21741
  • hungary27
    #12096
    Innét ki fogja megvenni a játékot?
  • Dzsoy
    #12095
    valami olyasmi :D
  • IXEMGabeo
    #12094
    most multiznak amúgy
  • twi452
    #12093
    oO az a Vettel próbálkozás kicsit fura volt.. drs-el mint a rakéta egyenesen bele a seggébe és fullfék h ne rohanjon bele xD
    kihúzza jobbra és simán elment volna mellette... nem bíztató :D
  • IXEMGabeo
    #12092
    ez legyen a legkisebb gond
  • Dzsoy
    #12091
    Féktávon azért még mindig oda lehet érni. A gép meg általában csak egyenesekben előz. Nem láttam még hogy kanyarnál beszúrna.
  • twi452
    #12090
    azért ott előtte a körben volt majdnem egy megforgása :D ott ment el az a helyezés mert elég közel volt alonso amikor kijött a pitből :)
  • IXEMGabeo
    #12089
    hogy visszaelőzte Vettelt x-)
  • lac coo
    #12088
    Nekem alapból csak annyi kívánságom lenne, hogy legyen olyan a játék mintha legalább félig-meddig F1 autóban ülnék, aztán jöhet gumikezelés, erőviszony, pólóra gombok, anyámkínja :)))
  • Dzsoy
    #12087
    1 körrel tovább maradt a használt gumival kint és Alonso máris előtte. Eddig nagyon tetszik a legend nehézségi szint :D


    http://hu.twitch.tv/capzone
  • palinho96
    #12086
    VGA problem? friss driver? kicsi net? :D
  • Dzsoy
    #12085
    érdekelne hogy Maldonado hány futamot fog befejezni a játékban :D
  • palinho96
    #12084
    na az R&D-t sajnálom. baszott jól összeszoktunk amikor a gumiofizikáját és az autófestéseit teszteltem és javítgattuk/javítgatta...
    Meg amikor kiadtam az F1 2010-hez a az F1 2011-es modot.. xD akkor levél áradat, hogy köszöni szépen, hogy az Ő cuccait rakom be... stb.. :D
  • IXEMGabeo
    #12083
    szerintem ennyire nem ásták bele magukat a készítők. Az erőviszonyok sztem változatosak lesznek. Mondom kapásból a Merci elől, a Mclaren van, hogy 7. a Ferrari van, hogy elől a Red Bull pedig nem egyértelműen a legjobb, mint a 2010-es és 11-es játékban. Ez is haladás
  • szabii98
    #12082
    nekem akad össze vissza a stream :|
  • Dzsoy
    #12081
    jó volt látni ahogy alonso elhúzott :D

    Remélem azért olyanra figyeltek hogy a sauber pl jól bánik a gumikkal a többiekhez képest.
    R&D-ről meg semmi infóm :(

    http://hu.twitch.tv/capzone
  • IXEMGabeo
    #12080
    szerencsétlent a DRS miatt lehagyják:)
  • IXEMGabeo
    #12079
    élethűbb, mint a demo én megmondtam...
  • hungary27
    #12078
  • Dzsoy
    #12077
    idén állítólag a vezetési stilus befojásolja a gumi kopást. Későn, erős fékezés=jobban kopik a gumi :D
  • IXEMGabeo
    #12076
    ennek a srácnak hasonlóan Perezes a stílusa:D:D nekem kicsit agresszívabb később szoktam fékezni.
  • Dzsoy
    #12075
    elnézve a csávot én rosszabb vagyok. Kb 5-6-7 helyet tudtam volna hozni, és az pont jó nekem egy sauberral :D
    amúgy legend-en nyomja
  • IXEMGabeo
    #12074
    ha ilyen precíz vezetéssel kivitelezhető a pole és könnyebb is a játék, mint a 2011-es akkor jó kis game lesz ez:) Sauber amúgy is gyors idén
  • Dzsoy
    #12073
    Hát, év elején még csak csak .de remélem az év vége felé állították be a sorrendet. Bár itt most merci 2-3 lett :D és végre nem inditja újra :D

