21741
  • IXEMGabeo
    #12137
    Azt írja, hogy Abu Dhabiban a gép különösen lassú:) ez meg is látszik 4,5 adott Vettelnek:D:D

    majd patchben ez is javítandó
  • Dzsoy
    #12136
    Lehet röhögni rajtam de demoba mekivel asszem 1.48-akat mentem. (bár kormányom szervízbe és kontroller 0 beállítással)
  • Dzsoy
    #12134
    délútán 1-kor már itt nyomta :D
  • IXEMGabeo
    #12133
    1:41 Abu Dhabiban...veszett gyors. És persze óriási kocka:) ki tudja mennyi ideje tolja:) csodálom h nem pihent, vagy nem kajált
  • Dzsoy
    #12132
    kora délután még kontroller-ről nyomta azt tudom.

    Az hogy most pole-ba van még nem jelent semmit hisz ez egy edzés volt, tehát a gép gyorsul majd időmérőre, bár ő meg kemény keveréken ment tehát ő is gyorsabb lesz...
  • IXEMGabeo
    #12131
    te tudod a képességeid:)

    Látod a Williamssel ilyen vezetéssel simán a poleban lehet az ember:O na ja, csak elfelejti mindenki, hogy az xbox kormány a lehető legjobb
  • Dzsoy
    #12130
    hát az vigasztal hogy én messze vagyok a sráctól a vezetés terén :D olyan kombájn harcos lehetek, így talán nekem azért nehezebb dolgom lesz :D
  • IXEMGabeo
    #12129
    nem, hogy örülnél, hogy a csomagod verhetetlen:D

    Srác jól vezet nagyon, de nem mindenki tolja így...és ő még a beállításokat se veri nagy dobra, ahogy elnézem
  • Dzsoy
    #12128
    Ha első évben egy williams-el világbajnok vagyok akkor nincs benne kihívás... és így elég uncsi hisz egy Mekivel, RB-vel vagy ferrarival akkor sima győzelem állandóan... :(
  • Dzsoy
    #12127
    De azért mindennek van határa :D
  • IXEMGabeo
    #12126
    Williams nem lett olyan gáz kocsi, mint a 2011-es játékban. Itt sokkal erősebbek hisz Maldonado is futamot nyert velük idén.
  • IXEMGabeo
    #12125
    Ez a Williams gyönyörű a 2012-es játékban tuti velük leszek meg a Mercivel:)
  • Dzsoy
    #12124
    Jól láttam hogy career-ben az első 2 futamon podiumon volt a williams-el? Aggodjak a nehézség miatt? :D
  • Dzsoy
    #12123
    Xbox-om van ,ott szerintem semmit se lehet megnézni :D
    Legalábbis azt hiszem :D
  • Alexease
    #12122
    Meg lehet nezni adatbazisban;) Minden csapathoz, autohoz, motorhoz, pilotahoz van rendelve doglodes:)
  • IXEMGabeo
    #12121
    pedig vannak jó meccsek is:)
  • Alexease
    #12120
    Ja nem (vagyis igen, de az most mindegy:P) beszelgetes volt;) Es nem volt vita, tok jo;)
  • Dzsoy
    #12119
    sose vonzott a lökdösödés meg amik ott vannak.
    Láttam már videót róla, hát inkább roncsderbire hasonlított.... :D
  • Firerock
    #12118
  • IXEMGabeo
    #12117
    mé nem?:) félsz h kikapsz? xD
  • Dzsoy
    #12116
    http://hu.twitch.tv/capzone

    itt élőben nyomják!!!
  • palinho96
    #12115
    nem... még nem.. :D
  • Alexease
    #12114
    Mi tortent, kijott a warez, hogy ennyi hozzaszolas van?!:)
  • Dzsoy
    #12113
    ahhh
    már látom.
    Akkor viszont multin gyengébb a gép. Bár azt sose játszom ugyhogy nem érdekel :D
  • Firerock
    #12112
    ez multi
  • Dzsoy
    #12111
    állított a nehézségi szinten hogy most ennyivel gyorsabb?
    Vagy olyan versenyt megy ahol nincs legend fokozat?
    picit lemaradtam...
  • Firerock
    #12110
    kérdés hogy milyen szigorúra van véve...
  • hungary27
    #12109
    én pc-re megveszem 8ezerért.
  • IXEMGabeo
    #12108
    na a büntetés rendszer látom mit sem változott. Őt lökik meg és erre ő kapja a büntit:)
  • Dzsoy
    #12107
    xbox-ra veszem. 11 és 12 ezer között mozognak. Nem láttam se olcsóbbat se drágábbat. +-1000ft nem érdekel. Ennyiért nem megyek el egy távolabbi üzletbe.
  • Dzsoy
    #12106
    még nem fizettem ki :D fogalmam sincs :D
  • hungary27
    #12105
    mennyi volt?
  • IXEMGabeo
    #12104
    tolnám veled majd coopban:D bár félő nem kimondottan a kormányomra szabták. Kíváncsi leszek a gépigényre is. Azt ígérték optimalizáltabb lesz, mint a 11-es
  • IXEMGabeo
    #12103
    1:54-es kör Spaban. Érdekes. Jócskán lassultak az autók
  • Dzsoy
    #12102
    Én már augusztus végén előrendeltem és várhatóan csütörtök este már nagyban nyomom :D
  • IXEMGabeo
    #12101
    Sokkal szebb lett és élethűbb, mint a 2011-es
  • IXEMGabeo
    #12100
    kifogyott a benzinje erre a marha Ferraris belement és a Lotus így nyerte meg ilyen forgatókönyvet DDD
  • hungary27
    #12099
    hogy nekimentek :DD
  • IXEMGabeo
    #12098
    :D:AS:ADs ilyen befutót
  • IXEMGabeo
    #12097
    és kifogyott a benya a Lotusból:D