21741
  • IXEMGabeo
    #12056
    meg kell tanulni írni hajnali 3-kor is:D én már edzett vagyok ebben
  • Danecay
    #12055
    Lehet, hogy elkerülte a figyelmedet, de a Racedepertment-es review végén, a tetszett, nem tetszett résznél a következő van írva :(

    THE UGLY
    Save games are still being corrupted from time to time
  • dr Kotász
    #12054
    Hát ja... Mindenesetre az én kormányommal (MOMO) barátságosan együttműködött az előző két kiadás. A demot le se szedtem, úgyis megveszem. Engem csak egy dolog zavart az F1 2011-ben, a savegame corruption hiba. Egy idő után már kilépés után manuálisan mentettem a save foldert. Remélem ez elmúlt 2012-ben.

    Amúgy a racedepartmentes review-ban lévő videókat elnézve a legend szint hálistennek sokkal nehezebb lett. Nem lehet már Toro Rossoval futamot nyerni.... (remélhetőleg). Meg a rajtnál sem olyan atombénák, hogy az első kanyarban hatot lehessen előzni.
  • oneal1
    #12053
    ez hülye:D
  • twi452
    #12052
    ez komoly..mindig el tudok csodálkozni egyes embertársainkon :)
  • avus
    #12051
    Ezt az idiótát. :D

  • Crome
    #12050
    Bazz, szóval savgame=savegame. Látszik, hogy késő van. :-D
  • Crome
    #12049
    *savgme=savegame
  • Crome
    #12048
    Azért azt sem értem, hogy a review alapján még mindig nem voltak képesek kijavítani a corrupted savgame problémát. Ok, hogy sokan játszanak csak online, de aki karriert menne, annál ez qrva idegesítő tud lenni.
  • WinStar
    #12047
    LOL,már van fent van tört verzió,de még senki se szedi,pedig megnézném szívesen :D xD xD De kihagynám :D
  • WinStar
    #12046
    elvileg egy időbe kéne megjelennie PS3,XBOX,PC..mostanában ez a divat,hogy mindenre egyszerre jelenik meg...
  • palinho96
    #12045
    xBox nem ?D:
  • WinStar
    #12044
    egyébként 18.-án nem amerikába jelenik meg? :D Vagy G.B-be? Mert ugye mikor beléspz a demoba akkor kiírja a megjelenéseket..és 18.ára valami kivan írva... :)
  • Danecay
    #12043
    Márcsak azért mert összehasonlítottam a 2011 és a 2012-es demo forcefeedback mappák tartamát, és hellyel közel ugyan azt, leginkább abban különbözik csak, hogy a 2012-es fileok, további G27 ill. G27 bejegyzésekkel vannak bővítve. Ezeket leszámítva minimális az eltérés.
  • Alexease
    #12042
    De a trukk a multi-kontroller (gamepad, rezgokormany, rendes FFB cucc) kezelesben van.

    Pl. a kormany-ffb-ero-elmozdulasat ugy szamolja, hogy:
    - vannak effekt mintak (burkologorbe mintaja, lefolyasa, es az csatornakhoz rendelve)
    - a felfuggesztes kulonfele elmozdulas sebessegeihez rendeli hozza ezeket a mintakat, parameterezve a minta hosszat es frekvenciajat;)