    http://hu.twitch.tv/capzone
  • IXEMGabeo
    #12072
    nagy nehezen fastest lap:D és tessék a Schumi, Rosberg páros elől:O
  • IXEMGabeo
    #12071
    Nem biztos, hogy a 2012-es változatban a Merciket olyan gyengére csinálták volna...Volt ahol nálam demoban Schumi indult a poleból...
  • Master91
    #12070
    Beállításokkal szarakodott.
  • IXEMGabeo
    #12069
    azt írják 6 másodperc különbség van megközelítőleg a legend és a prof szint között
  • Dzsoy
    #12068
    jah, tök idegesít. Már nem is tudom hányszor láttam ezt.
    De asszem AI nehézséggel nem lesz gond. Szerintem elég jól nyomja a gyerek és még így se tudja a merciket megverni. Hát még akkor a ferrari, RB ,meki...
  • IXEMGabeo
    #12067
    aha tényleg:)

    Srác állandóan fut egy kört aztán újrakezdi :D:D:D
  • Dzsoy
    #12066
    igen, a pálya lényegesen rövidebb lett. 2 éve egy olyan pálya volt aminél a középső rész hosszabb volt, és idén visszatértek az eredeti vonalvezetéshez mert nem volt jó annak a résznek az állapota. 2 éve futamon volt is belőle gond.
  • IXEMGabeo
    #12065
    1:32-es idő Bahreinben?

    alakítottak volna a pályán hisz a 2 évvel ezelőtti játékban az 1:50 környéki időket gyűrtük
  • Dzsoy
    #12064
    itt asszem élőben nyomja a gyerek. Lassan 3-4 órája :D

    http://hu.twitch.tv/capzone
  • Alexease
    #12063
    A 2010-es tetszett (volna), de az iranyitas, a konnyites es a bug-ok miatt nem hasznaltam.
    A 2011-est alapbol kihagytam.

    Ez a 2012 tetszene, mar majdnem jo kategoria;) A kormanyzas ugy ahogy OK, az FFB-kozeptartas erzesevel van csak gondom.
    Az AI jonak tunik. Sokat teszteltem a kormany piszkalas miatt, mindig mentem egy-egy kort (at is pakoltam a demoban a Season Challenge-t Abu Dhabi-ra, Monza mar uncsi volt;D). Nem tunik konnyunek, alapbol Legends beallitason van, a Challenge Extrem-en (vagy vaami hasonlon, max-on).
    Jol startolnak, vedekeznek, blokkolnak, menekulnek stb. neha erzodik a catch-up, de mashogy nem mukodne jol.
  • IXEMGabeo
    #12062
    jó hát most ilyeneket 2012-ben minek tegyenek be?:) Amikor nem mindenki mérnök és fizikus, aki ezekkel játszik. Célközönség minden korosztály gyakorlatilag az idős embereken kívül szóba jöhet, nyilván nem csak azok, akik versenyszerűen vérbeli szimulátorosként játszanak.
  • Danecay
    #12061
    Nyilván direkt csinálja :) Sajna nem tudni, hogy mi van ki ill. bekapcsolva, de teljes fordulaton 1. sebességi fokozatban körözve a pályán, nem durrant el a motor.
  • IXEMGabeo
    #12060
    vagy pedig direkt csinálta, hogy növelje a nézettségét, mert a hangjából ítélve az elején nem gondoltam volna, hogy egy idióta
  • IXEMGabeo
    #12059
    úristen ez fájt:D életébe nem játszott még F1-es játékkal
  • Crome
    #12058
    Én hajnal 3-kor már az alvásban szoktam edzett lenni, amint az látszik is. :-)
  • Crome
    #12057
    Jaja, tényleg jó az nekik, hogy a játékukban nem működik a mentés normálisan és egy évadban legalább 2x újra kell futni egy futamot emiatt, főleg ha 50 vagy 100% táv? (Jó, persze van még ugye jó pár dolog ami nem működik normálisan a játékban :-) ).
    Érdekes módon a Dirt sorozatban nekem sosem volt ilyen hibám. Mondjuk a Shift és Shift 2-nél viszont igen, de az más fejlesztő, más tészta.