletem meg van 1-2, de nem volt idom kiserletezni.