    Valakit biztos megkoronaztak, hogy ez a scriptet megirta, hogy ugyan olyan „jol” mukodik Xbox bananon mint egy 100E Ft-os kormanyon;DDD
  • IXEMGabeo
    #12041
    ha lesz valami jó kis kormány és FFB beállításod akkor lökheted:D köszi
  • Alexease
    #12040
    Probalkoztam az FFB-beallitasokkal, az adatbazissal, a menurendszerrel es az EXE-vel is;)
    De csak olyan szinten probalkoztam, ami a teljes verzional is epeszuen kivitelezheto. Mert annak semmi ertelme, hogy a demoba jo lesz, de a teljesnel egy hetet ra kell szanni, hogy ujrairja az ember:))))
  • Alexease
    #12039
    Mint jatek, az eddig sem volt rossz (leszamitva a bugokta), a demo alapjan is jonak tunik, egy „baja” van csak, hogy multi-platform, multi-gammer, multi-kontroller;)
  • Danecay
    #12038
    Ami az XBOX-os verziót illeti, már tegnap óta elérhető, akár a hazai forrásokból is.
  • dr Kotász
    #12037
    Egyetértek, a racedepartmentes kritika alapján még egész jó játék is lehet. Imádkozzunk...
  • palinho96
    #12036
    elméletben!
    de itt nyomon követitek!
  • SpeedXHUN
    #12035
    akkor holnap már neten is fent lesz:S
  • Danecay
    #12034
    Alex! Te melyik irányítással kapcsolatos file-t, vagy file-okat piszkáltad?
  • hungary27
    #12033
    csak vicceltem ám :D
  • lac coo
    #12032
    Nagyon rosszat nem ír ... Végül is igazuk van, nem rF2 meg nem iR, de én még így képes vagyok játszani vele, olyan hangulata van :)))
    Persze egy kicsivel virgoncabb gumi vagy gázpedál vagy mittudomén jó lenne .
  • macleody
    #12031
    Jó kérdés. Nem tudom van-e újrakalibrálási lehetőség a profilerben. A fék még megoldható lenne játékon belül deadzone beállításával de a gázzal nem tudsz mit csinálni. Momo a kormány egyébként? Azoknál szokott bedögleni a poti a pedálban. Én szétszedtem, befújtam contactspray-vel és hozzáforrasztottam a vezetékeket a poti lábaihoz. Azóta tökéletesen működik, már vagy 5 éve.
  • palinho96
    #12030
    előrehozottan, és majd 12.ben meg emeltet szeretnék...

    Na de ez nem ide való ... xD

    Majd olyan Október vége, November elejére megpróbálok egy tesztelt 100%-os Magyarosítást kiadni a kezeim közül..
    de akik érdeklődnek "béta" példányokat is kiadok nekik!!!
  • crossy104
    #12029
    Nos a gáz ha palóig nyomom 75%-ig megy, a fék meg nyugalmi helyzetben 10%-on van. Mit csináljak?
  • Danecay
    #12028
    Fene sem érti ezt a játékot, most olvastam a PH-n hogy a srác minden segítség OFF, kivéve ABS, BILLENTYŰZETTEL!!! ahogy írja, egyelőre 1:22:8-at met én pedig vért izzadok egy tisztességes 1:25-ös körért egy Driving Force PRO-val. Úgy látszik minél amatőrebb körülmények között nyomja az ember a játékot, annak annál jobban kedvez, vagy én vagyok sakkal bénább annál mint amennyire gondolni mertem :)
  • macleody
    #12027
    Logitech profilerben nézd meg ha padlóig nyomod a gázt akkor valóban padlóig megy-e a mutató.
  • V43 1105
    #12026
    Középszintű angol érettségi ..

    My god ..
  • palinho96
    #12025
    apuci nem politikus hanem gépész (műszaki) mérnök..
  • crossy104
    #12024
    Sziasztok! Az F1 2011-nél mitől van, hogy kb.245nél nem megy jobban az autó.
    A futam előtt bárhogy állitgatom a leggyengébb fokozaton is állva hagynak az egyenesekben. 1-2-3-ban gyorsul, de utána alig. 56-ban nem is teszem mert csak lassul. :)Logitech kormányom van, tökéletesen működik.

    Előre is köszi!
  • Alexease
    #12023
    A felvagos az, aki olyasmivel dicsekszik, amiert nem tett semmit (lasd takony kolykok ala tolnak autot, lakast, penzt stb.).

    Aki kozepszintu angol erettsegire keszul, az valszeg tett is erte valamit.

    Kiveve ha apuci politikus, es megveszi az iskolat, emberestol, kilora;DDDDDD
  • hungary27
    #12022
    felvágós
  • palinho96
    #12021
    Ha megjelenik, neki látok a magyarosításához...
    Kell a gyakorlás az előrehozott középszintű angol érettségihez...
  • lac coo
    #12020
    És ...? :DDD
  • Alexease
    #12019
    F1 2012 - The game review
  • Alexease
    #12018
    Az engine-hez kellene hozzaferni:)
  • palinho96
    #12017
    deeee :D